Siedlecka Piłka - strona nieoficjalna

Strona klubowa
  • TRWA AKTUALIZACJA STRONY NA NOWY SEZON 2018/2019
  • Aktualności:
  • 2018-09-20 B - klasa: 5 kolejka
  • 2018-09-20 A-klasa: 6 kolejka Siedlce - Warszawa
  • 2018-09-20 8. kolejka Ligi Okręgowej
  • Wyniki ostatniej kolejki:
  • Rozwój Katowice - Olimpia Grudziądz (s) 1:2
  • Elana Toruń (b) - Pogoń Siedlce (s) 3:0
  • Resovia (b) - Siarka Tarnobrzeg 3:0
  • Stal Stalowa Wola - Ruch Chorzów (s) 2:2
  • ROW 1964 Rybnik - Radomiak Radom 2:2
  • Górnik Łęczna (s) - Olimpia Elbląg 2:1
  • Znicz Pruszków - GKS Bełchatów 1:0
  • Widzew Łódź (b) - Błękitni Stargard 4:2
  • Gryf Wejherowo - Skra Częstochowa (b) 0:1
  •        

Logowanie

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 300, wczoraj: 286
ogółem: 1 064 260

statystyki szczegółowe

Wyszukiwarka

Tabela - Północ

Wszystkie spotkania

Lp. Nazwa drużyny M. Pkt. W. R. P. Br. Bil.
1.
herb
plus 7 18 6 0 1 20 - 6 +14
2.
herb
minus 7 18 6 0 1 17 - 6 +11
3.
herb
bz 7 15 5 0 2 16 - 5 +11
4.
herb
plus 7 15 5 0 2 16 - 8 +8
5.
herb
plus 7 13 4 1 2 20 - 8 +12
6.
herb
plus 7 13 4 1 2 14 - 10 +4
7.
herb
minus 7 13 4 1 2 12 - 8 +4
8.
herb
minus 7 12 3 3 1 10 - 6 +4
9.
herb
bz 7 7 2 1 4 6 - 12 -6
10.
herb
bz 7 7 2 1 4 8 - 17 -9
11.
herb
plus 7 6 1 3 3 8 - 11 -3
12.
herb
minus 7 6 2 0 5 8 - 17 -9
13.
herb
plus 7 5 1 2 4 7 - 11 -4
14.
herb
minus 7 4 1 1 5 4 - 12 -8
15.
herb
minus 7 4 1 1 5 5 - 16 -11
16.
herb
minus 7 4 1 1 5 5 - 23 -18

Spotkania u siebie

Lp. Nazwa drużyny M. Pkt. W. R. P. Br. Bil.
1.
herb
4 12 4 0 0 10 - 3 +7
2.
herb
4 9 3 0 1 14 - 4 +10
3.
herb
3 9 3 0 0 9 - 0 +9
4.
herb
4 9 3 0 1 11 - 3 +8
5.
herb
3 9 3 0 0 9 - 3 +6
6.
herb
3 6 2 0 1 8 - 6 +2
7.
herb
3 6 2 0 1 6 - 5 +1
8.
herb
4 5 1 2 1 5 - 5 0
9.
herb
3 4 1 1 1 4 - 5 -1
10.
herb
3 4 1 1 1 2 - 4 -2
11.
herb
4 4 1 1 2 3 - 6 -3
12.
herb
4 4 1 1 2 2 - 6 -4
13.
herb
3 3 1 0 2 3 - 6 -3
14.
herb
3 3 1 0 2 3 - 7 -4
15.
herb
4 3 1 0 3 4 - 9 -5
16.
herb
4 2 0 2 2 4 - 7 -3

Spotkania wyjazdowe

Lp. Nazwa drużyny M. Pkt. W. R. P. Br. Bil.
1.
herb
3 9 3 0 0 9 - 3 +6
2.
herb
4 9 3 0 1 8 - 3 +5
3.
herb
4 9 3 0 1 8 - 3 +5
4.
herb
4 8 2 2 0 8 - 2 +6
5.
herb
4 7 2 1 1 6 - 4 +2
6.
herb
4 6 2 0 2 7 - 5 +2
7.
herb
3 4 1 1 1 6 - 4 +2
8.
herb
3 4 1 1 1 4 - 4 0
9.
herb
3 3 1 0 2 6 - 5 +1
10.
herb
3 3 1 0 2 3 - 6 -3
11.
herb
4 3 1 0 3 5 - 11 -6
12.
herb
3 1 0 1 2 1 - 7 -6
13.
herb
4 1 0 1 3 2 - 12 -10
14.
herb
4 1 0 1 3 2 - 16 -14
15.
herb
3 0 0 0 3 2 - 6 -4
16.
herb
3 0 0 0 3 2 - 6 -4

Tabela - runda jesienna

Lp. Nazwa drużyny M. Pkt. W. R. P. Br. Bil.
1. Huragan WołominHuragan Wołomin 7 18 6 0 1 20 - 6 +14
2. Ożarowianka Ożarów MazowieckiOżarowianka Ożarów Mazowiecki 7 18 6 0 1 17 - 6 +11
3. Ząbkovia ZąbkiZąbkovia Ząbki 7 15 5 0 2 16 - 5 +11
4. Wisła II PłockWisła II Płock 7 15 5 0 2 16 - 8 +8
5. MKS PrzasnyszMKS Przasnysz 7 13 4 1 2 20 - 8 +12
6. KS ŁomiankiKS Łomianki 7 13 4 1 2 14 - 10 +4
7. Mazovia Mińsk MazowieckiMazovia Mińsk Mazowiecki 7 13 4 1 2 12 - 8 +4
8. Pogoń II SiedlcePogoń II Siedlce 7 12 3 3 1 10 - 6 +4
9. Mazur GostyninMazur Gostynin 7 7 2 1 4 6 - 12 -6
10. Drukarz WarszawaDrukarz Warszawa 7 7 2 1 4 8 - 17 -9
11. Hutnik Warszawa (b)Hutnik Warszawa (b) 7 6 1 3 3 8 - 11 -3
12. Wkra Zuromin (b)Wkra Zuromin (b) 7 6 2 0 5 8 - 17 -9
13. Korona OstrołękaKorona Ostrołęka 7 5 1 2 4 7 - 11 -4
14. Mławianka MławaMławianka Mława 7 4 1 1 5 4 - 12 -8
15. Kasztelan Sierpc (b)Kasztelan Sierpc (b) 7 4 1 1 5 5 - 16 -11
16. MKS CiechanówMKS Ciechanów 7 4 1 1 5 5 - 23 -18

Tabela - runda wiosenna

Lp. Nazwa drużyny M. Pkt. W. R. P. Br. Bil.
1. Mazovia Mińsk MazowieckiMazovia Mińsk Mazowiecki 0 0 0 0 0 0 - 0 0
2. Wkra Zuromin (b)Wkra Zuromin (b) 0 0 0 0 0 0 - 0 0
3. Hutnik Warszawa (b)Hutnik Warszawa (b) 0 0 0 0 0 0 - 0 0
4. Mazur GostyninMazur Gostynin 0 0 0 0 0 0 - 0 0
5. Ząbkovia ZąbkiZąbkovia Ząbki 0 0 0 0 0 0 - 0 0
6. MKS CiechanówMKS Ciechanów 0 0 0 0 0 0 - 0 0
7. KS ŁomiankiKS Łomianki 0 0 0 0 0 0 - 0 0
8. Huragan WołominHuragan Wołomin 0 0 0 0 0 0 - 0 0
9. MKS PrzasnyszMKS Przasnysz 0 0 0 0 0 0 - 0 0
10. Drukarz WarszawaDrukarz Warszawa 0 0 0 0 0 0 - 0 0
11. Ożarowianka Ożarów MazowieckiOżarowianka Ożarów Mazowiecki 0 0 0 0 0 0 - 0 0
12. Mławianka MławaMławianka Mława 0 0 0 0 0 0 - 0 0
13. Pogoń II SiedlcePogoń II Siedlce 0 0 0 0 0 0 - 0 0
14. Wisła II PłockWisła II Płock 0 0 0 0 0 0 - 0 0
15. Korona OstrołękaKorona Ostrołęka 0 0 0 0 0 0 - 0 0
16. Kasztelan Sierpc (b)Kasztelan Sierpc (b) 0 0 0 0 0 0 - 0 0

Tabela ligowa - zestawienie

Drużyna12345678910111213141516
1. Mazovia Mińsk Mazowiecki XXX - - 1:12:0 - - 1:4 - - - - - - - -
2. Korona Ostrołęka - XXX - 1:1 - - 1:0 - - 1:2 - - - 2:2 - -
3. Wisła II Płock - 3:1 XXX - - - 4:1 - - - - - - 1:02:1 -
4. Pogoń II Siedlce - - - XXX - - - - - - - 0:42:0 - - 0:0
5. Mławianka Mława - - - 0:3 XXX - - 0:0 - 0:2 - 2:1 - - - -
6. Ożarowianka Ożarów Mazowiecki - 2:1 - - 1:0 XXX - - - - - - - - 6:2 -
7. Drukarz Warszawa1:3 - - - - - XXX 3:2 - - - 2:0 - - - -
8. MKS Przasnysz - - - - - - - XXX - - 6:11:2 - - 3:14:0
9. Huragan Wołomin - 1:02:0 - - 2:36:0 - XXX - - - - - - -
10. KS Łomianki - - - - - - - - 2:4 XXX - - 3:1 - - 3:1
11. MKS Ciechanów0:4 - - - 3:2 - - - - - XXX - - - 0:1 -
12. Ząbkovia Ząbki2:0 - - - - 1:0 - - - - 6:0 XXX - - - -
13. Mazur Gostynin - - 2:1 - - 0:2 - - 0:2 - 1:1 - XXX - - -
14. Hutnik Warszawa (b) - - - - - - 1:1 - 1:31:1 - - 1:2 XXX - -
15. Wkra Zuromin (b) - - - 0:3 - - - - - 2:1 - - - 1:2 XXX -
16. Kasztelan Sierpc (b)0:1 - 1:5 - - 0:3 - - - - 3:0 - - - - XXX

Zegar

Reklama

Kalendarium

21

09-2018

piątek

22

09-2018

sobota

23

09-2018

niedziela

24

09-2018

pon.

25

09-2018

wtorek

26

09-2018

środa

27

09-2018

czwartek

Najbliższe spotkanie

Pogoń Siedlce (s)Widzew Łódź (b)
Pogoń Siedlce (s)   Widzew Łódź (b)
2018-09-22, 18:00:00


Statystyki przedmeczowe »

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 11
Błękitni Stargard - Górnik Łęczna (s)
Pogoń Siedlce (s) - Widzew Łódź (b)
Siarka Tarnobrzeg - Elana Toruń (b)
Radomiak Radom - Resovia (b)
Skra Częstochowa (b) - ROW 1964 Rybnik
Ruch Chorzów (s) - Gryf Wejherowo
GKS Bełchatów - Stal Stalowa Wola
Olimpia Grudziądz (s) - Znicz Pruszków
Olimpia Elbląg - Rozwój Katowice

Ostatnie spotkanie

Elana Toruń (b)Pogoń Siedlce (s)
Elana Toruń (b) 3:0 Pogoń Siedlce (s)
2018-09-15, 15:00:00
    relacja »

Wyniki

Ostatnia kolejka 10
Rozwój Katowice 1:2 Olimpia Grudziądz (s)
Elana Toruń (b) 3:0 Pogoń Siedlce (s)
Resovia (b) 3:0 Siarka Tarnobrzeg
Stal Stalowa Wola 2:2 Ruch Chorzów (s)
ROW 1964 Rybnik 2:2 Radomiak Radom
Górnik Łęczna (s) 2:1 Olimpia Elbląg
Znicz Pruszków 1:0 GKS Bełchatów
Widzew Łódź (b) 4:2 Błękitni Stargard
Gryf Wejherowo 0:1 Skra Częstochowa (b)