Siedlecka Piłka - strona nieoficjalna

Strona klubowa

Logowanie

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 57, wczoraj: 311
ogółem: 913 990

statystyki szczegółowe

Wyszukiwarka

Aktualności

Awanse i spadki - sezon 2016/17

  • autor: Arek, 2017-06-22 18:06

Awanse i spadki - sezon 2016/17

IV liga

spadek do LO: Czarni Węgrów, Podlasie Sokołów Podlaski.


Liga okręgowa

awans do IV ligi: Naprzód Skórzec.
spadek do klasy A: Tęcza Stanisławów, Kosovia Kosów Lacki, Tygrys Huta Mińska, ???


Klasa "A"

awans do LO: Sęp Żelechów, Watra Mrozy, Kolektyw Oleśnica.
spadek do klasy B: ULKS Gołąbek, Wicher Sadowne, Zorza Sterdyń.


Klasa "B"

awans do klasy A: Polonez Mordy, Jutrzenka Cegłów.


Liga okręgowa - 30 kolejka

  • autor: Arek, 2017-06-22 18:02

30 kolejka - 24 czerwca 2017

Wektra Zbuczyn - Tajfun Jartypory 24 czerwca, 17:00
x

Orzeł Unin - Tęcza Stanisławów 24 czerwca, 17:00
x

Mazovia II Mińsk Mazowiecki - MKS Małkinia 24 czerwca, 15:00
x

Wilga Miastków Kościelny - Hutnik Huta Czechy 24 czerwca, 17:00
x

Tygrys Huta Mińska - Jabłonianka Jabłonna Lacka 24 czerwca, 17:00
x

Płomień Dębe Wielkie - Fenix Siennica 24 czerwca, 17:00
x

Zryw Sobolew - Kosovia Kosów Lacki 24 czerwca, 17:00
x

Naprzód Skórzec - Victoria Kałuszyn 24 czerwca, 17:00
x


Klasa A - 26 kolejka

  • autor: Arek, 2017-06-22 17:59

26 kolejka - 25 czerwca 2017

Grodzisk Krzymosze - Wicher Sadowne 25 czerwca, 17:00
x

Tęcza Korczew - Zorza Sterdyń 25 czerwca, 17:00
x

Błękitni Stoczek - Jastrząb Żeliszew 25 czerwca, 17:00
x

LKS Ostrówek - ULKS Gołąbek 25 czerwca, 17:00
x

Sęp Żelechów - Świt Barcząca 25 czerwca, 17:00
x

Nojszewianka Dobre - Miedzanka Miedzna 25 czerwca, 17:00
x

Watra Mrozy - Kolektyw Oleśnica 25 czerwca, 17:00
x


Klasa B - 26 kolejka

  • autor: Arek, 2017-06-22 17:55

26 kolejka - 25 czerwca 2017
 
Polonez Mordy - Niwa Tęczki 25 czerwca, 12:00
x

Zryw II Sobolew - Olimpia Latowicz 3:0 vo
goście zrezygnowali z wyjazdu na mecz

Tajfun II Jartypory - Liwia Łochów 25 czerwca, 17:00
x

LUKS Ruda Wolińska - Hutnik II Huta Czechy 25 czerwca, 17:00 (Seroczyn)
x

Jutrzenka Cegłów - Legion Grębków 25 czerwca, 17:00
x

Fenix II Siennica - Iskra Kotuń 25 czerwca, 17:00
x

Pauza: LZS Starawieś.


B klasa - 23 kolejka (zaległa)

  • autor: Piotr, 2017-06-21 07:44

23 kolejka - 20 czerwca 2017

Zryw II Sobolew - Tajfun II Jartypory 3:0
Michał Wiśnioch 2x, Paweł Król

 
w pierwotnym terminie (4 czerwca, 17:00) goście zrezygnowali z wyjazdu na mecz

 

 

IV liga - Jedenastka 38 kolejki

  • autor: Piotr, 2017-06-20 09:20

Jedenastka 38 kolejki IV ligi (północ) wg. Mazowiecka Piłka

Jedenastka 38 kolejki: Stefaniak (KS Łomianki) - Binienda (Bzura), Pracki (Hutnik), Krajewski (Mazovia) - Nowacki (Dolcan), M. Kowalski (KS Łomianki), Kaczyński (Mazovia), Wilanowski (Pogoń G. M.) - Tuttas (Mławianka), Charmuszka (Podlasie), Żylski (MKS Ciechanów)


IV liga - Jedenastka 37 kolejki

  • autor: Piotr, 2017-06-20 09:17

Jedenastka 37 kolejki IV ligi (północ) wg. Mazowiecka Piłka

Jedenastka 37 kolejki: Kotlarski (Bzura) - Matak (Mazovia), Pracki (Hutnik), Bieńkowski (Błękitni) - Lemanek (MKS Ciechanów), Wróblewski (Mławianka), Sołtys (KS Łomianki), Żebrowski (Ożarowianka) - Damętko (Bug), Pater (Bzura), Wiweger (Ożarowianka)


Liga okręgowa - 29 kolejka

  • autor: Arek, 2017-06-15 20:19

29 kolejka - 17/18 czerwca 2017

17 czerwca
Victoria Kałuszyn - Wektra Zbuczyn 3:1 (2:0)
Przemysław Gójski, Łukasz Gągol, Igor Madziar - Kamil Księżopolski

Fenix Siennica - Zryw Sobolew 1:0 (1:0)
Dariusz Osica 35'

Jabłonianka Jabłonna Lacka - Płomień Dębe Wielkie 2:3 (0:1)
Maciej Michalczuk, Sebastian Gąsowski (rzut karny) - Daniel Matwiejczyk 3x

Hutnik Huta Czechy - Tygrys Huta Mińska 7:1
Kamil Piętka 3x, Sebastian Grzegorczyk 2x, Rafał Głąbicki, Kamil Szostak - Adrian Pazura

MKS Małkinia - Wilga Miastków Kościelny 1:0 (1:0)
Karol Dmochowski 27'

Tęcza Stanisławów - Mazovia II Mińsk Mazowiecki 1:3 (0:1)
Łukasz Glanowski - Jakub Popławski 2x, Piotr Parobczyk

Tajfun Jartypory - Orzeł Unin 0:1
Mariusz Dróźdź

18 czerwca
Kosovia Kosów Lacki - Naprzód Skórzec 0:2
Karol Kruszewski 29, Damian Chłopek 44


Klasa A - 25 kolejka

  • autor: Arek, 2017-06-15 20:14

25 kolejka - 15/17/18 czerwca 2017

15 czerwca
ULKS Gołąbek - Sęp Żelechów 1:4 (0:1)
Piotr Czyżyk - Sebastian Zegadło, Szymon Słyk, Albert Stodulski, Łukasz Marchlak

17 czerwca
Miedzanka Miedzna - Watra Mrozy 2:2
Tomasz Gmiter (karny), Łukasz Gzowski - Daniel Serwatka 2
W 40 minucie Miedzanka nie wykorzystała rzutu karnego

Wicher Sadowne - Tęcza Korczew 1:7
Konrad Kandulski - Dominik Jaszczuk 4, Sebastian Bartoszuk, Marcin Izdebski, Kacper Chwedoruk

18 czerwca
Kolektyw Oleśnica - Grodzisk Krzymosze 3:0 (3:0)
Krzysztof Karasiński 2x, Samobójcza

Świt Barcząca - Nojszewianka Dobre 4:3 (1:2)
Rafał Grabowski 2x, Kamil Rokicki, Samobójcza - Kamil Wasilewski 13', Przemysław Sobótka 16', Tomasz Sadoch 89'

Jastrząb Żeliszew - LKS Ostrówek 3:1 (0:1)
Arkadiusz Gajowniczek, Rafał Polkowski, Michał Mularczyk - Łukasz Fedorczyk (karny)

Zorza Sterdyń - Błękitni Stoczek 0:3 (0:0)
Adam Chudzik-Lipka 50, Damian Kołodziejek 60, Paweł Wierzbicki 67


Klasa B - 25 kolejka

  • autor: Arek, 2017-06-15 20:08

25 kolejka - 18 czerwca 2017
 
Iskra Kotuń - Polonez Mordy 3:1
Łukasz Kuć, Mateusz Wojewódzki, Patryk Krupa - Dawid Kobyliński

Legion Grębków - Fenix II Siennica 0:5
Patryk Długaszek 2x, Kamil Rutkowski, Mariusz Andrzejczuk

Hutnik II Huta Czechy - Jutrzenka Cegłów 0:3
Eryk Malinowski, Piotr Sikorski 2x

LZS Starawieś - LUKS Ruda Wolińska 3:0
Karol Janiszewski, Łukasz Budko vel Cieśluk, Rafał Bałdyga

Olimpia Latowicz - Tajfun II Jartypory 0:3vo
Gospodarze zrezygnowali z gry

Niwa Tęczki - Zryw II Sobolew 6:3
Łukasz Jasiński 2x, Łukasz Kaniecki 2x, Janusz Nowosielski, Bartłomiej Kaniecki - Konrad Czyżewski, Maciej Tywanek 2x

Pauza: Liwia Łochów.


GALERIA

Reklama

STRONY KLUBOWE

Nasz button

I LIGA

 
IV LIGA

LIGA OKRĘGOWA

 


  

KLASA A





KLASA B

 
LUKS Ruda Wolińska

ISKRA KOTUŃ

INNE