Siedlecka Piłka - strona nieoficjalna

Strona klubowa
  • TRWA AKTUALIZACJA STRONY NA NOWY SEZON 2018/2019
  • Aktualności:
  • 2018-09-20 B - klasa: 5 kolejka
  • 2018-09-20 A-klasa: 6 kolejka Siedlce - Warszawa
  • 2018-09-20 8. kolejka Ligi Okręgowej
  • Wyniki ostatniej kolejki:
  • Rozwój Katowice - Olimpia Grudziądz (s) 1:2
  • Elana Toruń (b) - Pogoń Siedlce (s) 3:0
  • Resovia (b) - Siarka Tarnobrzeg 3:0
  • Stal Stalowa Wola - Ruch Chorzów (s) 2:2
  • ROW 1964 Rybnik - Radomiak Radom 2:2
  • Górnik Łęczna (s) - Olimpia Elbląg 2:1
  • Znicz Pruszków - GKS Bełchatów 1:0
  • Widzew Łódź (b) - Błękitni Stargard 4:2
  • Gryf Wejherowo - Skra Częstochowa (b) 0:1
  •        

Logowanie

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 277, wczoraj: 286
ogółem: 1 064 237

statystyki szczegółowe

Wyszukiwarka

Terminarz - Południe

Rozgrywki Ligowe

Kol. Data Drużyna 1 Wynik Drużyna 2 Relacja
2018-08-11 Radomiak II Radom (b) 5:0 LKS Perła Złotokłos zobacz ›
2018-08-11 Orzeł Unin 0:6 Pogoń Grodzisk Mazowiecki zobacz ›
2018-08-11 Wilga Garwolin 2:1 Znicz II Pruszków zobacz ›
2018-08-11 Pilica Białobrzegi 4:2 Błonianka Błonie zobacz ›
2018-08-11 KS Raszyn (b) 0:4 Energia Kozienice zobacz ›
2018-08-11 Oskar Przysucha 3:0 LKS Promna zobacz ›
2018-08-11 Sparta Jazgarzew 0:6 MKS Piaseczno zobacz ›
2018-08-11 Mazur Karczew 1:4 Mszczonowianka Mszczonów zobacz ›
2018-08-15 LKS Perła Złotokłos 0:5 Mszczonowianka Mszczonów zobacz ›
2018-08-15 MKS Piaseczno 3:2 Mazur Karczew zobacz ›
2018-08-15 LKS Promna 0:4 Sparta Jazgarzew zobacz ›
2018-08-15 Energia Kozienice 0:1 Oskar Przysucha zobacz ›
2018-08-15 Błonianka Błonie 1:1 KS Raszyn (b) zobacz ›
2018-08-15 Wilga Garwolin 0:1 Pilica Białobrzegi zobacz ›
2018-08-15 Pogoń Grodzisk Mazowiecki 3:2 Znicz II Pruszków zobacz ›
2018-08-15 Radomiak II Radom (b) 4:0 Orzeł Unin zobacz ›
2018-08-18 Orzeł Unin 6:0 LKS Perła Złotokłos zobacz ›
2018-08-18 Znicz II Pruszków 1:2 Radomiak II Radom (b) zobacz ›
2018-08-18 Pilica Białobrzegi 0:1 Pogoń Grodzisk Mazowiecki zobacz ›
2018-08-18 KS Raszyn (b) 2:1 Wilga Garwolin zobacz ›
2018-08-18 Oskar Przysucha 3:0 Błonianka Błonie zobacz ›
2018-08-18 Sparta Jazgarzew 1:2 Energia Kozienice zobacz ›
2018-08-18 Mazur Karczew 2:1 LKS Promna zobacz ›
2018-08-18 MKS Piaseczno 3:2 Mszczonowianka Mszczonów zobacz ›
2018-08-25 LKS Perła Złotokłos 1:2 MKS Piaseczno zobacz ›
2018-08-25 LKS Promna 1:2 Mszczonowianka Mszczonów zobacz ›
2018-08-25 Energia Kozienice 1:3 Mazur Karczew zobacz ›
2018-08-25 Błonianka Błonie 1:1 Sparta Jazgarzew zobacz ›
2018-08-25 Wilga Garwolin 0:2 Oskar Przysucha zobacz ›
2018-08-25 Pogoń Grodzisk Mazowiecki 5:1 KS Raszyn (b) zobacz ›
2018-08-25 Orzeł Unin 1:0 Znicz II Pruszków zobacz ›
2018-08-25 Pilica Białobrzegi 7:0 Radomiak II Radom (b) zobacz ›
2018-09-01 Znicz II Pruszków 3:0 LKS Perła Złotokłos zobacz ›
2018-09-01 Pilica Białobrzegi 7:0 Orzeł Unin zobacz ›
2018-09-01 KS Raszyn (b) 4:1 Radomiak II Radom (b) zobacz ›
2018-09-01 Oskar Przysucha 1:2 Pogoń Grodzisk Mazowiecki zobacz ›
2018-09-01 Sparta Jazgarzew 1:2 Wilga Garwolin zobacz ›
2018-09-01 Mazur Karczew 0:2 Błonianka Błonie zobacz ›
2018-09-01 Mszczonowianka Mszczonów 1:1 Energia Kozienice zobacz ›
2018-09-01 MKS Piaseczno 0:0 LKS Promna zobacz ›
2018-09-08 LKS Perła Złotokłos 1:3 LKS Promna zobacz ›
2018-09-08 Energia Kozienice 1:4 MKS Piaseczno zobacz ›
2018-09-08 Błonianka Błonie 3:0 Mszczonowianka Mszczonów zobacz ›
2018-09-08 Wilga Garwolin 2:1 Mazur Karczew zobacz ›
2018-09-08 Pogoń Grodzisk Mazowiecki 2:0 Sparta Jazgarzew zobacz ›
2018-09-08 Oskar Przysucha 3:3 Radomiak II Radom (b) zobacz ›
2018-09-08 Orzeł Unin 0:1 KS Raszyn (b) zobacz ›
2018-09-08 Znicz II Pruszków 0:2 Pilica Białobrzegi zobacz ›
2018-09-15 Pilica Białobrzegi 5:0 LKS Perła Złotokłos zobacz ›
2018-09-15 KS Raszyn (b) 1:3 Znicz II Pruszków zobacz ›
2018-09-15 Oskar Przysucha 3:1 Orzeł Unin zobacz ›
2018-09-15 Sparta Jazgarzew 1:1 Radomiak II Radom (b) zobacz ›
2018-09-15 Mazur Karczew 1:3 Pogoń Grodzisk Mazowiecki zobacz ›
2018-09-15 Mszczonowianka Mszczonów 1:2 Wilga Garwolin zobacz ›
2018-09-15 MKS Piaseczno 1:2 Błonianka Błonie zobacz ›
2018-09-15 LKS Promna 0:1 Energia Kozienice zobacz ›
2018-09-22 LKS Perła Złotokłos Energia Kozienice 17:00
2018-09-22 Błonianka Błonie LKS Promna 17:00
2018-09-22 Wilga Garwolin MKS Piaseczno 17:00
2018-09-22 Pogoń Grodzisk Mazowiecki Mszczonowianka Mszczonów 17:00
2018-09-22 Radomiak II Radom (b) Mazur Karczew 17:00
2018-09-22 Orzeł Unin Sparta Jazgarzew 17:00
2018-09-22 Znicz II Pruszków Oskar Przysucha 17:00
2018-09-22 Pilica Białobrzegi KS Raszyn (b) 17:00

Zegar

Reklama

Kalendarium

21

09-2018

piątek

22

09-2018

sobota

23

09-2018

niedziela

24

09-2018

pon.

25

09-2018

wtorek

26

09-2018

środa

27

09-2018

czwartek

Najbliższe spotkanie

Pogoń Siedlce (s)Widzew Łódź (b)
Pogoń Siedlce (s)   Widzew Łódź (b)
2018-09-22, 18:00:00


Statystyki przedmeczowe »

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 11
Błękitni Stargard - Górnik Łęczna (s)
Pogoń Siedlce (s) - Widzew Łódź (b)
Siarka Tarnobrzeg - Elana Toruń (b)
Radomiak Radom - Resovia (b)
Skra Częstochowa (b) - ROW 1964 Rybnik
Ruch Chorzów (s) - Gryf Wejherowo
GKS Bełchatów - Stal Stalowa Wola
Olimpia Grudziądz (s) - Znicz Pruszków
Olimpia Elbląg - Rozwój Katowice

Ostatnie spotkanie

Elana Toruń (b)Pogoń Siedlce (s)
Elana Toruń (b) 3:0 Pogoń Siedlce (s)
2018-09-15, 15:00:00
    relacja »

Wyniki

Ostatnia kolejka 10
Rozwój Katowice 1:2 Olimpia Grudziądz (s)
Elana Toruń (b) 3:0 Pogoń Siedlce (s)
Resovia (b) 3:0 Siarka Tarnobrzeg
Stal Stalowa Wola 2:2 Ruch Chorzów (s)
ROW 1964 Rybnik 2:2 Radomiak Radom
Górnik Łęczna (s) 2:1 Olimpia Elbląg
Znicz Pruszków 1:0 GKS Bełchatów
Widzew Łódź (b) 4:2 Błękitni Stargard
Gryf Wejherowo 0:1 Skra Częstochowa (b)