Siedlecka Piłka - strona nieoficjalna

Strona klubowa

Logowanie

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 74, wczoraj: 880
ogółem: 786 871

statystyki szczegółowe

Wyszukiwarka

Aktualności

Puchar Polski (Siedlce) - III runda

  • autor: Arek, 2016-09-27 16:45

III runda - 27/28 września 2016

27 września
Tęcza Korczew - Wektra Zbuczyn 3:3 (2:1) k. 3-5
Paweł Kruk 29', Marcin Izdebski 45', Sebastian Bartoszuk 83' - Marek Adamczyk 17', Damian Prokurat 52', Karol Grochowski 72'

28 września
Świt Barcząca - Hutnik Huta Czechy 28 września, 16:00
sędzia główny: Krzysztof Krzyżanowski, liniowi: Kamil Przedlacki, Łukasz Parchomenko.

Mazovia II Mińsk Mazowiecki - Pogoń II Siedlce 28 września, 16:00
sędzia główny: Mirosław Świnarski, liniowi: Leszek Mucha, Janusz Moreń.

ULKS Gołąbek - Zryw Sobolew 28 września, 16:00
sędzia główny: Łukasz Firus, liniowi: Kamil Wolski, Dariusz Adaśko.

Wilga Miastków Kościelny - Czarni Węgrów 3:0vo
goście wycofali się z rozgrywek

Kolektyw Oleśnica - Naprzód Skórzec 28 września, 16:00
sędzia główny: Tomasz Stosio, liniowi: Marcin Protasewicz, Marek Brzozowski.

Victoria Kałuszyn - Podlasie Sokołów Podlaski 28 września, 16:00
sędzia główny: Piotr Wycisłowski, liniowi: Krystian Przedlacki, Szymon Wadas.

Orzeł Unin - Mazovia Mińsk Mazowiecki 0:3vo
gospodarze wycofali się z rozgrywek


IV liga - Jedenastka 11 kolejki

  • autor: Arek, 2016-09-27 16:42

Jedenastka 11 kolejki IV ligi (północ) wg. Mazowiecka Piłka

Jedenastka 11 kolejki: UFNAL (Czarni) - ROMANOV (Mazovia), MARCHLEWICZ (Czarni), Winnicki (Delta), Żółtowski (Pogoń G. M.) - Mroczek (MKS Ciechanów), Lemanek (MKS Ciechanów), KACZYŃSKI (Mazovia), Dobosz (Ostrovia) - Ilijew (Wisła II), Grudzień (Błękitni).


Liga okręgowa - 8 kolejka

  • autor: Arek, 2016-09-24 06:40

8 kolejka - 24/25 września 2016

24 września
Tygrys Huta Mińska - Wilga Miastków Kościelny 3:3 (1:1)
Piotr Haber 5', Łukasz Nowicki 69', Bartosz Karczmarek 75' - Piotr Domański 27', 71', Przemysław Baran 90+2'

25 września
Wektra Zbuczyn - Jabłonianka Jabłonna Lacka 2:0 (1:0)
Marek Adamczyk 38', Karol Grochowski 50'

Fenix Siennica - Hutnik Huta Czechy 0:2 (0:2)
Kamil Piętka 19', Jakub Kardyka 41'

Kosovia Kosów Lacki - MKS Małkinia 4:1 (1:0)
Grzegorz Jasiński 37', Adam Karędys 66', 73', 76' karny - Adam Najgrodzki 57' karny

Victoria Kałuszyn - Tęcza Stanisławów 3:1 (0:1)
Łukasz Gągol 67', 90+2', Pavel Rafalovich 81' - Daniel Matwiejczyk 30'
czerwona kartka: Glanowski (Tęcza) 73' (dwie żółte)

Naprzód Skórzec - Tajfun Jartypory 9:0 (6:0)
Konrad Śliwka 5', 90+2', Michał Kruszewski 6', Jarosław Kisiel 12', 69', Dorian Zając 23', 34', Radosław Całka 26', Damian Chłopek 78'
czerwona kartka: A. Styś (Tajfun) 68' (dwie żółte)

Zryw Sobolew - Orzeł Unin 3:1 (2:1)
Bartłomiej Sitarek 25' karny, 30', Mateusz Nakonieczny 60' - Bartłomiej Szczęśniak 2'

Płomień Dębe Wielkie - Mazovia II Mińsk Mazowiecki 3:2 (0:0)
Bartosz Malesa 69' karny, Daniel Głuchowski 90+1', Mateusz Malesa 90+3' - Jakub Popławski 55', Łukasz Gagaska 87' karny


Klasa A - 6 kolejka

  • autor: Arek, 2016-09-24 06:35

6 kolejka - 24/25 września 2016

24 września
Nojszewianka Dobre - Błękitni Stoczek 2:1 (2:1)
Marcin Gadomski 25', Jakub Rastawicki 29' - Marcin Ardej 33' karny

Sęp Żelechów - LKS Ostrówek 6:1 (1:0)
Albert Stodulski 34', 51', 59', 69', Piotr Mądry 57', Piotr Owczarczyk 87' - Paweł Oniśk 75'

Świt Barcząca - Jastrząb Żeliszew 3:2 (0:2)
Rafał Grabowski 52' karny, 78', Dariusz Pszonka 67' - Cezary Polkowski, Adrian Tymiński

25 września
Grodzisk Krzymosze - ULKS Gołąbek 1:1 (0:0)
Ernest Wyżywniak 90' karny - Łukasz Suchożebrski 63'

Miedzanka Miedzna - Zorza Sterdyń 5:0 (4:0)
Cezary Rytel 3, Karol Omelańczuk, samobójcza

Kolektyw Oleśnica - Wicher Sadowne 2:2 (0:1)
Kamil Stanisławowski 86' karny, Michał Polak 90' - ?? 25', 60'

Watra Mrozy - Tęcza Korczew 3:1 (0:0)
Jacek Wronowski 47', 71', Mateusz Bajszczak 86' - Dominik Jaszczuk 90+2'


Klasa B - 6 kolejka

  • autor: Arek, 2016-09-24 06:34

6 kolejka - 24/25 września 2016

24 września
Hutnik II Huta Czechy - Liwia Łochów 0:7 (0:4)
Damian Sulej 7', Dominik Brewczyński 22', 47', Jakub Borkowski 24', 31', 55', Adrian Puchała 62'

Olimpia Latowicz - Legion Grębków 5:2 (4:0)
Paweł Maciejec 11', 43', Mariusz Pałdyna 13', 42', Mateusz Ostolski 70' - Mateusz Boruciński 55', 69'
czerwona kartka: D. Końca (Legion) 86' (dwie żółte)

25 września
Polonez Mordy - LZS Starawieś 3:0vo
goście nie dojechali na mecz

Iskra Kotuń - Niwa Tęczki 5:2 (1:1)
Łukasz Kuć 15', 49', Marek Kania 55', Adrian Kuczyński 62', Patryk Krupa 72' - Tomasz Pietruk 8', 83'

Fenix II Siennica - Zryw II Sobolew 1:0 (1:0)
Rafał Malinowski 25'

Jutrzenka Cegłów - Tajfun II Jartypory 5:0 (3:0)
Michał Wadas 6', 37', Karol Branicki 23', 51', Rafał Duda 58'
czerwona kartka: B. Pazio (Tajfun II) 90+1' (dwie żółte)

Pauza: LUKS Ruda Wolińska.


IV liga (północ) - 11 kolejka

  • autor: Arek, 2016-09-24 06:29

11 kolejka - 24/25 września 2016

Mazovia Mińsk Mazowiecki - Podlasie Sokołów Podlaski 5:1 (2:0)
Michał Bondara 21', Karol Nojszewski 24', Sebastian Kaczyński 50', 62', Piotr Sobótka 87' - Przemysław Głowacz 72'

Czarni Węgrów - Pogoń II Siedlce 1:0 (0:0)
Dominik Marchelewicz 67'
w 70. minucie Demianiuk (Pogoń II) nie wykorzystał rzutu karnego

 

(południe) 11 kolejka - 24 września 2016

LKS Promna - Wilga Garwolin 0:2 (0:1)
Sebastian Papiernik 40', Michał Wiśnioch 87'


IV liga - Jedenastka 10 kolejki

  • autor: Arek, 2016-09-24 06:27

Jedenastka 10 kolejki IV ligi (północ) wg. Mazowiecka Piłka

Jedenastka 10 kolejki: Pasturczyk (Hutnik) - Dąbkowski (Błękitni), Jadacki (Pogoń G. M.), Wilanowski (Pogoń G. M.) - Grudzień (Błękitni), Wlazło (Wisła II), Tomczak (Mławianka), Przyborowski (Hutnik) - Vogtman (Bug), Cichowski (MKS Ciechanów), KURBIEL (Pogoń II S.).


Liga okręgowa - 7 kolejka

  • autor: Arek, 2016-09-18 08:53

7 kolejka - 17/18 września 2016

17 września
Tygrys Huta Mińska - Wektra Zbuczyn 3:2 (2:1)
Bartosz Karczmarek 3', Piotr Haber 18', 76' - Marek Adamczyk 27', 82'

Wilga Miastków Kościelny - Płomień Dębe Wielkie 1:3 (1:1)
Jarosław Zając 39' - Paweł Jarzębski 13', Daniel Głuchowski 75', Piotr Rogala 85' karny
czerwona kartka: J. Biedrzycki (Wilga) 44' (dwie żółte)

Tęcza Stanisławów - Kosovia Kosów Lacki 1:4 (1:3)
Daniel Matwiejczyk 4' - Łukasz Zalewski 2', 81', Grzegorz Jasiński 5', Adam Karędys 9'

18 września
Mazovia II Mińsk Mazowiecki - Zryw Sobolew 0:2 (0:0)
Cezary Adamski 55', Mateusz Nakonieczny 60'

Orzeł Unin - Naprzód Skórzec 1:4 (0:2)
Kacper Kowalski 72' - Łukasz Paciorek 39', Piotr Skóra 45+1', Damian Chłopek 48', Adrian Myrcha 89'

Tajfun Jartypory - Victoria Kałuszyn 2:1 (0:1)
Mateusz Laskowski 56', 76' - Łukasz Gągol 16' karny
czerwona kartka: H. Abramowski (Victoria) 67', Victoria dojechała na mecz w "10" osobowym składzie

MKS Małkinia - Fenix Siennica 0:2 (0:2)
Piotr Markowski 22', Piotr Kowalski 32' karny

Hutnik Huta Czechy - Jabłonianka Jabłonna Lacka 4:0 (0:0)
Kamil Szostak 65', 77', Jakub Kardyka 75', Arkadiusz Wardak 79'


Klasa A - 5 kolejka

  • autor: Arek, 2016-09-18 08:49

5 kolejka - 17/18 września 2016

17 września
Sęp Żelechów - Grodzisk Krzymosze 1:0 (0:0)
Piotr Mądry 58'
czerwona kartka: M. Majewski (Grodzisk) 78' (dwie żółte)

Zorza Sterdyń - Świt Barcząca 0:1 (0:0)
Marcin Zgutka 55'
czerwona kartka: Ł. Wilk (Zorza) 87' (dwie żółte)

18 września
LKS Ostrówek - Nojszewianka Dobre 1:1 (0:1)
Sebastian Polewski 50' - Adrian Zajkowski 21'

Błękitni Stoczek - Watra Mrozy 1:0 (0:0)
Łukasz Siwiński 77'

Tęcza Korczew - Kolektyw Oleśnica 3:5 (2:3)
Tomasz Krawczyk 15', Dominik Jaszczuk 33', Paweł Kruk 89' - Adam Pawlak 13', Kamil Stanisławowski 26', 44', 53', Marcin Pilich 57'

Wicher Sadowne - Miedzanka Miedzna 1:0 (1:0)
Mariusz Uziębło 41'
czerwona kartka: B. Rytel (Miedzanka) 90+5'

Jastrząb Żeliszew - ULKS Gołąbek 7:0 (5:0)
Adrian Tymiński 3', 35', Rafał Polkowski 8', Cezary Polkowski 24', Paweł Jóźwiak 29', 57', Dominik Roguski 80'


Klasa B - 5 kolejka

  • autor: Arek, 2016-09-18 08:46

5 kolejka - 17/18 września 2016

17 września
Zryw II Sobolew - Iskra Kotuń 2:3 (1:2)
Cezary Błażejczyk 22', 50' - Adrian Lęgas 13', Łukasz Kuć 14', Damian Wójcik 84'

18 września
LUKS Ruda Wolińska - Polonez Mordy 2:5 (2:1)
Tomasz Parobczyk 4', Karol Komar 6' - Konrad Gaworek 39', Karol Karpiniuk 56', Dawid Kobyliński 58', Krzysztof Pałka 84', 86'
    
Tajfun II Jartypory - Fenix II Siennica 3:0 (1:0)
Michał Kocon 45', 59', Daniel Pazio 77'

Niwa Tęczki - Legion Grębków 0:3 (0:2)
Damian Końca 8', 89', Mateusz Boruciński 31'

Olimpia Latowicz - Hutnik II Huta Czechy 7:0 (4:0)
Paweł Maciejec 24', 27', Piotr Zadrożny 29', Sebastian Dziugieł 37', Mateusz Padysz 56', Mariusz Pałdyna 67'

Liwia Łochów - LZS Starawieś 9:0 (3:0)
Adrian Puchała 3', 35', 79', Jakub Borkowski 44', 51', 73', 87', Piotr Gałązka 67', Patryk Karłowicz 84'

pauza: Jutrzenka Cegłów


GALERIA

Reklama

STRONY KLUBOWE

Nasz button

I LIGA

 
IV LIGA

LIGA OKRĘGOWA

 


  

KLASA A





KLASA B

 
LUKS Ruda Wolińska

ISKRA KOTUŃ

INNE