Siedlecka Piłka - strona nieoficjalna

Strona klubowa
  • Aktualności:
  • 2019-03-21 25. kolejka II ligi!
  • 2019-03-19 17. kolejka Ligi Okręgowej!
  • 2019-03-25 Sparingi 23-24 marzec - Wyniki!
  • Wyniki ostatniej kolejki:
  • - 3:1
  • - 0:2
  • - 2:4
  • - 1:1
  • - 2:0
  • - 5:2
  • - 2:0
  • - 6:0
  • - 1:0
  • - 5:0
  • - 5:2
  • - 5:2
  • - 2:2
  • - 4:0
  • - 1:7
  • - 4:2
  • - 6:0
  • - 1:3
  • - 7:0
  • - 8:1
  • - 4:2
  • - 3:2
  • - 1:5
  • - 3:2
  • - 0:0
  • - 2:4
  • - 6:2
  • - 7:0
  • - 3:0
  • - 5:0
  • - 3:3
  • - 5:0
  • - 1:1
  • - 2:4
  • - 6:2
  • - 4:3
  • - 1:1
  • - 1:2
  • - 7:1
  • - 3:0
  • - 2:1
  • - 14:0
  • - 0:2
  • - 3:1
  • - 0:4
  • - 0:2
  • - 4:1
  • - 4:6
  • - 4:4
  • - 0:7
  • - 2:5
  • - 1:0
  • - 2:5
  • - 5:2
  • - 4:2
  • - 8:5
  • - 2:0
  • - 5:6
  • - 0:2
  • - 6:2
  • - 5:1
  • - 2:1
  • - 3:2
  • - 5:1
  • - 1:0
  • - 5:3
  • - 2:1
  • - 1:1
  • - 4:1
  • - 3:1
  • - 0:2
  • - 4:1
  • - 3:2
  • - 0:3
  • - 7:1
  • - 1:3
  • - 2:1
  • - 5:0
  • - 1:3
  • - 11:1
  • - 1:5
  • - 3:0
  • - 5:0
  • - 3:5
  • - 0:4
  • - 2:2
  • - 12:2
  • - 2:2
  • - 7:2
  • - 0:8
  • - 5:3
  • - 2:3
  • - 1:5
  • - 3:1
  • - 1:2
  • - 4:3
  • - 0:3
  • - 4:4
  • - 3:1
  • - 2:6
  • - 3:5
  • - 4:0
  • - 5:2
  • - 4:0
  • - 4:4
  • - 5:4
  • - 1:3
  • - 1:3
  • - 6:0
  • - 5:3
  • - 0:3
  • - 1:5
  • - 3:0
  • - 3:1
  • - 3:7
  • - 4:4
  • - 8:2
  • - 1:1
  • - 2:3
  • - 4:1
  • - 4:5
  • - 3:0
  • - 5:2
  • - 1:2
  • - 4:1
  • - 7:5
  • - 2:6
  • - 1:1
  • - 11:0
  • - 3:2
  • - 2:0
  • - 5:3
  • - 4:4
  • - 7:4
  • - 0:4
  • - 0:0
  • - 3:4
  • - 4:2
  • - 1:1
  • - 6:1
  • - 4:2
  • - 3:0
  • - 2:4
  • - 7:1
  • - 1:2
  • - 6:2
  • - 7:1
  • - 3:0
  • - 1:5
  • - 5:4
  • - 2:8
  • - 2:1
  • - 2:5
  • - 5:1
  • - 0:2
  • - 3:1
  • - 2:2
  • - 1:0
  • - 6:4
  • - 1:2
  • - 5:1
  • - 5:4
  • - 3:5
  • - 0:1
  • - 3:1
  • - 8:0
  • - 3:1
  • - 5:0
  • - 1:4
  • - 0:0
  • - 1:7
  • - 7:3
  • - 5:0
  • - 7:2
  • - 3:2
  • - 1:1
  • - 0:2
  • - 6:1
  • - 8:2
  • - 2:1
  • - 5:2
  • - 3:6
  • - 8:1
  • - 1:4
  • - 9:0
  • - 8:4
  • - 3:3
  • - 4:1
  • - 6:0
  • - 3:2
  • - 1:3
  • - 7:3
  • - 7:2
  • - 4:0
  • - 3:2
  • - 1:1
  • - 5:1
  • - 0:5
  • - 3:9
  • - 4:3
  •        

Logowanie

Najlepsi typerzy

Zaloguj się, aby typować.
Lp. Osoba Pkt.
1. Matrix0001 333
2. MatDro1994 330
3. kubis2121 312
4. ftb2user_1547582009. 177
5. lobson94 12
6. ftb2user_1547581092. 3

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 0, wczoraj: 34
ogółem: 1 190 459

statystyki szczegółowe

Wyszukiwarka

Wydarzenia

LIGA TYPERÓW!

  • autor: Redakcja, 2019-01-14 21:26

Wraz z przygotowaniami do rundy wiosennej ruszamy z Ligą Typerów spotkań kontrolnych. Zachęcamy do udziału w tej zabawie. Mamy nadzieję, że Liga Typerów będzie cieszyć się dużym zainteresowaniem. Zapraszamy do aktywnego udziału, życzymy udanej zabawy i samych trafnych typów. Pierwsze typowanie 19 stycznia.

Jak korzystać z typera >>>Kliknij


Mecz 2019-03-23, 15:00

Mini-Chat

Aktualności

Sparingi 23-24 marzec - Wyniki!

  • autor: Redakcja, 2019-03-25 23:51

23 marzec
Rywal Ruchna - Orlęta Baboszewo 4:1 (1:0)

Maciej Mieszało x2, Karol Sobotka, Łukasz Sobotka - ??

Tęcza Stanisławów - Nojszewianka Dobre 6:0 (2:0)
Maciej Wieczorek 2x, Kamil Nowak 2x , Testowany I, Łukasz Glanowski

GKS Dąbrówka - Świt Barcząca 3:2
Tomasz Bylak 2x, Mateusz Malinowski, Henryk Bielecki - Popławski, zawodnik testowany

24 marzec
Płomień II Dębe Wielkie - KS Wesoła 1:3

Kamil Konowrocki - Piotr Śniadewicz, Jan Kozłowski, Paweł Żaboklicki

Wicher Sadowne - Nojszewianka Dobre 7:3
Konrad Kandulski 2x, Tomasz Kowalczyk 2x, Przemysław Dzieciątko, Mateusz Jakubowski, Łukasz Mianowicz - ??

Jastrząb Żeliszew - ULKS Gołąbek 7:2
Konrad Śliwka 4x, Cezary Bareja, Jakub Strojek, Rafał Polkowski - ??

Sokół Kołbiel - Jutrzenka Cegłów 4:0
Marcin Wasiński 2x, Dawid Całka 2x

Sęp Żelechów - Wilga Garwolin (juniorzy ) 3:2
Albert Stodulski, Michał Jaworski, Robert Całka - ??

Niwa Tęczki - Grodzisk Krzymosze 1:1
Bartłomiej Kaniecki - ??

Iskra Kotuń - Armaty Stoczek Łukowski 5:1
Łukasz Kuć 2x, Adrian Lęgas, Mateusz Boruciński, Damian Wójcik - ??

Liwia Łochów - Rywal Ruchna 0:5 (0:1)
Adrian Kocon, Arkadiusz Kałuski x2, Dominik Polak x2

Błękitni Stoczek Węgrowski - Strzelec Chodów 3:9
Łukasz Flak, Łukasz Siwiński 2x - Rafał Pieńkowski, Paweł Ślaz, Gabriel Wielogórski, Tomasz Borkowski 3x, Paweł Śliwka 3x

Korona Jadów - Zorza Sterdyń 4:3
?? - Sebastian Chmielak, Karol Mieczkowski, Hubert Osipiak

Polonez Mordy - ŁDK Łosice  (odwołany)

Sęp Żelechów -  Promnik Gończyce (odwołany)
 


Za nami A-klasa: 14 kolejka Warszawa

  • autor: Redakcja, 2019-03-25 08:04

A klasa Warszawa - 14 kolejka 23 marzec
Wkra Pomiechówek - ŁKS Łochów 1:7 (1:3) (Wynik z jesieni 0:7)
Robert Sotowicz - Radosław Gręda 3x (1x karny), Mikołaj Ciepłowski 2x, Sebastian Sasin, Sławomir Damętko
Czerwona kartka: 62 min Mateusz Zalewski (Wkra) - brzydkie słowo do sędzego

Warszawa


25. kolejka II ligi!

  • autor: Redakcja, 2019-03-21 23:19

23 marca (sobota): 
Błękitni Stargard - Resovia godz.13.00 (Wynik z jesieni 0:1)
Radomiak Radom - Stal Stalowa Wola godz.14:00 (Wynik z jesieni 0:0)
Skra Częstochowa - Znicz Pruszków godz.15.00 (Wynik z jesieni 1:2)
Siarka Tarnobrzeg - Gryf Wejherowo godz.15.00 (Wynik z jesieni 1:1)
Pogoń Siedlce - ROW 1964 Rybnik godz.15.00 (Wynik z jesieni 1:1)
Olimpia Grudziądz - Górnik Łęczna godz.17.00 (Wynik z jesieni 3:1)
GKS Bełchatów - Olimpia Elbląg godz.17.00 (Wynik z jesieni 1:0)
Widzew Łódź - Elana Toruń godz.19.10 (Wynik z jesieni 0:0)
24 marca (niedziela): 
Ruch Chorzów - Rozwój Katowice godz.13.05 (Wynik z jesieni 3:0)


17 kolejka IV liga (północ-południe)

  • autor: Redakcja, 2019-03-19 18:54

23 marzec 2019
Północ - Południe

Mazur Gostynin - Pogoń II Siedlce godz.11.00 (Wynik z jesieni 0:2)
x

Huragan Wołomin - KS Łomianki 23.03 godz.11.00 (Wynik z jesieni 4:2)
x

Orzeł Unin - Radomiak II Radom godz.15.00 (Wynik z jesieni 0:4)
x

Mławianka Mława - Mazovia Mińsk Mazowiecki godz.16.00 (Wynik z jesieni 0:2)
x

Pilica Białobrzegi - Wilga Garwolin godz.16.00 (Wynik z jesieni 1:0)
x
 


Północ


Południe


17. kolejka Ligi Okręgowej!

  • autor: Redakcja, 2019-03-19 18:50
23 marzec 2019
Victoria Kałuszyn - Zryw Sobolew godz.11.00 (wynik z jesieni 0:6)
x
 
Podlasie Sokołów Podlaski - Mazovia II Mińsk Mazowiecki godz.13.00 (wynik z jesieni 2:1)
x
 
Jabłonianka Jabłonna Lacka - Wektra Zbuczyn godz.14.00 (wynik z jesieni 0:1)
x
 
Miedzanka Miedzna - Tygrys Huta Mińska godz.15.00 (Jartypory) (wynik z jesieni 0:7)
x
 
Czarni Węgrów - Kolektyw Oleśnica godz.16.00 (wynik z jesieni 1:1)
x

24 marzec 2019
Naprzód Skórzec - Tajfun Jartypory godz.11.00 (wynik z jesieni 3:0)
x

Wilga Miastków - Hutnik Huta Czechy godz.11.00 (wynik z jesieni 0:3)
x
 
Płomień Dębe Wielkie - Fenix Siennica godz.12.30 (Karczew) (wynik z jesieni 0:3)
x

 


Podsumowanie typera po 187 spotkaniach!

  • autor: Redakcja, 2019-03-17 22:49

Najlepszym typeremi po 187 spotkaniach są: Matrix0001, MatDro1994 z 300 punktamiNa drugim miejscu znajduje się: kubis2121 z 288 punktami. Na trzecim miejscu z 177 punktami znajduje się ffb2user_1547582009Na czwartym miejscu z 12 punktami znajduję się: lobson94 . Na piątym miejscu z 3 punktami znajduję ffb2user_1547581092. Te dwie osoby chyba już zrezygnowały z typowania.

Zachęcamy również do typowania kolejnych spotkań. 

Już końcówka niebawem liga! Kto zostanie zwycięzcą ?

Pełna tabela Typera>>> KLIKNIJ TU


Za nami 24. kolejka II ligi!

  • autor: Redakcja, 2019-03-17 22:37

16 marca (sobota): 
ROW 1964 Rybnik - Błękitni Stargard
1:0 (Wynik z jesieni 1:1)
Resovia - Widzew Łódź 1:1 (Wynik z jesieni 1:2)
Stal Stalowa Wola - Siarka Tarnobrzeg 1:0 (Wynik z jesieni 0:3)
Rozwój Katowice - Skra Częstochowa 1:1 (Wynik z jesieni 0:2)
Olimpia Elbląg - Ruch Chorzów 0:0 (Wynik z jesieni 0:1)
17 marca (niedziela): 
Gryf Wejherowo - Pogoń Siedlce 1:1 (Wynik z jesieni 2:7)
Znicz Pruszków - Radomiak Radom 3:2 (Wynik z jesieni 0:4)
Górnik Łęczna - Elana Toruń 1:1 (Wynik z jesieni 0:2)
Olimpia Grudziądz - GKS Bełchatów 1:0 (Wynik z jesieni 1:2)


Sparingi 16-17 marzec - Wyniki

  • autor: Redakcja, 2019-03-17 21:32

16 marzec 2019
Bug Wyszków - ŁKS Łochów 8:0
Łukasz Łada, Łukasz Kamiński 2, Marcin Stańczyk, Nico Wouters, Przemysław Nasiadka, Jakub Rejnuś 2x

Wilga Garwolin - Sparta Jazgarzew 1:4
Hubert Świder - Bartłomiej Bobowski, Marcel Mich, Mateusz Keller 2x

Mazovia Mińsk Mazowiecki - Orzeł Unin 3:1
Jehwen Romanov, Janusz Nojszewski, Daniel Żurawski - Damian Matysiak

MKS Małkinia - WKS Rząśnik 3:6
Marcin Sadowski 2x, Bartłomiej Wróblewski - Marcin Kowalczyk 3x, Grzegorz Abramczyk, Daniel Modzelan, samobójcza

Promnik Łaskarzew - Hutnik Huta Czechy 1:4
Jakub Jasiński - Sebastian Grzegorczyk 3x, Mateusz Zawadka

Vulcan Wólka Mlądzka - Olimpia Latowicz 9:0
Igor Retmaniak 3x, Marcin Bąbel 3x, Mariusz Zawadka 2x, Przemek Feliciak

Mazovia II Mińsk Mazowiecki - Jabłonianka Jabłonna Lacka 5:0
Piotr Parobczyk 2x, Szymon Staska, Konrad Biesiada, Krystian Flis

Vulcan Wólka Mlądzka - Fenix Siennica (odwołany)

Rywal Ruchna - Olimpia Latowicz (odwołany)

Wilga Garwolin - Huragan Wołomin (odwołany)

MKS Mielnik - Podlasie Sokołów Podlaski (odwołany)

Świt Barcząca - Orzeł Parysów (odwołany)

Victoria Kałuszyn -  Nojszewianka Dobre  (odwołany)

17 marzec 2019
ŁDK Łosice - SPLGMP Rogoźnica 0:2

Szymon Pomagruk i Marek Jankiewicz

Tęcza Korczew - Strzelec Chodów 7:2 (1:2)
Dominik Jaszczuk 2x, Kacper Wójcik 2x, Marcin Marszałek, Paweł Kruk, Szymon Zubka - Tomasz Borkowski, Paweł Ślaz

Ar-Tig Huta Dąbrowa - Promnik Gończyce 3:2 (1:1)
Maciej Gnyszka, Piotr Łukasiak, Kornel Sadowski - Przemysław Galbarczyk, Marcin Owczarczyk

Niwa Tęczki - Krzna Rzeczyca 1:1
Kamil Kaniecki - ??

Sokół Kołbiel - Iskra Kotuń 8:4 (3:0)
Dawid Całka 2x, Andrzej Przyborowski 2x, Jacek Wasiński, Michał Prasuła 2x, Mateusz Maczugowski - Łukasz Kuć 2x, Marek Kania, Damian Wójcik

Tęcza Stanisławów - Liwia Łochów 6:1 (1:0)
Seweryn Rejmer 2x, Maciej Ciok 2x, Adam Trębicki, Rafał Gnich - Grzegorz Maliszewski

Janovia Janów Podlaski - ULKS Gołąbek 5:0
??

Grodzisk Krzymosze - Kolektyw Oleśnica 0:0

Jastrząb Żeliszew - Korona Olszyc 8:1
?? - Kamil Bąbiak

Sęp Żelechów - Kujawiak Stanin 5:2
?? - ??

LKS Ostrówek - Czarni Węgrów 3:3
Mariusz Kopacz, Konrad Akonom, Paweł Grig - Dżamal Hawari 2x, Adrian Wielądek

Zryw Sobolew - Polonez Mordy 7:3
Mateusz Nakonieczny 2x, Michał Wiśnioch 2x, Przemysław Komar, Marek Górski, Cezary Błażejczyk - Kacper Mróz, Damian Karpiniuk, Radek Piotrkowski (karny)

Wymakracz Długosiodło - Wicher Sadowne 8:2 (2:1)
Bartłomiej Kolankiewicz, Emil Mostowski 5x, Adam Duda, Michał Laska - ??

Żubr Drohiczyn - Tajfun Jartypory 1:7
?? - Jarosław Pełka 3x, Mateusz Laskowski 2x, Tomasz Pędzich 2x

Tygrys Huta Mińska - Watra Mrozy 2:1
Patryk Halaburda, Piotr Haber - Szymon Sikora

Błękitni Stoczek Węgrowski - Zorza Sterdyń (odwołany)


Za nami zaległa 16 kolejka Ligi Okręgowej!

  • autor: Redakcja, 2019-03-17 20:05

16 marzec 2019
Wilga Miastków - Naprzód Skórzec 1:4 (0:1)
Mikołaj Dybcio - Mateusz Kacprzak 2x, Mateusz Kafara, Damian Chłopek
w pierwotnym terminie (18 listopada, 13:00) odwołany z powodu złego stanu boiska

17 marzec 2019
Wektra Zbuczyn - Fenix Siennica 1:1 (1:0)
Cezary Kruk - Michał Maciejewski
Czerwona kartka: 2 min Daniel Kalinowski (Fenix)
w pierwotnym terminie (18 listopada, 13:00) odwołany z powodu złego stanu boiska

Płomień Dębe Wielkie - Miedzanka Miedzna 3:1 (2:0)
Tomasz Jankowski, Paweł Sabak, Bartłomiej Woś - Piotr Krysiński (karny)
Czerwonka kartka 21 min Adrian Supleński (Miedzanka)
w pierwotnym terminie (18 listopada, 13:00) odwołany z powodu złego stanu boiska


Damian Milewski trenerem Wilgi Garwolin!

  • autor: Redakcja, 2019-03-13 11:04

Damian Milewski został nowym trenerem IV-ligowej Wilgi Garwolin.

Nowy trener Wilgi prowadził w przeszłości m.in. stołeczne zespoły młodzieżowe Agrykoli i Drukarza. W CV ma także seniorskie drużyny Żyrardowianki Żyrardów i Legionovi Legionowo.

Cel szkoleniowca na rundę wiosenną jest jasny – zapewnić utrzymanie w IV lidze.

W kadrze Wilgi pojawili się nowi zawodnicy. Z Orła Unin do drużyny wrócił Kacper Kowalski.


Archiwum aktualności


Zegar

Reklama

Kalendarium

26

03-2019

wtorek

27

03-2019

środa

28

03-2019

czwartek

29

03-2019

piątek

30

03-2019

sobota

31

03-2019

niedziela

01

04-2019

pon.

Najbliższe spotkanie

W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 1

Ostatnie spotkanie

Korona Jadów 4:3 Zorza Sterdyń
2019-03-24, 16:00:00
     
mecz towarzyski

Wyniki

Mecze sparingowe
Naprzód Skórzec 3:1 Watra Mrozy
Mazovia Mińsk Mazowiecki 0:2 Orlęta Radzyń Podlaski
Mazovia II Mińsk Mazowiecki 2:4 Drukarz Warszawa
Wisła Płock 1:1 Pogoń Siedlce
Zryw Sobolew 2:0 Promnik Łaskarzew
Pogoń Siedlce 5:2 Victoria Sulejówek
Bug Wyszków 2:0 Kryształ Glinojeck
MKS Piaseczno 6:0 Wilga Garwolin
Mazovia Mińsk Mazowiecki 1:0 Mszczonowianka Mszczonów
Pogoń Siedlce (Juniorzy) 5:0 Watra Mrozy
Mazovia II Mińsk Mazowiecki 5:2 Orzeł Unin
Hutnik Huta Czechy 5:2 Bizon Jeleniec
Mazovia Mińsk Mazowiecki 2:2 Victoria Sulejówek
Pogoń Siedlce 4:0 ŁKS Łomża
Miedzanka Miedzna 1:7 Dąb Wieliszew
Pogoń Siedlce 4:2 Unia Skierniewice
Mazovia II Mińsk Mazowiecki 6:0 Burza Pilawa
LKS Ostrówek 1:3 KS Halinów
Zryw Sobolew 7:0 Sęp Żelechów
Promnik Łaskarzew 8:1 Jastrząb Żeliszew
Józefovia Józefów 4:2 Fenix Siennica
Bug Wyszków 3:2 Drukarz Warszawa
Wilga Garwolin 1:5 Mazur Radzymin
Orzeł Unin 3:2 Naprzód Skórzec
Wilga Miastków 0:0 Bór Regut
Victoria Kałuszyn 2:4 Strzelec Chodów
MKS Małkinia 6:2 KS Śniadowo
Wektra Zbuczyn 7:0 ŁDK Łosice
Podlasie Sokołów Podlaski 3:0 Lutnia Piszczac
Pogoń II Siedlce 5:0 Naprzód Skórzec
Hutnik Huta Czechy 3:3 Tur Turek
Bug Wyszków 5:0 WKS Mystkówiec Stary
Pogoń Siedlce 1:1 Motor Lublin
Orzeł Unin 2:4 Amur Wilga
Bug Wyszków 6:2 WKS Rząśnik
Promnik Gończyce 4:3 Wisła Maciejowice
Termy Uniejów 1:1 Hutnik Huta Czechy
Pogoń II Siedlce 1:2 Podlasie Sokołów Podlaski
Start Otwock 7:1 Watra Mrozy
Mazovia Mińsk Mazowiecki 3:0 ŁKS Łomża
Czarni Węgrów 2:1 Mazur Radzymin
Józefovia Józefów 14:0 Płomień Dębe Wielkie
Fenix Siennica 0:2 Burza Pilawa
Korona Jadów 3:1 GKS Andrzejewo
Wilga Garwolin 0:4 Escola Varsovia (CLJ)
KTS Weszło 0:2 Bug Wyszków
Wektra Zbuczyn 4:1 Strzelec Chodów
Orzeł Unin 4:6 Zryw Sobolew
Mazovia II Mińsk Mazowiecki 4:4 Bór Regut
MKS Małkinia 0:7 Sparta Szepietowo
Wilga Miastków 2:5 Promnik Łaskarzew
Victoria Kałuszyn 1:0 Jutrzenka Cegłów
Błyskawica Warszawa 2:5 Miedzanka Miedzna
Sęp Żelechów 5:2 Wilga Garwolin (juniorzy 2002)
Mazovia Mińsk Mazowiecki 4:2 Podlasie Biała Podlaska
Korona Jadów 8:5 ŁKS Łochów
Sokół Kołbiel 2:0 Fenix Siennica
Wilga Garwolin 5:6 Burza Pilawa
Górnik Łęczna 0:2 Pogoń Siedlce
Orzeł Unin 6:2 Promnik Łaskarzew
Mazovia Mińsk Mazowiecki 5:1 Hutnik Huta Czechy
Pogoń II Siedlce 2:1 Naprzód Skórzec
Mazur Radzymin 3:2 ŁKS Łochów
MKS Mielnik 5:1 Czarni Węgrów
Mazur II Karczew 1:0 Fenix Siennica
Mazovia II Mińsk Mazowiecki 5:3 LKS Ostrówek
Płomień Dębe Wielkie 2:1 Amur Wilga
Dąb Wieliszew 1:1 Victoria Kałuszyn
Wektra Zbuczyn 4:1 Jastrząb Żeliszew
Wilga Miastków 3:1 Promnik Gończyce
Zryw Sobolew 0:2 Bizon Jeleniec
Tygrys Huta Mińska 4:1 Advit Wiązowna
Bug Wyszków 3:2 Nadnarwianka Pułtusk
Wicher Sadowne 0:3 Rywal Ruchna
Liwia Łochów 7:1 WKS Mystkówiec Stary
Rzekunianka Rzekuń 1:3 MKS Małkinia
Świt Barcząca 2:1 Jutrzenka Cegłów
Pogoń Siedlce 5:0 Mazovia Mińsk Mazowiecki
Tajfun Jartypory 1:3 Olimpia Latowicz
Pogoń II Siedlce 11:1 Orzeł Unin
Mazovia Mińsk Mazowiecki 1:5 Mazur Karczew
Pogoń Siedlce (Juniorzy) 3:0 Wektra Zbuczyn
Mazovia II Mińsk Mazowiecki 5:0 Wicher Kobyłka
Czarni Węgrów 3:5 Ostrovia Ostrów Mazowiecka
LKS Ostrówek 0:4 Podlasie Sokołów Podlaski
Mazur II Karczew 2:2 Hutnik Huta Czechy
Kosovia Kosów Lacki 12:2 Zorza Sterdyń
Pogoń Siedlce 2:2 Legionovia Legionowo
Fenix Siennica 7:2 Wisła Dziecinów
Wicher Sadowne 0:8 ŁKS Łochów
GKS Andrzejewo 5:3 MKS Małkinia
Grodzisk Krzymosze 2:3 Strzelec Chodów
Miedzanka Miedzna 1:5 KS Halinów
MKS Mielnik 3:1 Victoria Kałuszyn
Wilga Garwolin 1:2 KS Raszyn
Korona Jadów 4:3 Tęcza Stanisławów
Jutrzenka Cegłów 0:3 Tygrys Huta Mińska
Rywal Ruchna 4:4 Żubr Drohiczyn
Iskra Kotuń 3:1 Świt Barcząca
Liwia Łochów 2:6 Watra Mrozy
Kolektyw Oleśnica 3:5 Bad Boys Zastawie
Płomień Dębe Wielkie 4:0 Jastrząb Żeliszew
Sęp Żelechów 5:2 Zryw Sobolew
MKS Ciechanów 4:0 Bug Wyszków
Wicher Kobyłka 4:4 Naprzód Skórzec
Sokół Kołbiel 5:4 Wilga Miastków
Mazovia Mińsk Mazowiecki 1:3 Mazur Radzymin
Korona Jadów 1:3 WKS Rząśnik
Zryw Sobolew 6:0 Mazowsze Stężyca
Promnik Gończyce 5:3 Snajper Sośninka
Vulcan Wólka Mlądzka 0:3 Naprzód Skórzec
Iskra Kotuń 1:5 Kolektyw Oleśnica
Tęcza Stanisławów 3:0 Świt Barcząca
Sokół Kołbiel 3:1 Olimpia Latowicz
Wicher Sadowne 3:7 KS Wąsewo
Kujawiak Stanin 4:4 Wilga Miastków
Mazovia II Mińsk Mazowiecki 8:2 ŁKS Łochów
Pogoń II Siedlce 1:1 Watra Mrozy
Liwia Łochów 2:3 LKS Ostrówek
Wicher Kobyłka 4:1 Czarni Węgrów
Victoria Kałuszyn 4:5 Rywal Ruchna
Pogoń II Siedlce 3:0 Cresovia Siemiatycze
Mazovia Mińsk Mazowiecki 5:2 Błonianka Błonie
Wilga Garwolin 1:2 Hutnik Huta Czechy
Bug Wyszków 4:1 Ostrovia Ostrów Mazowiecka
Jastrząb Żeliszew 7:5 Bizon Jeleniec
Niwa Tęczki 2:6 LZS Sielczyk
Kosovia Kosów Lacki 1:1 Iskra Zaręby Kościelne
Podlasie Sokołów Podlaski 11:0 Miedzanka Miedzna
Tajfun Jartypory 3:2 Strzelec Chodów
Płomień Dębe Wielkie 2:0 Perła Złotokłos
MKS Małkinia 5:3 Wymakracz Długosiodło
Ar - tig Huta Dąbrowa 4:4 Sęp Żelechów
ŁDK Łosice 7:4 Janovia Janów Podlaski
Bug Wyszków 0:4 Legia II Warszawa
Mazovia II Mińsk Mazowiecki 0:0 Podlasie Sokołów Podlaski
Orzeł Unin 3:4 Zryw Sobolew
Huragan Wołomin 4:2 Bug Wyszków
Mazovia Mińsk Mazowiecki 1:1 Kryształ Glinojeck
Mazur Karczew 6:1 Naprzód Skórzec
Mazovia II Mińsk Mazowiecki 4:2 Promnik Łaskarzew
Pogoń II Siedlce 3:0 Podlasie Sokołów Podlaski
Amur Wilga 2:4 Hutnik Huta Czechy
Jabłonianka Jabłonna Lacka 7:1 Kosovia Kosów Lacki
Vulcan Wólka Mlądzka 1:2 Płomień Dębe Wielkie
Korona Jadów 6:2 Wicher Sadowne
Start Otwock 7:1 Watra Mrozy
Narew Ostrołęka 3:0 MKS Małkinia
Świt Barcząca 1:5 Sokół Kołbiel
Rywal Ruchna 5:4 Tęcza Stanisławów
Victoria Kałuszyn 2:8 ŁKS Łochów
Fenix Siennica 2:1 Jutrzenka Cegłów
Błękitni Stoczek Węgrowski 2:5 Liwia Łochów
Huragan II Wołomin 5:1 Iskra Kotuń
Burza Pilawa 0:2 Jastrząb Żeliszew
Polonez Mordy 3:1 Kolektyw Oleśnica
Sęp Żelechów 2:2 Amator Leopoldów
Wilga Garwolin 1:0 Milan Milanówek
Józefovia II Józefów 6:4 Tygrys Huta Mińska
Wektra Zbuczyn 1:2 Grom Kąkolewnica
Orzeł Unin 5:1 Bizon Jeleniec
Zryw Sobolew 5:4 Snajper Sośninka
Zorza Sterdyń 3:5 Iskra Zaręby Kościelne
Niwa Tęczki 0:1 Amazonka Wiśniew
ŁDK Łosice 3:1 Grodzisk Krzymosze
Bug Wyszków 8:0 ŁKS Łochów
Mazovia Mińsk Mazowiecki 3:1 Orzeł Unin
Mazovia II Mińsk Mazowiecki 5:0 Jabłonianka Jabłonna Lacka
Promnik Łaskarzew 1:4 Hutnik Huta Czechy
Grodzisk Krzymosze 0:0 Kolektyw Oleśnica
Żubr Drohiczyn 1:7 Tajfun Jartypory
Zryw Sobolew 7:3 Polonez Mordy
Janovia Janów Podlaski 5:0 ULKS Gołąbek
Tęcza Korczew 7:2 Strzelec Chodów
Ar - tig Huta Dąbrowa 3:2 Promnik Gończyce
Niwa Tęczki 1:1 Krzna Rzeczyca
ŁDK Łosice 0:2 SPLGMP Rogoźnica
Tęcza Stanisławów 6:1 Liwia Łochów
Wymakracz Długosiodło 8:2 Wicher Sadowne
Tygrys Huta Mińska 2:1 Watra Mrozy
Sęp Żelechów 5:2 Kujawiak Stanin
MKS Małkinia 3:6 WKS Rząśnik
Jastrząb Żeliszew 8:1 Korona Olszyc
Wilga Garwolin 1:4 Sparta Jazgarzew
Vulcan Wólka Mlądzka 9:0 Olimpia Latowicz
Sokół Kołbiel 8:4 Iskra Kotuń
LKS Ostrówek 3:3 Czarni Węgrów
Rywal Ruchna 4:1 Orlęta Baboszewo
Tęcza Stanisławów 6:0 Nojszewianka Dobre
GKS Dąbrówka 3:2 Świt Barcząca
Płomień II Dębe Wielkie 1:3 KS Wesoła
Wicher Sadowne 7:3 Nojszewianka Dobre
Jastrząb Żeliszew 7:2 ULKS Gołąbek
Sokół Kołbiel 4:0 Jutrzenka Cegłów
Sęp Żelechów 3:2 Wilga Garwolin (juniorzy 2002)
Niwa Tęczki 1:1 Grodzisk Krzymosze
Iskra Kotuń 5:1 Armaty Stoczek Łukowski
Liwia Łochów 0:5 Rywal Ruchna
Błękitni Stoczek Węgrowski 3:9 Strzelec Chodów
Korona Jadów 4:3 Zorza Sterdyń

Sport.pl