Siedlecka Piłka - strona nieoficjalna

Strona klubowa

Logowanie

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 381, wczoraj: 126
ogółem: 1 023 083

statystyki szczegółowe

Wyszukiwarka

Zima

SPARINGI - zima 2017/2018

25 marzec 2018
LKS Ostrówek - Czarni Węgrów 2:2
Rafał Kazula, Sebastian Polewski - ??
 
24 marzec 2018
Nojszewianka Dobre - Iskra Kotuń 2:5
?? - Łukasz Kuć 3x, Bartosz Wójcik 2x

Liwia Łochów - Kosovia Kosów Lacki 3:3
?? - Michał Sauczk, Łukasz Zalewski, Arkadiusz Borowy
 
18 marzec 2018
ŁKS Łochów - KS Wąsewo 6:3
Łukasz Chmielewski, Adrian Oniszk, Jakub Rogala, Michał Chmielewski 3x - Paweł Murawski 3x

MKS Małkinia - Iskra Zaręby Kościelne 9:0
Michał Zawistowski 5x, Adam Najgrodzki, Daniel Góral, Piotr Skłodowski, Mateusz Rostkowski

Iskra Kotuń - Świt Barcząca 4:4
Damian Wójcik 2x, Kamil Niewiatowski, Dawid Magdziak - Zgutka 2x, Mistewicz, Kuczkowski

Wicher Sadowne - Miedzanka Miedzna 3:6
Tomasz Kowalczyk 2x. Adam Uziębło -  Piotr Krysiński 3x, Łukasz Owsianka, Radosław Walczyk, Tomasz Gmiter

Zryw Sobolew - Wilga Miastków 9:3
Paweł Król, Jarosław Włodarczyk, Bartosz Zackiewicz, Krzysztof Kwaśniak, Michał Wiśnioch 2x, Mateusz Nakonieczny - Zduńczyk 2x, Przemek Kajka

Mazur Radzymin - Watra Mrozy 1:2
Kamil Suchocki - Bartosz Osiński, Maciej Żydkiewicz

Mazovia II Mińsk Mazowiecki - Podlasie Sokołów Podlaski 9:1
Patryk Niemyjski 4x, Piotr Parobczyk 2x, Konrad Biesiada, Szymon Staska, Kacper Smoderek - ??r

17 marzec 2018
Vulkan Wóla Mlądzka - Fenix Siennica 1:2
Jarosław Krawczyk - Piotr Markowski (karny), Piotr Zadrożny

11 marzec 2018
Liwia Łochów - Błękitni Stoczek Węgrowski 0:0

Kujawiak Stanin - Jastrząb Żeliszew 2:2
?? - Paweł Jóźwiak, Jakub Strojek

Wilga Miastków - Dwernicki Stoczek Łukowski 0:1
??

Jutrzenka Cegłów - Wektra Zbuczyn 0:9
Bartosz Kot 2x, Emil Michalak, Robert Narwojsz, Patryk Żółkowski, Damian Golec, Jakub Tomaszewski, Hubert Borkowski, Łukasz Czarnocki

Tajfun Jartypory - Błękitni Stoczek Węgrowski 0:2
Łukasz Siwiński, Damian Kołodziejek

Tajfun Jartypory - Liwia Łochów 1:0
Patryk Wąsowski

Orzeł Unin - Promnik Łaskarzew 0:5
Daniel Wójcik, Przemysław Alot 2x, Michał Licbarski, Kacper Grzechnik

Mazovia II Mińsk Mazowiecki - Tygrys Huta Mińska 1:1
Szymon Staska - Bartosz Dróżdż

Korona Jadów - Wicher Sadowne 2:1
Sławomir Białek, Emil Wiechowski - Tomasz Kowalczyk

Polonez Mordy - Olimpia Latowicz 10:2
Mateusz Wójcik, Paweł Klewek, Daniel Paczuski 2x, Karol Karpiniuk, Kamil Ksiezopolski 3x, Michał Majchrzak 2x - Rafał Pałdyna, M. Chmielewski

Tęcza Stanisławów - Płomień II Dębe Wielkie 7:2
Maciej Sadocha 3x, Rafał Ruta 2x, Maciej Wieczorek, Maciej Ciok  - ??

MKS Ryki - Zryw Sobolew 2:0
Krzysztof Gransztof, Bartek Bułhak

10 marzec 2018
Iskra Zaręby Kościelne - Kosovia Kosów Lacki 4:2
?? - Konrad Zębrowski 2x

Miedzanka Miedzna - Płomień Dębe Wielkie 1:8
Tomasz Gmiter - Daniel Matwiejczyk, Bartłomiej Woś 3x, Bartosz Malesa 4x

Victoria Kałuszyn - Kolektyw Oleśnica 1:6
Mateusz Abramowski- Paweł Rucikowski 2x, Krzysztof Karasiński 2x, Adrian Dzięcioł, Denis Kot

Fenix Siennica - Amur Wilga 1:1
Konrad Okrzeja - Dawid Błaszkiewicz

Sęp Żelechów - Snajper Sośninka 4:3
Albert Stodulski 2x, Piotr Mądry, Szymon Słyk - ??

Bug Wyszków - Bóbr Tłuszcz 7:1
Nico Wouters 3x, Łukasz Łada 2x, Patryk Śleszyński, Jakub Rejnuś - Adam Matejak

LKS Ostrówek - Czarni Węgrów 4:10
Paweł Zalewski 3x, Sebastian Polewski - Mateusz Steć 4x, Daniel Jaśkowiak, Rafał Komosa, Damian Wysocki, Adrian Wielądek, Oskar Chińczak, Daniel Zieliński

Broń Radom  - Mazovia Mińsk Mazowiecki 1:0
Przemysław Nogaj

Watra Mrozy - Józefovia Józefów 0:11
Mikołaj Adamiak, Kamil Kucharski 3x, Karol Kopeć 2x, Arkadiusz Przybysz 2x, Marcin Makulec 2x, Robert Auguściński

09 marzec 2018
MKS Małkinia - KS Wąsewo 4:4
Karol Dmochowski, Daniel Góral, Mateusz Jakubowski, Michał Zawistowski - Adrian Waracki 2x, Paweł Murawski 2x

Mazovia II Mińsk Mazowiecki - Nojszewianka Dobre 5:1
Patryk Niemyjski, Jakub Zatorski, Maciej Staska 2x, Jakub Sikorski - Jakub Rastawicki

Bug II Wyszków - ŁKS Łochów 5:4
Łukasz Kamiński, Tomasz Cichocki, Maciej Bala, Marcin Rosiński, Michał Rosiński - Łukasz Chmielewski, Radosław Gręda (karny), Michał Chmielewski, Bartosz Rzepczyński

08 marzec 2018
Wilga Garwolin - Hutnik Huta Czechy 2:1
Sebastian Papiernik 2x - Sebastian Grzegorczyk

07 marzec 2018
Pogoń II Siedlce - Wektra Zbuczyn 11:1
Krystian Zbieć 3, 11, 46, Piotr Ceranka 42, Mateusz Omieciuch 48, 90+1, Mateusz Wassilow 55, Karol Grochowski 79, Wojciech Sidoruk 82, 87, Dominik Barciak 84 – Patryk Żółkowski 25

04 marzec 2018
Kolektyw Oleśnica - SRT Halinów 4:8
Marcin Pilich, Krzysztof Karasiński 2x, Denis Kot - ??

Victoria Sulejówek (juniorzy) - Watra Mrozy 2:0
??

Pogoń Siedlce (juniorzy) - Olimpia Latowicz 8:0
??

Mazovia II Mińsk Mazowiecki - Orlęta Łuków 4:3
Jakub Zatorski, Piotr Parobczyk 2x, Patryk Niemyjski - ??

Podlasie Sokołów Podlaski - Kosovia Kosów Lacki 3:1
Jurczak, Siedlecki, Laskowski - Mateusz Zalewski

Orzeł Unin - Unia Krzywda 1:1
Bartłomiej Szczęśniak - ??

Dąb Wieliszew - Czarni Węgrów 4:1
Łukasz Banaszek, Łukasz Ćwikliński, Tomasz Teofilak, Damian Piekut - Daniel Zieliński

Orzeł Parysów - Iskra Kotuń 4:3
Mariusz Kowalczyk, Rafał Boratyński, Kamil Kwiatkowski, Szymon Sowiński - Bartosz Wójcik, Adrian Lęgas, Michał Kleszcz

Grodzisk Krzymosze - ULKS Gołąbek 7:0
Paweł Śliwa 2x, Adrian Ławnik 2x, Hubert Wysokiński, Jarosław Michalak

MKS Małkinia - Wymakracz Długosiodło 3:2
?? - ??

Zryw Sobolew - Amur Wilga 5:1
​Bartosz Zackiewicz 2x, Paweł Król, Mateusz Michalec, Wojciech Majsterek - ??

Rywal Ruchna - Miedzanka Miedzna 0:8
Łukasz Owsianka 3x, Mateusz Ładosz 3x, Cezary Rytel 2x

ŁKS Łochów - Tajfun Jartypory 3:3
Michał Chmielewski 2x, Radosław Gręda (k) - Damian Żelazowski, Jarosław Pełka, Michał Tchórzewski

Pogoń Siedlce (juniorzy) - Victoria Kałuszyn 3:6
?? - Patryk Sokołowski 2x, Łukasz Gągol 2x, Karol Michalik, Bartosz Krążała

Sęp Żelechów - Amator Rososz Leopoldów 3:2
​Piotr Mądry 3x - ??

Pogoń II Siedlce - Naprzód Skórzec 4:0
Paweł Marchel, Mateusz Żytko 2x, Damian Świerblewski

03 marzec 2018
Tygrys Huta Mińska - Józefovia II Józefów 2:2
Piotr Haber, Marcin Gryglas - Marek Pietrzak, Antoni Trojanowski

Tęcza Stanisławów - Nojszewianka Dobre 7:2
Maciej Sadocha 3x, Seweryn Rejmer 2x, Łukasz Miąsko, Patryk Zakrzewski  - ??

Wektra Zbuczyn - Jastrząb Żeliszew 6:3
Patryk Żółkowski 2x, Cezary Anusiewicz, Sylwester Jagielak, Przemysław Prokopiak 2x - ??

Wilga Miastków - Wisła Dziecinów 4:10
Norbert Zduńczyk, Jakub Biedrzycki 2x, Bartosz Wasilka - Michał Strzeżek 3x, Krzysztof Młynarczyk 3x, Mariusz Moczulski 2x, Jakub Moskwa, Maciej Hawryluk​

Józefovia Jóżefów - Płomień Dębe Wielkie 6:1
Marcin Makulec ,Arkadiusz Przybysz 2x, Kamil Kucharski , Mateusz Rowicki, Bartłomiej Bakuła - Zawodnik  testowany

Hutnik Huta Czechy - Mazur II Karczew 4:4
Kamil Szostak 2x, Bartłomiej Jedynak 2x - Patryk Gregorczuk, Jakub Trzaskowski, Dawid Michalik, Damian Olszanka

Fenix Siennica - Victoria Zerzeń 1:2
Piotr Markowski - Maciej Jaworski, Konrad Wójcik

LKS Ostrówek - Liwia Łochów 9:0
Sebastian Polewski 2x, Michał Glinka, Paweł Pazelwski, Patryk Radecki Rafał Kazula 3x, Maciej Gryczka

Mazowsze Grójec - Wlga Garwolin 5:1
Michał Orłowski 3x, Rafał Sobczak, Andrzej Rogoziński - Przemysław Sobieszek
 

Bug Wyszków - Naprzód Skórzec 1:5
Mateusz Gołębiowski - Mateusz Kafara 3x, Karol Kruszewski, Kamil Gołoś

25 luty 2018
Polonia II Warszawa - Miedzanka Miedzna 2:1
?? - Adam Kajdaniuk
 
Orlęta Czyżew - MKS Małkinia 0:3
Adam Najgrodzki, Maciej Skłodowski, Michał Zawistowski
 
Grodzisk Krzymosze - Niwa Tęczki 4:0
Paweł Zacharczuk 2x, Daniel Kozak, Erwin Wyżywniak
 
Tęcza Stanisławów - Olimpia Latowicz 1:3
Adrian Kielczyk - Mateusz Szewczyk, Karol Reda (karny), Mateusz Szeląg
 
Wektra Zbuczyn - Sokół Adamów 1:2
Damian Golec - Sylwester Buga, Marcin Dzido
 
Liwia Łochów - LKS Ostrówek 0:4
​Paweł Zalewski, Konrad Akonom, Marcin Polewski 2x
 
Wilga Miastków - Amur Wilga 0:6
Robert Winek 3x, Marek Wichowski, Michał Zalewski, Damian Paśnicki
 
Wicher Kobyłka - Watra Mrozy 2:0
​Jan Szulkowski, Hubert Władyka
 
MKS Mielnik - Podlasie Sokołów Podlaski 0:4
Marcin Siedlecki 2, Michał Adamczuk, Michał Gałązka
 
Wicher Sadowne - WKS Rząśnik 1:3
Kami Sówka - Grzegorz Abramczyk, Paweł Osowiecki i Mateusz Nowicki.​

Dąb II Wieliszew - ŁKS Łochów 3:14
Damian Piekut, Cyprian Jaśkowski, Adrian Leszczyński, Dariusz Boniecki) - Radosław Gręda, Łukasz Jusiński 2x, Patryk Puchta, Michał Chmielewski 5x, Michał Molski 3x, Sławomir Damętko

24 luty 2018
Rozwój Warszawa - Fenix Siennica 2:1
Kamil Sierdziński, Krzysztof Ząbek - Michał Maciejewski - przerwany po 75 minutach

Kolektyw Oleśnica - Bad Boys Zastawie 4:3
​Marcin Pilich, Krzysztof Karasiński, Paweł Rucikowski, samobójcza - ??

Korona Jadów - Tygrys Huta Mińska 1:5
Emil Wiechowski - Piotr Haber 3x, Michał Nalazek, Wojciech Bucholc

Mazovia II Mińsk Mazowiecki - Świt Barcząca 12:0
Kacper Smoderek x3, Jakub Zatorski, Dominik Dźwigała, Piotr Parobczyk, Patryk Niemyjski x5, Konrad Biesiada.

Wilga Garwolin - KS Raszyn 2:3
​Marek Górski, Przemysław Sobieszek - Piotr Zieliński, Przemysław Kosmala, Sebastiasn Cybulski
 
Górnik Łęczna - Pogoń Siedlce 1:1
Sebastian Szerszeń - Dawid Polkowski
 
Orzeł Unin - MKS Ryki 1:2
Krystian Parzyszek - Bartek Bułhak, Bartek Gąska
 
MKS Piaseczno - Bug Wyszków 5:0
Łukasz Krupnik 2x, Robert Majewski, Filip Jadacki, Tomasz Doliński
 
Pogoń II Siedlce - Tajfun Jartypory 8:1
Mateusz Omieciuch 3x, Krystian Zbieć, Paweł Marchel 2x, Kacper Bjoanczyuk,, Wojciech Sidoruk -  Jarosław Pełka

Pogoń II Siedlce - ŁKS 1926 Łomża 2:0
Adrian Paluchowski, Dariusz Zjawiński
 
Hutnik Huta Czechy - Promnik Łaskarzew 0:1
Piotr Jaworski
 
Lewart Lubartów - Mazovia Mińsk Mazowiecki 2:4
Michał Zuber i Arkadiusz Adamczuk. - Marcin Kacprowicz 2x, Daniel Żurawski, Michał Bondara (k)

21 luty 2018
Pogoń II Siedlce - Podlasie Sokołów Podlaski 6:1
Sebastian Szcześniak, Paweł Łydkowski, Paweł Marchel, Bartosz Kryszczuk, Maciej Litwiński, Sebastian Bober - Marcin Siedlecki
 
Józefovia Józefów - Orzeł Unin 4:0
Marcin Makulec, zawodnik testowany, Kamil Kucharski 2x

18 luty 2018
Jutrzenka Cegłów - Orzeł Parysów 3:3
Daniel Czerwonka, Michał Branicki, Piotr Sikorski - Kamil Kwiatkowski 2x, Arkadiusz Śpiewak

Milan II Milanówek - ŁKS Łochów 2:1
Norbert Sieczka, Damian Stańczuk - Arkadiusz Sabala

Błękitni Stoczek Węgrowski  - Rywal Ruchna 8:2
Łukasz Siwiński 6x, Paweł Wierzbicki 2x, Łukasz Wierzbicki, Zbigniew Gago - Daniel Sobotka, Kamil Rudnik

Kolektyw Oleśnica - Olimpia Latowicz 6:2
Adam Pawlak 2x, Kamil Stanisławowski 2x, Wojtek Marko, Marcin Pilich - Rafał Pałdyna, Mariusz Pałdyna

Huragan Międzyrzecz Podlaski - Wektra Zbuczyn 2:0
Joachim Witoszko, Igor Paczuski

Korona Jadów - Bug II Wyszków 1:6
Emil Wiechowski - Tomasz Cichocki 4x, Przemysław Nasiadka, Krzysztof Maciak

Iskra Kotuń - Tęcza Stanisławów 3:2
Bartosz Wójcik 2x, Damian Wójcik 1x - Łukasz Miąsko, Kamil Wróbel

Wilga Miastków - Promnik Łaskarzew 1:5
​Przemysław Baran - Marcin Cieśla 2x, Marcin Pietryka, Piotr Jarzyna, Albert Siembora

MKS Małkinia - Rzekunianka Rzekuń 2:0
​Marcin Sadowski, Łukasz Rostkowski

Pogoń II Siedlce - Sokół Adamów 6:0
​Paweł Marchel 32', Paweł Łydkowski 43', Mateusz Omieciuch 51', Jakub Szrek 75', Piotr Ceranka 84', Patryk Skrzypek 89'

17 luty 2018
Huragan II Wołomin - Watra Mrozy 0:1
Mateusz Bajszczak

Wilga Garwolin - Proch Pionki 0:2
Bartosz Kozicki, Krzysztof Bańcerowski

Victoria Kałuszyn - Jastrząb Żeliszew 4:3
Damian Końca 2x, Karol Michalik, Igor Madziar - Patryk Sadowiak, Paweł Jóźwiak, samobójcza

Sęp Żelechów - Wisła Maciejowice 2:1
Albert Bożek, Szymon Słyk - Łukasz Paciorek

Płomień Dębe Wielkie - Mazur II Karczew 4:6
Bartosz Suski, Paweł Jastrzębski, Piotr Rogala, Bartłomiej Malesa Trzaskowski 2x, Esman, Michalik, Gędzielewski, Trzepałka

Naprzód Skórzec - Czarni Węgrów 1:0
Mateusz Kafara

Mazovia II Mińsk Mazowiecki - Jabłonianka Jabłonna Lacka 2:3
Konrad Biesiada, Patryk Niemyjski - Sebastian Gąsowski 2x, Maciej Ołtarzewski (k)

Orzeł Unin - Amur Wilga 9:1
Łukasz Piesio, Kamil Brych, Mariusz Dróżdż, Cezary Jakubaszek, samobójcza, Damian Matysiak 2x, Sebastian Przybyszewski 2x - Damian Pyrzanowski

LKS Ostrówek - Tajfun Jartypory 2:2
Rafał Kazula, Sebastian Polewski - Jakub Bardadyn, Sebastian Mieszało

Pogoń Siedlce - Znicz Pruszków 3:0
​Paluchowski 32', Grzegorz Tomasiewicz 69' (k), Michał Bajdur 87'

Mazovia Mińsk Mazowiecki - Józefovia Józefów 2:1
Karol Noiszewski, Kozikowski - Marcin Makulec

14 luty 2018
Pogoń Siedlce - Wisła Puławy 1:2
Grzegorz Tomasiewicz 53 (k) – Alen Ploj 22, Krystian Żelisko 77

Mazovia Mińsk Mazowiecki - Powiślak Końskowola 5:0
Daniel Żurawski, Mateusz Janusiewicz 2x, Rafał Słowik 2x

Mazur II Karczew  - Watra Mrozy 2:2
Marcin Gędzielewski 2x - Paweł Malka, Jacek Wronowski

12 luty 2018
Hutnik Huta Czechy - Zryw Sobolew 3:4
Sebastian Grzegorczyk, Kamil Sibilski, Kamil Szostak - Cezary Błażejczyk, Bartłomiej Sitarek, Wojciech Majsterek, Przemysław Komar

11 luty 2018
Błękitni Stoczek Węgrowski - Jabłonianka Jabłonna Lacka 0:8
Sebastian Gąsowski 6x, Wojciech Grądzki, Kacper Wilk 

Olimpia Latowicz - Jastrząb Żeliszew 6:4
Pałdyna x2, Radzio x2, Skóra, Dziugieł - Krystian Rytel, Jakub Strojek, Marcin Gasek, Piotr Wielgosz

Sęp Żelechów - KS Puznówka 2:1
Paweł Mazurek 2x - ??

Orzeł Unin - Kujawiak Stanin 10:1
Mariusz Dróżdż 2x, Łukasz Korgul, Kacper Kowalski, Bartłomiej Szczęśniak, Sebastian Przybyszewski 2x, Cezary Jakubaszek 2x, samobójcza - ??

Czarni Węgrów - Bóbr Tłuszcz 3:4
Damian Wysocki, Rafał Komosa, Mateusz Bartoszewski - Daniel Krasnodębski 2x, Marcin Rychta, Tomasz Domański

Płomień Dębe Wielkie - KS Wesoła 5:1
Daniel Matwiejczyk 2x, Bartosz Malesa, Daniel Głuchowski, zawodnik testowany - Michał Kucharczyk

Świt Barcząca - Watra Mrozy 0:5
Bajszczak, Malka 3x (1 karny), Mrozik B( karny)

Tęcza Stanisławów - Korona Jadów 2:2
Kamil Wróbel, Patryk Zakrzewski - Robert Rzeszewski, Maciej Florczuk

10 luty 2018
Pogoń Siedlce - FK Gorodieja 4:1
​Przemysław Płacheta 22, Adrian Paluchowski 31, Andrzej Rybski 34, Damian Świerblewski 67 - Pawieł Płaskonnyj 62

Wicher Sadowne - Iskra Zaręby Kościelne 2:2
Mianowicz Łukasz, Szutkowski Jakub - Adam Niemira, zawodnik testowany

Burza Pilawa - Fenix Siennica 1:3
Damian Aluchnia - Dariusz Osica, Piotr Markowski, Daniel Kalinowski

Wilga Miastków - Bór Regut 0:3
Bartosz Masny 2x, Dominik Gątkowski

ŁKS Łochów - Tygrys Huta Mińska 3:2
Piotr Oniszk 2x, Michał Chmielewski - Daniel Kuć, Piotr Haber

MKS Małkinia - Ostrovia Ostrów Mazowiecka 2:1
Karol Dmochowski, Adam Najgrodzki

Naprzód Skórzec - Promnik Łaskarzew 3:2
Michał Kruszewski, Karol Kruszewski, Kamil Gołoś - Filip Trzpil, Piotr Jarzyna

Mazovia II Mińsk Mazowiecki - Tajfun Jartypory 3:1
Kacper Smoderek 2x Dominik Dźwigała - Mateusz Laskowski

Podlasie Biała Podlaska - Mazovia Mińsk Mazowiecki 1:3
Wojczuk - Michał Bondara, Jewhen Romanow 2x

Huragan Wołomin - Wilga Garwolin 9:2
Kaml Żmuda 3x, Przemysław Górski, Grzegorz Trzonkowski, Rafał Zaborowski, Marcin Figiel, Dawid Gajewski, Rafał Wielądek - Mikołaj Gola 2x

Płomień Dębe Wielkie - Bug Wyszków 3:2
​Daniel Matwiejczyk, Bartosz Malesa, Bartłomiej Woś - Nico Wouters, Marcel Wysocki

09 luty 2018
Pogoń II Siedlce - Podlasie Sokołów Podlaski 3:2
Patryk Skrzypek , Michał Panufnik, Sebastian Krawczyk - Marcin Siedlecki, Hubert Fabisiak

04 luty 2018
Olimpia Grudziądz - Pogoń Siedlce 1:0
​Robert Candrea 26'

Korona II Ostrołęka - MKS Małkinia 0:2
​Michał Zawistowski, Marcin Sadowski

Orzeł Unin - Wisłą Dziecinów 5:3
Damian Szczęśniak, Sebastian Przybyszewski 3x, Damian Matysiak - Kwiatkowski, Moskwa, Testowany

Pogoń II Siedlce - Orlęta Łuków 2:1
Mateusz Omieciuch, Jakub Jóźwiak - Łukasz Kiryło

03 luty 2018
Zryw Sobolew - KS Puznówka 4:4
Mateusz Nakonieczny 2x, Wojciech Majsterek, Szymon Rudzki - Adrian Płatek, Cezary Wielgopolanin, Jarosław Kowalczyk, Mateusz Parzyszek

Sęp Żelechów - Amur Wilga 2:5
Jakub Kapczyński, Albert Bożek - Michał Zalewski 2x, Bartłomiej Winek, Marek Wichowski, Mikołaj Gontarz​

Okęcie Warszawa - Hutnik Huta Czechy 4:3
Adrian Wiercioch, Rafał Gajowniczek 2x, Damian Smokowski - Kamil Szostak, Mateusz Rękawek

Mazur II Karczew - Fenix Siennica 2:0
Damian Falkowski, Bartosz Biedrzycki

Wilga Garwolin - Chełmianka Chełm 1:3
Sergiusz Wiechowski - Mateusz Kompanicki x2, Banaszak

Kolektyw Oleśnica - Tygrys Huta Mińska 2:4
Marcin Pilich 2x - Piotr Haber, Maciej Parol, Wojciech Bucholc

Naprzód Skórzec - Sokół Adamów 2:2
Łukasz Paciorek, Kamil Gołoś -  Zawodnik testowany, Mateusz Baran

Mazovia Mińsk Mazowiecki - Mazur Karczew 1:0
Jewhen Romanov

Start Otwock - Watra Mrozy 1:1
Tomasz Kęsek - Zawodnik Testowany

02 luty 2018
Wilga Miastków - Wisła Maciejowice 0:3
Rafał Sitnik 2x, Damian Krupa

01 luty 2018
Mazovia II Mińsk Mazowiecki - Watra Mrozy 1:2
Patryk Niemyjski - Paweł Dębała, Bartosz Górecki

31 styczeń 2018
Bałtyk Gdynia - Pogoń Siedlce 1:4
Michał Marczak 32 - Przemysław Płacheta 45, Daniel Chyła 72, 88, Damian Świerblewski 8

28 styczeń 2018
Lechia Gdańsk - Pogoń Siedlce 4:1
Sławomir Peszko 34, Marco Paixão 61, Rafał Wolski 71, Przemysław Macierzyński 89 (k) - Grzegorz Tomasiewicz 64 (k)

MKS Małkinia - KS Śniadowo 0:5
P. Zalewski x3 A. Zalewski P. Choinski

27 styczeń 2018
SRT Halinów - Świt Barcząca 4:1
Krystian Rogala, Adrian Banaszek, Maciej Pietrzyk, Jarosław Książek - Michał Wadas

Pogoń Siedlce - Wisła Puławy 1:3
Arkadiusz Najemski 17' - Alen Ploj 28' Jakub Smektała 43', Piotr Zmorzyński 77'

Zryw Sobolew - Wisła Maciejowice 3:3
Michał Wiśnioch, Cezary Błażejczyk, Wojciech Kazimierak - Damian Krupa 2x, Michał Choim

Victoria II Sulejówek - Fenix Siennica 1:1
Kacper Kaczorowski - Dariusz Osica

Sęp Żelechów - Unia Krzywda 1:2
Łukasz Kobus - ??

Mazovia II Mińsk Mazowiecki - Promnik Łaskarzew 7:0
Jakub Teodorski, Alan Gańko, Jakub Zatorski x2, Alan Grabek, Patryk Niemyjski x2

Mazovia Mińsk Mazowiecki - Pilica Białobrzegi 0:1
Kamil Hernik

MKS Piaseczno - Wilga Garwolin 7:1
Łukasz Krupnik, Kamil Matulka 2x, Dominik Witkowski 3x, zawodnik testowany - Sebastian Papiernik

26 styczeń 2018
Pogoń Siedlce - Wisła Puławy 1:3
Arkadiusz Najemski 17' - Alen Ploj 28' Jakub Smektała 43', Piotr Zmorzyński 77'

Orzeł Unin - Sokół Adamów 3:1Damian Matysiak, Damian Szczęśniak, Łukasz Korgul (karny) - Marcel Grochowski

24 styczeń 2018
Promnik Łaskarzew - Sęp Żelechów 2:5
Przemysław Alot 2x - Szymon Słyk 2x, Albert Stodulski 2x, Norbert Brych

20 styczeń 2018
Mazowsze Grójec - Burza Pilawa 8:1
Arkadiusz Gałka, Michał Orłowski 2x, Maciej Małecki, Daniel Złoch, Michał Czerepok, Alan Sygnarek 2x - Hubert Osiak

Pogoń Siedlce - Radomiak Radom 1:2
Przemysław Płacheta 37' – Maciej Filipowicz 27', Martin Klabník 42'

Lublinianka Lublin - Mazovia Mińsk Mazowiecki 1:0
Paweł Bielak

Wilga Garwolin - Sparta Jazgarzew 1:4
Mikołaj Gola - Bartosz Orłowski 2x, Arkadiusz Ryś, Bartłomiej Bobowski

Escola Varsovia Warszawa - Mazovia II Mińsk Mazowiecki 4:1
?? - Jakub Teodorski

Pogoń II Siedlce - Rozwój Warszawa 10:0
Mateusz Omieciuch 2x, Patryk Skrzypek, Sebastian Krawczyk 3x, Bartosz Karczmarek 2x, Dominik Krupa, Michał Markiewicz

Bug Wyszków - Ostrovia Ostrów Mazowiecka 3:2
Karol Rosa, Mateusz Gołębiowski, Daiji Kimura - Adrian Romanik 2x

17 styczeń 2018
Pogoń Siedlce - Orlęta Radzyń Podlaski 1:0
Maciej Wichtowski 20'

13 styczeń 2018
Mazovia Mińsk Mazowiecki - Fenix Siennica 3:1
Jewhen Romanow, Rafał Słowik, Michał Bondara - Dariusz Osica

13 styczeń 2018
Mazovia II Mińsk Mazowiecki - Burza Pilawa 2:3
Maciej Staska, Łukasz Bankiewicz - Denis Dobrowolski, Arek Kołodziejek, Łukasz Siarkiewicz

24 listopada 2017
Pogoń II Siedlce - Podlasie Sokołów Podlaski 5:0
Dominik Barciak (dwie), Paweł Łydkowski, Paweł Marchel, Patryk Skrzypek

Zryw Sobolew - Wisła Maciejowice 3:3
Michał Wiśnioch, Cezary Błażejczyk, Wojciech Kazimierak - Damian Krupa 2x, Michał Choim

 

Zegar

Reklama