Siedlecka Piłka - strona nieoficjalna

Strona klubowa

Logowanie

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 312, wczoraj: 508
ogółem: 1 096 824

statystyki szczegółowe

Wyszukiwarka

Tabela - Północ

Wszystkie spotkania

Lp. Nazwa drużyny M. Pkt. W. R. P. Br. Bil.
1.
herb
bz 16 34 11 1 4 38 - 21 +17
2.
herb
bz 16 31 10 1 5 37 - 16 +21
3.
herb
bz 16 31 10 1 5 27 - 20 +7
4.
herb
bz 16 30 9 3 4 37 - 18 +19
5.
herb
plus 16 28 8 4 4 28 - 21 +7
6.
herb
minus 16 27 8 3 5 28 - 20 +8
7.
herb
plus 16 25 7 4 5 24 - 19 +5
8.
herb
minus 16 23 6 5 5 25 - 20 +5
9.
herb
bz 16 23 6 5 5 23 - 21 +2
10.
herb
bz 16 21 6 3 7 26 - 34 -8
11.
herb
bz 16 20 5 5 6 18 - 18 0
12.
herb
bz 16 18 6 0 10 21 - 36 -15
13.
herb
bz 16 16 4 4 8 17 - 37 -20
14.
herb
bz 16 15 4 3 9 12 - 22 -10
15.
herb
bz 16 10 3 1 12 13 - 30 -17
16.
herb
bz 16 9 2 3 11 15 - 36 -21

Spotkania u siebie

Lp. Nazwa drużyny M. Pkt. W. R. P. Br. Bil.
1.
herb
8 24 8 0 0 26 - 3 +23
2.
herb
8 21 7 0 1 18 - 7 +11
3.
herb
8 19 6 1 1 23 - 8 +15
4.
herb
8 19 6 1 1 20 - 5 +15
5.
herb
8 18 5 3 0 16 - 6 +10
6.
herb
8 14 4 2 2 15 - 11 +4
7.
herb
8 14 4 2 2 14 - 10 +4
8.
herb
8 14 4 2 2 14 - 11 +3
9.
herb
8 13 3 4 1 10 - 7 +3
10.
herb
8 12 4 0 4 13 - 17 -4
11.
herb
8 11 3 2 3 12 - 12 0
12.
herb
8 11 3 2 3 10 - 12 -2
13.
herb
8 10 3 1 4 15 - 16 -1
14.
herb
8 8 2 2 4 5 - 11 -6
15.
herb
8 7 2 1 5 4 - 12 -8
16.
herb
8 6 2 0 6 9 - 17 -8

Spotkania wyjazdowe

Lp. Nazwa drużyny M. Pkt. W. R. P. Br. Bil.
1.
herb
8 15 5 0 3 15 - 13 +2
2.
herb
8 14 4 2 2 14 - 11 +3
3.
herb
8 13 4 1 3 14 - 9 +5
4.
herb
8 12 3 3 2 11 - 9 +2
5.
herb
8 11 3 2 3 17 - 13 +4
6.
herb
8 11 3 2 3 9 - 8 +1
7.
herb
8 11 3 2 3 11 - 18 -7
8.
herb
8 10 3 1 4 9 - 13 -4
9.
herb
8 7 2 1 5 11 - 13 -2
10.
herb
8 7 2 1 5 8 - 11 -3
11.
herb
8 7 2 1 5 7 - 11 -4
12.
herb
8 6 2 0 6 8 - 19 -11
13.
herb
8 5 1 2 5 9 - 14 -5
14.
herb
8 5 1 2 5 7 - 25 -18
15.
herb
8 3 1 0 7 9 - 18 -9
16.
herb
8 3 0 3 5 6 - 19 -13

Tabela - runda jesienna

Lp. Nazwa drużyny M. Pkt. W. R. P. Br. Bil.
1. Huragan WołominHuragan Wołomin 15 34 11 1 3 37 - 19 +18
2. Ząbkovia ZąbkiZąbkovia Ząbki 15 28 9 1 5 33 - 14 +19
3. Ożarowianka Ożarów MazowieckiOżarowianka Ożarów Mazowiecki 15 28 9 1 5 25 - 19 +6
4. MKS PrzasnyszMKS Przasnysz 15 27 8 3 4 33 - 17 +16
5. KS ŁomiankiKS Łomianki 15 27 8 3 4 28 - 19 +9
6. Mazovia Mińsk MazowieckiMazovia Mińsk Mazowiecki 15 27 8 3 4 27 - 20 +7
7. Wisła II PłockWisła II Płock 15 22 6 4 5 24 - 19 +5
8. Hutnik Warszawa (b)Hutnik Warszawa (b) 15 22 6 4 5 23 - 19 +4
9. Pogoń II SiedlcePogoń II Siedlce 15 22 6 4 5 21 - 19 +2
10. Drukarz WarszawaDrukarz Warszawa 15 20 6 2 7 25 - 33 -8
11. Korona OstrołękaKorona Ostrołęka 15 19 5 4 6 16 - 16 0
12. Wkra Zuromin (b)Wkra Zuromin (b) 15 18 6 0 9 20 - 32 -12
13. MKS CiechanówMKS Ciechanów 15 15 4 3 8 16 - 36 -20
14. Mazur GostyninMazur Gostynin 15 14 4 2 9 11 - 21 -10
15. Mławianka MławaMławianka Mława 15 10 3 1 11 11 - 26 -15
16. Kasztelan Sierpc (b)Kasztelan Sierpc (b) 15 8 2 2 11 14 - 35 -21

Tabela - runda wiosenna

Lp. Nazwa drużyny M. Pkt. W. R. P. Br. Bil.
1. MKS PrzasnyszMKS Przasnysz 1 3 1 0 0 4 - 1 +3
2. Ząbkovia ZąbkiZąbkovia Ząbki 1 3 1 0 0 4 - 2 +2
3. Ożarowianka Ożarów MazowieckiOżarowianka Ożarów Mazowiecki 1 3 1 0 0 2 - 1 +1
4. Hutnik Warszawa (b)Hutnik Warszawa (b) 1 3 1 0 0 1 - 0 +1
5. Korona OstrołękaKorona Ostrołęka 1 1 0 1 0 2 - 2 0
6. Pogoń II SiedlcePogoń II Siedlce 1 1 0 1 0 2 - 2 0
7. Mazovia Mińsk MazowieckiMazovia Mińsk Mazowiecki 1 1 0 1 0 1 - 1 0
8. Mazur GostyninMazur Gostynin 1 1 0 1 0 1 - 1 0
9. MKS CiechanówMKS Ciechanów 1 1 0 1 0 1 - 1 0
10. Kasztelan Sierpc (b)Kasztelan Sierpc (b) 1 1 0 1 0 1 - 1 0
11. Drukarz WarszawaDrukarz Warszawa 1 1 0 1 0 1 - 1 0
12. Wisła II PłockWisła II Płock 1 1 0 1 0 1 - 1 0
13. Huragan WołominHuragan Wołomin 1 0 0 0 1 1 - 2 -1
14. KS ŁomiankiKS Łomianki 1 0 0 0 1 0 - 1 -1
15. Mławianka MławaMławianka Mława 1 0 0 0 1 2 - 4 -2
16. Wkra Zuromin (b)Wkra Zuromin (b) 1 0 0 0 1 1 - 4 -3

Tabela ligowa - zestawienie

Drużyna12345678910111213141516
1. Mazovia Mińsk Mazowiecki XXX 1:2 - 1:12:0 - - 1:4 - 1:0 - - - 3:14:11:1
2. Korona Ostrołęka - XXX - 1:1 - - 1:00:0 - 1:2 - 3:11:02:2 - 1:1
3. Wisła II Płock2:23:1 XXX - 4:10:04:1 - - - 0:0 - - 1:02:1 -
4. Pogoń II Siedlce - 2:22:1 XXX - 3:0 - 1:22:3 - - 0:42:0 - - 0:0
5. Mławianka Mława - 1:0 - 0:3 XXX - 1:20:0 - 0:2 - 2:1 - 0:30:1 -
6. Ożarowianka Ożarów Mazowiecki4:12:1 - - 1:0 XXX - - 2:10:22:0 - - 1:06:2 -
7. Drukarz Warszawa1:3 - 1:11:2 - 4:0 XXX 3:2 - 1:52:32:0 - - - -
8. MKS Przasnysz - - 0:0 - - 3:1 - XXX 2:0 - 6:11:21:0 - 3:14:0
9. Huragan Wołomin2:21:02:0 - 2:02:36:0 - XXX - 5:2 - - - 3:1 -
10. KS Łomianki - - 2:10:0 - - - 3:22:4 XXX - 1:13:10:1 - 3:1
11. MKS Ciechanów0:40:2 - 3:13:2 - - - - 3:1 XXX - 1:10:00:1 -
12. Ząbkovia Ząbki2:0 - 4:0 - 4:21:0 - - 3:0 - 6:0 XXX 2:1 - - 4:0
13. Mazur Gostynin0:1 - 2:1 - 0:30:21:1 - 0:2 - 1:1 - XXX - 1:0 -
14. Hutnik Warszawa (b) - - - 3:0 - - 1:14:31:31:1 - 1:01:2 XXX - 3:1
15. Wkra Zuromin (b) - 1:0 - 0:3 - - 2:31:4 - 2:1 - 3:2 - 1:2 XXX 3:2
16. Kasztelan Sierpc (b)0:1 - 1:5 - 2:10:32:3 - 1:2 - 3:0 - 0:2 - - XXX

Zegar

Reklama

Kalendarium

20

11-2018

wtorek

21

11-2018

środa

22

11-2018

czwartek

23

11-2018

piątek

24

11-2018

sobota

25

11-2018

niedziela

26

11-2018

pon.

Najbliższe spotkanie

W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 20

Ostatnie spotkanie

Pogoń Siedlce (s)Olimpia Grudziądz (s)
Pogoń Siedlce (s) 3:1 Olimpia Grudziądz (s)
2018-11-17, 17:00:00
    relacja »

Wyniki

Ostatnia kolejka 19
Radomiak Radom 2:0 Ruch Chorzów (s)
Siarka Tarnobrzeg 0:1 GKS Bełchatów
Elana Toruń (b) 5:1 Znicz Pruszków
Resovia (b) 1:0 Stal Stalowa Wola
ROW 1964 Rybnik 1:1 Gryf Wejherowo
Skra Częstochowa (b) 0:0 Górnik Łęczna (s)
Pogoń Siedlce (s) 3:1 Olimpia Grudziądz (s)
Widzew Łódź (b) 1:1 Rozwój Katowice
Błękitni Stargard 1:1 Olimpia Elbląg