Siedlecka Piłka - strona nieoficjalna

Strona klubowa

Logowanie

Najlepsi typerzy

Zaloguj się, aby typować.
Lp. Osoba Pkt.

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 34, wczoraj: 914
ogółem: 1 111 631

statystyki szczegółowe

Wyszukiwarka

Klasyfikacja strzelców

LIGA OKRĘGOWA 2018/2019

Klasyfikacja strzelców po 16 kolejce

 23 bramki 
Głowacz Przemysław (Podlasie Sokołów Podlaski)

 19 bramek 
Szostak Kamil (Hutnik Huta Czechy)

 14 bramek 
Supleński Łukasz (Podlasie Sokołów Podlaski)
Wiśnioch Michał (Zryw Sobolew)

 12 bramek 
Matwiejczyk Daniel (Płomień Dębe Wielki)

 10 bramek 
​Kafara Mateusz (Naprzód Skórzec)

 9 bramek 
Osial Piotr (Podlasie Sokołów Podlaski)

 8 bramek 
Fabisiak Hubert (Podlasie Sokołów Podlaski)
Grzegorczyk Sebastian (Hutnik Huta Czechy)
Kobus Dawid (Podlasie Sokołów Podlaski)
Siedlecki Marcin (Podlasie Sokołów Podlaski)

 7 bramek 
Boruciński Arkadiusz (Fenix Siennica)
Górski Marek (Zryw Sobolew)
Kruszewski Michał (Naprzód Skórzec)
Smoderek Kacper (Mazovia II Mińsk Mazowiecki)
Stanisławowski Kamil (Kolektyw Oleśnica)

 6 bramek 
Kardyka Jakub (Hutnik Huta Czechy)
Krysiński Piotr (Miedzanka Miedzna)
Maciejewski Michał (Fenix Siennica)
​Steć Mateusz (Tygrys Huta Mińska)
Wielądek Adrian (Czarni Węgrów)
Woś Bartłomiej (Płomień Dębe Wielkie)

 5 bramek 
Bartoszewski Mateusz (Tygrys Huta Mińska)
Florczuk Maciej (Miedzanka Miedzna)
Kisiel Jarosław (Naprzód Skórzec)
Komosa Rafał (Czarni Węgrów)
Lachowski Wiktor (Płomień Dębe Wielkie)
Majsterek Wojciech (Zryw Sobolew)
Michalak Emil (Wektra Zbuczyn)
Niemyjski Patryk (Mazovia II Mińsk Mazowiecki)
Replin Radosław (Czarni Węgrów)
Zawadzki Mateusz (Jabłonianka Jabłonna Lacka)

 4 bramki 
Biedrzycki Jakub (Wilga Miastków)
Dybcio Mikołaj (Wilga Miastków)
Gójski Przemysław (Victoria Kałuszyn)
Grądzki Wojciech (Jabłonianka Jabłonna Lacka)
Jedynak Bartłomiej (Hutnik Huta Czechy)
Kobyliński Tomasz (Tygrys Huta Mińska)
Kot Denis (Kolektyw Oleśnica)
Kruszewski Karol (Naprzód Skórzec)
Rękawek Mateusz (Hutnik Huta Czechy)
Rodak Damian (Wilga Miastków)
Szczęsny Karol (Fenix Siennica)

 3 bramki 
Błażejczyk Cezary (Zryw Sobolew)
Chmielewski Maciej (Naprzód Skórzec)
Czyżyk Piotr (Victoria Kałuszyn)
Gąsowski Sebastian (Jabłonianka Jabłonna Lacka)
Goś Piotr (Podlasie Sokołów Podlaski)
Grudniak Przemysław (Hutnik Huta Czechy)
Gryglas Marcin (Tygrys Huta Mińska)
Haber Piotr (Tygrys Huta Mińska)
Hawari Dżamal (Czarni Węgrów)
Jasiński Przemysław (Wektra Zbuczyn)
Kacprzak Mateusz (Naprzód Skórzec)
Kacprzak Tomasz (Naprzód Skórzec)
Karpiarz Michał (Victoria Kałuszyn)
Laskowski Mateusz (Tajfun Jartypory)
Marchel Paweł (Naprzód Skórzec)
Michalczuk Maciej (Jabłonianka Jabłonna Lacka)
Michalik Karol (Victoria Kałuszyn)
Nakonieczny Mateusz (Zryw Sobolew)
Nojszewski Janusz (Mazovia II Mińsk Mazowiecki)
Ostojski Grzegorz (Wektra Zbuczyn)
Panufnik Kamil (Tygrys Huta Mińska)
Parobczyk Piotr (Mazovia II Mińsk Mazowiecki)
Pilich Marcin (Kolektyw Oleśnica)
Rogala Krystian (Mazovia II Mińsk Mazowiecki)
Rogala Piotr (Płomień Dębe Wielkie)
Śliński Piotr (Wilga Miastków)
Toczyski Jacek (Jabłonianka Jabłonna Lacka)
Wardak Jakub (Wilga Miastków)
Wilczek Paweł (Hutnik Huta Czechy)
Zatorski Jakub (Mazovia II Mińsk Mazowiecki)

 2 bramki 
Abramczuk Hubert (Jabłonianka Jabłonna Lacka)
Bobryk Kamil (Wektra Zbuczyn)
Buczyński Paweł (Podlasie Sokołów Podlaski)
Giętkowski Jacek (Mazovia II Mińsk Mazowiecki)
Gromysz Mateusz (Mazovia II Mińsk Mazowiecki)
Halaburda Patryk (Tygrys Huta Mińska)
Kajka Przemysław (Wilga Miastków)
Karasiński Krzysztof (Kolektyw Oleśnica)
Karczmarek Bartosz (Tygrys Huta Mińska)
Kobyliński Dawid (Naprzód Skórzec)
Komycz Kacper (Podlasie Sokołów Podlaski)
Kosieradzki Kamil (Jabłonianka Jabłonna Lacka)
Malesa Mateusz (Płomień Dębe Wielkie)
Mazurek Łukasz (Tajfun Jartypory)
Mazurek Marek (Tajfun Jartypory)
Miąsek Rafał (Miedzanka Miedzna)
Nidzgorski Kamil (Płomień Dębe Wielki)
Pawlak Konrad (Fenix Siennica)
Piętka Kacper (Fenix Siennica)
Prokurat Damian (Wektra Zbuczyn)
Rawski Radosław (Fenix Siennica)
Rucikowski Paweł (Kolektyw Oleśnica)
Rytel Bartłomiej (Miedzanka Miedzna)
Rytel Cezary (Miedzanka Miedzna)
Sierociuk Patryk (Naprzód Skórzec)
Siporski Grzegorz (Płomień Dębe Wielkie)
Ściborowski Łukasz (Hutnik Huta Czechy)
Świerżewski Daniel (Mazovia II MIńsk Mazowiecki
Wierzejski Hubert (Wetra Zbuczyn)
Wojda Mateusz (Płomień Dębe Wielkie)
Wróbel Maciej (Wektra Zbuczyn)
Zyglarski Paweł (Fenix Siennica)

 1 bramka 
Adamiak Piotr (Kolektyw Oleśnica)
Białecki Patryk (Zryw Sobolew)
Borkowski Bartosz (Wilga Miastków)
Buczyński Łukasz (Podlasie Sokołów Podlaski)
Całka Radosław (Naprzód Skórzec)
Cichecki Paweł (Wilga Miastków)
Domański Kamil (Victoria Kałuszyn)
Domański Piotr (Wilga Miastków)
Dróżdż Bartosz (Tygrys Huta Mińska)
Dybowski Adam (Miedzanka Miedzna)
Dźwigała Dominik (Mazovia II Mińsk Mazowiecki)
Frelik Fabian (Wilga Miastków)
Gańko Alan (Mazovia II Mińsk Mazowiecki)
Gawinek Filip (Hutnik Huta Czechy)
Giziński Przemysław (Tajfun Jartypory)
Głąbicki Bogdan (Hutnik Huta Czechy)
Głąbicki Rafał (Hutnik Huta Czechy)
Głuchowski Daniel (Płomień Dębe Wielkie)
Golec Damian (Wektra Zbuczyn)
Golec Kamil (Wektra Zbuczyn)
Gzowski Łukasz (Miedzanka Miedzna)
Kowalczyk Kamil (Czarni Węgrów)
Krążała Bartosz (Victoria Kałuszyn)
Kruk Hubert (Wilga Miastków)
Kuć Daniel (Tygrys Huta Mińska)
Kwaśniak Krzysztof (Zryw Sobolew)
Latuszek Kamil (Wilga Miastków)
Lewandowski Michał (Kolektyw Oleśnica)
Krysiński Piotr (Miedzanka Miedzna)
Macioszek Michał (Hutnik Huta Czechy)
Maksimovich Aliaksandar (Victoria Kałuszyn)
Ołtarzewski Maciej (Jabłonianka Jabłonna Lacka)
Owsianka Łukasz (Miedzanka Miedzna)
Paciorek Łukasz (Naprzód Skórzec)
Parol Maciej (Tygrys Huta Mińska)
Pazio Bartłomiej (Tajfun Jartypory)
Pędzich Tomasz (Tajfun Jartypory)
Polak Michał (Kolektyw Oleśnica)
Przybyszewski Karol (Podlasie Sokołów Podlaski)
Pucyk Marcin (Kolektyw Oleśnica)
Rowicki Radosław (Fenix Siennica)
Rozbicki Mateusz (Jabłonianka Jabłonna Lacka)
Sakowski Michał (Miedzanka Miedzna)
Sękal Piotr (Jabłonianka Jabłonna Lacka)
Sikorski Jakub (Mazovia II Mińsk Mazowiecki)
Skóra Piotr (Naprzód Skórzec)
Skórka Cyprian (Czarni Węgrów)
Staska Szymon (Mazovia II Mińsk Mazowiecki)
Świnarski Rafał (Jabłonianka Jabłonna Lacka)
Tchórzewski Michał (Tajfun Jartypory)
Trochimuk Przemysław (Jabłonianka Jabłonna Lacka)
Trojanowski Bartosz (Victoria Kałuszyn)
Walas Kamil (Tygrys Huta Mińska)
Walkowski Paweł (Victoria Kałuszyn)
Wardak Arkadiusz (Hutnik Huta Czechy)
Wasilka Bartosz (Wilga Miastków)
Wieliczko Rafał (Tajfun Jartypory)
Wojda Marcin (Kolektyw Oleśnica)
Wojtyra Damian (Miedzanka Miedzna)
Wołynko Maurycy (Tajfun Jartypory)
Wysocki Damian (Czarni Węgrów)
Zieliński Michał (Wilga Miastków)
Żółkowski Patryk (Wektra Zbuczyn)

 8 bramek Samobójczych 
3 kolejka Wilga - Tajfun (bramka dla Wilgi zawodnik Tajfuna)
4 kolejka Tygrys - Jabłonianka (bramka dla Tygrysa zawodnik Jabłonianki)
5 kolejka Naprzód - Zryw (bramka dla Zrywu zawodnik Naprzodu)
6 kolejka Hutnik - Kolektyw (bramka dla Hutnika zawodnik Kolektywu)
6 kolejka Tygrys - Podlasie (bramka dla Podlasia zawodnik Tygrysa)
11 kolejka Naprzód - Jabłonianka (bramka dla Naprzodu zawodnik Jabłonianki)
12 kolejka Jabłonianka - Wilga (bramka dla Jabłonianki zawodnik Wilgi)
14 kolejka Hutnik - Płomień (bramka dla Płomienia zawodnik Hutnika)

Zegar

Reklama

Kalendarium

15

12-2018

sobota

16

12-2018

niedziela

17

12-2018

pon.

18

12-2018

wtorek

19

12-2018

środa

20

12-2018

czwartek

21

12-2018

piątek

Najbliższe spotkanie

W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 22

Ostatnie spotkanie

Pogoń Siedlce (s)Rozwój Katowice
Pogoń Siedlce (s) 1:0 Rozwój Katowice
2018-12-01, 16:00:00
    relacja »

Wyniki

Ostatnia kolejka 21
Resovia (b) ROW 1964 Rybnik
Skra Częstochowa (b) 1:0 GKS Bełchatów
Siarka Tarnobrzeg Olimpia Elbląg
Błękitni Stargard 3:2 Znicz Pruszków
Elana Toruń (b) 0:2 Gryf Wejherowo
Pogoń Siedlce (s) 1:0 Rozwój Katowice
Ruch Chorzów (s) 1:1 Górnik Łęczna (s)
Widzew Łódź (b) 0:0 Stal Stalowa Wola
Radomiak Radom 4:2 Olimpia Grudziądz (s)