Siedlecka Piłka - strona nieoficjalna

Strona klubowa

Logowanie

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 195, wczoraj: 724
ogółem: 867 743

statystyki szczegółowe

Wyszukiwarka

Aktualności

Sparingi - 22 lutego 2017

  • autor: Piotr, 2017-02-21 10:08

SPARINGI - 22 lutego 2017

Pogoń II Siedlce (IV) - Mazovia Mińsk Mazowiecki (IV) 19:00 (Siedlce)
x

Mazovia II Mińsk Mazowiecki (LO) - Podlasie Sokołów Podlaski (IV) 18:00 (Mińsk)
x

Józefovia Józefów (LO) - Watra Mrozy (A) 20:00 (Józefów)
x


Sparingi - 19 lutego 2017

  • autor: Arek, 2017-02-20 00:14

SPARINGI - 19 lutego 2017

Unia Krzywda (A) - Sęp Żelechów (A) 3:2 (2:1)
?? - Albert Stodulski, Paweł Michalik

Kolektyw Oleśnica (A) - Wektra Zbuczyn (LO) 1:1 (1:1)
Albert Markowicz 13' - Dominik Piekutowski 9' karny
w 53. minucie Wektra nie wykorzystała rzutu karnego

Tęcza Stanisławów (LO) - ŁKS Łochów (A) 1:5 (1:0)
Mateusz Stępień - Adrian Oniszk 2, Zawodnik Testowany, Konrad Laszczka, Michał Chmielewski

WKS Rząśnik (A) - Wicher Sadowne (A) 1:2
?? - Tomasz Dębkowski, Jakun Zyśk

Zryw Sobolew (LO) - Promnik Łaskarzew (LO) 3:2 (1:1)
Bartosz Zackiewicz, Mateusz Nakonieczny 2 - Mateusz Sadowski, Zawodnik Testowany

Sparta Szepietowo (IV) - Czarni Węgrów (IV) 1:3
?? - Paweł Marchel 2, Rafał Komosa

Kosovia Kosów Lacki (LO) - Zorza Sterdyń (A) ODWOŁANY

Victoria Kałuszyn (LO) - Jastrząb Żeliszew (A) ODWOŁANY

MKS Małkinia (LO) - Orlęta Czyżew (LO 5:2
Michał Zawistowski 2, Adam Najgrodzki, Rafał Siwek, Damian Dębkowski


Transferowe przymiarki zima 2017

  • autor: Arek, 2017-02-18 06:33

Transferowe przymiarki zima 2017

Daniel ŻURAWSKI Huragan Wołomin - Mazovia Mińsk Mazowiecki
Przemysław GŁOWACZ Podlasie Sokołów Podlaski - Świt II Nowy Dwór Mazowiecki
Piotr GOŚ Podlasie Sokołów Podlaski - Pogoń II Siedlce
Jacek KOZACZYŃSKI Pogoń II Siedlce - ??


Sparingi - 18 lutego 2017

  • autor: Arek, 2017-02-18 05:18

SPARINGI - 18 lutego 2017

MKS Piaseczno (IV) - Podlasie Sokołów Podlaski (IV) 5:0
Paweł Bylak 2, Dominik Witkowski 2, Maciej Bubiec

Wilga Miastków Kościelny (LO) - Sęp Żelechów (A) 1:1 (0:0)
Bartosz Jaroń - Piotr Owczarczyk

Wisła Puławy (I) - Pogoń Siedlce (I) 0:0

Mazowsze Grójec (LO) - Wilga Garwolin (IV) 1:2
Dariusz Cackowski - Przemysław Sobieszek 2

Naprzód Skórzec (LO) - Orlęta Łuków (LO) 3:3 (1:0)
Karol Kruszewski 15', Piotr Skóra 82', Dorian Zając 85' - 52', 77', 88'

Mazur II Karczew (A) - Płomień Dębe Wielkie (LO) 3:0 (1:0)
Mateusz Zieliński 2, Wojciech Sudakowski

Dąb Wieliszew (LO) - Tajfun Jartypory (LO) 2:1
Seabstian Ściechowicz, Jarosław Tkacz - Mateusz Laskowski

* Mazovia Mińsk Mazowiecki (IV) - KS Konstancin (IV) ODWOŁANY

* Mazovia II Mińsk Mazowiecki (LO) - Watra Mrozy (A) ODWOŁANY

* Świt Barcząca (A) - Fenix Siennica (LO) ODWOŁANY

* Vulcan Wólka Mlądzka (LO) - Hutnik Huta Czechy (LO) ODWOŁANY

* Sokół Celestynów (LO) - Orzeł Unin (LO) ODWOŁANY

* Wszystkie zaplanowane na dziś sparingi na Budowlanej (Mińsk Mazowiecki) i Otwocku zostały odwołane ze względu na zalane boisko.


Sparingi - 17 lutego 2017

  • autor: Arek, 2017-02-17 19:09

SPARINGI - 17 lutego 2017

Wilga Garwolin (IV) - Podlasie Sokołów Podlaski (IV) 2:3
?? - Jakub Nowotniak 2, Piotr Goś

Fenix II Siennica (B) - Tęcza Stanisławów (juniorzy) 8:1
Daniel Wiącek 3, Łukasz Antosiewicz, Rafał Malinowski, Kamil Parobczyk, Patryk Długaszek, Sebastian Mazek

źródło: http://newsypilkanamazowszu.blogspot.com / własne


Sparingi - 16 lutego 2017

  • autor: Arek, 2017-02-16 23:35

SPARINGI - 16 lutego 2017

Watra Mrozy (A) - Bór Regut (A) 3:1 (1:0)
Maciej Mistewicz 2, Daniel Serwatka - ??


Sparingi - 15 lutego 2017

  • autor: Arek, 2017-02-15 22:44

SPARINGI - 15 lutego 2017

Pogoń Siedlce (I) - FK Gorodieja (Ex. Białoruś) 1:1 (0:1)
Samobójcza 76' - Dmitrij Lebiediew 1'

Mazovia Mińsk Mazowiecki (IV) - Naprzód Skórzec (LO) 3:3 (2:0)
Michał Herman 10', Daniel Smuga 25', Yeugen Romanow 65'

Huragan Wołomin (III) - Wilga Garwolin (IV) 4:1 (1:0)
Jaszczak, Kimura, Patryk Wróblewski, Kimura - Michał Kępka

Victoria Sulejówek (IV) - Pogoń II Siedlce (IV) 6:0 (3:0)
Wojciech Wocial x2, Kacper Roszak Kasza, Rafał Dębski, Wiktor Lach x2


Sparingi - 12 lutego 2017

  • autor: Arek, 2017-02-12 20:53

SPARINGI - 12 lutego 2017

Pogoń II Siedlce (IV) - Lutnia Piszczac (IV) 2:5 (1:1)
Piotr Krawczyk 34', Jakub Malinowski 84' - Damian Artymiuk 28', 48', Tomasz Domański 50', 53', Karol Bohuniuk 76'

Zryw Sobolew (LO) - MKS Ryki (LO) 1:8
Piotr Dziubak - Paweł Osojca 2, Przybysz 2, Szlendak, Bułhak, Łukasik, Siwek

Kosovia Kosów Lacki (LO) - Miedzanka Miedzna (A) 1:1 (1:1)
Jakub Okowańczuk - Cezary Rytel

Tęcza Stanisławów (LO) - Jutrzenka Cegłów (B) 6:4
Seweryn Rejmer 3, Bartłomiej Gajc, Sebastian Kubuj, samobójcza - Rafał Walas 2, Michał Rutkowski, Kamil Zawadka​

Zorza Sterdyń (A) - Korona Jadów (A) 3:3
Sebastian Waszczuk 3 - Emil Wiechowski, Marcin Śliwa 2

Zryw II Sobolew (B) - KS Sobienie Jeziory (A) 1:7
Adam Ostrowski - Bogdan Maliszewski 3, Grzegorz Akala 2, Jakub Mielcuch, Marcin Przybysz

Jastrząb Żeliszew (A) - ULKS Gołąbek (A)  ODWOŁANY

Bizon Jeleniec (LO) - Wilga Miastków Kościelny (LO) ODWOŁANY

Victoria Kałuszyn (LO) - Kolektyw Oleśnica (A) ODWOŁANY

Piast Piastów (IV) - Naprzód Skórzec (LO) ODWOŁANY


Sparingi - 11 lutego 2017

  • autor: Arek, 2017-02-11 06:39

SPARINGI - 11 lutego 2017

Polonia Warszawa (II) - Pogoń Siedlce (I) 3:1 (0:0)
Rafał Zembrowski 58', Cezary Sauczek 72', Daniel Choroś 87' - Edwin Barbosa 66'

Mazovia Mińsk Mazowiecki (IV) - Błonianka Błonie (IV) 2:1 (2:1)
Jewhen Romanov 30', Sebastian Kaczyński 36' - Kamil Kudelski 45' karny

Mazur Karczew (IV) - Czarni Węgrów (IV) 7:0 (3:0)
Marcin Raszka 2, Szymon Maruszewski, Piotr Celiński, Tomasz Głogowski, Radosław Filipczak, Dominik Staluszka

Wilga Garwolin (IV) - Orlęta Łuków (LO) 1:3
Michał Kępka - ??

Mazur II Kaczew (A) - Hutnik Huta Czechy (LO) 2:1 (0:1)
Bartosz Biedrzycki, Wojciech Cisek - ??

Mazovia II Mińsk Mazowiecki (LO) - Wektra Zbuczyn (LO) 4:0 (1:0)
Patryk Niemyjski, Jakub Zatorski, samobójcze 2

Sęp Żelechów (A) - Wilga II Garwolin (A) 7:1
Łukasz Kobus 3, Norbert Brych, Jarosław Rudzki, Łukasz Deres, testowany

Świt Barcząca (A) - Iskra Kotuń (B) 6:1 (2:1)
Rafał Grabowski 2, Marcin Orzełek 2, Rafał Jackowicz, Samobójcza

Wicher Kobyłka (A) - Wicher Sadowne (A) 7:1 (4:1)
Dawid Kielczyk 3, Rober Sosnowski 2, Kamil Śliwowski, Matesz Małkiewicz - Remigiusz Tyszka

MKS Małkinia (LO) - Pogoń Łapy (IV) ODWOŁANY

Tajfun Jartypory (LO) - ŁKS Łochów (A) ODWOŁANY


Sparingi - 10 lutego 2017

  • autor: Arek, 2017-02-09 18:08

SPARINGI - 10 lutego 2017

Fenix Siennica (LO) - SRT Halinów (A) 1:5
Dariusz Osica - ??

Orzeł Unin (LO) - Tygrys Huta Mińska (LO) 6:2
Krystian Parzyszek 2, Bartłomiej Szczęśniak 2, Dawid Kowalski, Damian Szczęśniak - ??

źródło: http://newsypilkanamazowszu.blogspot.com / własne


GALERIA

Reklama

STRONY KLUBOWE

Nasz button

I LIGA

 
IV LIGA

LIGA OKRĘGOWA

 


  

KLASA A





KLASA B

 
LUKS Ruda Wolińska

ISKRA KOTUŃ

INNE