Siedlecka Piłka - strona nieoficjalna

Strona klubowa
  • TRWA AKTUALIZACJA STRONY NA NOWY SEZON 2018/2019
  • Aktualności:
  • 2018-09-20 B - klasa: 5 kolejka
  • 2018-09-20 A-klasa: 6 kolejka Siedlce - Warszawa
  • 2018-09-20 8. kolejka Ligi Okręgowej
  • Wyniki ostatniej kolejki:
  • Rozwój Katowice - Olimpia Grudziądz (s) 1:2
  • Elana Toruń (b) - Pogoń Siedlce (s) 3:0
  • Resovia (b) - Siarka Tarnobrzeg 3:0
  • Stal Stalowa Wola - Ruch Chorzów (s) 2:2
  • ROW 1964 Rybnik - Radomiak Radom 2:2
  • Górnik Łęczna (s) - Olimpia Elbląg 2:1
  • Znicz Pruszków - GKS Bełchatów 1:0
  • Widzew Łódź (b) - Błękitni Stargard 4:2
  • Gryf Wejherowo - Skra Częstochowa (b) 0:1
  •        

Logowanie

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 340, wczoraj: 286
ogółem: 1 064 300

statystyki szczegółowe

Wyszukiwarka

Tabela - Południe

Wszystkie spotkania

Lp. Nazwa drużyny M. Pkt. W. R. P. Br. Bil.
1.
herb
bz 7 21 7 0 0 22 - 5 +17
2.
herb
plus 7 18 6 0 1 26 - 3 +23
3.
herb
minus 7 16 5 1 1 19 - 8 +11
4.
herb
bz 7 16 5 1 1 16 - 6 +10
5.
herb
plus 7 12 4 0 3 9 - 9 0
6.
herb
plus 7 11 3 2 2 11 - 10 +1
7.
herb
minus 7 11 3 2 2 16 - 16 0
8.
herb
minus 7 10 3 1 3 15 - 11 +4
9.
herb
plus 7 10 3 1 3 10 - 10 0
10.
herb
minus 7 10 3 1 3 10 - 15 -5
11.
herb
plus 7 6 2 0 5 10 - 11 -1
12.
herb
minus 7 6 2 0 5 10 - 16 -6
13.
herb
minus 7 6 2 0 5 8 - 21 -13
14.
herb
minus 7 5 1 2 4 8 - 14 -6
15.
herb
minus 7 4 1 1 5 5 - 13 -8
16.
herb
bz 7 0 0 0 7 2 - 29 -27

Spotkania u siebie

Lp. Nazwa drużyny M. Pkt. W. R. P. Br. Bil.
1.
herb
5 12 4 0 1 23 - 3 +20
2.
herb
5 10 3 1 1 13 - 6 +7
3.
herb
3 9 3 0 0 10 - 3 +7
4.
herb
4 7 2 1 1 7 - 6 +1
5.
herb
2 6 2 0 0 9 - 0 +9
6.
herb
4 6 2 0 2 7 - 7 0
7.
herb
4 6 2 0 2 4 - 5 -1
8.
herb
4 6 2 0 2 7 - 9 -2
9.
herb
3 5 1 2 0 5 - 2 +3
10.
herb
3 3 1 0 2 4 - 4 0
11.
herb
4 3 1 0 3 4 - 10 -6
12.
herb
2 1 0 1 1 2 - 3 -1
13.
herb
4 1 0 1 3 3 - 11 -8
14.
herb
3 0 0 0 3 2 - 8 -6
15.
herb
3 0 0 0 3 1 - 7 -6
16.
herb
3 0 0 0 3 2 - 10 -8

Spotkania wyjazdowe

Lp. Nazwa drużyny M. Pkt. W. R. P. Br. Bil.
1.
herb
4 12 4 0 0 12 - 2 +10
2.
herb
4 10 3 1 0 8 - 2 +6
3.
herb
3 9 3 0 0 12 - 2 +10
4.
herb
5 9 3 0 2 13 - 8 +5
5.
herb
2 6 2 0 0 3 - 0 +3
6.
herb
2 6 2 0 0 3 - 0 +3
7.
herb
3 6 2 0 1 5 - 4 +1
8.
herb
4 6 2 0 2 6 - 8 -2
9.
herb
5 5 1 2 2 7 - 16 -9
10.
herb
3 4 1 1 1 5 - 3 +2
11.
herb
4 4 1 1 2 4 - 6 -2
12.
herb
3 4 1 1 1 3 - 6 -3
13.
herb
3 3 1 0 2 6 - 6 0
14.
herb
4 3 1 0 3 6 - 7 -1
15.
herb
3 0 0 0 3 1 - 14 -13
16.
herb
4 0 0 0 4 0 - 19 -19

Tabela - runda jesienna

Lp. Nazwa drużyny M. Pkt. W. R. P. Br. Bil.
1. Pogoń Grodzisk MazowieckiPogoń Grodzisk Mazowiecki 7 21 7 0 0 22 - 5 +17
2. Pilica BiałobrzegiPilica Białobrzegi 7 18 6 0 1 26 - 3 +23
3. MKS PiasecznoMKS Piaseczno 7 16 5 1 1 19 - 8 +11
4. Oskar PrzysuchaOskar Przysucha 7 16 5 1 1 16 - 6 +10
5. Wilga GarwolinWilga Garwolin 7 12 4 0 3 9 - 9 0
6. Błonianka BłonieBłonianka Błonie 7 11 3 2 2 11 - 10 +1
7. Radomiak II Radom (b)Radomiak II Radom (b) 7 11 3 2 2 16 - 16 0
8. Mszczonowianka MszczonówMszczonowianka Mszczonów 7 10 3 1 3 15 - 11 +4
9. Energia KozieniceEnergia Kozienice 7 10 3 1 3 10 - 10 0
10. KS Raszyn (b)KS Raszyn (b) 7 10 3 1 3 10 - 15 -5
11. Znicz II PruszkówZnicz II Pruszków 7 6 2 0 5 10 - 11 -1
12. Mazur KarczewMazur Karczew 7 6 2 0 5 10 - 16 -6
13. Orzeł UninOrzeł Unin 7 6 2 0 5 8 - 21 -13
14. Sparta JazgarzewSparta Jazgarzew 7 5 1 2 4 8 - 14 -6
15. LKS PromnaLKS Promna 7 4 1 1 5 5 - 13 -8
16. LKS Perła ZłotokłosLKS Perła Złotokłos 7 0 0 0 7 2 - 29 -27

Tabela - runda wiosenna

Lp. Nazwa drużyny M. Pkt. W. R. P. Br. Bil.
1. Orzeł UninOrzeł Unin 0 0 0 0 0 0 - 0 0
2. Radomiak II Radom (b)Radomiak II Radom (b) 0 0 0 0 0 0 - 0 0
3. LKS PromnaLKS Promna 0 0 0 0 0 0 - 0 0
4. Znicz II PruszkówZnicz II Pruszków 0 0 0 0 0 0 - 0 0
5. MKS PiasecznoMKS Piaseczno 0 0 0 0 0 0 - 0 0
6. LKS Perła ZłotokłosLKS Perła Złotokłos 0 0 0 0 0 0 - 0 0
7. Sparta JazgarzewSparta Jazgarzew 0 0 0 0 0 0 - 0 0
8. Energia KozieniceEnergia Kozienice 0 0 0 0 0 0 - 0 0
9. Błonianka BłonieBłonianka Błonie 0 0 0 0 0 0 - 0 0
10. Pilica BiałobrzegiPilica Białobrzegi 0 0 0 0 0 0 - 0 0
11. Pogoń Grodzisk MazowieckiPogoń Grodzisk Mazowiecki 0 0 0 0 0 0 - 0 0
12. Oskar PrzysuchaOskar Przysucha 0 0 0 0 0 0 - 0 0
13. Mazur KarczewMazur Karczew 0 0 0 0 0 0 - 0 0
14. Wilga GarwolinWilga Garwolin 0 0 0 0 0 0 - 0 0
15. Mszczonowianka MszczonówMszczonowianka Mszczonów 0 0 0 0 0 0 - 0 0
16. KS Raszyn (b)KS Raszyn (b) 0 0 0 0 0 0 - 0 0

Tabela ligowa - zestawienie

Drużyna12345678910111213141516
1. Orzeł Unin XXX - - - - 0:6 - - - - 6:0 - 1:0 - - 0:1
2. Mszczonowianka Mszczonów - XXX 1:2 - - - - - 1:1 - - - - - - -
3. Wilga Garwolin - - XXX 2:10:2 - 0:1 - - - - - 2:1 - - -
4. Mazur Karczew - 1:4 - XXX - 1:3 - 0:2 - - - - - 2:1 - -
5. Oskar Przysucha3:1 - - - XXX 1:2 - 3:0 - - - - - 3:03:3 -
6. Pogoń Grodzisk Mazowiecki - - - - - XXX - - - 2:0 - - 3:2 - - 5:1
7. Pilica Białobrzegi7:0 - - - - 0:1 XXX 4:2 - - 5:0 - - - 7:0 -
8. Błonianka Błonie - 3:0 - - - - - XXX - 1:1 - - - - - 1:1
9. Energia Kozienice - - - 1:30:1 - - - XXX - - 1:4 - - - -
10. Sparta Jazgarzew - - 1:2 - - - - - 1:2 XXX - 0:6 - - 1:1 -
11. LKS Perła Złotokłos - 0:5 - - - - - - - - XXX 1:2 - 1:3 - -
12. MKS Piaseczno - 3:2 - 3:2 - - - 1:2 - - - XXX - 0:0 - -
13. Znicz II Pruszków - - - - - - 0:2 - - - 3:0 - XXX - 1:2 -
14. LKS Promna - 1:2 - - - - - - 0:10:4 - - - XXX - -
15. Radomiak II Radom (b)4:0 - - - - - - - - - 5:0 - - - XXX -
16. KS Raszyn (b) - - 2:1 - - - - - 0:4 - - - 1:3 - 4:1 XXX

Zegar

Reklama

Kalendarium

21

09-2018

piątek

22

09-2018

sobota

23

09-2018

niedziela

24

09-2018

pon.

25

09-2018

wtorek

26

09-2018

środa

27

09-2018

czwartek

Najbliższe spotkanie

Pogoń Siedlce (s)Widzew Łódź (b)
Pogoń Siedlce (s)   Widzew Łódź (b)
2018-09-22, 18:00:00


Statystyki przedmeczowe »

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 11
Błękitni Stargard - Górnik Łęczna (s)
Pogoń Siedlce (s) - Widzew Łódź (b)
Siarka Tarnobrzeg - Elana Toruń (b)
Radomiak Radom - Resovia (b)
Skra Częstochowa (b) - ROW 1964 Rybnik
Ruch Chorzów (s) - Gryf Wejherowo
GKS Bełchatów - Stal Stalowa Wola
Olimpia Grudziądz (s) - Znicz Pruszków
Olimpia Elbląg - Rozwój Katowice

Ostatnie spotkanie

Elana Toruń (b)Pogoń Siedlce (s)
Elana Toruń (b) 3:0 Pogoń Siedlce (s)
2018-09-15, 15:00:00
    relacja »

Wyniki

Ostatnia kolejka 10
Rozwój Katowice 1:2 Olimpia Grudziądz (s)
Elana Toruń (b) 3:0 Pogoń Siedlce (s)
Resovia (b) 3:0 Siarka Tarnobrzeg
Stal Stalowa Wola 2:2 Ruch Chorzów (s)
ROW 1964 Rybnik 2:2 Radomiak Radom
Górnik Łęczna (s) 2:1 Olimpia Elbląg
Znicz Pruszków 1:0 GKS Bełchatów
Widzew Łódź (b) 4:2 Błękitni Stargard
Gryf Wejherowo 0:1 Skra Częstochowa (b)