Siedlecka Piłka - strona nieoficjalna

Strona klubowa

Logowanie

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 364, wczoraj: 508
ogółem: 1 096 876

statystyki szczegółowe

Wyszukiwarka

Tabela - Południe

Wszystkie spotkania

Lp. Nazwa drużyny M. Pkt. W. R. P. Br. Bil.
1.
herb
bz 16 45 15 0 1 58 - 9 +49
2.
herb
bz 16 35 11 2 3 51 - 17 +34
3.
herb
bz 16 35 11 2 3 40 - 15 +25
4.
herb
bz 16 34 11 1 4 37 - 17 +20
5.
herb
bz 16 28 9 1 6 38 - 27 +11
6.
herb
bz 16 24 7 3 6 34 - 24 +10
7.
herb
bz 16 24 7 3 6 24 - 25 -1
8.
herb
bz 16 23 7 2 7 26 - 27 -1
9.
herb
bz 16 23 7 2 7 25 - 33 -8
10.
herb
plus 16 21 6 3 7 29 - 35 -6
11.
herb
minus 16 20 6 2 8 25 - 37 -12
12.
herb
plus 16 17 5 2 9 19 - 35 -16
13.
herb
minus 16 15 4 3 9 15 - 31 -16
14.
herb
bz 16 13 4 1 11 20 - 22 -2
15.
herb
bz 16 12 3 3 10 21 - 46 -25
16.
herb
bz 16 0 0 0 16 2 - 64 -62

Spotkania u siebie

Lp. Nazwa drużyny M. Pkt. W. R. P. Br. Bil.
1.
herb
8 24 8 0 0 30 - 5 +25
2.
herb
8 20 6 2 0 21 - 5 +16
3.
herb
9 19 6 1 2 35 - 7 +28
4.
herb
9 19 6 1 2 27 - 12 +15
5.
herb
9 14 4 2 3 16 - 14 +2
6.
herb
5 13 4 1 0 17 - 3 +14
7.
herb
9 13 4 1 4 16 - 14 +2
8.
herb
7 11 3 2 2 14 - 8 +6
9.
herb
8 10 3 1 4 16 - 18 -2
10.
herb
8 10 3 1 4 11 - 15 -4
11.
herb
9 10 3 1 5 12 - 24 -12
12.
herb
8 9 3 0 5 12 - 9 +3
13.
herb
7 9 3 0 4 12 - 14 -2
14.
herb
8 7 2 1 5 7 - 13 -6
15.
herb
8 7 2 1 5 10 - 17 -7
16.
herb
8 0 0 0 8 2 - 28 -26

Spotkania wyjazdowe

Lp. Nazwa drużyny M. Pkt. W. R. P. Br. Bil.
1.
herb
8 21 7 0 1 28 - 4 +24
2.
herb
8 17 5 2 1 14 - 8 +6
3.
herb
7 16 5 1 1 16 - 10 +6
4.
herb
7 15 5 0 2 22 - 13 +9
5.
herb
8 15 5 0 3 19 - 10 +9
6.
herb
7 15 5 0 2 10 - 5 +5
7.
herb
9 13 4 1 4 20 - 16 +4
8.
herb
7 13 4 1 2 13 - 9 +4
9.
herb
9 11 3 2 4 13 - 23 -10
10.
herb
7 9 3 0 4 10 - 13 -3
11.
herb
8 8 2 2 4 8 - 18 -10
12.
herb
11 8 2 2 7 12 - 32 -20
13.
herb
8 7 2 1 5 8 - 20 -12
14.
herb
8 4 1 1 6 8 - 13 -5
15.
herb
8 2 0 2 6 5 - 28 -23
16.
herb
8 0 0 0 8 0 - 36 -36

Tabela - runda jesienna

Lp. Nazwa drużyny M. Pkt. W. R. P. Br. Bil.
1. Pogoń Grodzisk MazowieckiPogoń Grodzisk Mazowiecki 15 42 14 0 1 55 - 9 +46
2. Pilica BiałobrzegiPilica Białobrzegi 15 35 11 2 2 51 - 13 +38
3. Błonianka BłonieBłonianka Błonie 15 32 10 2 3 36 - 15 +21
4. Oskar PrzysuchaOskar Przysucha 15 31 10 1 4 34 - 15 +19
5. MKS PiasecznoMKS Piaseczno 15 28 9 1 5 38 - 25 +13
6. Mszczonowianka MszczonówMszczonowianka Mszczonów 15 24 7 3 5 34 - 23 +11
7. Energia KozieniceEnergia Kozienice 15 23 7 2 6 23 - 24 -1
8. Mazur KarczewMazur Karczew 15 20 6 2 7 25 - 27 -2
9. Wilga GarwolinWilga Garwolin 15 20 6 2 7 23 - 32 -9
10. KS Raszyn (b)KS Raszyn (b) 15 19 6 1 8 24 - 36 -12
11. Radomiak II Radom (b)Radomiak II Radom (b) 15 18 5 3 7 26 - 35 -9
12. LKS PromnaLKS Promna 15 15 4 3 8 13 - 28 -15
13. Sparta JazgarzewSparta Jazgarzew 15 14 4 2 9 17 - 35 -18
14. Znicz II PruszkówZnicz II Pruszków 15 13 4 1 10 19 - 20 -1
15. Orzeł UninOrzeł Unin 15 12 3 3 9 21 - 43 -22
16. LKS Perła ZłotokłosLKS Perła Złotokłos 15 0 0 0 15 2 - 61 -59

Tabela - runda wiosenna

Lp. Nazwa drużyny M. Pkt. W. R. P. Br. Bil.
1. Błonianka BłonieBłonianka Błonie 1 3 1 0 0 4 - 0 +4
2. Radomiak II Radom (b)Radomiak II Radom (b) 1 3 1 0 0 3 - 0 +3
3. Pogoń Grodzisk MazowieckiPogoń Grodzisk Mazowiecki 1 3 1 0 0 3 - 0 +3
4. Sparta JazgarzewSparta Jazgarzew 1 3 1 0 0 2 - 0 +2
5. Oskar PrzysuchaOskar Przysucha 1 3 1 0 0 3 - 2 +1
6. Wilga GarwolinWilga Garwolin 1 3 1 0 0 2 - 1 +1
7. Mazur KarczewMazur Karczew 1 3 1 0 0 1 - 0 +1
8. KS Raszyn (b)KS Raszyn (b) 1 1 0 1 0 1 - 1 0
9. Energia KozieniceEnergia Kozienice 1 1 0 1 0 1 - 1 0
10. LKS PromnaLKS Promna 1 0 0 0 1 2 - 3 -1
11. Znicz II PruszkówZnicz II Pruszków 1 0 0 0 1 1 - 2 -1
12. Mszczonowianka MszczonówMszczonowianka Mszczonów 1 0 0 0 1 0 - 1 -1
13. MKS PiasecznoMKS Piaseczno 1 0 0 0 1 0 - 2 -2
14. LKS Perła ZłotokłosLKS Perła Złotokłos 1 0 0 0 1 0 - 3 -3
15. Orzeł UninOrzeł Unin 1 0 0 0 1 0 - 3 -3
16. Pilica BiałobrzegiPilica Białobrzegi 1 0 0 0 1 0 - 4 -4

Tabela ligowa - zestawienie

Drużyna12345678910111213141516
1. Orzeł Unin XXX 2:2 - - - 0:6 - 1:6 - 5:16:0 - 1:01:2 - 0:1
2. Mszczonowianka Mszczonów - XXX 1:20:1 - - - - 1:13:0 - - 1:1 - 3:15:2
3. Wilga Garwolin1:1 - XXX 2:10:20:70:1 - 2:4 - - 3:62:1 - 2:1 -
4. Mazur Karczew1:11:4 - XXX 2:11:31:10:2 - - 2:0 - - 2:1 - 6:1
5. Oskar Przysucha3:12:1 - - XXX 1:21:53:0 - 4:07:0 - - 3:03:3 -
6. Pogoń Grodzisk Mazowiecki3:03:1 - - - XXX - 1:0 - 2:0 - - 3:27:16:05:1
7. Pilica Białobrzegi7:01:3 - - - 0:1 XXX 4:2 - 5:05:0 - - 1:17:05:0
8. Błonianka Błonie - 3:03:2 - - - 4:0 XXX - 1:1 - - 2:13:04:01:1
9. Energia Kozienice3:1 - - 1:30:11:03:50:2 XXX - - 1:4 - - - 1:1
10. Sparta Jazgarzew - - 1:22:0 - - - - 1:2 XXX 5:00:61:0 - 1:10:4
11. LKS Perła Złotokłos - 0:50:3 - - 0:6 - 0:50:1 - XXX 1:2 - 1:30:3 -
12. MKS Piaseczno6:13:2 - 3:21:01:31:21:2 - 0:2 - XXX - 0:0 - -
13. Znicz II Pruszków - - 1:21:20:1 - 0:2 - 3:0 - 3:03:0 XXX - 1:2 -
14. LKS Promna - 1:21:1 - 2:3 - - - 0:10:4 - - 2:0 XXX 1:00:2
15. Radomiak II Radom (b)4:0 - - 4:1 - - - - 1:1 - 5:03:1 - - XXX -
16. KS Raszyn (b) - - 2:1 - 0:2 - - - 0:4 - 3:02:31:3 - 4:1 XXX

Zegar

Reklama

Kalendarium

20

11-2018

wtorek

21

11-2018

środa

22

11-2018

czwartek

23

11-2018

piątek

24

11-2018

sobota

25

11-2018

niedziela

26

11-2018

pon.

Najbliższe spotkanie

W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 20

Ostatnie spotkanie

Pogoń Siedlce (s)Olimpia Grudziądz (s)
Pogoń Siedlce (s) 3:1 Olimpia Grudziądz (s)
2018-11-17, 17:00:00
    relacja »

Wyniki

Ostatnia kolejka 19
Radomiak Radom 2:0 Ruch Chorzów (s)
Siarka Tarnobrzeg 0:1 GKS Bełchatów
Elana Toruń (b) 5:1 Znicz Pruszków
Resovia (b) 1:0 Stal Stalowa Wola
ROW 1964 Rybnik 1:1 Gryf Wejherowo
Skra Częstochowa (b) 0:0 Górnik Łęczna (s)
Pogoń Siedlce (s) 3:1 Olimpia Grudziądz (s)
Widzew Łódź (b) 1:1 Rozwój Katowice
Błękitni Stargard 1:1 Olimpia Elbląg