Siedlecka Piłka - strona nieoficjalna

Strona klubowa

Logowanie

Najlepsi typerzy

Zaloguj się, aby typować.
Lp. Osoba Pkt.
1. Matrix0001 0
2. kubis2121 0
3. MatDro1994 0
4. ftb2user_1547581092. 0
5. ftb2user_1547582009. 0

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 go¶ć

dzisiaj: 649, wczoraj: 550
ogółem: 1 139 070

statystyki szczegółowe

Wyszukiwarka

Klasyfikacja strzelców - północ

IV liga - Północ 2018/2019

Klasyfikacja strzelców po 16 kolejce

 11 bramek 
Lemanek Dominik (MKS Przasnysz)

 8 bramek 
Bondara Michał (Mazovia Mińsk Mazowiecki)
Kozik Daniel (Z±bkovia Z±bki)
​Marczak Mariusz (Huragan Wołomin)
Pracki Damian (Hutnik Warszawa)

 7 bramek 
Cichowski Konrad (Z±bkovia Z±bki)
Jabłoński Paweł (Ożarowianka Ożarów Mazowiecki)
Mitura Daniel (Kasztelan Sierpc)
Olszewski Kamil (MKS Przasnysz)
Pikus Krzysztof (Ożarowianka Ożarów Mazowiecki)
Żmuda Kamil (Huragan Wołomin)

 6 bramek 
Masiak Szymon (Wkra Żuromin)
Tokaj Mikołaj (Mazovia Mińsk Mazowiecki)

 5 bramek 
Figiel Marcin (Huragan Wołomin)
Kalinowski Wojciech (KS Łomianki)
Kielak Michał (KS Łomianki)
Pavlas Damian (KS Łomianki)
Wilamowski Rafał (Mazur Gostynin)
Zawada Oskar (Wisła II Płock)
Żółtek Emil (MKS Ciechanów)

 4 bramki 
Dzwonkowski Dominik (Korona Ostrołęka)
Hrushytskyi Yurii (Wkra Żuromin)
Knajdrowski Michał (Drukarz Warszawa)
Matusiak Damian (MKS Ciechanów)
Mierzwa Mateusz (Drukarz Warszawa)
Nowik Erwin (Hutnik Warszawa)
Piasecki Piotr (MKS Przasnysz)
Szeliga Karol (KS Łomianki)

 3 bramki 
Aydoeji Ahmed (Drukarz Warszawa)
Bella Przemysław (Z±bkovia Z±bki)
Gawęda Artur (Mławianka Mława)
Górski Przemysław (Huragan Wołomin)
Hiszpański Fabian (Wisła II Płock)
Kamiński Tomasz (Wkra Żuromin)
Komorowski Bartosz (Mazur Gostynin)
Kryszczuk Bartosz (Pogoń II Siedlce)
Latos Kordian (KS Łomianki)
Malesa Bartosz (Mazovia Mińsk Mazowiecki)
Marczak Kamil (Drukarz Warszawa)
Nawrocki Daniel (Z±bkovia Z±bki)
Nojszewski Janusz (Mazovia Mińsk Mazowiecki)
Ołdak Dominik (Huragan Wołomin)
Pięcek Patryk (Huragan Wołomin)
Rutkowski Kamil (MKS Przasnysz)
Staszczuk Maciej (Korona Ostrołęka)
Stopczyński Dominik (Wkra Żuromin)
Szczepański Patryk (Pogoń II Siedlce)
Szczepański Patryk (Wisła II Płock)
Wiel±dek Rafał (Huragan Wołomin)
Wieliczko Patryk (Wisła II Płock)
Żelazny Bartłomiej (Wkra Żuromin)

 2 bramki 
Angielski Karol (Wisła II Płock)
Augustyniak Piotr (Z±bkovia Z±bki)
Barzyc Paweł (Z±bkovia Z±bki)
Bober Sebastian (Pogoń II Siedlce)
Bochnak Mateusz (Pogoń II Siedlce)
Boreczek Przemysław (Drukarz Warszawa)
Dadacz Dariusz (Z±bkovia Z±bki)
Dębek Filip (Drukarz Warszawa)
Dębiec Artur (Ożarowianka Ożarów Mazowiecki)
Dzbeński Paweł (Korona Ostrołęka)
Górski Karol (Korona Ostrołęka)
Górski Tomasz (Pogoń II Siedlce)
Januszczak Filip (Wisła II Płock)
Kalbarczyk Rafał (Ożarowianka Ożarów Mazowiecki)
Kamiński Tomasz (MKS Ciechanów)
Karczewski Jan (Drukarz Warszawa)
Kosiorek Łukasz (MKS Przasnysz)
Kwiatkowski Bartosz (Ożarowianka Ożarów Mazowiecki)
Langowski Krzysztof (Drukarz Warszawa)
Lendzion Marek (Huragan Wołomin)
Majczyna Aron (KS Łomianki)
Matejak Adam (Huragan Wołomin)
Narewski Bartosz (Wkra Żuromin)
Nowacki Bartłomiej (Wkra Żuromin)
Oliveira Calo (Wisła II Płock)
Pragacz Michał (MKS Przasnysz)
Przygoda Kewin (Z±bkovia Z±bki)

Rogalski Maciej (Mławianka Mława)
Stanisławowski Łukasz (KS Łomianki)
Szostak Emil (Wisła II Płock)
Teodorski Jakub (Mazovia Mińsk Mazowiecki)
Trzonkowski Grzegorz (Huragan Wołomin)
Wa¶niowski Kamil (Hutnik Warszawa)
Wielgosz Piotr (Hutnik Warszawa)
Wilga Bartosz (MKS Przasnysz)
Wodzyński Łukasz (Mławianka Mława)
Wróblewski Jakub (MKS Przasnysz)
Wrzesiński Michał (Pogoń II Siedlce)
Żebrowski Tomasz (Ożarowianka Ożarów Mazowiecki)
Żuchniewicz Adrian (Kasztelan Sierpc)
Żurawski Daniel (Mazovia Mińsk Mazowiecki)

 1 bramka 
Balcer Bartłomiej (Z±bkovia Z±bki)
Barciak Dominik (Pogoń II Siedlce) 
Biesiada Konrad (Mazovia Mińsk Mazowiecki)
Borowiec Karol (MKS Ciechanów)
Braniecki Tomasz (Kasztelan Sierpc)
Brzozowski Adam (Hutnik Warszawa)
Cimochowski Karol (Hutnik Warszawa)
Dębicki Bartłomiej (Mazur Gostynin)
Drożdżal Bartosz (Hutnik Warszawa)
Gańko Alan (Mazovia Mińsk Mazowiecki)
Garyga Paweł (Pogoń II Siedlce)
Gędaj Maciej (KS Łomianki)
Gołasiewicz Bartłomiej (Hutnik Warszawa)
Janakakos Szymon (MKS Ciechanów)
Jasiński Łukasz (Ożarowianka Ożarów Mazowiecki)
Jastrzębski Dariusz (Korona Ostrołęka)
JóĽwiak Kuba (Pogoń II Siedlce)
Kokoszewski Wojciech (Z±bkovia Z±bki)
Komorowski Maciej (Mławianka Mława)
Koryto Damian (Kasztelan Sierpc)
Kotkiewicz Damian (Kasztelan Sierpc)
Kowalski Mateusz (KS Łomianki)
Kozierkiewicz Patryk (Z±bkovia Z±bki)
Kraska Marcin (Korona Ostrołęka)
Laska Jakub (Korona Ostrołęka)
Łydkowski Paweł (Pogoń II Siedlce)
Malinowski Maciej (Korona Ostrołęka)
Matusiak Mateusz (MKS Ciechanów)
Mazurowski Wojciech (Kasztelan Sierpc)
Melchinkiewicz Piotr (Mławianka Mława)
Muchin Artur (Korona Ostrołęka)
Orłowski Bartłomiej (MKS Przasnysz)
Osmański Oliwer (Wisła II Płock)
Ostrowski Mateusz (Mazur Gostynin)
Paliński Przemysław (Drukarz Warszawa)
Paradowski Michał (Hutnik Warszawa)
Pastusiak Jakub (Ożarowianka Ożarów Mazowiecki)
Pękała Kacper (Drukarz Warszawa)
Piec Bartosz (Ożarowianka Ożarów Mazowiecki)
Przyborek Bartosz (Drukarz Warszawa)
Rodak Przemysław (Pogoń II Siedlce)
Sadowski Michał (Wisła II Płock)
Sawczenko Kacper (MKS Przasnysz)
Sieja Sławomir (Mławianka Mława)
Skrzycki Dawid (Ożarowianka Ożarów Mazowiecki)
Stępień Adrian (KS Łomianki)
Strzeżysz Piotr (Korona Ostrołęka)
Surmak Damian (Mazur Gostynin)
Szala Łukasz (Hutnik Warszawa)
Szeliga Patryk (Z±bkovia Z±bki)
Szulakowski Przemysław (Z±bkovia Z±bki)
¦wierblewski Damian (Z±bkovia Z±bki)
Tabaka Sebastian (MKS Ciechanów)
Tarnogrodzki Michał (Z±bkovia Z±bki)
Tarnowski Paweł (Hutnik Warszawa)
Tomczak Marcin (Mławianka Mława)
Turko Patryk (Hutnik Warszawa)
Wilczyński Grzegorz (Drukarz Warszawa)
Winnicki Paweł (Kasztelan Sierpc)
Wi¶niewski Arkadiusz (MKS Przasnysz)
Wi¶niewski Bartosz (Kasztelan Sierpc)
Wi¶niewski Bartosz (Mazur Gostynin)
Wróblewski Łukasz (Mławianka Mława)
Zieć Krystian (Pogoń II Siedlce)
Żbikowski Mateusz (MKS Ciechanów)

 7 bramek Samobójczych 
4. kolejka Drukarz - Mazovia (bramka dla Mazovii zawodnik Drukarza)
8 kolejka Ożarowianka - Mazovia (bramka dla Ożarowianki zawodnik Mazovi)
8 kolejka Wisła II - Mławianka (bramka dla Wisły zawodnik Mławianki)
9 kolejka MKS - Pogoń (bramka dla MKS-u zawodnik Pogoni)
12 kolejka Hutnik - Przasnysz (bramka dla Przasnysza zawodnik Hutnika)
16 kolejka Pogoń II - Korona (bramka dla Korony zawodnik Pogoni II)
16 kolejka Z±bkovia - Mławianka (bramka dla Z±bkovii zawodnik Mławianki)

Zegar

Reklama

Kalendarium

18

01-2019

pi±tek

19

01-2019

sobota

20

01-2019

niedziela

21

01-2019

pon.

22

01-2019

wtorek

23

01-2019

¶roda

24

01-2019

czwartek

Najbliższe spotkanie

W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 1

Tabela ligowa

Inne rozgrywki » II liga

Ostatnie spotkanie

Wisła Płock 1:1 Pogoń Siedlce
2019-01-18, 13:00:00
     
mecz towarzyski

Wyniki

Mecze sparingowe
Watra Mrozy Naprzód Skórzec
Mazovia Mińsk Mazowiecki Orlęta Radzyń Podlaski
Mazovia II Mińsk Mazowiecki Drukarz Warszawa
Wisła Płock 1:1 Pogoń Siedlce

Sport.pl