Siedlecka Piłka - strona nieoficjalna

Strona klubowa

Logowanie

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 250, wczoraj: 216
ogółem: 896 312

statystyki szczegółowe

Wyszukiwarka

Sparingi 2017

SPARINGI - zima 2017

14 stycznia 2017

Pogoń II Siedlce – Rozwój Warszawa 1:1 (0:0)
Kamil Szczepański 90' - Maciej Młynarski 49'

Górnik Łęczna – Pogoń Siedlce 3:0 (2:0)
Bartosz Śpiączka 8', Vojo Ubiparip 28', Adam Dźwigała 63'
Pogoń nie wykorzystała rzutu karnego w 79 min Dawid obronił

15 stycznia 2017

Pogoń Siedlce – Podlasie Biała Podlaska 4:0 (1:0)
Paweł Łydkowski 16', Manu Cordero 53',78', Daniel Dybiec 58'

18 stycznia 2017

Pogoń Siedlce – Olimpia Zambrów 2:0 (0:0)
Daniel Chyła 87', Mateusz Żytko 90' (k)

21 stycznia 2017

Pogoń Siedlce - Legionovia Legionowo 0:1 (0:1)
Paweł Garyga 33'

Mazovia Mińsk Mazowiecki - Pogoń II Siedlce 5:1 (4:1)
Rafał Słowk 2, Sebastian Kaczyński 2, Paweł Dębała -  Bartosz Karczmarek

Ruch Wysokie Mazowieckie - Podlasie Sokołów Podlaski 4:2 (1:1)
Zawodnik Testowany 6', Kamil Zalewski 52',60',78' - Jakub Nowotniak 27', Dawid Kobus 85'

Sparta Jazgarzew - Wilga Garwolin 4:1
Bartosz Orłowski, Bartłomiej Bobowski, Arkadiusz Ryś 2 - Wojciech Majsterek

22 stycznia 2017

Mazovia II Mińsk Mazowiecki - Korona Jadów 8:0 (7:0)
Patryk Niemyjski 3, Konrad Biesiada 2, Kacper Smoderek 2, Jakub Zatorski

25 stycznia 2017

Pogoń Siedlce - Wisła Puławy 2:1 (1:1)
Marcin Burkahrdt 18', Marcin Paczkowski 66' - Konrad Nowak 24'

Pogoń II Siedlce - Wektra Zbuczyn 11:0 (4:0)
Piotr Krawczyk 9' (k), Jakub Malinowski 11', Krystian Zbieć 25',38', Patryk Skrzypek 47',52',71',86' Mateusz Kacprzak 60',85' Bartosz Karczmarek 63'

28 stycznia 2017

Pogoń Siedlce - Legia II Warszawa 3:0 (1:0)
Michał Bajdur 17', Eusebio Bancessi 55', Daniel Chyła 74'

Ruch Ryki - Sep Żelechów 4:1 (2:1)
​Marek Szlendak, Bartek Bułhak, Piotr Walasek, Kuba Wasilewski - Paweł Mazurek

Mazovia Mińsk Mazowiecki - Mazur Karczew 5:2 (2:2)
Sebastian Kaczyński 2, Michał Bondara 2, Samobójcza - Jakub Pasik, Kamil Gałązka

Pogoń II Siedlce - Sokół Adamów  2:2 (1:1)
Krystian Zbieć 44', Sebastian Krawczyk 64' karny - Daniel Rostek 50', 51'

Wilga Garwolin - Hutnik Huta Czechy 3:5
Michał Kępka, Kamil Zawadka, Jakub Szwed - Kamil Szostak 4, Mateusz Rękawek

Zryw Sobolew - Wisła Maciejowice 2:0
Adam Ostrowski, Paweł Król

Mazovia II Mińsk Mazowiecki - Sokół Celestynów 4:2
Kacper Smoderek, Paweł Dębała, Jakub Popławski, Patryk Niemyjski - Przemysław Nowak, Michał Żebrowski

Podlasie Sokołów Podlaski - Lutnia Piszczac 1:2 (1:1)
Dawid Kobus - Zawodnik Testowany I, Zawodnik Testowany II

Zryw II Sobolew - Amur Wilga 1:7
Mateusz Nakonieczny - Łukasz Widłak 2, Dawid Błaszkiewicz 2, Damian Banasiewicz, Damian Pyrzanowski, zawodnik testowany

Orzeł Unin - Tygrys Huta Mińska 0:2
Mateusz Powałka, Łukasz Nowicki

29 stycznia 2017

Fenix Siennica (LO) - Promnik Łaskarzew 2:3 (0:1)
Dariusz Osica 71', 81' - Adrian Hagno 18', Andrzej Sieradzki 76', Patryk Kisiel 77'

Victoria Kałuszyn - Jutrzenka Cegłów 1:2 (1:0)
Kamil Domański - Piotr Filipiec, Michał Branicki

Fenix II Siennica - Wilga II Garwolin 0:5
Arkadiusz Kołodziejek, Tomasz Biernacki, Szymon Rękawek 2, Mateusz Grzywacz

31 stycznia 2017

Orzeł Unin - Wilga II Garwolin 2:0
Mateusz Gora, Cezary Jakubaszek

01 lutego 2017

Gryf Wejherowo (II) - Pogoń Siedlce (I) 1:1 (1:0)
Paweł Brzuzy 47' - Grzegorz Tomasiewicz 5' karny

Pogoń II Siedlce (IV) - Naprzód Skórzec (LO) 2:4 (0:2)
Bartosz Szostek 87', Adam Chojecki 90+1' - Konrad Śliwka 37', Jakub Dołęga 38', Karol Kruszewski 61', Dorian Zając 78'

Promnik Łaskarzew (LO) - Czarni Węgrów (IV) 4:2 (2:0)
Patryk Kisiel 27', samobójcza 39', Andrzej Sieradzki 72', Sebastian Kisiel 87' - Mateusz Steć 60', Marcin Gryglas 86'

02 lutego 2017

Wilga Garwolin (IV) - Watra Mrozy (A) 2:1 (1:1)
Michał Kępka, Sebastian Papiernik - Maciej Mistewicz

04 lutego 2017

Naprzód Skórzec (LO) - Lutnia Piszczac (IV) 0:2 (0:1)
testowany 40', Marcin Wieliczuk 69' karny

Promnik Łaskarzew (LO) - Watra Mrozy (A) 3:2 (1:0)
Patryk Kisiel 34', Piotr Szczypek 48', Przemysław Alot 55' - Piotr Niedek 76', Maciej Mistewicz 82'

Sęp Żelechów (A) - Bizon Jeleniec (LO) 7:2
Piotr Mądry 2, Piotr Owczarczyk 2, Arkadiusz Kot 2, Łukasz Marchlak - ??

Chojniczanka Chojnice (I) - Pogoń Siedlce (I) 1:1 (0:0)
Bartłomiej Niedziela 68' – Damian Świerblewski 54'

Pogoń II Siedlce (IV) - Podlasie Sokołów Podlaski (IV) 3:1 (1:0)
Krystian Zbieć 18', Mateusz Wassilow 47', Patryk Ciulak 51' - Paweł Buczyński 87'

Mazovia Mińsk Mazowiecki (IV) - Pilica Białobrzegi (IV) 1:2 (0:0)
Sebastian Kaczyński 70' - Zbigniew Obłuski 55', 62' karny

Legionovia II Legionowo (LO) - Tajfun Jarypory (LO) 3:0 (1:0)
Kamil Zych 36', Jakub Deptuła 62', Mateusz Mrozowski 89'

Józefovia Józefów (LO) - Fenix Siennica (LO) 3:2 (1:1)
Łukasz Poszalski, testowany, Robert Rokicki - Dariusz Osica 2

Wilga II Garwolin (A) - Hutnik Huta Czechy (LO) 2:0
Konrad Woźniak, Jakub Szwed

Mazovia II Mińsk Mazowiecki (LO) - Orzeł Unin (LO) 10:2 (8:1)
Patryk Niemyjski 2, Kacper Smoderek 2, Karol Nojszewski, Konrad Biesiada, Marcin Kacprowicz, Łukasz Bogusz, Piotr Parobczyk, Jakub Zatorski - Damian Szczęśniak 2

Amur Wilga (LO) - KS Sobienie Jeziory (A) 3:0 (2:0)
Robert Winek 3', Dominik Cichecki 32', samobójcza 61'

Kosovia Kosów Lacki (LO) - Wicher Sadowne (A) 1:1 (0:1)
Łukasz Zalewski - Tomasz Kowalczyk

05 lutego 2017

Znicz Pruszków (I) - Pogoń Siedlce (I) 3:0 (0:0)
Maciej Machalski 53', Przemysław Kita 66', Bartłomiej Faliszewski 81'

Dąb II Wieliszew (B) - ŁKS Łochów (A) 2:6 (1:2)
Michał Kado 8', Artur Janicki 84' - Michał Chmielewski 34', 42', 54', Radosław Gręda 52', Sławomir Damętko 78', 87'

Zryw II Sobolew (B) - KS Puznówka (A) 1:2
Adam Ostrowski

MKS Małkinia (LO) - Iskra Zaręby Kościelne (B) 10:0
Arkadiusz Imiński 2, Kamil Suszczyński 2, Michał Zawistowski 2, Damian Dębkowski, Rafał Siwek, samobójcza, ??

Unia Krzywda (A) - Wilga Miastków Kościelny (LO) 1:5 (0:2)
?? - Przemysław Baran, Jakub Biedrzycki 2, Krystian Lis, Paweł Młot

Zryw Sobolew (LO) - Mazowsze Stężyca (A) 3:4
Patryk Białecki, Paweł Król, Przemysław Komar

Świt Barcząca (A) - Tęcza Stanisławów (LO) 1:2 (1:0)
Rafał Grabowski - Ł Miąsko, P Wieczorek

10 lutego 2017

Fenix Siennica (LO) - SRT Halinów (A) 1:5
Dariusz Osica - ??

Orzeł Unin (LO) - Tygrys Huta Mińska (LO) 6:2
Krystian Parzyszek 2, Bartłomiej Szczęśniak 2, Dawid Kowalski, Damian Szczęśniak - ??

11 lutego 2017

Polonia Warszawa (II) - Pogoń Siedlce (I) 3:1 (0:0)
Rafał Zembrowski 58', Cezary Sauczek 72', Daniel Choroś 87' - Edwin Barbosa 66'

Mazovia Mińsk Mazowiecki (IV) - Błonianka Błonie (IV) 2:1 (2:1)
Jewhen Romanov 30', Sebastian Kaczyński 36' - Kamil Kudelski 45' karny

Mazur Karczew (IV) - Czarni Węgrów (IV) 7:0 (3:0)
Marcin Raszka 2, Szymon Maruszewski, Piotr Celiński, Tomasz Głogowski, Radosław Filipczak, Dominik Staluszka

Wilga Garwolin (IV) - Orlęta Łuków (LO) 1:3
Michał Kępka - ??

Mazur II Kaczew (A) - Hutnik Huta Czechy (LO) 2:1 (0:1)
Bartosz Biedrzycki, Wojciech Cisek - ??

Mazovia II Mińsk Mazowiecki (LO) - Wektra Zbuczyn (LO) 4:0 (1:0)
Patryk Niemyjski, Jakub Zatorski, samobójcze 2

Sęp Żelechów (A) - Wilga II Garwolin (A) 7:1
Łukasz Kobus 3, Norbert Brych, Jarosław Rudzki, Łukasz Deres, testowany

Świt Barcząca (A) - Iskra Kotuń (B) 6:1 (2:1)
Rafał Grabowski 2, Marcin Orzełek 2, Rafał Jackowicz, Samobójcza

Wicher Kobyłka (A) - Wicher Sadowne (A) 7:1 (4:1)
Dawid Kielczyk 3, Rober Sosnowski 2, Kamil Śliwowski, Matesz Małkiewicz - Remigiusz Tyszka

12 lutego 2017

Pogoń II Siedlce (IV) - Lutnia Piszczac (IV) 2:5 (1:1)
Piotr Krawczyk 34', Jakub Malinowski 84' - Damian Artymiuk 28', 48', Tomasz Domański 50', 53', Karol Bohuniuk 76'

Zryw Sobolew (LO) - MKS Ryki (LO) 1:8
Piotr Dziubak - Paweł Osojca 2, Przybysz 2, Szlendak, Bułhak, Łukasik, Siwek

Zryw II Sobolew (B) - KS Sobienie Jeziory (A) 1:7
Adam Ostrowski - Bogdan Maliszewski 3x, Grzegorz Akala 2x, Jakub Mielcuch, Marcin Przybysz 

Kosovia Kosów Lacki (LO) - Miedzanka Miedzna (A) 1:1
Jakub Okowańczuk - Cezary Rytel

Zorza Sterdyń (A) - Korona Jadów (A) 3:3
Sebastian Waszczuk 3 - Emil Wiechowski, Marcin Śliwa 2

Tęcza Stanisławów (LO) - Jutrzenka Cegłów (B) 6:4
Seweryn Rejmer 3x, Bartłomiej Gajc, Sebastian Kubuj, samobójczaRafał Walas x2, Michał Rutkowski, Kamil Zawadka

15 lutego 2017

Pogoń Siedlce (I) - FK Gorodieja (Ex. Białoruś) 1:1 (0:1)
Samobójcza 76' - Dmitrij Lebiediew 1'

Mazovia Mińsk Mazowiecki (IV) - Naprzód Skórzec (LO) 3:3 (2:0)
Michał Herman 10', Daniel Smuga 25', Yeugen Romanow 65'

Victoria Sulejówek (IV) - Pogoń II Siedlce (IV) 6:0 (3:0)
Wojciech Wocial x2, Kacper Roszak Kasza, Rafał Dębski, Wiktor Lach x2

Huragan Wołomin (III) - Wilga Garwolin (IV) 4:1 (1:0)
Jaszczak, Kimura, Patryk Wróblewski, Kimura - Michał Kępka

16 lutego 2017

Watra Mrozy (A) - Bór Regut (A) 3:1 (1:0)
Maciej Mistewicz 2, Daniel Serwatka - ??

17 lutego 2017

Wilga Garwolin (IV) - Podlasie Sokołów Podlaski (IV) 2:3
?? - Jakub Nowotniak 2, Piotr Goś

Fenix II Siennica (B) - Tęcza Stanisławów (juniorzy) 8:1
Daniel Wiącek 3, Łukasz Antosiewicz, Rafał Malinowski, Kamil Parobczyk, Patryk Długaszek, Sebastian Mazek

18 lutego 2017

MKS Piaseczno (IV) - Podlasie Sokołów Podlaski (IV) 5:0
Paweł Bylak 2, Dominik Witkowski 2, Maciej Bubiec

Wilga Miastków Kościelny (LO) - Sęp Żelechów (A) 1:1 (0:0)
Bartosz Jaroń - Piotr Owczarczyk

Wisła Puławy (I) - Pogoń Siedlce (I) 0:0

Mazowsze Grójec (LO) - Wilga Garwolin (IV) 1:2
Dariusz Cackowski - Przemysław Sobieszek 2

Naprzód Skórzec (LO) - Orlęta Łuków (LO) 3:3 (1:0)
Karol Kruszewski 15', Piotr Skóra 82', Dorian Zając 85' - 52', 77', 88'

Mazur II Karczew (A) - Płomień Dębe Wielkie (LO) 3:0 (1:0)
Mateusz Zieliński 2, Wojciech Sudakowski

Dąb Wieliszew (LO) - Tajfun Jartypory (LO) 2:1
Seabstian Ściechowicz, Jarosław Tkacz - Mateusz Laskowski

19 lutego 2017

Kolektyw Oleśnica (A) - Wektra Zbuczyn (LO) 1:1 (1:1)
Albert Markowicz 13' - Dominik Piekutowski 9' karny
w 53. minucie Wektra nie wykorzystała rzutu karnego

Tęcza Stanisławów (LO) - ŁKS Łochów (A) 1:5 (1:0)
Mateusz Stępień - Adrian Oniszk 2, Zawodnik Testowany, Konrad Laszczka, Michał Chmielewski

WKS Rząśnik (A) - Wicher Sadowne (A) 1:2
?? - Tomasz Dębkowski, Jakun Zyśk

Zryw Sobolew (LO) - Promnik Łaskarzew (LO) 3:2 (1:1)
Bartosz Zackiewicz, Mateusz Nakonieczny 2 - Mateusz Sadowski, Zawodnik Testowany

Sparta Szepietowo (IV) - Czarni Węgrów (IV) 1:3
?? - Paweł Marchel 2, Rafał Komosa

MKS Małkinia (LO) - Orlęta Czyżew (LO 5:2
Michał Zawistowski 2, Adam Najgrodzki, Rafał Siwek, Damian Dębkowski

Unia Krzywda (A) - Sęp Żelechów (A) 3:2 (2:1)
?? - Albert Stodulski, Paweł Michalik

22 lutego 2017

Pogoń II Siedlce (IV) - Mazovia Mińsk Mazowiecki (IV) 1:2 (0:1)
Bartosz Karczmarek 87' - Jewhen Romanow 23', Michał Bondara 59'

Czerwona kartka: Łukasz Puciłowski (33' Mazovia)

Mazovia II Mińsk Mazowiecki (LO) - Podlasie Sokołów Podlaski (IV) 2:5
Jakub Popławski, Konrad Biesiada - Zawodnik Testowany 2, Dawid Kobus 2, Marcin Siedlecki

Józefovia Józefów (LO) - Watra Mrozy (A) 7:0
Zawodnik Testowany 3, Robert Warakomski 2, Maciej Napieraj, Samobójcza

23 lutego 2017

Fenix Siennica (LO) - Świt Barcząca (A) 4:0 (3:0)
Michał Maciejewski (k), Piotr Kowalski, Patryk Waszelewski, samobójcza

24 lutego 2017

Kolektyw Oleśnica (A) - Iskra Kotuń (B) 2:7 (2:3)
Krzysztof Karasiński (k), Paweł Rucikowski - 
Marek Kania 4, Adrian Kosyl, Rafał Rojek, Adrian Lęgas

25 lutego 2017

Mazovia Mińsk Mazowiecki (IV) - Drukarz Warszawa (LO) 1:2
Łukasz Puciłowski - Bartosz Przyborek, Michał Tarnogrodzki

Drukarz Warszawa (LO) - Fenix Siennica (LO) 1:1
Bartosz Sobczyk

Wilga Garwolin (IV) - Pogoń Grodzisk Mazowiecki (IV) 0:2
Damian Jaroń, Michał Strzałkowski

Wilga II Garwolin (A) - Naprzód Skórzec (LO) 1:1
Piotr Piorun - Kamil Gołoś

Pogoń Siedlce (I) - Stal Stalowa Wola (II) 2:1 (1:1)
Marcin Burkhardt 10', Piotr Krawczyk 86' - Adrian Gębalski 22'

Orzeł Unin (LO) - Snajper Sośninka (A) 9:3
Cezary Jakubaszek 2, zawodnik testowany I 2, zawodnik testowany II, Piotr Wielgosz, Tomasz Gora, Emil Mazek, Krystian Parzyszek

Mazovia II Mińsk Mazowiecki (LO) - Miedzanka Miedzna (A), 8:0
Jakub Popławski 2, Konrad Biesiada 2, Kacper Smoderek, Łukasz Bogusz, Piotr Ciszkowski, Paweł Dębała

Józefovia Józefów (LO) - Promnik Łaskarzew (LO) 4:1 (3:0)
Norbert Smoliński 2, Łukasz Trzaskowski, zawodnik testowany - ??

Pogoń II Siedlce (IV) - Podlasie Sokołów Podlaski (IV) 5:1 (4:0)
Bartosz Karczmarek 28', Daniel Dybiec 31', 45', Bancessi Eusebio 36', Dominik Barciak 54' - Tomasz Grochowski 65'

Polonia Warszawa (CLJ) - Amur Wilga (LO) 13:1
Damian Pyrzanowski

Zryw II Sobolew (B) - Kujawiak Stanin (LO) 4:7
?? - ??

26 lutego 2017

MKS Małkinia (LO) - KS Śniadowo (LO) 3:7 (2:2)
Damian Dębkowski, Karol Dmochowski (k) Daniel Góral - ??

LKS Ostrówek (A) - ŁKS Łochów (A) 3:3 (2:1)
Konrad Akonom, Michał Glinka, samobójcza - Radosław Gręda, Michał Chmielewski 2

Hutnik Huta Czechy (LO) - Sęp Żelechów (A) 3:2
?? - Michał Jaworski, Albert Stodulski

Tajfun Jartypory (LO) - Cresovia Siemiatycze (IV) 0:6
??

Tęcza Stanisławów (LO) - Mazur Radzymin (A) 1:6
Grzegorz Ryżko -  Arkadiusz Pisarek 3, Radosław Gajewski, Bartłomiej Balcer,  Kamil Suchocki

Wektra Zbuczyn (LO) - Huragan Międzyrzec Podlaski (LO) 0:1
Zawodnik Testowany

Błękitni Stoczek (A) - Korona Jadów (A) 1:2
Łukasz Siwiński Sławomir Białek, Kamil Burakowski

Zorza Sterdyń (A) - Unia Ciechanowiec (A) 4:6
Konrad Płachetko 3, Zawodnik Ttestowany - ??

Józefovia II Józefów (A) - Fenix II Siennica (B) 2:0
Krystian Leśniak, Zawodnik Testowany

01 marca 2017

Pogoń II Siedlce (IV) - Wektra Zbuczyn (LO) 3:0 (1:0)
Krystian Zbieć, Patryk Skrzypek, Bartosz Karczmarek
W 15 min Pogoń II Siedlce nie wykorzystała rzutu karnego

Zryw Sobolew (LO) - Wilga Miastków Kościelny (LO) 5:2 (3:1)
Bartłomiej Sitarek 2, Konrad Więckowski, Bartosz Zackiewicz, Michał Wiśnioch - Artur Kajka, Szymon Wasilka

Józefovia Józefów (LO) - Wilga Garwolin (IV) 1:1 (0:0)
Robert Aguściński  - ??

Victoria II Sulejówek (LO) - Fenix Siennica (LO) 4:4 (3:0)
Mateusz Trąbiński 3, Zawodnik Testowany Patryk Waszelewski 2, Piotr Markowski 2

Mazovia II Mińsk Mazowiecki (LO) - Płomień Dębe Wielkie (LO) 7:1 (2:0)
Jakub Popławski, Konrad Biesiada, Daniel Swierżewski, Jakub Teodorski, Dominik Dźwigała, Piotr Ciszkowski, Marcin Kacprowicz - Piotr Barczewski

04 marca 2017

Józefovia Józefów (LO) - Hutnik Huta Czechy (LO) 2:0 (2:0)
Robert Auguściński, zawodnik testowany

Wicher Kobyłka (A) - Naprzód Skórzec (LO) 4:4
Dawid Kielczyk, Piotr Bujalski, Kamil Śliwowski, Kamil Boratyński - Dorian Zając, Mateusz Kafara, Damian Chłopek, Łukasz Krasnodębski

Fenix Siennica (LO) - Snajper Sośninka (A) 3:5
Dariusz Osica 3

Czarni Węgrów (juniorzy) - Jabłonianka Jabłonna Lacka (LO) 1:1
?? - Konrad Płachetko

Mazovia II Mińsk Mazowiecki (LO) - Świt Barcząca (A) 3:2 (1:1)
Patryk Niemyjski, Jakub Zatorski, Jan Chocholski - Marcin Orzełek, Przemysław Szuba

Orzeł Unin (LO) - ŁKS Łochów (A) 2:3 (1:2)
Piotr Wielgosz, Kacper Kowalski - Michał Chmielewski 2, Bartosz Rzepczyński

Huragan II Wołomin (A) - Wicher Sadowne (A) 4:3 (3:2)
Kacper Jąkała, Karol Bednarczyk, Bartłomiej Babicki, Kamil Dąbrowski - Mariusz Uziębło, zawodnik testowany, Piotr Sadowski

Victoria Kałuszyn (LO) - Kolektyw Oleśnica (A) 4:4
Łukasz Gagol 2, Łukasz Styczyński, Maciek Abramowski - Paweł Rucikowski, Marcin Pilich, Adrian Pilich, Marcin Pucyk

Polonia Warszawa (CLJ) - Promnik Łaskarzew (LO) 1:0
x

05 marca 2017

Grodzisk Krzymosze (A) - Tęcza Korczew(A) 2:1 (0:0)
Jarosław Michalak, Jakub Nowosielski - Krzysztof Wiecha

Dąb II Wieliszew (B) - LKS Ostrówek (A) 2:4 (1:0)
Radosław Majewski, Michał Kado - Paweł Oniśk 2, Maciej Gryczka, Mariusz Kopacz

Kosovia Kosów Lacki (LO) - Iskra Zaręby Kościelne (B) 5:2
zawodnik testowany 3, Mateusz Laskowski, Łukasz Zalewski

Tęcza Stanisławów (LO) - Nojszewianka Dobre (A) 2:3 (1:1)
Seweryn Rejmer, Patryk Zakrzewski - Marcin Gadomski, Jakub Rastawicki 2

Sęp Żelechów (A) - Dwernicki Stoczek Łukowski (LO) 2:0 (0:0)
Paweł Mazurek 2

Zryw Sobolew (LO) - Olimpia Okrzeja (A) 7:1
Michał Wiśnioch 3, Mateusz Michalec 3, Konrad Więckowski

Jastrząb Żeliszew (A) - Polonez Mordy (B) 5:3
Marcin Gasek 2, Krzysztof Mulawa, Daniel Jarocki, Rafał Polkowski - 

Liwia Łochów (B) - Korona Jadów (A) 6:1
Dominik Brewczyński, Piotr Branicki , Damian Sulej, Jakub Borkowski, Jakub Dessoulavy, Konrad Telak

Wektra Zbuczyn (LO) - Tajfun Jartypory (LO) 8:0
Damian Prokurat, Michał Grochowski, Piotr Jastrzębski 4, Damian Golec, Cezary Anusiewicz

Jutrzenka Cegłów (B) - Iskra Kotuń (B) 0:2 (0:0)
Arkadiusz Kuczyński, Dawid Magdziak

Tur II Bielsk Podlaski (LO) - MKS Małkinia (LO) 2:2
?? - Daniel Góral 2

Fenix II Siennica (B) - Miedzanka Miedzna (A) 0:1 (0:1)
Kajetan Podgórski

Orlęta Czyżew (LO) - Zorza Sterdyń (A) 4:2
?? - Hajdas 2

Amur Wilga (LO) - Wilga Miastków Kościelny (LO) 4:2 (3:0)
Robert Winek 2, Dawid Błaszkiewicz 2 - Jakub Biedrzycki, Michał Zieliński

Amur Wilga (LO) - KS Puznówka (A) 3:5
Michał Strzeżek, Piotr Winek, Mikołaj Ciara

Płomień Dębe Wielkie (LO) - Watra Mrozy (A) 2:3 (2:0)
Grzegorz Siporski, Piotr Rogala - zawodnik testowany, Maciej Mistewicz, Jacek Wronowski

08 marca 2017

Mazovia II Mińsk Mazowiecki (LO) - Watra Mrozy (A) 0:2
Maciej Mistewicz (karny), Zawodnik Testowany

10 marca 2017

Fenix Siennica (LO) - SRT Halinów (A) 2:0
Michał Maciejewski 2

11 marca 2017

Sokół Adamów (LO) - Orzeł Unin (LO) 6:5
x

Liwia Łochów (B) - MKS Małkinia (LO) 1:4
x

Kosovia Kosów Lacki (LO) - ŁKS Łochów (A) 2:1 (2:0)
Grzegorz Jasiński 23', Konrad Zębrowski 29' - testowany 86'

AON Rembertów (A) - Tęcza Stanisławów (LO) 6:0 (4:0)
Patryk Długołęcki 7', Robert Sawicki 19', Vladislav Pryimak 32' testowany 36', 78', 88', 90+1'

Amur Wilga (LO) - Advit Wiązowna (A) 3:7 (0:4)
56', 61', 63' - 14', 16', 29', 39', 69', 79' karny

Józefovia II Józefów (A) - Hutnik II Huta Czechy (B) 2:3
Maciej Cepiak 2 - ??

Hutnik Huta Czechy (LO) - Promnik Gończyce 1:3
Marcin Jedynak

Sęp Żelechów (A) - Hutnik Huta Dąbrowa (A) 0:0

12 marca 2017

Wilga Miastków (LO) - Dwernicki Stoczek Łukowski (LO) 4:0 (1:0)
Jakub Biedrzycki 2, Piotr Domański, Paweł Młot

Zryw II Sobolew (B) - KS Puznówka (A) 2:3
?? - Maciej Parzyszek 2, Michał Kozłowski

Błękitni Stoczek Węgrowski (A) - Jabłonianka Jabłonna Lacka (LO) 2:6
Łukasz Siwiński, Paweł Wierzbicki - Sebastian Gąsowski 2, Konrad Płachetko 2, Jacek Toczyski, Daniel Toczyski

Promnik Łaskarzew (LO) - Wisła Maciejowice (A) 2:1 (1:0)
Adrian Hagno 15', Piotr Szczypek 71' - ?? 77'

ULKS Gołąbek (A) - Polonez Mordy (B) 3:2
Marcin Utnicki, Piotr Czyżyk, Dawid Skup - ??

Tajfun Jartypory (LO) - Miedzanka Miedzna (A) 3:2 (1:0)
Bartłomiej Pazio, Piotr Dobosz, Sebastian Mieszało - Kajetan Podgórski, Bartłomiej Rytel

Zryw Sobolew (LO) - Burza Pilawa (B) 4:6
?? - Rafał Krzyśpiak 2, Hubert Boratyński, Damian Żak, Artur Boratyński, Piotr Białecki

LKS Ostrówek (A) - Czarni Węgrów (juniorzy) 7:1
Konrad Akonom 3, Paweł Oniśk, Paweł Zalewski 2, Mariusz Kazula

Świt Barcząca (A) - Nojszewianka Dobre (A) 7:2
Kamil Ostrowski, Rafał Grabowski 3, samobójcza, zawodnik testowany 2 - ??

Zorza Sterdyń (A) - Iskra Zaręby Kościelne (B) 4:4
Michał Sawczuk 2, Daniel Zieliński, Łukasz Hajdas - ??

Kolektyw Oleśnica (A) - Płomień Dębe Wielkie (LO) 5:1 (3:1)
Rucikowski 2, Stanisławowski 2, Adamiak - Mateusz Malesa

Naprzód Skórzec (LO) - Kujawiak Stanin (LO) 4:0 (2:0)
Patryk Szachnowski, Zawodnik Testowany, Karol Kruszewski, Mateusz Kafara

Jastrząb Żeliszew (A) - Wektra Zbuczyn (LO) 2:9 (1:1)
Guzowski, Gasek - Karol Grochowski 2, Mateusz Prokurat 2, Emil Michalak, Grzegorz Ostojski, Maciej Jasiński, Damian Prokurat, samobójcza

Watra Mrozy (A) - Victoria Kałuszyn (LO) 3:3 (1:2)
Maciej Mistewicz, zawodnik testowany, Kamil Abramowski - Szymon Styś 2, Dawid Zdanowski

trójmecz - Starawieś, mecze 1x45min.

Wicher Sadowne (A) - Korona Jadów (A) 0:0

Korona Jadów (A) - LZS Starawieś (B) 3:0
??

Wicher Sadowne (A) - LZS Starawieś (B) 4:0
Adam Uziębło, testowany 1, testowany 2, Konrad Kandulski karny'

13 marca 2017

Wilga Garwolin (oldboje) - Watra Mrozy (A) 1:6 (1:3)
Samobójcza, Maciej Mistewicz, Daniel Serwatka, Maciej Staska, Jacek Wronowski, Żydkiewicz

14 marca 2017

Józefovia II Józefów (A) - Płomień Dębe Wielkie (LO) 2:1 (1:0)
Maciej Cepiak 13', Łukasz Trzaskowski 82' - Piotr Rogala 75'

19 marca 2017

Polonez Mordy (B) - Niwa Tęczki (B) 5:2
Rafał Konasiuk 2, ?? 2, Dawid Kobyliński - ??

Jastrząb Żeliszew (A) - Iskra Kotuń (B) 4:4 (3:1)
Gasek 2, Jóźwiak, Mulawa - Łukasz Kuć 2, Mateusz Wiśniewski, Dawid Magdziak
Obłoza (Jastrząb) obronił 2 rzuty karne

LKS Ostrówek (A) - ŁKS Łochów (A) 3:2 (2:0)
Paweł Oniśk 2, Paweł Zalewski - Michał Chmielewski, Bartosz Rzepczyński

Jutrzenka Cegłów (B) - Nojszewianka Dobre (A) 6:6
Rafał Walas 2, Eryk Malinowski, Rafał Duda, Rutkowski, Samobójcza

Tęcza Korczew (A) - LUKS Ruda Wolińska (B) 2:1
Tomasz Krawczyk, Jarosław Pniewski - Damian Niedziółka

Watra Mrozy (A) - Watra Mrozy (oldboje) 5:0 (3:0)
Daniel Serwatka 2, testowany, Maciej Mistewicz, samobójcza

Wicher Sadowne (A) - GKS Max Rol Andrzejewo (B) 3:3 (2:0)
Szymon Wycech, Dawid Kołakowski 2 - ??

Błękitni Stoczek Węgrowski (A) - Legion Grębków (B) 3:0
??

Grodzisk Krzymosze (A) - Kolektyw Oleśnica (A) 6:2 (2:2)
Michał Wysokinski, Hubert Wysokinski, Artur Cielemęcki, Jarek Michalak 2, Paweł Zacharczuk.- Paweł Rucikowski 2

25/26 marca 2017

Pogoń Siedlce (I) - Górnik Łęczna (Ex) 1:1 (0:1)
Konrad Wrzesiński 48' – Przemysław Pitry 15'

Bad  Boys Zastawie (A) - Kolektyw Oleśnica (A) 7:2 (4:1)
Michał Polak (karny), Paweł Rucikowski

Miedzanka Miedzna (A) - Legion Grębków (B) 1:2 (0:2)
Łukasz Owsianka 90' karny - ??

Fenix II Siennica (B) - Watra Mrozy (A), 25.03, 15:00, Siennica
x

LZS Starawieś (B) - Błękitni Stoczek Węgrowski (A) 1:9
?? - ??

Tajfun II Jartypory (B) - Iskra Kotuń (B) 2:5??
?? - 
Łukasz Kuć 4, Damian Wójcik

Tęcza Korczew (A) - Żubr Drohiczyn (A) 4:0
Dominik Jaszczuk 4

Zorza Sterdyń (A) - GKS Max Rol Andrzejewo (B) 1:3
?? - ??

LKS Ostrówek (A) - Liwia Łochów (B) 2:1
Paweł Oniśk, Rafał Kazula - Dominik Brewczyński 

Jutrzenka Cegłów (B) - Nojszewianka Dobre (A) 6:4
Rutkowski 2, Walas, Duda, Wadas, Czerwonka - ??

COKiS Ciechanowiec - Wicher Sadowne (A) 3:1 (1:1)
Dawid Kołakowski

26.03: Trójmecz - Żeliszew
Jastrząb Żeliszew - Luks Ruda Wolińska 2:1
Jarocki, Wojewódzki - Kamil Komar

Speed Toki - Luks Ruda Wolińska 7:3
?? - Adrian Polak 2, Artur Sulej

LZS Żeliszew - Speed Toki 6:2
Tymiński 3, Guzowski, Polkowski, Jarock

GALERIA

Reklama

STRONY KLUBOWE

Nasz button

I LIGA

 
IV LIGA

LIGA OKRĘGOWA

 


  

KLASA A





KLASA B

 
LUKS Ruda Wolińska

ISKRA KOTUŃ

INNE