Siedlecka Piłka - strona nieoficjalna

Strona klubowa

Logowanie

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 509, wczoraj: 617
ogółem: 1 080 587

statystyki szczegółowe

Wyszukiwarka

Lato

SPARINGI - lato 2018/2019

14 lipiec 2018
Mazovia Mińsk Mazowiecki - Pogoń Grodzisk Mazowiecki 4:1 (2:1) (Kałuszyn)
Jakub Zatorski,  Mateusz Janusiewicz, Michał Bondara, Łukasz Puciłowski. - George Enow

Amur Wilga - Hutnik Huta Czechy 2:5 (0:3)
Robert Winek, Damian Paśnicki - Arkadiusz Wardak x2, Filip Gawinek, Wojciech Wilczek, Mateusz Rękawek

Orlęta Łuków - Mazovia II Mińsk Mazowiecki 1:4 (0:2)
- Testowany, Konrad Biesiada,, Testowany, Karol Noiszewski
 
Mazur Radzymin - Wilga Garwolin 1:1 (Miętne)
Zawodnik Testowany - Paweł Pyra

15 lipiec 2018
Orzeł Unin - Pogoń II Siedlce 3:6 (0:4)
Krystian Parzyszek, zawodnik testowany, zawodnik testowany II - Bartosz Kryszczuk, Paweł Łydkowski x2 Jan Mruz, Kacper Bojanczuk, Maciej Gawinkowski

Fenix Siennica - Promnik Łaskarzew (Odwołany)
Gospodarze nie zebrali się

17 lipiec 2018
Józefovia Józefów - Orzeł Unin 1:2 (0:1)
Zawodnik Testowany - Zawodnik Testowany, Kacper Kowalski

18 lipiec 2018
Wilga Garwolin - Huragan Wołomin 5:4 (2:3)
Tomasz Paszkowski, Szymon Rękawek, Paweł Pyra 2x, Sebastian Papiernik - Marcin Figiel x2, Kamil Żmuda, Dawid Ołdak

Fenix Siennica - Olimpia Latowicz 7:3 (4:1)
Kacper Piętka x2, Karol Szczęsny x2, testowany, Radosław Rawski, Kamil Rutkowski - Marcin Świątek, Mateusz Padysz, Mateusz Szeląg

Tajfun Jartypory - Podlasie Sokołów Podlaski (Odwołany)
Zły stan boiska (drugi termin 19.07 ponownie odwołany)

21 lipiec 2018
Korona Jadów - ŁKS Łochów 2:3 (0:3)
Kamil Rudnik, Przemysław Rzempołuch - Michał Chmielewski x2, Sławomir Damętko

Pogoń II Siedlce - Podlasie Sokołów Podlaski 3:2 (1:1)
Piotr Garbaczewski, Bartosz Kryszczuk x2 - Piotr Goś, Rafał Pawelec

Mazovia Mińsk Mazowiecki - Ruch Wysokie Mazowieckie 1:0
Rafał Słowik

Mazovia II Mińsk Mazowiecki - SRT Halinów 2:1 (1:1)
Daniel Świerżewski, Karol Nojszewski - ??

Czarni Węgrów - Naprzód Skórzec 0:6
Jarosław Kisiel x2, Mateusz Kacprzak ,Karol Kruszewski, Dawid Kobyliński, Patryk Sierociuk

Mazur II Karczew - Płomień Dębe Wielkie 3:2 (1:0)
Dawid Michalik x2, Szymon Dąbrowski  - Piotr Barszczewski, Bartłomiej Woś

Marcovia Marki - Bug Wyszków 6:2
Wiaczeslaw Serhijenko x3, Marcin Graczyk, Patryk Czajka, zawodnik testowany - Karol Rosa, zawodnik testowany

Wilga Miastków - Jastrząb Borowie 6:2
Zawodnik testowany x3, Jacek Gajownik, Michał Zieliński, Piotr Śliński - ??

22 lipiec 2018
Amur Wilga - Zryw Sobolew 3:8 (0:5)
Dominik Cichecki x3 - Marek Górski 2x, Michał Wiśnioch 2x, Paweł Król, Patryk Ragus, Krzysztof Kwaśniak, Wojciech Majsterek

Olimpia Latowicz  - Nojszewianka Dobre 4:4 (1:1)
Radosław Skóra, Sebastian Dziugieł, Michał Chmielewski, Rafał Pałdyna - Tomek Krynicki, Samobójcza, Jakub Rastawicki, Przemysław Sobótka

Tajfun Jartypory - Wicher Sadowne 1:1
Samobójcza - Kamil Kandulski

Hutnik Huta Dąbrowa - Sęp Żelechów 4:0 (4:0)
Rafał Pawlak x3, Szymon Beczek

24 lipiec 2018
Mazovia II Mińsk Mazowiecki - Mazur Radzymin 1:0
Daniel Świerżewski

25 lipiec 2018
Pogoń Siedlce - Hapoel Katamon Jerozolima 0:1 (0:1)
Shrem Eden 41' (k)

Nadnarwianka Pułtusk - Bug Wyszków 2:1
Mateusz Grzela, Kamil Jagielski I -  Nico Wouters

Pogoń II Siedlce - Orzeł Unin 4:3 (0:2)
Kuba Jóźwiak, Krystian Zbieć, Sebastian Bober x2 - Testowany x2, Kamil Brych

Józefovia Józefów - Tygrys Huta Mińska 2:1 (0:1)
Dominik Dukalski, Kamil Kucharski  - Mateusz Omieciuch

Olimpia Latowicz - Kolektyw Oleśnica 4:3 (2:1)
Rafał Pałdyna x2, Sebastian Jajszczak, Radosław Skóra - Piotr Adamiak, Kot Denis x2

27 lipiec 2018
Józefovia Józefów - Czarni Węgrów 10:0
Kucharski x2, A. Przybysz, Dukalski, Makulec x3, zawodnik testowany x3

Victoria Kałuszyn - Olimpia Latowicz 2:7 (2:3)
?? - Testowany x4, Radosław Skóra,  Rafał Pałdyna x2

Bug Wyszków - Sokół Serock 2:0
Łukasz Kamiński i Alan Wróbel

Tajfun Jartypory - Podlasie Sokołów Podlaski 1:4 (0:2)
Damian Żelazowski - Dawid Kobus x2, Paweł Buczyński, Kacper Komycz

28 lipiec 2018
KS Wąsewo - Wicher Sadowne 4:2
Paweł Murawski x2, Mateusz Poleski, Łukasz Ambroziak - ??

Pilica Białobrzegi - Mazovia Mińsk Mazowiecki 5:0 (2:0)
Kucharczyk x2, samobójcza, Zawadzki, Zawisza

Pogoń II Siedlce - Naprzód Skórzec 3:1 (0:0)
Piotr Ceranka, Filip Żagiel, Bartosz Kryszczuk - Karol Kruszewski

MKS Ciechanów - Podlasie Sokołów Podlaski 5:0 (2:0)
Damian Matusiak 3x, Mateusz Matusiak i Karol Borowiec

Wilga Miastków - Hutnik Huta Dąbrowa 2:4
Przemysław Kajka, zawodnik testowany​ - Łukasiak 2x, Skwarek 2x

Zryw Sobolew - Orzeł Unin 1:0
Krystian Parzyszek

Burza Pilawa - Mazovia II Mińsk Mazowiecki 4:3
Rafał Krzyśpiak, Adrian Golewski, Maciej Sałata, Marek Wichowski - Patryk Niemyjski 2x, zawodnik testowany

ŁKS Łochów - Victoria II Sulejówek 1:0 (0:0)
Michał Chmielewski

Wilga Garwolin - Sparta Jazgarzew 2:2
Kamil Zawadka, Wojciech Migas - Kamil Domański, Jan Głowacki

29 lipiec 2018
MKS Małkinia - Sparta Szepietowo 1:4
Marcin Sadowski - Samobójcza, Zawodnik testowany I, Wojciech Kowalczyk, Zawodnik Testowany II

Tęcza Korczew - Rywal Ruchna 9:5
Marcin Marszałek x3, Paweł Stańczewski x2, Kamil Lewczuk, Sebastian Bartoszuk, Tomek Krawczyk, Paweł Kruk - Dominik Polak x2, Arkadiusz Kałuski, Mateusz Kowalczyk, Wojciech Kubój

Liwia Łochów - LKS Ostrówek 4:0 (1:0)
Adrian Puchała, Piotr Branicki, Konrad Telak, Jakub Fedorczyk

Iskra Kotuń - Orzeł Parysów 2:3
Michał Kleszcz, Adam Urban - Oktawian Maruszak, D. Sowiński

Promnik Łaskarzew - Hutnik Huta Czechy 2:3
Filip Trzpil, Piotr Jarzyna - samobójcza, Kamil Szostak, Sebastian Grzegorczyk

Victoria Kałuszyn - Jastrząb Żeliszew 4:10
?? - ??

Kujawiak Stanin - Sęp Żelechów 2:2
M. Kazanka, zawodnik testowany - Alber Stodulski, M.Grzyb

Polonez Mordy - ŁDK Łosice 1:1 (1:0)
Mecz rozstrzygnęły karne wynikiem 5-4 dla Łosic

Watra Mrozy - Miedzanka Miedzna 3:0 (2:0)
Daniel Serwatka x2, Jan Zwierz

Błękitni Stoczek Węgrowski - Kosovia Kosów Lacki 5:8
?? - Łukasz Zalewski, Krzysztof Żochowski, Arkadiusz Borowy, Marcin Wojtczuk 2x , Daniel Zieliński 3x

31 lipiec 2018
Start Otwock - Płomień Dębe Wielkie 3:0 (2:0)
Adrian Hagno x2, Albert Dzierżawski

01 sierpień 2018
Miedzanka Miedzna - Polonez Mordy (Odwołany)

Mazur Karczew - Mazovia Mińsk Mazowiecki 3:2 (0:1)
Kamil Hernik (karny), Testowany, Radosław Filipczak - Marcin Kowalczyk , Rafał Słowik

Pogoń II Siedlce - Podlasie Sokołów Podlaski 5:1 (1:1)
Tomasz Górski, Filip Żagiel x3, Jan Mruz - Kacper Komycz

Bug Wyszków - Ostrovia Ostrów Mazowiecka 5:1
Marcel Wysocki, Nico Wouters 2x, Szymon Rudnik, Alan Wróbel- Kamil Małkiński

Promnik Łaskarzew - Zryw Sobolew 1:3
Filip Trzpil - Michał Wiśnioch 2x, Cezary Błażejczyk

Tajfun Jartypory - LKS Ostrówek 0:7
Mariusz Kopacz x2, Paweł Oniśk x2, Michał Glinka x2, Sebastian Polewski

Czarni Węgrów - Sokół Serock (Odwołany)

Jabłonianka Jabłonna Lacka - MKS Mielnik 1:7
Sebastian Gąsowski - 

02 sierpień 2018
Pogoń Siedlce (juniorzy) - Wektra Zbuczyn 4:0
??

Jutrzenka Cegłów - Fenix Siennica 1:2
Bartnicki (karny) - Kacper Piętka, Daniel Kalinowski

03 sierpień 2018
LKS Ostrówek - Nojszewianka Dobre 2:6 (2:1)
Rafał Kazula, Mateusz Ojdana - Samobójcza, Jakub Rastawicki x2, (x1 karny), Testowany I, Testowany II, A. Zajkowski

Błękitni Stoczek Węgrowski - Liwia Łochów 1:9
?? - ??

04 sierpień 2018
ŁKS Łochów - PKS Radość 7:2 (0:1)
Piotr Oniszk x3, Zawodnik Testowany, Michał Chmielewski, Radosław Gręda x2 (x1 karny) - Kazimierz Grotte, zawodnik testowany

Wilga Garwolin - Hutnik Huta Czechy 2:3
?? - Rafał Głąbicki, Sebastian Grzegorczyk, Paweł Wilczek

Wilga Garwolin - Tygrys Huta Mińska 1:1
?? - Mateusz Omieciuch

Mazovia Mińsk Mazowiecki - KS Warka 4:0 (1:0)
Michał Herman, Rafał Słowik, Malesa, Konrad Biesiada

Mazovia II Mińsk Mazowiecki - Jabłonianka Jabłonna Lacka 3:0
Karol Noiszewski x2, Kacper Smoderek

Górnik Złotoryja - Fenix Siennica 2:1
?? - Michał Maciejewski

MKS Mielnik - Podlasie Sokołów Podlaski 1:2
?? - Paweł Buczyński, Michał Adamczuk

Amur Wilga - Sęp Żelechów 6:0
Dominik Cichecki x2, Dawid Błaszkiewicz x2, Damian Pyrzanowski, Daniel Kosobudzki

Orzeł Parysów - Nojszewianka Dobre 3:3 (0:1)
O. Maruszak x2, D. Sowiński - M. Komorowski x2, P. Sobótka

Wilga Miastków - Wisła Maciejowice 5:3
Piotr Domański x3, Piotr Siliński, Przemysław Kajak -??

Victoria Kałuszyn - Rozwój Warszawa 1:7
?? - ??

Zryw Sobolew - MKS Ryki (Odwołany)

Amur Wilga - Fenix Siennica (Odwołany)

Bug Wyszków - Huragan Wołomin (Odwołany)

Czarni Węgrów - Marcovia Marki (Odwołany)

Burza Pilawa - Naprzód Skórzec (Odwołany)

Tęcza Stanisławów - Iskra Kotuń (Odwołany)

05 sierpień 2018
Liwia Łochów - Rywal Ruchna 0:3 (0:2)
Karol Sobotka x2, Rafał Bałdyga

Pogoń II Siedlce - Watra Mrozy 1:1
?? - Paweł Malka

Amator Leopoldów-Rososz - Zryw Sobolew 3:3
?? - Patryk Ragus, Przemysław Komar x2

MKS Małkinia - Rzekunianka Rzekuń 1:4
Dominik Sadowski - Przemysław Kruk 3x, Krzysztof Trzciński

Świt Barcząca - Olimpia Latowicz 0:13
Hubert Oszkiel x3, Piotr Zawadka, Karol Reda, Marcin Świątek, Radosław Skóra x4, Rafał Pałdyna x3

Orzeł Unin - Promnik Łaskarzew 1:1
Krystian Parzyszek - Zawodnik Testowany

Żubr Drohiczyn - Miedzanka Miedzna 1:3
?? -  Dawid Sakowski, Łukasz Owsianka x2

Jastrząb Żeliszew - Wektra Zbuczyn 7:9
Śliwka x5, Jakub Strojek x2 - Piotr Jastrzębski x3, Damian Prokurat, Bartosz Kot, Patryk Żółkowski, Hubert Borkowski, Robert Narwojsz, Kamil Bobryk

Tajfun Jartypory - Kosovia Kosów Lacki 1:4
Tomasz Pędzich - ??

08 sierpień 2018
Żubr Drohiczyn - Jabłonianka Jabłonna Lacka 1:6
?? - Daniel Toczyski x2, Jacek Toczyski x2, Rafał Świnarski, Hubert Wasilewski

Korona Jadów - LKS Ostrówek 1:6
Kamil Śliwa - Krystian Bronisz x2, Michał Glinka, Sebastian Polewski x2, Daniel Łotarski

Grom Warszawa - Watra Mrozy 8:0
Michał Ocipka x2, Mateusz Banaszek, zawodnik testowany x2, Jarosław Wysocki, zawodnik testowany II, Bartosz Krukowski

10 sierpień 2018
Błękitni Stoczek Węgrowski - Nojszewianka Dobre 4:6 (3x35 min)
?? - M. Gadomski x2, M. Komorowski x2, P. Sobótka x2

11 sierpień 2018
Tęcza Stanisławów - Świt Barcząca 3:2 (0:1)
Kielczyk, Glanowski, Gańko - Wadas, Testowany

12 sierpień 2018
Iskra Kotuń - Nojszewianka Dobre 4:3
Michał Kleszcz, Marcin Pałka, Łukasz Kuć, Kamil Niewiatowski

Watra Mrozy - Dwernicki Stoczek Łukowski 0:1
??

Błękitni Stoczek Węgrowski - LKS Ostrówek 1:2
?? - Konrad Akonom, Paweł Oniśk

Jastrząb Żeliszew - ŁDK Łosice 1:2
?? - Patryk Bartniczuk
Przerwany z powodu bójki zawodników w drugiej połowie. 

ŁKS Łochów - Inter Warszawa 3:1 (1:1)
Radosław Gręda x2 (x2 karny), Piotr Oniszk - ??

Wicher Sadowne - Wymakracz Długosiodło 5:2 (4:1)
Tomasz Kowalczyk, Piotr Sadowski, Przemysław Dzieciątko, Mateusz Jakubowski - Adam Duda x2

Korona Jadów - Liwia Łochów 1:3
?? - ??

Grodzisk Krzymosze - Strzelec Chodów 3:0
Paweł Zacharczuk, Jarosław Michalak, Artur Cielemecki

Zegar

Reklama

Kalendarium

21

10-2018

niedziela

22

10-2018

pon.

23

10-2018

wtorek

24

10-2018

środa

25

10-2018

czwartek

26

10-2018

piątek

27

10-2018

sobota

Najbliższe spotkanie

W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 16

Ostatnie spotkanie

Pogoń Siedlce (s)Siarka Tarnobrzeg
Pogoń Siedlce (s) 2:1 Siarka Tarnobrzeg
2018-10-13, 15:00:00
    relacja »

Wyniki

Ostatnia kolejka 15
Znicz Pruszków 0:2 Stal Stalowa Wola
Siarka Tarnobrzeg Górnik Łęczna (s)
Radomiak Radom Pogoń Siedlce (s)
Skra Częstochowa (b) Błękitni Stargard
Ruch Chorzów (s) Widzew Łódź (b)
GKS Bełchatów Elana Toruń (b)
Olimpia Grudziądz (s) Resovia (b)
Olimpia Elbląg ROW 1964 Rybnik
Rozwój Katowice Gryf Wejherowo