Siedlecka Piłka - strona nieoficjalna

Strona klubowa
  • TRWA AKTUALIZACJA STRONY NA NOWY SEZON 2018/2019
  • Aktualności:
  • 2018-09-20 B - klasa: 5 kolejka
  • 2018-09-20 A-klasa: 6 kolejka Siedlce - Warszawa
  • 2018-09-20 8. kolejka Ligi Okręgowej
  • Wyniki ostatniej kolejki:
  • Rozwój Katowice - Olimpia Grudziądz (s) 1:2
  • Elana Toruń (b) - Pogoń Siedlce (s) 3:0
  • Resovia (b) - Siarka Tarnobrzeg 3:0
  • Stal Stalowa Wola - Ruch Chorzów (s) 2:2
  • ROW 1964 Rybnik - Radomiak Radom 2:2
  • Górnik Łęczna (s) - Olimpia Elbląg 2:1
  • Znicz Pruszków - GKS Bełchatów 1:0
  • Widzew Łódź (b) - Błękitni Stargard 4:2
  • Gryf Wejherowo - Skra Częstochowa (b) 0:1
  •        

Logowanie

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 352, wczoraj: 286
ogółem: 1 064 312

statystyki szczegółowe

Wyszukiwarka

Klasyfikacja strzelców - północ

IV liga - Północ 2018/2019

Klasyfikacja strzelców po 7 kolejce

 7 bramek 
Lemanek Dominik (MKS Przasnysz)

 6 bramek 
Jabłoński Paweł (Ożarowianka Ożarów Mazowiecki)

 5 bramek 
Pikus Krzysztof (Ożarowianka Ożarów Mazowiecki)
Tokaj Mikołaj (Mazovia Mińsk Mazowiecki)

 4 bramki 
Cichowski Konrad (Ząbkovia Ząbki)
Figiel Marcin (Huragan Wołomin)
Knajdrowski Michał (Drukarz Warszawa)
Olszewski Kamil (MKS Przasnysz)
Pavlas Damian (KS Łomianki)

 3 bramki 
Kielak Michał (KS Łomianki)
Kozik Daniel (Ząbkovia Ząbki)
Kryszczuk Bartosz (Pogoń II Siedlce)
Latos Kordian (KS Łomianki)

Piasecki Piotr (MKS Przasnysz)
Pracki Damian (Hutnik Warszawa)
Stopczyński Dominik (Wkra Żuromin)

Szczepański Patryk (Wisła II Płock)
Wielądek Rafał (Huragan Wołomin)
Wilamowski Rafał (Mazur Gostynin)
Zawada Oskar (Wisła II Płock)
Żmuda Kamil (Huragan Wołomin)

 2 bramki 
Angielski Karol (Wisła II Płock)
Bella Przemysław (Ząbkovia Ząbki)
Dzwonkowski Dominik (Korona Ostrołęka)

Gawęda Artur (MKS Mława)
Górski Przemysław (Huragan Wołomin)
Górski Tomasz (Pogoń II Siedlce)
Kalbarczyk Rafał (Ożarowianka Ożarów Mazowiecki)
Kalinowski Wojciech (KS Łomianki)
Komorowski Bartosz (Mazur Gostynin)
Majczyna Aron (KS Łomianki)
Matejak Adam (Huragan Wołomin)
Nawrocki Daniel (Ząbkovia Ząbki)
Ołdak Dominik (Huragan Wołomin)
Pięcek Patryk (Huragan Wołomin)
Szostak Emil (Wisła II Płock)
Wieliczko Patryk (Wisła II Płock)
Żelazny Bartłomiej (Wkra Żuromin)

 1 bramka 
Augustyniak Piotr (Ząbkovia Ząbki)
Aydoeji Ahmed (Drukarz Warszawa)

Barciak Dominik (Pogoń II Siedlce)
Biesiada Konrad (Mazovia Mińsk Mazowiecki)
Bober Sebastian (Pogoń II Siedlce)
Bondara Michał (Mazovia Mińsk Mazowiecki)
Boreczek Przemysław (Drukarz Warszawa)
Borowiec Karol (MKS Ciechanów)
Dadacz Dariusz (Ząbkovia Ząbki)
Dębiec Artur (Ożarowianka Ożarów Mazowiecki)
Drożdżal Bartosz (Hutnik Warszawa)
Dzbeński Paweł (Korona Ostrołęka)
Gańko Alan (Mazovia Mińsk Mazowiecki)
Hiszpański Fabian (Wisła II Płock)
Hrushytskyi Yurii (Wkra Żuromin)
Janakakos Szymon (MKS Ciechanów)
Jasiński Łukasz (Ożarowianka Ożarów Mazowiecki)
Jastrzębski Dariusz (Korona Ostrołęka)
Jóźwiak Kuba (Pogoń II Siedlce)
Kamiński Tomasz (Wkra Żuromin)
Kosiorek Łukasz (MKS Przasnysz)
Kotkiewicz Damian (Kasztelan Sierpc)
Kozierkiewicz Patryk (Ząbkovia Ząbki)
Kraska Marcin (Korona Ostrołęka)
Kwiatkowski Bartosz (Ożarowianka Ożarów Mazowiecki)
Lendzion Marek (Huragan Wołomin)
Malesa Bartosz (Mazovia Mińsk Mazowiecki)
Malinowski Maciej (Korona Ostrołęka)
Marczak Mariusz (Huragan Wołomin)
Matusiak Damian (MKS Ciechanów)
Matusiak Mateusz (MKS Ciechanów)
Melchinkiewicz Piotr (Mławianka Mława)
Mierzwa Mateusz (Drukarz Warszawa)
Mitura Damian (Kasztelan Sierpc)
Narewski Bartosz (Wkra Żuromin)
Nowacki Bartłomiej (Wkra Żuromin)
Nowik Erwin (Hutnik Warszawa)
Oliveira Calo (Wisła II Płock)
Orłowski Bartłomiej (MKS Przasnysz)
Osmański Oliwer (Wisła II Płock)
Paradowski Michał (Hutnik Warszawa)

Pastusiak Jakub (Ożarowianka Ożarów Mazowiecki)
Przygoda Kewin (Ząbkovia Ząbki)
Sadowski Michał (Wisła II Płock)
Sawczenko Kacper (MKS Przasnysz)
Stanisławowski Łukasz (KS Łomianki)

Strzeżysz Piotr (Korona Ostrołęka)
Surmak Damian (Mazur Gostynin)
Szala Łukasz (Hutnik Warszawa)
Szulakowski Przemysław (Ząbkovia Ząbki)
Tabaka Sebastian (MKS Ciechanów)
Waśniowski Kamil (Hutnik Warszawa)
Wilczyński Grzegorz (Drukarz Warszawa)
Wilga Bartosz (MKS Przasnysz)
Winnicki Paweł (Kasztelan Sierpc)
Wiśniewski Arkadiusz (MKS Przasnysz)
Wiśniewski Bartosz (Kasztelan Sierpc)
Wodzyński Łukasz (Mławianka Mława)
Wróblewski Jakub (MKS Przasnysz)
Wrzesiński Michał (Pogoń II Siedlce)
Zieć Krystian (Pogoń II Siedlce)
Żuchniewicz Adrian (Kasztelan Sierpc)
Żurawski Daniel (Mazovia Mińsk Mazowiecki)

 1 bramka Samobójcza 
4. kolejka Drukarz - Mazovia (bramka dla Mazovii zawodnik Drukarza)

Zegar

Reklama

Kalendarium

21

09-2018

piątek

22

09-2018

sobota

23

09-2018

niedziela

24

09-2018

pon.

25

09-2018

wtorek

26

09-2018

środa

27

09-2018

czwartek

Najbliższe spotkanie

Pogoń Siedlce (s)Widzew Łódź (b)
Pogoń Siedlce (s)   Widzew Łódź (b)
2018-09-22, 18:00:00


Statystyki przedmeczowe »

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 11
Błękitni Stargard - Górnik Łęczna (s)
Pogoń Siedlce (s) - Widzew Łódź (b)
Siarka Tarnobrzeg - Elana Toruń (b)
Radomiak Radom - Resovia (b)
Skra Częstochowa (b) - ROW 1964 Rybnik
Ruch Chorzów (s) - Gryf Wejherowo
GKS Bełchatów - Stal Stalowa Wola
Olimpia Grudziądz (s) - Znicz Pruszków
Olimpia Elbląg - Rozwój Katowice

Ostatnie spotkanie

Elana Toruń (b)Pogoń Siedlce (s)
Elana Toruń (b) 3:0 Pogoń Siedlce (s)
2018-09-15, 15:00:00
    relacja »

Wyniki

Ostatnia kolejka 10
Rozwój Katowice 1:2 Olimpia Grudziądz (s)
Elana Toruń (b) 3:0 Pogoń Siedlce (s)
Resovia (b) 3:0 Siarka Tarnobrzeg
Stal Stalowa Wola 2:2 Ruch Chorzów (s)
ROW 1964 Rybnik 2:2 Radomiak Radom
Górnik Łęczna (s) 2:1 Olimpia Elbląg
Znicz Pruszków 1:0 GKS Bełchatów
Widzew Łódź (b) 4:2 Błękitni Stargard
Gryf Wejherowo 0:1 Skra Częstochowa (b)