Siedlecka Piłka - strona nieoficjalna

Strona klubowa

Logowanie

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 296, wczoraj: 508
ogółem: 1 096 808

statystyki szczegółowe

Wyszukiwarka

Terminarz - Południe

Rozgrywki Ligowe

Kol. Data Drużyna 1 Wynik Drużyna 2 Relacja
2018-08-11 Radomiak II Radom (b) 5:0 LKS Perła Złotokłos zobacz ›
2018-08-11 Orzeł Unin 0:6 Pogoń Grodzisk Mazowiecki zobacz ›
2018-08-11 Wilga Garwolin 2:1 Znicz II Pruszków zobacz ›
2018-08-11 Pilica Białobrzegi 4:2 Błonianka Błonie zobacz ›
2018-08-11 KS Raszyn (b) 0:4 Energia Kozienice zobacz ›
2018-08-11 Oskar Przysucha 3:0 LKS Promna zobacz ›
2018-08-11 Sparta Jazgarzew 0:6 MKS Piaseczno zobacz ›
2018-08-11 Mazur Karczew 1:4 Mszczonowianka Mszczonów zobacz ›
2018-08-15 LKS Perła Złotokłos 0:5 Mszczonowianka Mszczonów zobacz ›
2018-08-15 MKS Piaseczno 3:2 Mazur Karczew zobacz ›
2018-08-15 LKS Promna 0:4 Sparta Jazgarzew zobacz ›
2018-08-15 Energia Kozienice 0:1 Oskar Przysucha zobacz ›
2018-08-15 Błonianka Błonie 1:1 KS Raszyn (b) zobacz ›
2018-08-15 Wilga Garwolin 0:1 Pilica Białobrzegi zobacz ›
2018-08-15 Pogoń Grodzisk Mazowiecki 3:2 Znicz II Pruszków zobacz ›
2018-08-15 Radomiak II Radom (b) 4:0 Orzeł Unin zobacz ›
2018-08-18 Orzeł Unin 6:0 LKS Perła Złotokłos zobacz ›
2018-08-18 Znicz II Pruszków 1:2 Radomiak II Radom (b) zobacz ›
2018-08-18 Pilica Białobrzegi 0:1 Pogoń Grodzisk Mazowiecki zobacz ›
2018-08-18 KS Raszyn (b) 2:1 Wilga Garwolin zobacz ›
2018-08-18 Oskar Przysucha 3:0 Błonianka Błonie zobacz ›
2018-08-18 Sparta Jazgarzew 1:2 Energia Kozienice zobacz ›
2018-08-18 Mazur Karczew 2:1 LKS Promna zobacz ›
2018-08-18 MKS Piaseczno 3:2 Mszczonowianka Mszczonów zobacz ›
2018-08-25 LKS Perła Złotokłos 1:2 MKS Piaseczno zobacz ›
2018-08-25 LKS Promna 1:2 Mszczonowianka Mszczonów zobacz ›
2018-08-25 Energia Kozienice 1:3 Mazur Karczew zobacz ›
2018-08-25 Błonianka Błonie 1:1 Sparta Jazgarzew zobacz ›
2018-08-25 Wilga Garwolin 0:2 Oskar Przysucha zobacz ›
2018-08-25 Pogoń Grodzisk Mazowiecki 5:1 KS Raszyn (b) zobacz ›
2018-08-25 Orzeł Unin 1:0 Znicz II Pruszków zobacz ›
2018-08-25 Pilica Białobrzegi 7:0 Radomiak II Radom (b) zobacz ›
2018-09-01 Znicz II Pruszków 3:0 LKS Perła Złotokłos zobacz ›
2018-09-01 Pilica Białobrzegi 7:0 Orzeł Unin zobacz ›
2018-09-01 KS Raszyn (b) 4:1 Radomiak II Radom (b) zobacz ›
2018-09-01 Oskar Przysucha 1:2 Pogoń Grodzisk Mazowiecki zobacz ›
2018-09-01 Sparta Jazgarzew 1:2 Wilga Garwolin zobacz ›
2018-09-01 Mazur Karczew 0:2 Błonianka Błonie zobacz ›
2018-09-01 Mszczonowianka Mszczonów 1:1 Energia Kozienice zobacz ›
2018-09-01 MKS Piaseczno 0:0 LKS Promna zobacz ›
2018-09-08 LKS Perła Złotokłos 1:3 LKS Promna zobacz ›
2018-09-08 Energia Kozienice 1:4 MKS Piaseczno zobacz ›
2018-09-08 Błonianka Błonie 3:0 Mszczonowianka Mszczonów zobacz ›
2018-09-08 Wilga Garwolin 2:1 Mazur Karczew zobacz ›
2018-09-08 Pogoń Grodzisk Mazowiecki 2:0 Sparta Jazgarzew zobacz ›
2018-09-08 Oskar Przysucha 3:3 Radomiak II Radom (b) zobacz ›
2018-09-08 Orzeł Unin 0:1 KS Raszyn (b) zobacz ›
2018-09-08 Znicz II Pruszków 0:2 Pilica Białobrzegi zobacz ›
2018-09-15 Pilica Białobrzegi 5:0 LKS Perła Złotokłos zobacz ›
2018-09-15 KS Raszyn (b) 1:3 Znicz II Pruszków zobacz ›
2018-09-15 Oskar Przysucha 3:1 Orzeł Unin zobacz ›
2018-09-15 Sparta Jazgarzew 1:1 Radomiak II Radom (b) zobacz ›
2018-09-15 Mazur Karczew 1:3 Pogoń Grodzisk Mazowiecki zobacz ›
2018-09-15 Mszczonowianka Mszczonów 1:2 Wilga Garwolin zobacz ›
2018-09-15 MKS Piaseczno 1:2 Błonianka Błonie zobacz ›
2018-09-15 LKS Promna 0:1 Energia Kozienice zobacz ›
2018-09-22 LKS Perła Złotokłos 0:1 Energia Kozienice zobacz ›
2018-09-22 Błonianka Błonie 3:0 LKS Promna zobacz ›
2018-09-22 Wilga Garwolin 3:6 MKS Piaseczno zobacz ›
2018-09-22 Pogoń Grodzisk Mazowiecki 3:1 Mszczonowianka Mszczonów zobacz ›
2018-09-22 Radomiak II Radom (b) 4:1 Mazur Karczew zobacz ›
2018-09-22 Orzeł Unin 5:1 Sparta Jazgarzew zobacz ›
2018-09-22 Znicz II Pruszków 0:1 Oskar Przysucha zobacz ›
2018-09-22 Pilica Białobrzegi 5:0 KS Raszyn (b) zobacz ›
2018-09-29 KS Raszyn (b) 3:0 LKS Perła Złotokłos zobacz ›
2018-09-29 Oskar Przysucha 1:5 Pilica Białobrzegi zobacz ›
2018-09-29 Sparta Jazgarzew 1:0 Znicz II Pruszków zobacz ›
2018-09-29 Mazur Karczew 1:1 Orzeł Unin zobacz ›
2018-09-29 Mszczonowianka Mszczonów 3:1 Radomiak II Radom (b) zobacz ›
2018-09-29 MKS Piaseczno 1:3 Pogoń Grodzisk Mazowiecki zobacz ›
2018-09-29 LKS Promna 1:1 Wilga Garwolin zobacz ›
2018-09-29 Energia Kozienice 0:2 Błonianka Błonie zobacz ›
10  2018-10-06 LKS Perła Złotokłos 0:5 Błonianka Błonie zobacz ›
10  2018-10-06 Wilga Garwolin 2:4 Energia Kozienice zobacz ›
10  2018-10-06 Pogoń Grodzisk Mazowiecki 7:1 LKS Promna zobacz ›
10  2018-10-06 Radomiak II Radom (b) 3:1 MKS Piaseczno zobacz ›
10  2018-10-06 Orzeł Unin 2:2 Mszczonowianka Mszczonów zobacz ›
10  2018-10-06 Znicz II Pruszków 1:2 Mazur Karczew zobacz ›
10  2018-10-06 Pilica Białobrzegi 5:0 Sparta Jazgarzew zobacz ›
10  2018-10-06 KS Raszyn (b) 0:2 Oskar Przysucha zobacz ›
11  2018-10-13 Oskar Przysucha 7:0 LKS Perła Złotokłos zobacz ›
11  2018-10-13 Sparta Jazgarzew 0:4 KS Raszyn (b) zobacz ›
11  2018-10-13 Mazur Karczew 1:1 Pilica Białobrzegi zobacz ›
11  2018-10-13 Mszczonowianka Mszczonów 1:1 Znicz II Pruszków zobacz ›
11  2018-10-13 MKS Piaseczno 6:1 Orzeł Unin zobacz ›
11  2018-10-13 LKS Promna 1:0 Radomiak II Radom (b) zobacz ›
11  2018-10-13 Energia Kozienice 1:0 Pogoń Grodzisk Mazowiecki zobacz ›
11  2018-10-13 Błonianka Błonie 3:2 Wilga Garwolin zobacz ›
12  2018-10-20 LKS Perła Złotokłos 0:3 Wilga Garwolin zobacz ›
12  2018-10-20 Pogoń Grodzisk Mazowiecki 1:0 Błonianka Błonie zobacz ›
12  2018-10-20 Radomiak II Radom (b) 1:1 Energia Kozienice zobacz ›
12  2018-10-20 Orzeł Unin 1:2 LKS Promna zobacz ›
12  2018-10-20 Znicz II Pruszków 3:0 MKS Piaseczno zobacz ›
12  2018-10-20 Pilica Białobrzegi 1:3 Mszczonowianka Mszczonów zobacz ›
12  2018-10-20 Oskar Przysucha 4:0 Sparta Jazgarzew zobacz ›
12  2018-10-20 Mazur Karczew 6:1 KS Raszyn (b) zobacz ›
13  2018-10-27 Sparta Jazgarzew 5:0 LKS Perła Złotokłos zobacz ›
13  2018-10-27 Mazur Karczew 2:1 Oskar Przysucha zobacz ›
13  2018-10-27 Mszczonowianka Mszczonów 5:2 KS Raszyn (b) zobacz ›
13  2018-10-27 MKS Piaseczno 1:2 Pilica Białobrzegi zobacz ›
13  2018-10-27 LKS Promna 2:0 Znicz II Pruszków zobacz ›
13  2018-10-27 Energia Kozienice 3:1 Orzeł Unin zobacz ›
13  2018-10-27 Błonianka Błonie 4:0 Radomiak II Radom (b) zobacz ›
13  2018-10-27 Wilga Garwolin 0:7 Pogoń Grodzisk Mazowiecki zobacz ›
14  2018-11-03 LKS Perła Złotokłos 0:6 Pogoń Grodzisk Mazowiecki zobacz ›
14  2018-11-03 Orzeł Unin 1:6 Błonianka Błonie zobacz ›
14  2018-11-03 Znicz II Pruszków 3:0 Energia Kozienice zobacz ›
14  2018-11-03 Pilica Białobrzegi 1:1 LKS Promna zobacz ›
14  2018-11-03 KS Raszyn (b) 2:3 MKS Piaseczno zobacz ›
14  2018-11-03 Oskar Przysucha 2:1 Mszczonowianka Mszczonów zobacz ›
14  2018-11-03 Sparta Jazgarzew 2:0 Mazur Karczew zobacz ›
14  2018-11-03 Wilga Garwolin 2:1 Radomiak II Radom (b) zobacz ›
15  2018-11-10 Mazur Karczew 2:0 LKS Perła Złotokłos zobacz ›
15  2018-11-10 Mszczonowianka Mszczonów 3:0 Sparta Jazgarzew zobacz ›
15  2018-11-10 MKS Piaseczno 1:0 Oskar Przysucha zobacz ›
15  2018-11-10 LKS Promna 0:2 KS Raszyn (b) zobacz ›
15  2018-11-10 Energia Kozienice 3:5 Pilica Białobrzegi zobacz ›
15  2018-11-10 Błonianka Błonie 2:1 Znicz II Pruszków zobacz ›
15  2018-11-10 Wilga Garwolin 1:1 Orzeł Unin zobacz ›
15  2018-11-10 Pogoń Grodzisk Mazowiecki 6:0 Radomiak II Radom (b) zobacz ›
16  2018-11-17 Znicz II Pruszków 1:2 Wilga Garwolin zobacz ›
16  2018-11-17 LKS Perła Złotokłos 0:3 Radomiak II Radom (b) zobacz ›
16  2018-11-17 Pogoń Grodzisk Mazowiecki 3:0 Orzeł Unin zobacz ›
16  2018-11-17 Błonianka Błonie 4:0 Pilica Białobrzegi zobacz ›
16  2018-11-17 Energia Kozienice 1:1 KS Raszyn (b) zobacz ›
16  2018-11-17 LKS Promna 2:3 Oskar Przysucha zobacz ›
16  2018-11-17 MKS Piaseczno 0:2 Sparta Jazgarzew zobacz ›
16  2018-11-17 Mszczonowianka Mszczonów 0:1 Mazur Karczew zobacz ›

Zegar

Reklama

Kalendarium

20

11-2018

wtorek

21

11-2018

środa

22

11-2018

czwartek

23

11-2018

piątek

24

11-2018

sobota

25

11-2018

niedziela

26

11-2018

pon.

Najbliższe spotkanie

W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 20

Ostatnie spotkanie

Pogoń Siedlce (s)Olimpia Grudziądz (s)
Pogoń Siedlce (s) 3:1 Olimpia Grudziądz (s)
2018-11-17, 17:00:00
    relacja »

Wyniki

Ostatnia kolejka 19
Radomiak Radom 2:0 Ruch Chorzów (s)
Siarka Tarnobrzeg 0:1 GKS Bełchatów
Elana Toruń (b) 5:1 Znicz Pruszków
Resovia (b) 1:0 Stal Stalowa Wola
ROW 1964 Rybnik 1:1 Gryf Wejherowo
Skra Częstochowa (b) 0:0 Górnik Łęczna (s)
Pogoń Siedlce (s) 3:1 Olimpia Grudziądz (s)
Widzew Łódź (b) 1:1 Rozwój Katowice
Błękitni Stargard 1:1 Olimpia Elbląg