Siedlecka Piłka - strona nieoficjalna

Strona klubowa

Logowanie

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 571, wczoraj: 617
ogółem: 1 080 649

statystyki szczegółowe

Wyszukiwarka

Terminarz

Rozgrywki Ligowe

Kol. Data Drużyna 1 Wynik Drużyna 2 Relacja
12  2018-10-20 Podlasie Sokołów Podlaski Czarni Węgrów 17:00
12  2018-10-20 Victoria Kałuszyn Naprzód Skórzec (s) 17:00
12  2018-10-20 Jabłonianka Jabłonna Lacka Wilga Miastków Kościelny 17:00
12  2018-10-20 Fenix Siennica Tajfun Jartypory 17:00
12  2018-10-20 Miedzanka Miedzna (b) Kolektyw Oleśnica 17:00
12  2018-10-20 Tygrys Huta Mińska (b) Mazovia II Mińsk Mazowiecki 17:00
12  2018-10-20 Płomień Dębe Wielkie Zryw Sobolew 17:00
12  2018-10-20 Hutnik Huta Czechy Wektra Zbuczyn 17:00
11  2018-10-13 Zryw Sobolew 4:0 Wektra Zbuczyn zobacz ›
11  2018-10-13 Mazovia II Mińsk Mazowiecki 2:2 Płomień Dębe Wielkie zobacz ›
11  2018-10-13 Kolektyw Oleśnica 1:1 Tygrys Huta Mińska (b) zobacz ›
11  2018-10-13 Tajfun Jartypory 0:4 Miedzanka Miedzna (b) zobacz ›
11  2018-10-13 Wilga Miastków Kościelny 0:1 Fenix Siennica zobacz ›
11  2018-10-13 Naprzód Skórzec (s) 2:1 Jabłonianka Jabłonna Lacka zobacz ›
11  2018-10-13 Czarni Węgrów 2:1 Victoria Kałuszyn zobacz ›
11  2018-10-13 Podlasie Sokołów Podlaski 0:1 Hutnik Huta Czechy zobacz ›
10  2018-10-06 Victoria Kałuszyn 2:11 Podlasie Sokołów Podlaski zobacz ›
10  2018-10-06 Jabłonianka Jabłonna Lacka 2:2 Czarni Węgrów zobacz ›
10  2018-10-06 Fenix Siennica 2:2 Naprzód Skórzec (s) zobacz ›
10  2018-10-06 Miedzanka Miedzna (b) 2:5 Wilga Miastków Kościelny zobacz ›
10  2018-10-06 Tygrys Huta Mińska (b) 2:0 Tajfun Jartypory zobacz ›
10  2018-10-06 Płomień Dębe Wielkie 2:0 Kolektyw Oleśnica zobacz ›
10  2018-10-06 Wektra Zbuczyn 0:4 Mazovia II Mińsk Mazowiecki zobacz ›
10  2018-10-06 Hutnik Huta Czechy 3:2 Zryw Sobolew zobacz ›
2018-09-29 Mazovia II Mińsk Mazowiecki 8:0 Zryw Sobolew zobacz ›
2018-09-29 Kolektyw Oleśnica 4:1 Wektra Zbuczyn zobacz ›
2018-09-29 Tajfun Jartypory 1:1 Płomień Dębe Wielkie zobacz ›
2018-09-29 Wilga Miastków Kościelny 4:2 Tygrys Huta Mińska (b) zobacz ›
2018-09-29 Naprzód Skórzec (s) 2:2 Miedzanka Miedzna (b) zobacz ›
2018-09-29 Czarni Węgrów 1:1 Fenix Siennica zobacz ›
2018-09-29 Podlasie Sokołów Podlaski 9:0 Jabłonianka Jabłonna Lacka zobacz ›
2018-09-29 Victoria Kałuszyn 0:3 Hutnik Huta Czechy zobacz ›
2018-09-22 Jabłonianka Jabłonna Lacka 4:0 Victoria Kałuszyn zobacz ›
2018-09-22 Fenix Siennica 0:3 Podlasie Sokołów Podlaski zobacz ›
2018-09-22 Miedzanka Miedzna (b) 0:1 Czarni Węgrów zobacz ›
2018-09-22 Tygrys Huta Mińska (b) 1:2 Naprzód Skórzec (s) zobacz ›
2018-09-22 Płomień Dębe Wielkie 5:0 Wilga Miastków Kościelny zobacz ›
2018-09-22 Wektra Zbuczyn 4:0 Tajfun Jartypory zobacz ›
2018-09-22 Zryw Sobolew 1:2 Kolektyw Oleśnica zobacz ›
2018-09-22 Hutnik Huta Czechy 3:0 Mazovia II Mińsk Mazowiecki zobacz ›
2018-09-15 Kolektyw Oleśnica 0:2 Mazovia II Mińsk Mazowiecki zobacz ›
2018-09-15 Tajfun Jartypory 1:1 Zryw Sobolew zobacz ›
2018-09-15 Wilga Miastków Kościelny 0:3 Wektra Zbuczyn zobacz ›
2018-09-15 Naprzód Skórzec (s) 4:1 Płomień Dębe Wielkie zobacz ›
2018-09-15 Czarni Węgrów 1:2 Tygrys Huta Mińska (b) zobacz ›
2018-09-15 Podlasie Sokołów Podlaski 5:0 Miedzanka Miedzna (b) zobacz ›
2018-09-15 Victoria Kałuszyn 0:0 Fenix Siennica zobacz ›
2018-09-15 Jabłonianka Jabłonna Lacka 2:4 Hutnik Huta Czechy zobacz ›
2018-09-08 Wektra Zbuczyn 2:1 Naprzód Skórzec (s) zobacz ›
2018-09-08 Płomień Dębe Wielkie 1:1 Czarni Węgrów zobacz ›
2018-09-08 Mazovia II Mińsk Mazowiecki 5:0 Tajfun Jartypory zobacz ›
2018-09-08 Tygrys Huta Mińska (b) 0:6 Podlasie Sokołów Podlaski zobacz ›
2018-09-08 Miedzanka Miedzna (b) 0:4 Victoria Kałuszyn zobacz ›
2018-09-08 Hutnik Huta Czechy 8:0 Kolektyw Oleśnica zobacz ›
2018-09-08 Fenix Siennica 2:2 Jabłonianka Jabłonna Lacka zobacz ›
2018-09-01 Zryw Sobolew 2:1 Wilga Miastków Kościelny zobacz ›
2018-09-01 Naprzód Skórzec (s) 5:2 Zryw Sobolew zobacz ›
2018-09-01 Tajfun Jartypory 0:3 Kolektyw Oleśnica zobacz ›
2018-09-01 Czarni Węgrów 0:5 Wektra Zbuczyn zobacz ›
2018-09-01 Victoria Kałuszyn 2:1 Tygrys Huta Mińska (b) zobacz ›
2018-09-01 Jabłonianka Jabłonna Lacka 3:1 Miedzanka Miedzna (b) zobacz ›
2018-09-01 Fenix Siennica 1:1 Hutnik Huta Czechy zobacz ›
2018-09-01 Wilga Miastków Kościelny 3:1 Mazovia II Mińsk Mazowiecki zobacz ›
2018-09-01 Podlasie Sokołów Podlaski 5:0 Płomień Dębe Wielkie zobacz ›
2018-08-25 Płomień Dębe Wielkie 5:1 Victoria Kałuszyn zobacz ›
2018-08-25 Zryw Sobolew 1:1 Czarni Węgrów zobacz ›
2018-08-25 Kolektyw Oleśnica 2:1 Wilga Miastków Kościelny zobacz ›
2018-08-25 Wektra Zbuczyn 1:2 Podlasie Sokołów Podlaski zobacz ›
2018-08-25 Miedzanka Miedzna (b) 3:0 Fenix Siennica zobacz ›
2018-08-25 Tygrys Huta Mińska (b) 5:4 Jabłonianka Jabłonna Lacka zobacz ›
2018-08-25 Mazovia II Mińsk Mazowiecki 0:4 Naprzód Skórzec (s) zobacz ›
2018-08-25 Hutnik Huta Czechy 6:2 Tajfun Jartypory zobacz ›
2018-08-18 Zryw Sobolew 2:7 Podlasie Sokołów Podlaski zobacz ›
2018-08-18 Płomień Dębe Wielkie 3:1 Jabłonianka Jabłonna Lacka zobacz ›
2018-08-18 Wilga Miastków Kościelny 5:1 Tajfun Jartypory zobacz ›
2018-08-18 Naprzód Skórzec (s) 2:1 Kolektyw Oleśnica zobacz ›
2018-08-18 Czarni Węgrów 3:1 Mazovia II Mińsk Mazowiecki zobacz ›
2018-08-18 Victoria Kałuszyn 0:0 Wektra Zbuczyn zobacz ›
2018-08-18 Fenix Siennica 1:1 Tygrys Huta Mińska (b) zobacz ›
2018-08-18 Miedzanka Miedzna (b) 0:5 Hutnik Huta Czechy zobacz ›
2018-08-15 Tygrys Huta Mińska (b) 7:0 Miedzanka Miedzna (b) zobacz ›
2018-08-15 Fenix Siennica 3:0 Płomień Dębe Wielkie zobacz ›
2018-08-15 Wektra Zbuczyn 1:0 Jabłonianka Jabłonna Lacka zobacz ›
2018-08-15 Zryw Sobolew 6:0 Victoria Kałuszyn zobacz ›
2018-08-15 Mazovia II Mińsk Mazowiecki 1:2 Podlasie Sokołów Podlaski zobacz ›
2018-08-15 Kolektyw Oleśnica 1:1 Czarni Węgrów zobacz ›
2018-08-15 Tajfun Jartypory 0:3 Naprzód Skórzec (s) zobacz ›
2018-08-15 Hutnik Huta Czechy 3:0 Wilga Miastków Kościelny zobacz ›
2018-08-11 Naprzód Skórzec (s) 5:0 Wilga Miastków Kościelny zobacz ›
2018-08-11 Czarni Węgrów 2:4 Tajfun Jartypory zobacz ›
2018-08-11 Kolektyw Oleśnica 1:2 Podlasie Sokołów Podlaski zobacz ›
2018-08-11 Victoria Kałuszyn 2:2 Mazovia II Mińsk Mazowiecki zobacz ›
2018-08-11 Jabłonianka Jabłonna Lacka 1:3 Zryw Sobolew zobacz ›
2018-08-11 Fenix Siennica 0:0 Wektra Zbuczyn zobacz ›
2018-08-11 Miedzanka Miedzna (b) 1:4 Płomień Dębe Wielkie zobacz ›
2018-08-11 Tygrys Huta Mińska (b) 0:5 Hutnik Huta Czechy zobacz ›

Zegar

Reklama

Kalendarium

21

10-2018

niedziela

22

10-2018

pon.

23

10-2018

wtorek

24

10-2018

środa

25

10-2018

czwartek

26

10-2018

piątek

27

10-2018

sobota

Najbliższe spotkanie

W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 16

Ostatnie spotkanie

Pogoń Siedlce (s)Siarka Tarnobrzeg
Pogoń Siedlce (s) 2:1 Siarka Tarnobrzeg
2018-10-13, 15:00:00
    relacja »

Wyniki

Ostatnia kolejka 15
Znicz Pruszków 0:2 Stal Stalowa Wola
Siarka Tarnobrzeg Górnik Łęczna (s)
Radomiak Radom Pogoń Siedlce (s)
Skra Częstochowa (b) Błękitni Stargard
Ruch Chorzów (s) Widzew Łódź (b)
GKS Bełchatów Elana Toruń (b)
Olimpia Grudziądz (s) Resovia (b)
Olimpia Elbląg ROW 1964 Rybnik
Rozwój Katowice Gryf Wejherowo