Siedlecka Piłka - strona nieoficjalna

Strona klubowa

Logowanie

Menu główne

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 148, wczoraj: 304
ogółem: 951 292

statystyki szczegółowe

Wyszukiwarka

Klasyfikacja strzelców

LIGA OKRĘGOWA 2017/2018

Strzelcy bramek zostali anulowani po walkowerach!

Victoria: Szymon Styś
Podlasie: Przemysław Głowacz x3

Klasyfikacja strzelców po 11 kolejce

 12 bramek 
Komosa Rafał (Czarni)

 8 bramek 
Gąsowski Sebastian (Jabłonianka)
Nakonieczny Mateusz (Zryw)
Szostak Kamil (Hutnik)

 7 bramek 
Matwiejczyk Daniel (Płomień)
Osica Dariusz (Fenix)
Przybyszewski Sebastian (Orzeł)

 6 bramek 
Grzegorczyk Sebastian (Hutnik)
Malesa Bartosz (Płomień)
Szostak Piotr (Hutnik)
Woś Bartłomiej (Płomień)

 5 bramek 
Biesiada Konrad (Mazovia II)
Końca Damian (Victoria)

Maciejewski Michał (Fenix)
Niemyjski Patryk (Mazovia II)

 4 bramki 
Baran Przemysław (Wilga)
Głowacz Przemysław (Podlasie)

Hrynevicz Sasza (Victoria)
Jedynak Bartłomiej (Hutnik)
Jedynak Marcin (Hutnik)
Kapczyński Jakub (Sęp)
Kowalczyk Marcin (Mazovia II)

Rucikowski Paweł (Kolektyw)
Sobotka Karol (Tajfun)
Stanisławowski Kamil (Kolektyw)
Supleński Łukasz (Czarni)
Wielądek Adrian (Czarni)
Wiśnioch Michał (Zryw)

 3 bramki 
Fabisiak Hubert (Podlasie)
Gągol Łukasz (Victoria)
Kobus Dawid (Podlasie)
​Malesa Mateusz (Płomień)
Parzyszek Krystian (Orzeł)
Ołtarzewski Maciej (Jabłonianka)
Wierzbicki Paweł (Tajfun)
Wołynko Maurycy (Tajfun)
Zackiewicz Bartosz (Zryw)
Zawadzki Mateusz (Jabłonianka)

 2 bramki 
Brych Kamil (Orzeł)
Dobosz Piotr (Tajfun)
Jarzębski Paweł (Płomień)
Karasiński Krzysztof (Kolektyw)
Korgul Łukasz (Orzeł)
Kowalski Kacper (Orzeł)

Latuszek Kamil (Wilga)
Madziar Igor (Victoria)
Markowski Piotr (Fenix)
Michalec Mateusz (Zryw)
Parobczyk Piotr (Mazovia II)
Pawlak Konrad (Fenix)
Pędzich Tomasz (Tajfun)
Popławski Jakub (Mazovia II)
Słyk Szymon (Sęp)
Smoderek Kacper (Mazovia II)
Steć Mateusz (Czarni)
Stodulski Albert (Sęp)
Szczęśniak Bartłomiej (Orzeł)
Tchórzewski Michał (Tajfun)
Teodorski Jakub (Mazovia II)
Toczyski Jacek (Jabłonianka)
Wierzejski Hubert (Wektra)
Wronowski Jacek (Watra)
Zatorski Jakub (Mazovia II)
Żelazowski Damian (Tajfun)

 1 bramka
Adamski Cezary (Zryw)
Aniszewski Krzysztof (Wilga)
Bajszczak Mateusz (Watra)
Bartoszewski Mateusz (Czarni)
Bogusz Łukasz (Mazovia II)
Domański Kamil (Victoria)
Domański Piotr (Wilga)
Dróżdż Mariusz (Orzeł)
Dzięcioł Adrian (Kolektyw)
Dźwigała Dominik (Mazovia II)
Gajownik Jacek (Wilga)
Gawinek Filip (Hutniik)
Giziński Przemysław (Tajfun)
Głąbicki Rafał (Hutnik)
Głuchowski Daniel (Płomień)
Grądzki Wojciech (Jabłonianka)
Gryglas Marcin (Czarni)
Jasiński Przemysław (Wektra)
Jaśkowiak Daniel (Czarni)
Jaworski Seweryn (Sęp)
Kamiński Patryk (Mazovia II)
Kardyka Jakub (Hutnik)
Kazimierak Grzegorz (Zryw)
Komorek Kacper (Zryw)
Kosyl Adrian (Watra)
Kowalczyk Kamil (Czarni)
Kowalski Łukasz (Hutnik)
Kowalski Piotr (Fenix)
Krążała Bartek (Victoria)
Król Paweł (Zryw)
Kwaśniak Krzysztof (Zryw)
Laskowski Mateusz (Tajfun)
Maciejec Grzegorz (Jabłonianka)
Majsterek Wojciech (Zryw)
Marchelewicz Dominik (Czarni)
Matysiak Damian (Orzeł)
Mazurek Paweł (Sęp)
Michalak Emil (Wektra)
Michalczuk Maciej (Jabłonianka)
Michalik Paweł (Sęp)
Mieszało Sebastian (Tajfun)
Milewski Przemysław (Victoria)
Noiszewski Karol (Mazovia II)
Nowotniak Kuba (Podlasie)
Ojstojski Grzegorz (Wektra)
Pełka Jarosław (Tajfun)
Piekutowski Dominik (Wektra)
Piętka Kamil (Hutnik)
Pilich Marcin (Kolektyw)
Prokopiak Przemysław (Wektra)
Puciłowski Jakub (Mazovia II)
Pycek Jarosław (Kolektyw)
Replin Radosław (Czarni)
Rutkowski Kamil (Fenix)
Sabak Paweł (Płomień)
Serwatka Daniel (Watra)
Sitarek Bartłomiej (Zryw)
Styś Szymon (Victoria)
Szczęsny Karol (Fenix)
Świerżewski Daniel (Mazovia II)
Świstak Marcin (Płomień)
Trojanek Paweł (Orzeł)

Walas Kamil (Wektra)
Więckowski Konrad (Zryw)
Wieliczko Rafał (Tajfun)

Wojda Mateusz (Płomień)
Wójcik Marcin (Czarni)
Wysocki Damian (Czarni)
Zadrożny Piotr (Fenix)
Zwierz Jan (Watra)

 8 samobójczych 

2 kolejka Kolektyw - Zryw (bramka dla Kolektywu strzelił zawodnik Zrywu)
7 kolejka Czarni - Sęp (bramka dla Sępa strzelił zawodnik Czarnych)
8 kolejka Wilga - Tajfun (bramka dla Tajfuna strzelił zawodnik Wilgi)
9 kolejka Czarni - Fenix (bramka dla Fenixa strzelił zawodnik Czarnych)
9 kolejka Hutnik - Wilga (x2 bramki dla Hutnika strzelali zawodnicy Wilgi)
11 kolejka Zryw - Victoria ( x2 bramki dla Zrywu strzelali zawodnicy Victorii)

Reklama