Siedlecka Piłka - strona nieoficjalna

Strona klubowa

Logowanie

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 83, wczoraj: 515
ogółem: 831 978

statystyki szczegółowe

Wyszukiwarka

Aktualności

Liga okręgowa - 15 kolejka (zaległa)

  • autor: Arek, 2016-11-25 05:56

15 kolejka - 27 listopada 2016

Victoria Kałuszyn - Naprzód Skórzec 0:3 (0:0)
Jakub Dołęga 51', Dorian Zając 53', Damian Chłopek 60'
czerwona kartka: Paciorek (Naprzód) 86'
w pierwotnym terminie (12 listopada, 13:00) odwołany z powodu złego stanu boiska

 


Klasa A - 13 kolejka (zaległa)

  • autor: Arek, 2016-11-25 05:52

13 kolejka - 27 listopada 2016

Kolektyw Oleśnica - Watra Mrozy 1:2 (0:0)
Adam Pawlak - Jacek Wronowski, Paweł Sabak 
w pierwotnym terminie (12 listopada, 13:00) odwołany z powodu złego stanu boiska

 


Klasa B - 13 kolejka (zaległa)

  • autor: Arek, 2016-11-25 05:48

13 kolejka - 26 listopada 2016

Legion Grębków - Jutrzenka Cegłów 3:3 (2:1)
Daniel Śledziewski 22, Adam Urban 43',Wojciech Cieślicki 56' karny - Michał Wada 32',61', Rafał Duda 49' karny
w pierwotnym terminie (13 listopada, 13:00) odwołany z powodu złego stanu boiska

 


IV liga - Jedenastka 19 kolejki

  • autor: Piotr, 2016-11-22 18:20

Jedenastka 19 kolejki IV ligi (północ) wg. Mazowiecka Piłka

Jedenastka 19 kolejki: Kotowski (Podlasie) - Romanow (Mazovia), Berliński (Ożarowianka), Podsiadlik (MKS Ciechanów) - Szeliga (KS Łomianki), Zin (Pogoń II), Lemanek (MKS Ciechanów), P. Kamionowski (Tęcza), Stencel (Bzura) - Kaczyński (Mazovia), Kaliszewski (Tęcza)


Gala Piłkarska OZPN – nominacje

  • autor: Piotr, 2016-11-19 02:38

W piątek, 25 listopada 2016 r. w sali "Evita" w Skórcu odbędzie się już po raz jedenasty Gala Piłkarska Okręgowego Związku Piłki Nożnej w Siedlcach.
Dwanaście lat temu Okręgowe Związki Piłki Nożnej w Białej Podlaskiej i Siedlcach postanowiły wyróżniać corocznie najlepszych – w kategoriach, które przedstawiamy poniżej. Od ośmiu lat, w związku z rezygnacją z udziału Bialskiego OZPN, na gali wyróżniani są najlepsi z terenu działania OZPN w Siedlcach.
W drugiej części gali tradycyjnie już, wyróżnieni zostaną zasłużeni w działalności gospodarzy – klubu Naprzód Skórzec, który obchodzi Jubileusz 40-lecia swojej działalności.


Na posiedzeniu w dniu 16 listopada 2016 roku powołana Kapituła w składzie: Mirosław Buczek – „Tygodnik Siedlecki”, Michał Michalski – Wydział Gier OZPN  /Radio Podlasie, Kamil Sulej - "Życie Siedleckie", Mateusz Ciulak - portal "SportSiedlce.pl", Wojciech Zgorzałek i Krzysztof Karaś – obaj OZPN Siedlce rozpatrzyła kandydatury zgłoszone przez kluby i po ich analizie oraz na podstawie własnych obserwacji nominowała niżej wymienionych do wyróżnienia za 2016 rok - w dalszej części newsa:

 


Liga okręgowa - 12, 15 kolejka (zaległa)

  • autor: Arek, 2016-11-19 02:31

12 kolejka - 19/20 listopada 2016

19 listopada
Naprzód Skórzec - Jabłonianka Jabłonna Lacka 7:0
Dorian Zając 3, Łukasz Paciorek, Damian Chłopek, Patryk Szachnowski, Karol Chojecki
w pierwotnym terminie (22 października, 15:00) odwołany z powodu złego stanu boiska

20 listopada
Płomień Dębe Wielkie - MKS Małkinia 2:0 (0:0)
Daniel Głuchowski, Paweł Jarzębski
w pierwotnym terminie (23 października, 15:00) odwołany z powodu złego stanu boiska


15 kolejka - 20 listopada 2016

Tęcza Stanisławów - Orzeł Unin 0:1 (0:0)
Paweł Trojanek
w pierwotnym terminie (12 listopada, 13:00) odwołany z powodu złego stanu boiska

 


Klasa A - 10, 13 kolejka (zaległa)

  • autor: Piotr, 2016-11-19 02:23

10 kolejka - 19/20 listopada 2016

19 listopada
Kolektyw Oleśnica - Świt Barcząca 1:2
Kamil Stanisławowski - Rafał Grabowski 2
w pierwotnym terminie (23 października, 15:00) odwołany z powodu złego stanu boiska

20 listopada
Sęp Żelechów - Zorza Sterdyń 5:0 (2:0)
Piotr Mądry 2, Norbert Brych, Bartosz Zackiewicz, Michał Majek
w pierwotnym terminie (22 października, 14:30) odwołany z powodu złego stanu boiska


13 kolejka - 19/20 listopada 2016

19 listopada
ULKS Gołąbek - LKS Ostrówek 1:7
Adrian Czerski - Paweł Oniśk 4, Konrad Akonom 3
w pierwotnym terminie (13 listopada, 13:00) odwołany z powodu złego stanu boiska

20 listopada
Jastrząb Żeliszew - Błękitni Stoczek 0:3
Łukasz Siwiński 2, Paweł Wierzbicki

w pierwotnym terminie (13 listopada, 13:00) odwołany z powodu złego stanu boiska

 


Klasa B - 10, 13 kolejka (zaległa)

  • autor: Piotr, 2016-11-19 02:10

10 kolejka - 20 listopada 2016

Fenix II Siennica - LZS Starawieś 9:1
Adrian Broda 3, Mariusz Andrzejczuk 4, Kamil Parobczyk, Marcin Zawadka - Paweł Kubój
w pierwotnym terminie (22 października, 15:00) odwołany z powodu złego stanu boiska


13 kolejka - 19 listopada 2016

Olimpia Latowicz - Zryw II Sobolew 2:6
Rafał Pałdyna 2 - Grzegorz Kazimierak 3, Wojciech Kazimierak 2, Kacper Komorek
w pierwotnym terminie (12 listopada, 13:00) odwołany z powodu złego stanu boiska

 


IV liga (północ) - 19 kolejka

  • autor: Piotr, 2016-11-19 00:21

19 kolejka - 19/20 listopada 2016

Sobota

Hutnik Warszawa Pogoń II Siedlce 1:2 (0:1)
Damian Pracki 77' - Piotr Krawczyk 45' rzut karny, Tomasz Kacprzak 90'

MKS Przasnysz - Mazovia Mińsk Mazowiecki 2:5 (0:2)
Kamil Rutkowski 60', Artur Gawęda 65' - Jewhen Romanow 25' Sebastian Kaczyński 36',55, Piotr Sobótka 90' ,90+4' 
czerwona kartka: Rutkowski (Przasnysz) ?' (za dwie żółte)

Ostrowia Ostrów Mazowiecka - Podlasie Sokołów Podlaski 1:1
Piotr Zacheja 33' - Marcin Siedlecki
czerwona kartka: Zaremba (Ostrovia) 88' (za dwie żółte)

Niedziela

Dolcan Ząbki - Czarni Węgrów 2:2 (1:0)
?? - Łukasz Supleński, Paweł Machel 88
Łukasz Supleński (Czarni) nie wykorzystał w 25 min rzutu karnego

(południe) 19 kolejka - 19 listopada 2016

KS Raszyn - Wilga Garwolin 1:2 (1:1)
Patryk Siekierko 41' - Paweł Pyra 25', Michał Kępka 90'


IV liga - Jedenastka 18 kolejki

  • autor: Arek, 2016-11-15 18:14

Jedenastka 17 kolejki IV ligi (północ) wg. Mazowiecka Piłka

Jedenastka 17 kolejki: Łyziński (Ostrovia) - Romanow (Mazovia), Chukwumeka (Bzura), Nowik (Hutnik), Goś (Podlasie) - Cichowski (MKS Ciechanów), Ł. Supleński (Czarni), Szeliga (KS Łomianki), Kałan (KS Łomianki), M. Pragacz (MKS Przasnysz) - Żylski (MKS Ciechanów).


GALERIA

Reklama

STRONY KLUBOWE

Nasz button

I LIGA

 
IV LIGA

LIGA OKRĘGOWA

 


  

KLASA A





KLASA B

 
LUKS Ruda Wolińska

ISKRA KOTUŃ

INNE