Siedlecka Piłka - strona nieoficjalna

Strona klubowa

Logowanie

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 594, wczoraj: 837
ogółem: 1 215 070

statystyki szczegółowe

Wyszukiwarka

Wydarzenia

1/4 finału Pucharu Polski

  • autor: Redakcja, 2019-04-17 22:07
Mecze 24 kwietnia godz.17.00
Mazovia II Mińsk Mazowiecki - Legia II Warszawa :
Korona Ostrołęka - Świt Nowy Dwór Mazowiecki :
Legionovia Legionowo - Polonia Warszawa :
Błonianka Błonie - Ursus Warszawa :

Mecz 2019-04-24, 17:00


herb Górnik Łęczna (s) herb Pogoń Siedlce (s)
Górnik Łęczna (s)   Pogoń Siedlce (s)

Mini-Chat

Aktualności

Przemysław Głowacz liderem klasyfikacji strzelców po 21...

  • autor: Redakcja, 2019-04-23 11:40

Za nami dwudziesta pierwsza kolejka Ligi Okręgowej. W klasyfikacji strzelców z 28 golami prowadzi: Przemysław Głowacz (Podlasie Sokołów Podlaski)Drugie miejsce z 25 golami zajmuje: Kamil Szostak (Hutnik Huta Czechy). Trzecie miejsce z 18 golami zajmują: Łukasz Supleński (Podlasie Sokołów Podlaski), Michał Wiśnioch (Zryw Sobolewi).

Klasyfikacja po 21 kolejce


IV liga - Jedenastka 11 kolejki

  • autor: Redakcja, 2019-04-23 11:00

Jedenastka 21 kolejki IV ligi (północ) wg. Mazowiecka Piłka

Jedenastka 21 kolejki: Łyziński (Korona) - Romanow (Mazovia), Klepczyński (Kasztelan), Bella (Ząbkovia), Żelazny (Wkra) - Tarnowski (Hutnik), Lemanek (MKS Przasnysz), Tomczak (Mławianka), Świerblewski (Ząbkovia) - Bondara (Mazovia), Masiak (Wkra)

Jedenastka 21 kolejki IV ligi (południe) wg. Mazowiecka Piłka

Jedenastka 21 kolejki:  Leszczyński (Mszczonowianka) - Kacperkiewicz (LKS Promna), Kucharski (Radomiak II), Gajda (Znicz II) - Hernik (Mazur), Szkopiński (KS Raszyn), Matulka (MKS Piaseczno), Szymański (Pogoń G. M.) - M. Prażuch (KS Raszyn), M. Orłowski (LKS Promna), Strzałkowski (Pogoń G. M.)


30 kolejka II ligi

  • autor: Redakcja, 2019-04-22 18:02

Środa
Górnik Łęczna - Pogoń Siedlce 17:00
Błękitni Stargard - Siarka Tarnobrzeg 17:00
Elana Toruń - Skra Częstochowa 17:00
Resovia - Ruch Chorzów 17:00
ROW 1964 Rybnik - GKS Bełchatów 17:00
Gryf Wejherowo - Olimpia Grudziądz 17:00
Stal Stalowa Wola - Olimpia Elbląg 17:00
Znicz Pruszków - Rozwój Katowice 19:00 
Widzew Łódź - Radomiak Radom 19:05


Za nami B - klasa: 14 kolejka

  • autor: Redakcja, 2019-04-22 17:18
20 kwiecień 2019
ULKS Gołąbek - Świt Barcząca 1:0 (1:0)
Jakub Pawlik
Czerwona kartka: ?? 90 min (Świt)
 
Płomień Dębe II Wielkie - Niwa Tęczki 1:2
Mateusz Król - Kamil Kaniecki, Piotr Wierzchowski
Czerwona kartka: Michał Dróżdż 69 min, Przemysław Bartkiewicz 78 min dwie żółte (Płomień)

Promnik Gończyce - Rywal Ruchna 2:1 (0:1)
Dominik Polak

Strzelec Chodów - Nojszewianka Dobre 5:1 (0:1)
Tomasz Borkowski, Krystian Anusiewicz, Patryk Ciulak, Konrad Czarnacki, Adrian Ławnik - Marcin Gadomski

Liwia Łochów - Zorza Sterdyń 5:0
??

Iskra Kotuń - ŁDK Łosice 2:1 (0:0)
Adrian Lęgas, Marek Kania - ??


Siedlce


A-klasa: Za nami 17-18 kolejka Siedlce - Warszawa

  • autor: Redakcja, 2019-04-22 16:57

19 kwiecień
Wicher Sadowne - Tęcza Stanisławów 4:1 (1:0)
Piotr Sadowski, Szymon Wycech, Łukasz Mianowicz, Wojciech Piotrowski - Adam Trębicki

Olimpia Latowicz - Sęp Żelechów 1:3 (1:2)
Hubert Oszkiel (karny) - Albert Stodulski x2, Szymon Słyk

20 kwiecień
Polonez Mordy - Kosovia Kosów Lacki 4:2 (2:1)
Ariel Mysłowski x2, Kacper Mróz, Damian Karpiniuk - ??
Czerwona kartka :?? 78 min dwie żółte (Kosovia)

Tęcza Korczew - Grodzisk Krzymosze 5:1 (3:0)
Dominik Jaszczuk x2, Kacper Chwedoruk x2, Paweł Kruk - Kacper Ostojski

Watra Mrozy - Błękitni Stoczek Węgrowski 2:1 (1:1)
Jacek Wronowski , Jakub Rastawicki - ??

LKS Ostrówek - Jutrzenka Cegłów 0:1 (0:1)
Michał Branicki
Czerwona kartka:

Jastrząb Żeliszew - MKS Małkinia 5:0 
Konrad Śliwka x2, Rafał Polkowski, Krzysztof Mulawa, Marcin Gasek
 


Siedlce

A klasa Warszawa - 19 kwiecień
UKS Błyskawica Warszawa - ŁKS Łochów 0:1 (0:1)
Mikołaj Ciepłowski


Warszawa


Za nami 21 kolejka Ligi Okręgowej!

  • autor: Redakcja, 2019-04-22 01:31

20 kwiecień
Naprzód Skórzec - Wektra Zbuczyn 1:3 (0:2)
Patryk Szachnowski - Kamil Bobryk, Maciej Jasiński, Maciej Wróbel

Jabłonianka Jabłonna Lacka - Fenix Siennica 1:1 (0:1)
Jacek Toczyski - Bartosz Kozakiewicz
 
Podlasie Sokołów Podlaski - Tygrys Huta Mińska 2:1
Przemysław Głowacz x2 - Kamil Walas

Victoria Kałuszyn - Miedzanka Miedzna 2:1 (0:1)
Aliaksandar Maksimovich, Michał Karpiarz - Cezary Rytel

Wilga Miastków - Zryw Sobolew 2:4 (0:2)
Kamil Latuszek, Łukasz Wołoszka - Marek Górski, Wojciech Majsterek, Cezary Błażejczyk, Michał Wiśnioch
Czerwona kartka: Jakub Biedrzycki 81 min dwie żółte (Wilga) - Rafał Zabiegałowski 70 min (Zryw)

Czarni Węgrów - Płomień Dębe Wielkie 2:1 (1:0)
Rafał Komosa x2 - Piotr Rogala

Tajfun Jartypory - Mazovia II Mińsk Mazowiecki 2:3 (0:2)
Bartłomiej Pazio, Damian Żelazowski - Janusz Nojszewski, Patryk Niemyjski x2

Kolektyw Oleśnica - Hutnik Huta Czechy 0:6 (0:3)
Kamil Szostak x4, Piotr Szostak, Paweł Wilczek

 


Michał Kucharczyk liderem klasyfikacji strzelców po 21...

  • autor: Redakcja, 2019-04-21 07:39

Za nami dwudziesta pierwsza kolejka IV ligi grupy południowej .W klasyfikacji strzelców z 19 golami prowadzi: Michał Kucharczyk (Pilica Białobrzegi).  Drugie miejsce z 17 golami zajmuje: Piotr Cudny (KS Mszczonowianka Mszczonów). Trzecie miejsce z 16 golami zajmuje: Patryk Szymański (Pogoń Grodzisk Mazowiecki). 

Klasyfikacja po 21 kolejce


Za nami 21 kolejka IV liga (północ-południe)

  • autor: Redakcja, 2019-04-21 07:13

18 kwiecień 2019
Północ - Południe

KS Raszyn - Orzeł Unin 5:1 (3:0)
Łukasz Gwardiak, Michał Prażuch x2, Sebastian Cybulski, Konrad Szkopiński - Krystian Parzyszek
Czerwona kartka: Kamil Michalczyk 41 min (Orzeł)

19 kwiecień 2019
Mazovia Mińsk Mazowiecki - MKS Ciechanów 4:1 (3:0)
Jewhen Romanow, Alan Gańko, Michał Bondara x2  - Seweryn Nowicki

Mazur Karczew - Wilga Garwolin 2:1 (0:1)
Marcin Raszka (karny), Szymon Dąbrowski - Kacper Kozikowski

Ząbkovia Ząbki - Pogoń Siedlce 3:1 (1:0)
Paweł Barzyc, Przemysław Bella, Cezary Nowiński - Sebastian Barej

20 kwiecień 2019
Korona Ostrołęka - Huragan Wołomin 0:0

 


Północ


Południe


Dominik Lemanek liderem klasyfikacji strzelców po 21...

  • autor: Redakcja, 2019-04-21 06:51

Za nami dwudziesta pierwsza kolejka IV ligi grupy północnej. W klasyfikacji strzelców z 17 golami prowadzi: Dominik Lemanek (MKS Przasnysz). Drugie miejsce z 13 golami zajmuje: Michał Bondara (Mazovia Mińsk Mazowiecki). Trzecie miejsce z 12 golami zajmuje: Damian Pracki (Hutnik Warszawa)

Klasyfikacja po 21 kolejce


Leandro liderem klasyfikacji strzelców po 29 kolejce w II...

  • autor: Redakcja, 2019-04-21 06:16

Za nami dwudziesta dziewiąta kolejka w II lidze. Najlepszym strzelcem po 28 kolejce w II lidze z 16 golami zajmuje: Leandro (Radomiak Radom)Drugie miejsce z 14 golami zajmują: Filip Kozłowski (Elana Toruń)Trzecie miejsce z 12 golami zajmuje: Adrian Paluchowski (Pogoń Siedlce).

Klasyfikacja po 29 kolejce


Archiwum aktualności


Zegar

Reklama

Kalendarium

23

04-2019

wtorek

24

04-2019

środa

25

04-2019

czwartek

26

04-2019

piątek

27

04-2019

sobota

28

04-2019

niedziela

29

04-2019

pon.

Najbliższe spotkanie

Górnik Łęczna (s)Pogoń Siedlce (s)
Górnik Łęczna (s)   Pogoń Siedlce (s)
2019-04-24, 17:00:00


Statystyki przedmeczowe »

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 30
Górnik Łęczna (s) - Pogoń Siedlce (s)
Błękitni Stargard - Siarka Tarnobrzeg
Elana Toruń (b) - Skra Częstochowa (b)
Resovia (b) - Ruch Chorzów (s)
ROW 1964 Rybnik - GKS Bełchatów
Gryf Wejherowo - Olimpia Grudziądz (s)
Stal Stalowa Wola - Olimpia Elbląg
Znicz Pruszków - Rozwój Katowice
Widzew Łódź (b) - Radomiak Radom

Ostatnie spotkanie

Pogoń Siedlce (s)Błękitni Stargard
Pogoń Siedlce (s) 4:1 Błękitni Stargard
2019-04-20, 13:30:00
    relacja »

Wyniki

Ostatnia kolejka 29
Rozwój Katowice 0:1 Górnik Łęczna (s)
Skra Częstochowa (b) 0:2 Resovia (b)
Siarka Tarnobrzeg 1:1 Widzew Łódź (b)
Radomiak Radom 2:0 Elana Toruń (b)
Pogoń Siedlce (s) 4:1 Błękitni Stargard
Olimpia Elbląg 1:0 Znicz Pruszków
GKS Bełchatów 3:1 Gryf Wejherowo
Olimpia Grudziądz (s) 2:0 Stal Stalowa Wola
Ruch Chorzów (s) 3:0 ROW 1964 Rybnik

Sport.pl