Siedlecka Piłka - strona nieoficjalna

Strona klubowa

Logowanie

Najlepsi typerzy

Zaloguj się, aby typować.
Lp. Osoba Pkt.

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 85, wczoraj: 914
ogółem: 1 111 682

statystyki szczegółowe

Wyszukiwarka

Klasyfikacja strzelców - południe

IV liga - Południe 2018/2019

Klasyfikacja strzelców po 16 kolejce

 16 bramek 
Kucharczyk Michał (Pilica Białobrzegi)

 15 bramek 
Cudny Piotr (KS Mszczonowianka)

 14 bramek 
Szymański Patryk (Pogoń Grodzisk Mazowiecki)

 11 bramek 
Gregorowicz Marcin (KS Błonianka)
Kołtunowicz Damian (Oskar Przysucha)

 10 bramek 
Obłuski Zbigniew (MKS Piaseczno)
 Orłowski Bartosz (MKS Piaseczno)

 9 bramek 
Białek Mateusz (KS Mszczonowianka)
Jaroń Damian (Pogoń Grodzisk Mazowiecki)
Raszka Marcin (Mazur Karczew)
Sieński Tomasz (Błonianka Błonie)

 8 bramek 
Paszkowski Tomasz (Wilga Garwolin)
​Skałbania Piotr (Pilica Białobrzegi)
Talar Piotr (Wilga Garwolin)

 7 bramek 
Bawolik Marcin (MKS Piaseczno)
Rolinc Jakub (Radomiak II Radom)
Strzałkowski Michał (Pogoń Grodzisk Mazowiecki)

 6 bramek 
Jarczak Dawid (KS Błonianka)
Łabęda Jakub (Pogoń Grodzisk Mazowiecki)
Matulka Kamil (MKS Piaseczno)

Moskwa Mariusz (Oskar Przysucha)
Prażuch Michał (KS Raszyn)
Rawski Marcin (Pilica Białobrzegi)

 5 bramek 
Bobowski Bartłomiej (Sparta Jazgarzew)
Gliński Mateusz (KS Mszczonowianka)
Kinast Mateusz (Znicz II Pruszków)
Kołodziejczyk Eugeniusz (Energia Kozienice)
Parzyszek Krystian (Orzeł Unin)
Patejuk Sylwester (KS Raszyn)
Śliwiński Przemysław (Oskar Przysucha)

Winsztal Patryk (Radomiak II Radom)

 4 bramki 
Ciupiński Daniel (Energia Kozienice)
Gałązka Kamil (Mazur Karczew)
Grabowski Adrian (Pogoń Grodzisk Mazowiecki)
Hodowany Karol (Radomiak II Radom)
​Keller Mateusz (Sparta Jazgarzew)
Książek Bartłomiej (Energia Kozienice)
Madej Bartłomiej Oskar Przysucha)
Sitarek Bartłomiej (Orzeł Unin)
Szymański Mikołaj (Znicz II Pruszków)

 3 bramki 
Janiszewski Tomasz (Pilica Białobrzegi)
Kołaczek Jakub (Pogoń Grodzisk Mazowiecki)
Kudelski Kamil (KS Raszyn)
Nowosadko Adrian (Radomiak II Radom)
Oparcik Kamil (LKS Promna)
Orlowski Michał (LKS Promna)
Pietraszek Maciej (Pogoń Grodzisk Mazowiecki)
Podliński Karol (Znicz II Pruszków)
Siudak Kacper (Sparta Jazgarzew)
Stanisławski Damian (Pilica Białobrzegi)
Włodarczyk Rafał (KS Błonianka)
Zagórski Tomasz (Oskar Przysucha)

 2 bramki 
Białecki Rafał (Pilica Białobrzegi)
Bojek Michał (Oskar Przysucha)
Dąbrowski Piotr (LKS Promna)

Doliński Tomasz (MKS Piaseczno)
Dylewski Daniel (KS Mszczonowianka)

​Gil Rafał (LKS Promna)
Grot Marcel (Energia Kozienice)
Hernik Kamil (Mazur Karczew)

Janik Michał (Pilica Białobrzegi)
Kędroń Michał (KS Raszyn)
Kępka Michał (Błonianka Błonie)
Kisiel Patryk (Wilga Garwolin)
Konstantyn Ślęzak (MKS Piaseczno)
Kowalski Kacper (Orzeł Unin)
Kozikowski Kacper (Wilga Garwolin)
Lament Michał (Energia Kozienice)

Majchrzak Cezary (KS Mszczonowianka)
Michalczyk Kamil (Orzeł Unin)
Osiak Patryk (Energia Kozienice)
Osica Dariusz (Orzeł Unin)
Pieczyński Maciej (Pogoń Grodzisk Mazowiecki)
Pielak Mateusz (Mazur Karczew)
Piotrzkowicz Jakub (Mazur Karczew)

Popis Rafał (KS Raszyn)
Stróżka Rafał (Pilica Białobrzegi)
Strus Patryk (Pilica Białobrzegi)

Zagórski Jakub (Znicz II Pruszków)
Zawadzki Bartosz (Pilica Białobrzegi)
Zawisza Mateusz (LKS Promna)

 1 bramka 
Adamczyk Sebastian (Perła Złotokłos)
Aludauri Zurab (Sparta Jazgazrew)
Baranowski Mariusz (Pogoń Grodzisk Mazowiecki)
Bartnik Dominik (KS Błonianka)
Bartoszewicz Radosław (KS Błonianka)
Brewczyński Dawid (KS Błonianka Błonie)
Bykowski Marcin (LKS Promna)
Chałas Tomasz (Znicz II Pruszków)
Cieliński Piotr (Mazur Karczew)
Czerwiński Piotr (Energia Kozienice)
Ćwil Tomasz (Sparta Jazgarzew)

Dróżdż Mariusz (Orzeł Unin)
Enow George (Pogoń Grodzisk Mazowiecki)
Faliszewski Bartłomiej (Znicz II Pruszków)
Filipowicz Maciej (Radomiak II Radom)
Fiszer Jerzy (KS Raszyn)
Grochała Łukasz (Perła Złotokłos)
Gromski Mateusz (LKS Promna)
Imiołek Jan (Radomiak II Radom)

Janik Sebastian (KS Mszczonowianka)
Janiszewski Bartłomiej (Pilica Białobrzegi)
Jaworski Mateusz (Pilica Białobrzegi)
Jędrzejczyk Norbert (Pogoń Grodzisk Mazowiecki)
Kacperkiewicz Filip (LKS Promna)
Karasek Adrian (Pilica Białobrzegi)
Kencel Maciej (Pilica Białobrzegi)
Kociszewski Mateusz (Znicz II Pruszków)
Korgul Łukasz (Orzeł Unin)
Koriażnow Muchajło (Mazur Karczew)
Kornacki Piotr (Oskar Przysucha)
Krawczyk Mateusz (Radomiak II Radom)
Krawczyk Marcin (Błonianka Błonie)
Kubat Olaf (Sparta Jazgarzew)
Kucharski Karol (Radomiak II Radom)
Lech Edgar (KS Raszyn)
Lewiński Kamil (Oskar Przysucha)
Łoś Kacper (Błonianka Błonie)
Machalski Maciej (Znicz II Pruszków)
Malczewski Łukasz (KS Raszyn)
Markiewicz Oskar (Radomiak II Radom)
Matysiak Damian (Orzeł Unin)
Mazurek Jakub (Sparta Jazgarzew)
Michał Marcel (Sparta Jazgarzew)
Michalak Cezary (MKS Piaseczno)
Mikita Patryk (Radomiak II Radom)
Najdzik Adam (Oskar Przysucha)
Oleksiak Damian (KS Raszyn)
Pasik Jakub (Mazur Karczew)
Pater Maciej (Błonianka Błonie)
Piekut Jakub (Mazur Karczew)
Pietroń Łukasz (Radomiak II Radom)
Pryciak Sebastian (LKS Promna)
Puciłowski Łukasz (Wilga Garwolin)
Pyra Paweł (Wilga Garwolin)
Pyrka Arkadiusz (Znicz II Pruszków)
Rękawek Szymon (Wilga Garwolin)
Rybak Adrian (Znicz II Pruszków)
Siekierko Patryk (KS Raszyn)
Sieradzki Artur (KS Raszyn)
Sokół Dominik (Radomiak II Radom)
Sosnowski Jakub (Mszczonowianka Mszczonów)
Staluszaka Dominik (Mazur Karczew)
Stencel Kamil (Błonianka Błonie)
Strzelczyk Hubert (Energia Kozienice)
Szczęśniak Damian (Orzeł Unin)
Szleągowicz Karol (Sparta Jazgarzew)
Trzaska Kamil (LKS Promna)
Trzaskowski Jakub (Mazur Karczew)
Wasielewski Michał (Energia Kozienice)
Wielgosz Piotr (Orzeł Unin)
Więckowski Szymon (Pogoń Grodzisk Mazowiecki)
Wójcik Mateusz (Energia Kozienice)
Zalewski Michał (Orzeł Unin)
Zieliński Cezary (Oskar Przysucha)

 8 bramek Samobójczych 
4. kolejka Pilica Białobrzegi - Radomiak II Radom (bramka dla Pilicy zawodnik Radomiaka II)
6 kolejka Pogoń Grodzisk Mazowiecki - Sparta Jazgarzew (bramka dla Pogoni zawodnik Sparty)
10 kolejka Radomiak II - MKS Piaseczno (bramka dla Radomiaka II zawodnik Piaseczna)
11 kolejka Błonianka - Wilga (bramka dla Wilgi zawodnik Błonianki)
12 kolejka Perła - Wilga (bramka dla Wilgi zawodnik Perły)
13 kolejka Energia - Orzeł (bramka dla Energi zawodnik Orła)
13 kolejka Mszczonowianka - Raszyn (bramka dla Mszczonowianki zawodnik Raszyna)
15 kolejka Błonianka Błonie - Znicz II Pruszków (bramka dla Błonianki zawodnik Znicza)

Zegar

Reklama

Kalendarium

15

12-2018

sobota

16

12-2018

niedziela

17

12-2018

pon.

18

12-2018

wtorek

19

12-2018

środa

20

12-2018

czwartek

21

12-2018

piątek

Najbliższe spotkanie

W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 22

Ostatnie spotkanie

Pogoń Siedlce (s)Rozwój Katowice
Pogoń Siedlce (s) 1:0 Rozwój Katowice
2018-12-01, 16:00:00
    relacja »

Wyniki

Ostatnia kolejka 21
Resovia (b) ROW 1964 Rybnik
Skra Częstochowa (b) 1:0 GKS Bełchatów
Siarka Tarnobrzeg Olimpia Elbląg
Błękitni Stargard 3:2 Znicz Pruszków
Elana Toruń (b) 0:2 Gryf Wejherowo
Pogoń Siedlce (s) 1:0 Rozwój Katowice
Ruch Chorzów (s) 1:1 Górnik Łęczna (s)
Widzew Łódź (b) 0:0 Stal Stalowa Wola
Radomiak Radom 4:2 Olimpia Grudziądz (s)