Siedlecka Piłka - strona nieoficjalna

Strona klubowa
  • TRWA AKTUALIZACJA STRONY NA NOWY SEZON 2018/2019
  • Aktualności:
  • 2018-09-20 B - klasa: 5 kolejka
  • 2018-09-20 A-klasa: 6 kolejka Siedlce - Warszawa
  • 2018-09-20 8. kolejka Ligi Okręgowej
  • Wyniki ostatniej kolejki:
  • Rozwój Katowice - Olimpia Grudziądz (s) 1:2
  • Elana Toruń (b) - Pogoń Siedlce (s) 3:0
  • Resovia (b) - Siarka Tarnobrzeg 3:0
  • Stal Stalowa Wola - Ruch Chorzów (s) 2:2
  • ROW 1964 Rybnik - Radomiak Radom 2:2
  • Górnik Łęczna (s) - Olimpia Elbląg 2:1
  • Znicz Pruszków - GKS Bełchatów 1:0
  • Widzew Łódź (b) - Błękitni Stargard 4:2
  • Gryf Wejherowo - Skra Częstochowa (b) 0:1
  •        

Logowanie

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 361, wczoraj: 286
ogółem: 1 064 321

statystyki szczegółowe

Wyszukiwarka

Terminarz - Północ

Rozgrywki Ligowe

Kol. Data Drużyna 1 Wynik Drużyna 2 Relacja
2018-08-11 Wisła II Płock 4:1 Drukarz Warszawa zobacz ›
2018-08-11 Hutnik Warszawa (b) 1:1 KS Łomianki zobacz ›
2018-08-11 Huragan Wołomin 2:3 Ożarowianka Ożarów Mazowiecki zobacz ›
2018-08-11 Korona Ostrołęka 1:1 Pogoń II Siedlce zobacz ›
2018-08-11 Mazur Gostynin 1:1 MKS Ciechanów zobacz ›
2018-08-11 MKS Przasnysz 3:1 Wkra Zuromin (b) zobacz ›
2018-08-11 Kasztelan Sierpc (b) 0:1 Mazovia Mińsk Mazowiecki zobacz ›
2018-08-11 Mławianka Mława 2:1 Ząbkovia Ząbki zobacz ›
2018-08-15 Drukarz Warszawa 2:0 Ząbkovia Ząbki zobacz ›
2018-08-15 Mazovia Mińsk Mazowiecki 2:0 Mławianka Mława zobacz ›
2018-08-15 MKS Przasnysz 4:0 Kasztelan Sierpc (b) zobacz ›
2018-08-15 MKS Ciechanów 0:1 Wkra Zuromin (b) zobacz ›
2018-08-15 Pogoń II Siedlce 2:0 Mazur Gostynin zobacz ›
2018-08-15 Ożarowianka Ożarów Mazowiecki 2:1 Korona Ostrołęka zobacz ›
2018-08-15 KS Łomianki 2:4 Huragan Wołomin zobacz ›
2018-08-15 Wisła II Płock 1:0 Hutnik Warszawa (b) zobacz ›
2018-08-18 Hutnik Warszawa (b) 1:1 Drukarz Warszawa zobacz ›
2018-08-18 Huragan Wołomin 2:0 Wisła II Płock zobacz ›
2018-08-18 Korona Ostrołęka 1:2 KS Łomianki zobacz ›
2018-08-18 Mazur Gostynin 0:2 Ożarowianka Ożarów Mazowiecki zobacz ›
2018-08-18 Wkra Zuromin (b) 0:3 Pogoń II Siedlce zobacz ›
2018-08-18 Kasztelan Sierpc (b) 3:0 MKS Ciechanów zobacz ›
2018-08-18 Mławianka Mława 0:0 MKS Przasnysz zobacz ›
2018-08-18 Ząbkovia Ząbki 2:0 Mazovia Mińsk Mazowiecki zobacz ›
2018-08-25 Drukarz Warszawa 1:3 Mazovia Mińsk Mazowiecki zobacz ›
2018-08-25 MKS Przasnysz 1:2 Ząbkovia Ząbki zobacz ›
2018-08-25 MKS Ciechanów 3:2 Mławianka Mława zobacz ›
2018-08-25 Pogoń II Siedlce 0:0 Kasztelan Sierpc (b) zobacz ›
2018-08-25 Ożarowianka Ożarów Mazowiecki 6:2 Wkra Zuromin (b) zobacz ›
2018-08-25 KS Łomianki 3:1 Mazur Gostynin zobacz ›
2018-08-25 Hutnik Warszawa (b) 1:3 Huragan Wołomin zobacz ›
2018-08-29 Wisła II Płock 3:1 Korona Ostrołęka zobacz ›
2018-09-01 Huragan Wołomin 6:0 Drukarz Warszawa zobacz ›
2018-09-01 Korona Ostrołęka 2:2 Hutnik Warszawa (b) zobacz ›
2018-09-01 Mazur Gostynin 2:1 Wisła II Płock zobacz ›
2018-09-01 Wkra Zuromin (b) 2:1 KS Łomianki zobacz ›
2018-09-01 Kasztelan Sierpc (b) 0:3 Ożarowianka Ożarów Mazowiecki zobacz ›
2018-09-01 Mławianka Mława 0:3 Pogoń II Siedlce zobacz ›
2018-09-01 Ząbkovia Ząbki 6:0 MKS Ciechanów zobacz ›
2018-09-01 Mazovia Mińsk Mazowiecki 1:4 MKS Przasnysz zobacz ›
2018-09-08 Drukarz Warszawa 3:2 MKS Przasnysz zobacz ›
2018-09-08 MKS Ciechanów 0:4 Mazovia Mińsk Mazowiecki zobacz ›
2018-09-08 Pogoń II Siedlce 0:4 Ząbkovia Ząbki zobacz ›
2018-09-08 Ożarowianka Ożarów Mazowiecki 1:0 Mławianka Mława zobacz ›
2018-09-08 KS Łomianki 3:1 Kasztelan Sierpc (b) zobacz ›
2018-09-08 Wisła II Płock 2:1 Wkra Zuromin (b) zobacz ›
2018-09-08 Hutnik Warszawa (b) 1:2 Mazur Gostynin zobacz ›
2018-09-08 Huragan Wołomin 1:0 Korona Ostrołęka zobacz ›
2018-09-15 Korona Ostrołęka 1:0 Drukarz Warszawa zobacz ›
2018-09-15 Mazur Gostynin 0:2 Huragan Wołomin zobacz ›
2018-09-15 Wkra Zuromin (b) 1:2 Hutnik Warszawa (b) zobacz ›
2018-09-15 Kasztelan Sierpc (b) 1:5 Wisła II Płock zobacz ›
2018-09-15 Mławianka Mława 0:2 KS Łomianki zobacz ›
2018-09-15 Ząbkovia Ząbki 1:0 Ożarowianka Ożarów Mazowiecki zobacz ›
2018-09-15 Mazovia Mińsk Mazowiecki 1:1 Pogoń II Siedlce zobacz ›
2018-09-15 MKS Przasnysz 6:1 MKS Ciechanów zobacz ›
2018-09-22 Drukarz Warszawa MKS Ciechanów 17:00
2018-09-22 Pogoń II Siedlce MKS Przasnysz 17:00
2018-09-22 Ożarowianka Ożarów Mazowiecki Mazovia Mińsk Mazowiecki 17:00
2018-09-22 KS Łomianki Ząbkovia Ząbki 17:00
2018-09-22 Wisła II Płock Mławianka Mława 17:00
2018-09-22 Hutnik Warszawa (b) Kasztelan Sierpc (b) 17:00
2018-09-22 Huragan Wołomin Wkra Zuromin (b) 17:00
2018-09-22 Korona Ostrołęka Mazur Gostynin 17:00

Zegar

Reklama

Kalendarium

21

09-2018

piątek

22

09-2018

sobota

23

09-2018

niedziela

24

09-2018

pon.

25

09-2018

wtorek

26

09-2018

środa

27

09-2018

czwartek

Najbliższe spotkanie

Pogoń Siedlce (s)Widzew Łódź (b)
Pogoń Siedlce (s)   Widzew Łódź (b)
2018-09-22, 18:00:00


Statystyki przedmeczowe »

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 11
Błękitni Stargard - Górnik Łęczna (s)
Pogoń Siedlce (s) - Widzew Łódź (b)
Siarka Tarnobrzeg - Elana Toruń (b)
Radomiak Radom - Resovia (b)
Skra Częstochowa (b) - ROW 1964 Rybnik
Ruch Chorzów (s) - Gryf Wejherowo
GKS Bełchatów - Stal Stalowa Wola
Olimpia Grudziądz (s) - Znicz Pruszków
Olimpia Elbląg - Rozwój Katowice

Ostatnie spotkanie

Elana Toruń (b)Pogoń Siedlce (s)
Elana Toruń (b) 3:0 Pogoń Siedlce (s)
2018-09-15, 15:00:00
    relacja »

Wyniki

Ostatnia kolejka 10
Rozwój Katowice 1:2 Olimpia Grudziądz (s)
Elana Toruń (b) 3:0 Pogoń Siedlce (s)
Resovia (b) 3:0 Siarka Tarnobrzeg
Stal Stalowa Wola 2:2 Ruch Chorzów (s)
ROW 1964 Rybnik 2:2 Radomiak Radom
Górnik Łęczna (s) 2:1 Olimpia Elbląg
Znicz Pruszków 1:0 GKS Bełchatów
Widzew Łódź (b) 4:2 Błękitni Stargard
Gryf Wejherowo 0:1 Skra Częstochowa (b)