Siedlecka Piłka - strona nieoficjalna

Strona klubowa

Logowanie

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 37, wczoraj: 311
ogółem: 913 970

statystyki szczegółowe

Wyszukiwarka

Sparingi 2016

SPARINGI - zima 2016

8 listopada 2015
LUKS Ruda Wolińska - Jupiter Koszewnica 3:0
Tomasz Parobczyk 2, Marek Kania

21 Listopada 2015
Pogoń Siedlce - Mazovia Mińsk Mazowiecki 3:1 (2:1)
Piotr Krawczyk 14', 72', Adam Duda 52' - Mateusz Gromysz 10'

24 Listopada 2015
Pogoń II Siedlce - Wektra Zbuczyn 2:1 (1:1)
Jakub Dołęga 26', Sebastian Bober 66' - Michał Mruz 45'

26 Listopada 2015
Pogoń II Siedlce - Grodzisk Krzymosze 2:0 (2:0)
Sebastian Szcześniak 14', Piotr Ceranka 28'

23 Stycznia 2016
Mazovia Mińsk Mazowiecki - Promnik Łaskarzew 6:1 (2:0)
Jakub Popławski 2, Daniel Smuga, Damian Guzek, testowani 2 - Łukasz Trzaskowski

Pogoń Siedlce (I) - Dolcan Ząbki (I) 1:1
Rafał Augustyniak 27' - Daniel Feruga 34'

Ursus Warszawa (III) - Pogoń Siedlce (I) 0:3
Mateusz Żytko 15' (k), Krzysztof Bodziony 29', Rafał Maćkowski 32'

27 Stycznia 2016
Mazovia Mińsk Mazowiecki - Energia Kozienice 1:2 (1:0)
Damian Guzek 11'

30 Stycznia 2016
Pogoń Siedlce (I) - Motor Lublin (III) 2:0 (1:0)
Adam Duda 30' (k), Kamil Dmowski 77'

Pogoń II Siedlce (LO) - Huragan Międzyrzec Podlaski (LO) 0:0

Dąb Wieliszew (LO) - Mazovia Mińsk Mazowiecki (IV) 2:1 (1:0)
Rafał Jędrych, Damian Piekut - Łukasz Puciłowski 77'

Wicher Kobyłka (A) - Wicher Sadowne (A) 6:3 (2:2)
Patryk Wróblewski x2, Dawid Kielczyk, Piotr Więch, Grzegorz Bajszczak, Bartłomiej Kamiński - Kamil Kandulski x3

Orzeł Unin (LO) - Tajfun JarMet Jartypory (LO) 8:1
Bartłomiej Szczęsniak x4, Krystian Parzyszek x2, Adrian Szarek, Łukasz Ziółek - Piotr Dobosz

Świt Barcząca (B) - Mazovia II Mińsk Mazowiecki (LO) 3:6
Marcin Orzełek x2, Mariusz Mistewicz - Marcin Kacprowicz x2, Łukasz Gagaska, Samobójcza, Piotr Parobczyk, Mateusz Dąbrowski

Józefovia Józefów (LO) - Tęcza Stanisławów (LO) 5:4 (3:2)
Rafał Wargocki, Maciej Napieraj, Patryk Bienkowski, Jarosław Krawczyk, Karol Ostrzyżek - Przemysław Milerski, Sylwester Florowski, Łukasz Glanowski, Daniel Matwiejczyk

Wilga Miastków (LO) - Wilga II Garwolin (LO) 4:2
Piotr Śliński x2, Kamil Sitek, Jakub Biedrzycki - Wojciech Migas, Marek Jasiński

Victoria II Sulejówek (A) - Płomień Dębe Wielkie (LO) 3:2
Rafał Skolimowski, Adrian Skolimowski, Filip Malesa - Piotr Barszczewski, Grzegorz Siporski

31 Stycznia 2016
Hutnik Huta Czechy (LO) - Wisła Dziecinów (A) 10:2
Kamil Piętka x3, Kamil Szostak x3, Rafał Głąbicki, Maciej Mucha, Sebastian Grzegorczyk, Mateusz Rękawek

Zryw Sobolew (LO) - KS Puznówka (A) 10:0
Krzysztof Kwaśniak x2, Marcin Pietryka x2, Jarosław Włodarczyk x2, Grzegorz Kazimierak, Konrad Więckowski, Marek Górski, Mateusz Gałązka

MKS Małkinia (A) - Rzekunianka Rzekuń (A) 5:2
Rafał Wyszomirski, Adam Najgrodzki, Rafał Siwek, Radosław Tarnowski, Cezary Maliszewski  - Zawodnik testowany x2

3 Lutego 2016
Pogoń II Siedlce (LO) - Orlęta Łuków (IV) 0:1 (0:0)
Damian Soćko 75' karny

Pogoń Siedlce (I) - Radomiak Radom (II) 0:2 (0:0)
David Kwiek 60', Paweł Wolski 82'

5 lutego 2016
Świt Barcząca (B) - Sokół Celestynów (A) 3:4 (0:0)
Patryk Celej, Rafał Pszonka, Rafał Grabowski - Grzegorz Laskus, Przemysław Nowak, Michał Żebrowski, Kamil Wicik

6 lutego 2016
Pogoń II Siedlce (LO) - MKS Małkinia (A) 7:0 (4:0)
Krzysztof Bodziony 4', Marcin Paczkowski 32', Kamil Dmowski 36', Dawid Dzięgielewski 37', Mateusz Wassilow 55', Patryk Ciulak 70', Patryk Skrzypek 72'

Hutnik Warszawa (IV) - Mazovia Mińsk Mazowiecki (IV) 1:2 (0:0)
Michał Kropiewnicki 84' - Marcin Kowalczyk 62', Mateusz Grudziński 77'

Tur Bielsk Podlaski (IV) - Czarni Węgrów (IV) 0:3
Jakub Zygmunt 2, Marcin Gryglas

Pogoń Siedlce (I) - Polonia Warszawa (III) 0:1 (0:1)
Piotr Kosiorowski (karny)

Naprzód Skórzec (IV) - Podlasie Biała Podlaska (IV) 1:2 (0:1)
Dorian Zając 81' - Adam Wiraszka 38', Mateusz Pańko 70'
Dorian Zając nie strzelił karnego w 88' minucie

PKS Radość (LO) - Watra Mrozy (LO) 0:0

Mazur Karczew (IV) - Hutnik Huta Czechy (LO) 4:1
Karol Skóra, Michał Trzaskowski, Tomasz Głogowski, Andrzej Kociński - Rafał Trzemiel

Huragan Wołomin (IV) - Wilga Garwolin (IV) 2:4
Przemysław Górski, Zawodnik testowany - Daniel Żurawski, Sebastian Papiernik, Michał Piłka, Piotr Szostak

7 lutego 2016
Wilga Miastków (LO) - Unia krzywda (A) 5:0
Łukasz Jaroń 73', 75', 78', Jakub Biedrzycki 35', Artur Kajka 60'

Wicher Sadowne (A) - Korona Jadów (A) 1:3
Szymon Wycech - Paweł Dzięcioł, Sebastian Saks, Sławomir Białek

Tajfun Jartypory (LO) - Kolektyw Oleśnica (A) 5:1
Mateusz Laskowski, Rafał Wieliczko, Michał Tchórzewski, Bartłomiej Pazio, testowany - Jarosław Pycek

Zryw Sobolew (LO) - Amur Wilga (A) 4:2
Michał Wiśnioch 2, Mateusz Gałązka, Tomasz Włodarczyk - Dominik Cichecki, Michał Strzeżek

Promnik Łaskarzew (LO) - Orzeł Unin (LO) 1:1
Piotr Szczypek - Łukasz Ziółek

Płomień Dębe Wielkie (LO) - SRT Halinów (A) 9:1
Dariusz Głuchowski 4, Adrian Czajewski 2, Bartosz Malesa, Mateusz Malesa, Arkadiusz Mróz - Jacek Gomulski

Fenix Siennica (LO) - Snajper Sośninka (A) 4:2
Dariusz Osica 2, Patryk Waszelewski 2 - Tomasz Marcińczak 2

Sęp Żelechów (LO) - KS Puznówka (A) 1:3 (1:1)
Michał Jaworski  - Robert Całka 2x, Daniel Cieśliński

GKS Dąbrówka (A) - Błękitni Stoczek Węgrowski (A) 2:1
Dominik Zadrożny, Tomasz Bylak - Zbigniew Gago

10 lutego 2016
Pogoń Siedlce (I) - Olimpia Zambrów (II) 3:0 (1:0)
Damian Świerblewski 8', Adam Duda 64', Konrad Wrzesiński 67'

Pogoń II Siedlce (LO) - Orlęta Łuków (IV) 0:1 (0:1)
Sylwester Buga 30' (k)

12 lutego 2016
MKS Małkinia (A) - Orlęta Czyżew (LO) 6:3
Rafał Wyszomirski 2, Adam Najgrodzki, Cezary Maliszewski, Radosław Tarnowski, Bartłomiej Wróblewski

Płomień Dębe Wielkie (LO) - Fenix Siennica (LO) 0:0

13 lutego 2016
Mazur Karczew (IV) - Mazovia Mińsk Mazowiecki (IV) 0:4 (0:3)
Rafał Słowik 2, Łukasz Puciłowski karny', samobójcza (strzelał Guzek)

Pogoń Siedlce (I) - Wisła Puławy (II) 2:3 (1:3)
Damian Świerblewski 31', Rafał Zembrowski 86' (k) - Patryk Słotwiński 18' (k), Konrad Nowak 25', 35'

Kujawiak Stanin (A) - Sęp Żelechów (LO) 1:5
Mariusz Gajownik - Michał Jaworski 3, Szymon Słyk, Albert Stodulski

Tygrys Huta Mińska (LO) - Kolektyw Oleśnica (A) 1:5
?? - Krzysztof Karasiński 2, Hubert Pliwka, Kamil Stanisławowski, samobójcza

Kosovia Kosów Lacki (A) - Jabłonianka Jabłonna Lacka (LO) 2:2 (1:0)
Konrad Zębrowski 10', Łukasz Zalewski 90' - Hubert Abramczuk 50', 60'

Pogoń II Siedlce (LO) - Grodzisk Krzymosze (A) 5:0 (3:0)
Dominik Barciak 10, 26, Krystian Zbieć 12, Michał Mularczyk 80, Artur Zabłocki 84
w 47. minucie Marek Adamczyk (Grodzisk) nie wykorzystał rzutu karnego

Victoria II Sulejówek (A) - Hutnik Huta Czechy (LO) 5:2 (1:0)
Kamil Piętka, Wojciech Sęk

Watra Mrozy (LO) - Tęcza Stanisławów (LO) 6:2
Maciej Staska 2, Daniel Śledziewski (k), Kamil Jankowski, Bartosz Suski, samobójcza - Grzegorz Ryżko, testowany

14 lutego 2016
Tajfun Jartypory (LO) - ŁKS Łochów (LO) 3:2
Michał Tchórzewski, Piotr Komosa, Adam Styś - Kamil Garwoliński, Konrad Nurkiewicz

Naprzód Skórzec (IV) - Dwernicki Stoczek Łukowski (A) 3:0
Paweł Marchel, Adam Chojecki, Damian Chłopek

ULKS Gołąbek (A) - LUKS Ruda Wolińska (B) 5:2 (1:1)
Mariusz Cabaj 2, Marcin Matuszewski, Bartosz Włodarczyk, Michał Kruszewski - Łukasz Lech Tomasz Pietrasik

Zryw Sobolew (LO) - KS Puznówka (A) 4:0
Grzegorz Kazimierak, Wojciech Kazimierak, Marek Górski, zawodnik testowany

Ruch Wysokie Mazowiecki (IV) - Podlasie Sokołów Podlaski (LO) 5:1
Jakub Nowotniak

AON Rembertów (A) - Błękitni Stoczek Węgrowski (A) 3:0

Wisła Maciejowice (A) - Wilga Miastków (LO) 2:1
Michał Zieliński

Orzeł Unin (LO) - Amur Wilga (A) 7:4
Adrian Szarek 3, Cezary Jakubaszek 2, Krystian Parzyszek, Łukasz Ziółek

Czarni Węgrów (IV) - Czarni Węgrów (juniorzy) 5:2


17 lutego 2016
Pogoń II Siedlce (LO) - Orlęta Radzyń Podlaski (III) 1:4 (0:3)
Piotr Szostak 74' - Damian Szpak 7', 21', Arkadiusz Kot 10', Damian Iwańczuk 75'

Pogoń II Siedlce (LO) - Tajfun Jartypory (LO) 1:2 (0:1)
Tomasz Kacprzak 84' - Mateusz Laskowski 28', Jarosław Pełka 59'

Pilica Białobrzegi (III) - Mazovia Mińsk Mazowiecki (IV) 4:2 (2:1)
7', 20', 55', 70' - Piotr Sobótka 21', Jewhen Romanow 85'

 

18 lutego 2016
Wilga Garwolin (IV) - Orzeł Unin (LO) 3:2
Piotr Szostak, Michał Kępka, Piotr Talar - Krystian Parzyszek, Adrian Szarek

Józefovia Józefów (LO) - Tęcza Stanisławów (LO) 3:2 (1:1)
Bakuła 20', Wadowski 82', Trzepałka 84' - testowany 24', Zbigniew Jaros 87'

Płomień Dębe Wielkie (LO) - Świt Barcząca (B) 2:2
Mateusz Malesa, Bartosz Malesa - Kamil Rokicki, Rafał Grabowski

21 lutego 2016
Zryw II Sobolew (B) - Bizon Jeleniec (A) 2:5
Przemysław Komar 2

KS Wąsewo (A) - MKS Małkinia (A) 1:3
Arkadiusz Imiński 2, Rafał Wyszomirski

Tajfun Jartypory (LO) - Wicher Sadowne (A) 1:0
Rafał Wieliczko

Zryw Sobolew (LO) - Promnik Łaskarzew (LO) 2:3
Mateusz Gałązka, Marek Górski

Unia Krzywda (A) - Sęp Żelechów (LO) 3:2
Albert Stodulski 2

Naprzód Skórzec (LO) - Grodzisk Krzymosze (A) 2:2 (1:0)
Adam Chojecki, Kamil Księżopolski - Jarosław Michalak, Erwin Wyżywniak

MKS Mielnik (IV) - Podlasie Sokołów Podlaski (LO) 3:3 (0:2)
Piotr Domański 2, Kacper Komycz

Fenix Siennica (LO) - SRT Halinów (A) 5:2
Dariusz Osica 3, Kacper Zwierz, zawodnik testowany - Adrian Banaszek, Daniel Gomulski

23 lutego 2016
Pogoń II Siedlce (LO) - Podlasie Sokołów Podlaski (LO) 0:2 (0:1)
Paweł Buczyński 4', Adrian Świnarski 47'

24 lutego 2016
Pogoń Siedlce (I) - FK Gorodieja (Ex., Białoruś) 1:4 (1:1)
Damian Świerblewski 40' - Dmitrij Parchaczow 13', Dmitrij Kowb 62', Jewgienij Szydłowskij 77', Siergiej Usienia 89'
w 6 min. Rafał Zembrowski nie wykorzystał rzutu karnego (Pogoń)

Pogoń II Siedlce (LO) - Wektra Zbuczyn (A) 4:1 (2:1)
Dominik Barciak 38' karny, Mateusz Wassilow 39', Patryk Ciulak 60', Bartosz Karczmarek 62' - Sebastian Marczak 43'

Mazovia Mińsk Mazowiecki (IV) - Pogoń Grodzisk Mazowiecki (III) 3:2 (2:0)
Łukasz Puciłowski 32' karny, Damian Guzek 34', Marcin Kowalczyk 80' - Marek Lendzion 60', 71'

Victoria Sulejówek (IV) - Czarni Węgrów (IV) 2:3
Rafał Komosa, Łukasz Supleński, Marcin Gryglas

Wilga Garwolin (IV) - Hutnik Huta Czechy (LO) 6:1
Piotr Szostak 3, Arkadiusz Zalewski, Przemysław Galbarczyk, Michał Kępka - Marcin Jedynak

25 lutego 2016
Mazovia II Mińsk Mazowiecki - Promnik Łaskarzew (LO) 3:1 (1:0)
Jakub Popławski 2, Łukasz Gagaska - zawodnik Testowany

27 lutego 2016
Sęp Żelechów (LO) - Bizon Jeleniec (A) 7:3
Albert Stodulski 3, Michał Jaworski 2, Jakub Kapczyński, Piotr Owczarczyk - Damian Botwina, Mateusz Mućka, Osiak

Mazovia Mińsk Mazowiecki (IV) - Victoria Sulejówek (IV) 2:2 (0:1)
zawodnik testowany, samobójcza - Wojciech Wocial, Brutkowski

Grodzisk Krzymosze (A) - ULKS Gołąbek (A) 8:4
Michał Wysokiński 3, Marek Adamczyk 3, Krzysztof Komar, Konrad Michalak - Karol Kruszewski 2, Dawid Skup, Marcin Matuszewski

Błękitni Stoczek (A) - Miedzanka Miedzna (LO) 6:2 (2:1)
Paweł Wierzbicki 3, Tomasz Jakubisiak, Kamil Strąk, Michał Polkowski - Michał Chabiera, samobójcza

Podlasie Sokołów Podlaski (LO) - Tajfun Jartypory (LO) 4:1 (4:1)
Jakub Nowotniak 3, Przemysław Głowacz - Rafał Wieliczko

Błyskawica Warszawa (A) - Wicher Sadowne (A) 6:0

Promnik Łaskarzew (LO) - Tygrys Huta Mińska (LO) 6:1 (3:1)
Przemysław Alot 2, Piotr Szczypek, Patryk Kisiel, testowany 1, testowany 2 - Daniel Kuć

Zryw Sobolew (LO) - Wilga Miastków (LO) 6:5 (4:3)
Michał Wiśnioch 2, Bartosz Zackiewicz 2, Marcin Cieśla, Krzysztof Kwaśniak - Michał Zieliński 2, Łukasz Wasilka, Jakub Biedrzycki, Piotr Domański

Victoria II Sulejówek (A) - Tęcza Stanisławów (LO) 2:2
Piotr Ryżko, Daniel Matwiejczyk

Watra Mrozy (LO) - MOSiR Mińsk Mazowiecki (juniorzy) 2:4
Oskar Karczmarczyk, Mateusz Bajszczak

Józefovia Józefów (LO) - Hutnik Huta Czechy (LO) 3:1 (1:0)
Maciej Napieraj, Adam Krupiński (k), Dawid Trzaskowski - Bartłomiej Jedynak

Orzeł Unin (LO) - Czarni Węgrów (IV) 1:3
zawodnik testowany - Rafał Komosa, Bartłomiej Zenik, Adrian Wielądek

Pogoń Siedlce (I) - Legionovia Legionowo (II) 2:1 (1:0)
Rafał Augustyniak 31', Rafał Maćkowski 48' - Rafał Jankowski 76'

Płomień Dębe Wielkie (LO) - KS Glinianka (B) 10:0
Daniel Głuchowski 5, Bartosz Malesa 2, Mateusz Malesa, Piotr Barszczewski, Piotr Jarzębski

Pogoń II Siedlce (LO) - Naprzód Skórzec (IV) 4:1 (2:0)
Krzysztof Bodziony 12', Dawid Dzięgielewski 39', Piotr Krawczyk 79', 82' - Adam Chojecki 60'

28 lutego 2016
Kolektyw Oleśnica (A) - Olimpia Latowicz (B) 7:2
Paweł Rucikowski 3, Kamil Pawlak 2, Krzysztof Karasiński, Marcin Pilich - Łukasz Skarżyński, Mateusz Radzio

Zryw II Sobolew (B) - Bad Boys Zastawie (A) 2:2
Przemysław Komar, Mateusz Nakonieczny

Start Gózd (A) - Wektra Zbuczyn (A) 1:7
Michał Mruz 3, Przemysław Jasiński 2, Sebastian Marczak, samobójcza

MKS Małkinia (A) - KS Śniadowo (IV) 2:3
Rafał Wyszomirski 2

Grodzisk Krzymosze (A) - Huragan Teczki 4:2
Tobiasz Mateusiak 2, Paweł Zacharczuk, Sebastian Głuchowski

Zorza Sterdyń (A) - GKS Stawiski (A) 1:8
Daniel Zieliński

Kosovia Kosów Lacki (A) - Tajfun Jartypory (LO) 4:0 (3:0)
Konrad Zębrowski, Jakub Okowańczuk, Mateusz Laskowski, Mateusz Zalewski (k)

Mazovia II Mińsk Mazowiecki (LO) - Świt Barcząca (B) 4:1 (1:1)
Jakub Popławski, Piotr Ciszkowski, testowany, testowany - Marcin Zgutka

2 marca 2016
Pogoń II Siedlce (LO) - Czarni Węgrów (IV) 2:0 (0:0)
Cezary Anusiewicz 59', Dominik Barciak 70'

Mazovia Mińsk Mazowiecki (IV) - Płomień Dębe Wielkie (LO) 6:1 (3:0)
Piotr Sobótka 3, Łukasz Puciłowski, Daniel Smuga, Marcin Kowalczyk - Mateusz Malesa

Józefovia Józefów (LO) - Watra Mrozy (LO) 7:2
Bartłomiej Bakuła 2, Rafał Wargocki, Maciej Napieraj, Piotr Wadowski, testowany, testowany - Maciej Staska, Daniel Serwatka

3 marca 2016
Mazovia II Mińsk Mazowiecki (LO) - Victoria Kałuszyn (LO) 6:2 (3:1)
Damian Guzek 2, Tomasz Grochowski (k), Hubert Kornet, Łukasz Gagaska, Maciej Radomski - Igor Madziar, Aliaksandr Hrynewicz

 

5 marca 2016
Wilga II Garwolin (LO) - Hutnik Huta Czechy (LO) 2:2 (1:1)
Bartłomiej Jedynak, Marcin Jedynak

KS Warka (IV) - Mazovia Mińsk Mazowiecki (IV) 2:0 (0:0)

Wicher Sadowne (A) - ŁKS Łochów (LO) 3:2 (2:1)
Jakub Zyśk, Kamil Kandulski, Łukasz Mianowicz - Radosław Gręda (k), Adam Starzyński

Tajfun Jartypory (LO) - Zorza Sterdyń (A) 10:0
Rafał Wieliczko 2, Karol Sobotka 2, Mateusz Laskowski 2, zawodnik testowany 2, Sebastian Mieszało, Tomasz Pędzich

Podlasie Sokołów Podlaski (LO) - Kolektyw Oleśnica (A) 2:2 (0:2)
Kamil Horowicz, Przemysław Głowacz - Krzysztof Karasiński, Jarosław Pycek

Watra Mrozy (LO) - Czarni Węgrów (juniorzy) 8:0
Daniel Serwatka 2, Karol Korczyński 2, Oskar Karczmarczyk 2, Adrian Kosyl, zawodnik testowany

Naprzód Skórzec (IV) - Sokół Adamów (LO) 6:3
Dorian Zając 2, Łukasz Paciorek, Kamil Księżopolski, Mateusz Kafara, Damian Chłopek

Płomień Dębe Wielkie (LO) - Orzeł Unin (LO) 6:3
Bartosz Malesa 5, Przemysław Bortkiewicz - ???

6 marca 2016
Zryw II Sobolew (B) - KS Puznówka (A) 4:3
Mateusz Nakonieczny 2, Adam Ostrowski, Konrad Czyżewski

Cresovia Siematycze (IV) - Czarni Węgrów (IV) 2:1 (1:1)
Adrian Wielądek

Olimpia Okrzeja (A) - Sęp Żelechów (LO) 1:2 (0:1)
Albert Stodulski 30', Łukasz Marchlak 48'

LZS Starawieś (B) - Miedzanka Miedzna (LO) 3:4
Wojciech Kubój, Mateusz Karcz, zawodnik testowany - Przemysław Ryczkowski 35', 60', Damian Kołodziejek 77', Marcin Wyszomierski 72'

Wektra Zbuczyn (A) - Jabłonianka Jabłonna Lacka (LO) 1:3 (1:2)
Michał Mruz (k) - Sebastian Gąsowski 2, Mateusz Zawadzki
w 2. połowie Wektra nie wykorzystała rzutu karnego

Zryw Sobolew (LO) - Wisła Maciejowice 2:1
Michał Wiśnioch, Jarosław Włodarczyk

Grodzisk Krzymosze (A) - Victoria Kałuszyn (LO) 2:1 (0:0)
Łukasz Wysokiński, Jarosław Michalak - Sebastian Wareszczak

Pogoń II Siedlce (LO) - Huragan Międzyrzec Podlaski (LO) 4:2 (1:0)
Dawid Dzięgielewski 12', Paweł Łydkowski 57', Patryk Ciulak 78', Michał Mularczyk 84' – samobójcza 86', Kamil Bogucki 90'

LUKS Ruda Wolińska (B) - Speed Toki 3:1 (0:0)
Łukasz Kuć 2, Łukasz Lech

MKS Małkinia (A) - COKiS Ciechanowiec (LO) 2:3 (0:1)
Rafał Wyszomirski, Bartłomiej Wróblewski
w 2. połowie Małkinia nie wykorzystała rzutu karnego

Wilga Miastków (LO) - Amur Wilga (A) 0:6

Fenix Siennica (LO) - Sokół Celestynów (A) 4:4
Michał Maciejewski 2, Radosław Rawski, Karol Szczęsny

MKS Mielnik (IV) - Tajfun Jartypory (LO) 1:3 (0:2)
Adrian Kocon, Sebastian Mieszało, Damian Żelazowski

Świt Barcząca (B) - Jutrzenka Cegłów (A) 6:0
Rafał Grabowski 5, Patryk Celej

SRT Halinów (A) - Legion Grębków (B) 3:1
Kamil Niewiatowski

LKS Ostrówek (A) - LKS Ostrówek (juniorzy) 8:0
Michał Glinka 3, Konrad Akonom 3, Paweł Oniśk, Mariusz Kopacz

9 marca 2016
Mazovia II Mińsk Mazowiecki (LO) - ŁKS Łochów (LO) 9:3 (4:1)
Tomasz Grochocki 3, Łukasz Gagaska 2, Maciej Radomski, Hubert Kornet, Mateusz Gromysz, Kamil Walas - Michał Chmielewski 2, Radosław Gręda (k)

10 marca 2016
Świt Barcząca (B) - KS Pniewo (B) 6:2
Konrad Piotrkowicz 2, Patryk Celej 2, Dariusz Pszonka, Kamil Kuczerenko

12 marca 2016
Legionovia Legionowo (II) - Wilga Garwolin (IV) 1:2
Rafał Jankowski - ???

LKS Ostrówek (A) - Bug II Wyszków (B) 4:7
Paweł Oniśk 2, Konrad Akonom, Rafał Kazula - Klaudiusz Gerek 4, Przemysław Nasiadka 2, Adrian Nikodemski

Grodzisk Krzymosze (A) - Sokołów Podlaski 7:1
Hubert Wysokiński 2, Łukasz Wysokiński, Paweł Zacharczuk, Damian Michalak, Erwin Wyżywniak, Dawid Zdanowski

Kolektyw Oleśnica (A) - Bad Boys Zastawie 3:6
Kamil Stanisławowski 2, Michał Polak

Nojszewianka Dobre (B) - Wicher Sadowne (A) 0:5
Tomasz Dębkowski 2, Kamil Kandulski, Łukasz Mianowicz, Adam Uziębło

Korona Jadów (A) - Liwia Łochów (A) 3:1
Robert Rzeszewski, Paweł Dzięcioł, Kamil Śliwa - ??

13 marca 2016
Zryw II Sobolew (B) - Snajper Sośninka (A) 3:7
Adam Ostrowski 3 - Grzegorz Korycki 2, Piotr Brzostowski 2, Balas, Tomasz Cichecki

LUKS Ruda Wolińska (B) - Tęcza Korczew (A) 1:4 (1:1)
Marek Kania - Krzysztof Wiecha 2, Paweł Stańczewski, Robert Woźniak

MKS Małkinia (juniorzy) - Kosovia Kosów Lacki (A) 2:4 (2:0)
Konrad Zębrowski 2, Krzysztof Żochowski, Jakub Okowańczuk

Zryw Sobolew (LO) - Kujawiak Stanin (A) 9:5
Marcin Wiśnioch 4, Bartosz Zackiewicz 2, Marcin Cieśla 2, Konrad Więckowski

ULKS Gołąbek (A) - Legion Grębków (B) 6:1 (5:1)
Piotr Wielgosz 7', 27', Karol Kruszewski 14', 30', Michał Kruszewski 41', Adrian Czerski 86' karny - Michał Wójcik 35'

Wicher Kobyłka (A) - ŁKS Łochów (LO) 3:1
Grzegorz Kić

Promnik Łaskarzew (LO) - Amur Wilga (A) 4:1 (1:0)
Sebastian Kisiel, Piotr Szczypek, Grzegorz Opieka, Łukasz Trzaskowski

Jutrzenka Cegłów (A) - Zorza Sterdyń (A) 3:2
Michał Rutkowski, Daniel Reda, Rafał Walas - Konrad Zieliński, Konrad Płachetko

Jutrzenka Cegłów (A) - LZS Starawieś (B) 2:2
Michał Branicki, Michał Wadas - Wojciech Kubój, Marcin Domański

Zorza Sterdyń (A) - LKS Starawieś (B) 4:4
Konrad Płachetko 2, Michał Saczuk, Łukasz Wilk - Wojciech Kubój 3, Marcin Domański

MKS Małkinia (A) - Iskra Zaręby Kościelne (B) 8:1
Rafał Wyszomirski 4, Arkadiusz Borowy 2, Daniel Góral, Marcin Sadowski

Błyskawica Warszawa (A) - Błękitni Stoczek (A) 10:1

Grom Kąkolewnica (LO) - Wektra Zbuczyn (A) 2:1
Kamil Domański

Wilga II Garwolin (LO) - Orzeł Parysów (B) 3:3
Tomasz Biernacki 2, Bartłomiej Sitek - Kamil Kwiatkowski, Michał Zawadka, Piotr Kuciński

19 marca 2016
Wektra Zbuczyn (A) - Naprzód Skórzec (IV) 1:1
Piotr Jastrzębski - Paweł Marchel

Wicher Sadowne (A) - Legion Grębków (B) 4:1
Tomasz Kowalczyk 2, Konrad Kandulski, Kamil Kandulski - ??

Zryw II Sobolew (B) - Orzeł Parysów (B) 3:3
?? - Krystian Kot, Adrian Baranowski, Piotr Kuciński

20 marca 2016

Kolektyw Oleśnica (A) - LUKS Ruda Wolińska (B) 6:7 (5:2)
Krzysztof Karasiński 4, Paweł Rucikowski, Przemysław Żydak - Łukasz Lech 4, Adrian Pyrzak, Marek Kania, samobójcza

Podlasie Sokołów Podlaski (rocznik 2000) - Zorza Sterdyń (A) 3:2
Zorza: Michał Saczuk 2

LZS Starawieś (B) - LKS Ostrówek (A) 0:4
x

Świt Barcząca (B) - Dragon Nowe Osiny 12:1
Świt: Rafał Grabowski 2, Mariusz Mistewicz 2, Adrian Jasek 2, Rafał Pszonka 2, Kamil Kuczerenko, Olgierd Badurek, Marcin Zgutka, zawodnik testowany

Tęcza Korczew (A) - Bocian Boćki (LO) 2:1 (0:0)
Karol Karaban, Paweł Kruk - Wołosik

Kosovia Kosów Lacki (A) - Iskra Zaręby Kościelne (B) 5:2 (2:1)
Kosovia: Jakub Okowańczuk 2, Waldemar Laskowiecki, Mateusz Laskowski, Konrad Zębrowski
Kosovia nie wykorzystała 2 rzutów karnych

Jastrząb Żeliszew (A) - Kujawiak Stanin (A) 4:5
?? - Piotrowicz 2, Pasik 2, Kwaśny

ULKS Gołąbek (A) - Huragan Wilczonek 5:1 (1:0)
Karol Kruszewski 11', 85', Piotr Ciostek 63', 70', Michał Kruszewski 87'

KS Pniewo (B) - Liwia Łochów (A) 2:5
Liwia: zawodnik testowany 3, Adrian Puchała, Sebastian Kozioł

Jutrzenka Cegłów (A) - Nojszewianka Dobre (B) 2:5
Mariusz Rutkowski, Daniel Czerwonka - Jakub Rastawicki 3, Kamil Wasilewski, Przemysław Sobótka

MKS Małkinia (A) - GKS Andrzejewo (B) 5:2
Małkinia: Cezary Maliszewski 2, Rafał Wyszomirski, Arkadiusz Imiński, Arkadiusz Borowy

Błękitni Stoczek Węgrowski (A) - Jabłonianka Jabłonna Lacka (LO) 3:2
Łukasz Wierzbicki 2, Karol Anklewicz - Piotr Krysiński, Sebastian Gąsowski

Polonez Mordy (B) - Niwa Teczki 11:4
x

26 marca 2016

Tęcza Korczew (A) - Żubr Drohiczyn (A) 3:2
Tęcza: Krzysztof Wiecha, Marcin Głozak, Robert Woźniak

Orlęta Gołaszyn (B) - ULKS Gołąbek (A) 0:9 (0:6)
Karol Kruszewski 8', 27', 32', 60', Jakub Kosyl 19' karny, samobójcza 30', Piotr Wielgosz 42', Adrian Czerski 75' 90'

Iskra Zaręby Kościelne (B) - Wicher Sadowne (A) 4:5
Wicher: Kamil Kandulski 2, Tomasz Dębkowski, samobójcza, ??

Dragon Nowe Osiny - Legion Grębków (B) 1:7
x

2 kwietnia 2016
ULKS Starawieś (B) - Legion Grębków (B) 6:2
Bartosz Górski 2, Rafał Kocon, Paweł Morawski, Wojciech Kubój, samobójcza - Mateusz Boruciński, Kamil Niewiatowski

3 kwietnia 2016
LUKS Ruda Wolińska (B) - Jupiter Koszewnica 9:1 (5:1)
Marek Kania 3', 27', 34', 50', 60', Łukasz Lech 8', 80', Przemysław Sidor 12', Łukasz Kuć 57'

Czarni Węgrów (IV) - Rozwój Warszawa 3:0 (0:0)
Łukasz Supleński, Radosław Replin, Bartłomiej Zenik

GKS Andrzejewo (B) - Nojszewianka Dobre (B) 2:3 (1:0)
Jakub Rastawicki 3

8 kwietnia 2016
Pogoń II Siedlce (LO) - Naprzód Skórzec (IV) 3:3 (3:3)
Bartosz Karczmarek 20', Paweł Łydkowski 24', Patryk Ciulak 43' – Jarosław Kisiel 11', Jakub Szymczyk 12', Piotr Skóra 16'

10 kwietnia 2016
LZS Starawieś (B) - Niwa Tęczki 3:2
Wojciech Kubój, Marek Mazurek, Karol Janiszewski

17 kwietnia 2016
Watra Mrozy (LO) - Rozwój Warszawa 3:1 (2:0)
Dawid Mrozik, Kamil Jankowski, Jacek Wronowski - Damian Więcławek

LUKS Ruda Wolińska (B) - Niwa Tęczki 6:1 (3:1)
Kamil Karczewski 2, Przemysław Sidor 2, Marek Kania 2

7 maja 2016
Tajfun Jartypory (LO) - Rozwój Warszawa 0:3 (0:0)
Mateusz Radecki 65', Daniel Rudnik 75', Michał Machitko 82'

15 maja 2016
Miedzanka Miedzna (LO) - Rozwój Warszawa 0:0

17 maja 2016
Pogoń II Siedlce (LO) - Wektra Zbuczyn (A) 2:3 (0:1)
Jakub Dołęga 52', 64' – Grzegorz Ostojski 28', Przemysław Jasiński 47' karny, Mateusz Prokurat 62'

21 maja 2016
Victoria Kałuszyn (LO) - Rozwój Warszawa 4:1 (0:1)
Karol Michalik 53', Igor Madziar 62', Marcin Kulczak 67', Maciej Abramowski 75'

GALERIA

Reklama

STRONY KLUBOWE

Nasz button

I LIGA

 
IV LIGA

LIGA OKRĘGOWA

 


  

KLASA A





KLASA B

 
LUKS Ruda Wolińska

ISKRA KOTUŃ

INNE