Siedlecka Piłka - strona nieoficjalna

Strona klubowa

Logowanie

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 7, wczoraj: 311
ogółem: 913 940

statystyki szczegółowe

Wyszukiwarka

Wyniki

Puchar Polski 2016/2017, grupa: Mazowiecki ZPN - Siedlce

I runda - 13/15 sierpnia 2016

Zryw II Sobolew - Świt Barcząca 0:7 (0:2)
Kamil Rokicki 15', Dominik Żołądek 29', 83', Dariusz Pszonka 60', Sebastian Mazek 67', 89', Wiktor Lachowski 78'

Dragon Miętne - Niwa Tęczki 2:1
Jakub Kot, Mariusz Leszek - Tomasz Pietruk karny'

Piorun Lipówki - LUKS Ruda Wolińska 4:7 (3:4)
Adrian Galas 1', Karol Górski 28', 39', Bartosz Jaroń 46' - Łukasz Lech 11', Kamil Karczewski 16', 70', 90+2', Piotr Olszewski 27', Karol Komar 34', 80'
czerwona kartka: Tkaczyk (LUKS) 44'

Hetman Sulbiny - Polonez Mordy 4:1
Jarosław Mikulski 2, Karol Ornat, Włodzimierz Kędziorek - Dawid Kobyliński

Walencja Walercin - Jupiter Koszewnica 1:5 (1:1)
Piotr Zagórski 35' - Bartłomiej Pietrzak 10', 55', 65', 70', 80'

Hutnik II Huta Czechy - Legion Grębków 3:0vo
goście zrezygnowali z gry

II runda - 7 września

Hutnik Huta Czechy - Płomień Dębe Wielkie 3:2
Wojciech Wilczek 36, Rafał Głąbicki 84, Mateusz Rękawek 90 - Bartosz Malesa 4, Michał Kukawski 10
Zryw Sobolew - Tajfun Jartypory 1:1 k. 4:3
Cezary Błażejczyk 25 - Patryk Białecki ? (s)
Tęcza Korczew - MKS Małkinia (Małkinia Górna) 2:1
Karol Karaban 20, Tomasz Krawczyk 30 - Adam Najgrodzki 70 (k)
Świt Barcząca - Tygrys Huta Mińska 4:1
Wiktor Lachowski 21, 44, Rafał Grabowski 36, Dariusz Pszonka 56 - Daniel Serwatka 85
Hutnik II Huta Czechy - Wektra Zbuczyn 0:9
Marek Adamczyk 24, 40, 46, Sebastian Marczak 41, Dominik Krupa 44, 81, Kamil Księżopolski 51, Mateusz Tyszkiewicz 75, Sylwester Jagielak 88
Walencja Walercin - Victoria Kałuszyn 2:12
Kamil Śmietański ?, ? - Jacek Gójski ?, Sebastian Wereszczak ?, ?, Maciej Abramowski ?, Mateusz Wąsowski ?, Bartosz Krążała ?, ?, Łukasz Stryczyński ?, Pawieł Rafałowicz ?, Kamil Domański ?, Dawid Zdanowski ?, Przemysław Gójski 90
LUKS Ruda Wolińska - Mazovia Mińsk Mazowiecki 0:8
Daniel Smuga ?, ?, ?, ?, ?, Jakub Popławski ? (k), Kacper Smoderek ?, Piotr Ciszkowski ?
Sęp Żelechów - Podlasie Sokołów Podlaski 3:5
Michał Jaworski 40, 56, Bartosz Zackiewicz 74 - Mychajło Dawydowśkyj 17, 83, Michał Pasek 29, Przemysław Głowacz 39, 75
Wicher Sadowne - Pogoń II Siedlce 0:4
Dominik Barciak 16, 90, Patryk Ciulak 33, 77
Jastrząb Żeliszew - Czarni Węgrów 0:6
Dżamal Hawari 15, 59, Rafał Komosa 46, 77, Łukasz Supleński 48, Paweł Cegiełka 64 (s)
Dragon Miętne - Naprzód Skórzec 0:7
Dorian Zając 4, 22, 60, 84, Karol Kruszewski 45, Karol Chojecki 62, Konrad Śliwka 90
ULKS Gołąbek - Fenix Siennica 3:3 k. 8:7
Adrian Czerski 8, Mariusz Cabaj 83, Paweł Kalenik 88 (k) - Patryk Długaszek 15, 65, Michał Maciejewski 30 (k)
Kolektyw Oleśnica - Kosovia Kosów Lacki 3:0 (wo)
goście wycofali się z rozgrywek
Hetman Sulbiny - Mazovia II Mińsk Mazowiecki 0:3 (wo)
gospodarze wycofali się z rozgrywek
Orzeł Unin - Tęcza Stanisławów 2:1
Bartłomiej Szczęśniak ? (k), ? (k) - Daniel Matwiejczyk ?
Wilga Miastków Kościelny - Jabłonianka Jabłonna Lacka  2:2 k. 4:2
Bartosz Wasilka 35 (k), Jakub Biedrzycki 90 - Daniel Romańczuk 55, Igor Tymosiak 66

III runda - 28 września

Świt Barcząca - Hutnik Huta Czechy  3:1
Marcin Orzełek 8, Rafał Grabowski 22 (k), Wiktor Lachowski 71 - Kamil Szostak 60 (k)
Mazovia II Mińsk Mazowiecki - Pogoń II Siedlce 1:0
Rafał Słowik 58
ULKS Gołąbek - Zryw Sobolew 1:4
Paweł Kalenik 22 - Mateusz Nakonieczny 25, Bartłomiej Sitarek 60, 85, Cezary Błażejczyk 80
mecz pierwotnie zaplanowany na 16:00 rozpoczął się z 60-minutowym opóźnieniem
Tęcza Korczew - Wektra Zbuczyn 3:3 k. 3:5
Paweł Kruk 29, Marcin Izdebski 45, Sebastian Bartoszuk 83 - Marek Adamczyk 17, Damian Prokurat 52, Karol Grochowski 72
Wilga Miastków - Czarni Węgrów 3:0 (wo)
goście wycofali się z rozgrywek
Kolektyw Oleśnica - Naprzód Skórzec 1:2
Kamil Stanisławowski 13 - Jakub Dołęga 7, Dorian Zając 74
Victoria Kałuszyn - Podlasie Sokołów Podlaski 1:5
Igor Madziar 86 - Paweł Buczyński 4, 54, Kacper Komycz 66, Mychajło Dawydowśkyj 72, 80
Orzeł Unin - Mazovia Mińsk Mazowiecki 0:3 (wo)
gospodarze wycofali się z rozgrywek

1/4 finału - 5 października

Świt Barcząca - Mazovia II Mińsk Mazowiecki 0:5
Michał Kozłowski 13, Michał Bondara 30, 44, 55, Sebastian Kaczyński 35
Zryw Sobolew - Wektra Zbuczyn 1:1 k. 4:3
Mateusz Michalec 90 - Przemysław Jasiński 2
Wilga Miastków Kościelny - Naprzód Skórzec 1:7
Kamil Sitek 50 - Dorian Zając ?, ?, Mateusz Kafara ?, ?, Jakub Szymczyk ?, Karol Chojecki ?, Karol Kruszewski ?
Podlasie Sokołów Podlaski - Mazovia Mińsk Mazowiecki 2:2 k. 5:4
Jakub Nowotniak 45, Dawid Matak 70 (s) - Jakub Popławski 15, Szymon Staska 51

1/2 finału - 19 października
Zwycięzcy półfinałów kwalifikują się do rozgrywek wojewódzkich.
Mazovia II Mińsk Mazowiecki - Zryw Sobolew 5:0
Piotr Sobótka 11, Jewhen Romanow 27, Mateusz Janusiewicz 57, Mateusz Michalec 66 (s), Sebastian Kaczyński 88
Naprzód Skórzec - Podlasie Sokołów Podlaski 4:1
Karol Kruszewski 3, 79, Michał Kruszewski 77, Mateusz Kafara 86 - Łukasz Buczyński 57

źródło: 90minut.pl

GALERIA

Reklama

STRONY KLUBOWE

Nasz button

I LIGA

 
IV LIGA

LIGA OKRĘGOWA

 


  

KLASA A





KLASA B

 
LUKS Ruda Wolińska

ISKRA KOTUŃ

INNE