Siedlecka Piłka - strona nieoficjalna

Strona klubowa

Logowanie

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 2 gości

dzisiaj: 58, wczoraj: 199
ogółem: 2 995 878

statystyki szczegółowe

Wyszukiwarka

Klasyfikacja strzelców - Siedlce

LIGA OKRĘGOWA - SIEDLCE 2022/2023

Klasyfikacja strzelców po 17 kolejce

16 kolejka Wektra Zbuczyn - Czarni Węgrów (przełożony) 12.04 godz.17:00

 15 bramek 
Sałasiński Dawid (Czarni Węgrów)

 14 bramek 
Kowalczyk Piotr (Watra Mrozy)

 13 bramek 
Dróźdź Mariusz (Orzeł Unin)
Naumiuk Łukasz (ŁDK Łosice)

 11 bramek 
Gałkowski Jakub (Sęp Żelechów)
Górski Marek (Zryw Sobolew)

Parzyszek Krystian (Orzeł Unin)

10 bramek 
Kąca Filip (Watra Mrozy)
Szpura Maciej (ŁDK Łosice)

 9 bramek 
Stankiewicz Mateusz (Jastrząb Żeliszew)
Stodulski Albert (Sęp Żelechów)

Zając Dorian (Jastrząb Żeliszew)
Zawistowski Michał (MKS Małkinia)

 8 bramek 
Kruszewski Karol (ULKS Gołąbek)

 7 bramek 
Dobrowolski Denis (Orzeł Unin)
Jaworski Michał (Sep Żelechów)
Matysiak Damian (Orzeł Unin)
Sawtyruk Paweł (ŁDK Łosice)

Utnicki Marcin (ULKS Gołąbek)

 6 bramek 
Kuć Marcin (Jastrząb Żeliszew)
Słowik Rafał (Fenix Siennica)
Stanisławowski Kamil (Kolektyw Oleśnica)
Wiśnioch Michał (Zryw Sobolew)
Wyrzykowski Kacper (ŁDK Łosice)

 5 bramek 
Biedrzycki Jakub (Wilga Miastków)
Chraszcz Cezary (ŁDK Łosice)
Czajka Adrian (Watra Mrozy)

Składanowski Bartosz (MKS Małkinia)
Słyk Szymon (Sęp Żelechów)

 4 bramki 
Bobryk Jakub (Wektra Zbuczyn)
Domański Piotr (Wilga Miastków)
Grzyb Damian (Sęp Żelechów)
Jedynak Bartłomiej (Hutnik Huta Czechy)
Komar Przemysław (Zryw Sobolew)
Licbarski Michał (Sęp Żelechów)
Mularczyk Michał (Jastrząb Żeliszew)
Nowak Sebastian (Orzeł Unin)
Pilich Marcin (Kolektyw Oleśnica)
Poszytek Piotr (Orzeł Unin)
Skrzypek Patryk (ULKS Gołąbek)
Szostek Dominik (Kolektyw Oleśnica)
Wasilka Szymon (Wilga Miastków)

 3 bramki 
Bilińskyj Roman (ULKS Gołąbek)
Chlubicki Patryk (MKS Małkinia)
Gawinek Filip (Hutnik Huta Czechy)
Grzebieliszewski Jakub (Jastrząb Żeliszew)
Jeleń Bartosz (Hutnik Huta Czechy)
Kulik Damian (Zryw Sobolew)
Lubelski Miłosz (Wektra Zbuczyn)
Łodziński Marcin (Hutnik Huta Czechy)
Osica Dariusz (Fenix Siennica)
Panufnik Kamil (Czarni Węgrów)
Parobczyk Piotr (Fenix Siennica)
Prokurat Damian (Wektra Zbuczyn)
Szeląg Radosław (Jastrząb Żeliszew)
Świerżewski Daniel (Fenix Siennica)
Wielądek Adrian (Czarni Węgrów)
Wojtczuk Marcin (Kosovia Kosów Lacki)
Zalewski Arkadiusz (Hutnik Huta Czechy)
Zalewski Łukasz (Kosovia Kosów Lacki)
Zbieć Krystian (Wektra Zbuczyn)
Zółkowski Albert (ULKS Gołąbek)

 2 bramki 
Bożek Albert (Sęp Żelechów)
Burko Witalij (Kosovia Kosów Lacki)
Chmielewski Maciej (ULKS Gołąbek)
Domański Adam (Kosovia Kosów Lacki)
Ejsymont Jakub (ULKS Gołąbek)
Frydrych Mateusz (MKS Małkinia)
Górski Jakub (Wilga Miastków)
Kajka Przemysław (Wilga Miastków)
Kasprzak Kamil (Orzeł Unin)
Klewek Paweł (Wektra Zbuczyn)
Król Paweł (Zryw Sobolew)
Kruszewski Michał (ULKS Gołąbek)

Krzyżanowski Karol (Watra Mrozy)
Lewandowski Michał (Kolektyw Oleśnica)
Majsterek Mikołaj (Hutnik Huta Czechy)
Matak Dawid (Fenix Siennica)
Niciporuk Paweł (ŁDK Łosice)
Osiński Bartosz (Warta Mrozy)
Piętka Kacper (Fenix Siennica)
Rękawek Mateusz (Hutnik Huta Czechy)
Sadowski Krystian (MKS Małkinia)
Szczęśniak Bartłomiej (Orzeł Unin)
Szostak Kamil (Hutnik Huta Czechy)
Ściborowski Łukasz (Hutnik Huta Czechy)
Świderski Kamil (Hutnik Huta Czechy)
Ułasiuk Dawid (ŁDK Łosice)
Tomczak Grzegorz (Czarni Węgrów)
Tosiński Kacper (Jastrząb Żeliszew)
Weśniuk Mateusz (ŁDK Łosice)
Wilczek Paweł (Hutnik Huta Czechy)
Wojtczuk Tomasz (Kosovia Kosów Lacki)
Wronowski Jacek (Watra Mrozy)
Żaczek Szymon (Orzeł Unin)

 1 bramka 
Baran Konrad (Wilga Miastków)
Bartoszuk Paweł (ŁDK Łosice)
Belka Maciej (Wilga Miastków)
Białecki Jakub (Zryw Sobolew)
Bobryk Kamil (Wektra Zbuczyn)
Cole Evan (Orzeł Unin)
Czyżyk Piotr (Jastrząb Żeliszew)
Dawidowski Paweł (Kosovia Kosów Lacki)
Dybcio Mikołaj (Wilga Miastków)
Flis Krystian (Fenix Siennica)
Frelik Fabian (Wilga Miastków)
Grochowski Michał (Wektra Zbuczyn)
Grodzicki Jakub (Wektra Zbuczyn)
Grudniak Przemysław (Hutnik Huta Czechy)
Jakubaszek Cezary (Orzeł Unin)
Jasiński Przemysław (Wektra Zbuczyn)
Jaworski II Michał (Fenix Siennica)
Karczmarek Bartosz (Wektra Zbuczyn)
Korgul Adrian (Sęp Żelechów)
Kosyl Adrian (Watra Mrozy)
Kowalczyk Jerzy (Watra Mrozy)
Kowalczyk Marcin (Watra Mrozy)
Kowalski Jakub (Orzeł Unin)
Kowalski Łukasz (Hutnik Huta Czechy)
Kowalski Szymon (Kosovia Kosów Lacki)
Łagoda Bartosz (Kosovia Kosów Lacki)
Maliszewski Cezary (MKS Małkinia)
Markowski Piotr (Fenix Siennica)
Marszałek Marcin (ŁDK Łosice)
Meloyan Artur (Orzeł Unin)
Mianowicz Łukasz (Kosovia Kosów Lacki)
Michalak Emil (Wektra Zbuczyn)
Michalak Mateusz (ULKS Gołąbek)
Michalec Mateusz (Zryw Sobolew)
Mychajłow Wałentyn (Jastrząb Żeliszew)
Najgrodzki Adam (MKS Małkinia)
Niedziałek Tomasz (Wektra Zbuczyn)
Osiak Hubert (Orzeł Unin)
Ostolski Mateusz (Kolektyw Oleśnica)
​Ostrowski Mateusz (Zryw Sobolew)
Pawłowski Damian (MKS Małkinia)
Piekutowski Dominik (Wektra Zbuczyn)
Piotrowski Michał (ULKS Gołąbek)
Polkowski Rafał (Jastrząb Żeliszew)
Polovskyi Roman (ULKS Gołąbek)
Radziwonka Przemysław (ŁDK Łosice)
Rastawicki Jakub (Watra Mrozy)
Rucikowski Paweł (Kolektyw Oleśnica)
Rutkowski Mateusz (MKS Małkinia)
Ryczkowski Przemysław (Czarni Węgrów)
Rytel Damian (ULKS Gołąbek)
Sadowski Marcin (MKS Małkinia)
Sadowski Michał (MKS Małknia)
Skóra Piotr (ULKS Gołąbek)
Suszczyński Kamil (MKS Małkinia)
Szczęsny Karol (Fenix Siennica)
Szydłowski Rafał (Czarni Węgrów)
Zagrabski Kacper (Fenix Siennica)
Zduńczyk Norbert (Wilga Miastków)
Zębrowski Konrad (Kosovia Kosów Lacki)
Zębrowski Mateusz (Kosovia Kosów Lacki)
Żochowski Krzysztof (Kosovia Kosów Lacki)
Żydkiewicz Maciej (Watra Mrozy)

 6 bramek samobójczych 
1 kolejka Czarni Węgrów - Wektra Zbuczyn (bramka dla Czarni Węgrów zawodnik Wektry Zbuczyn)
2 kolejka Wektra Zbuczyn - Sęp Żelechów (bramka dla Sępa Żelechów zawodnik Wektry Zbuczyn)
4 kolejka ŁDK Łosice - MKS Małkinia (bramka dla ŁDK Łosice zawodnik Małkinii)
10 kolejka Watra Mrozy - Wilga Miastków (bramka dla Watry Mrozy zawodnik Wilgi Miastków)
12 kolejka ULKS Gołąbek - Kolektyw Oleśnica (bramka dla ULKS-u Gołąbek zawodnik Kolektywu Oleśnica)
13 kolejka Fenix Siennica - ŁDK Łosice (bramka dla Fenixu Siennica zawodnik ŁDK Łosice)

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 1

Reklama

Tabela ligowa

Inne rozgrywki » IV liga

Wyniki

Brak danych.

Sport.pl