Siedlecka Piłka - strona nieoficjalna

Strona klubowa

Logowanie

Menu główne

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 85, wczoraj: 351
ogółem: 1 030 664

statystyki szczegółowe

Wyszukiwarka

Tabela

Wszystkie spotkania

Lp. Nazwa drużyny M. Pkt. W. R. P. Br. Bil.
1.
herb
bz 29 61 19 4 6 79 - 24 +55
2.
herb
bz 29 57 18 3 8 87 - 38 +49
3.
herb
bz 29 57 18 3 8 65 - 45 +20
4.
herb
bz 29 56 17 5 7 75 - 33 +42
5.
herb
bz 29 54 16 6 7 51 - 32 +19
6.
herb
bz 29 52 16 4 9 78 - 49 +29
7.
herb
bz 29 48 14 6 9 66 - 54 +12
8.
herb
bz 28 42 12 6 10 57 - 54 +3
9.
herb
bz 29 39 12 3 14 54 - 62 -8
10.
herb
bz 29 37 11 4 14 48 - 68 -20
11.
herb
bz 29 36 11 3 15 41 - 49 -8
12.
herb
bz 29 30 8 6 15 44 - 63 -19
13.
herb
bz 29 28 8 4 17 35 - 81 -46
14.
herb
bz 30 25 7 4 19 23 - 68 -45
15.
herb
bz 29 23 6 5 18 27 - 58 -31
16.
herb
bz 29 16 4 4 21 32 - 84 -52

Spotkania u siebie

Lp. Nazwa drużyny M. Pkt. W. R. P. Br. Bil.
1.
herb
15 36 11 3 1 54 - 15 +39
2.
herb
14 35 11 2 1 42 - 6 +36
3.
herb
15 34 11 1 3 52 - 16 +36
4.
herb
14 31 10 1 3 44 - 19 +25
5.
herb
14 29 9 2 3 27 - 12 +15
6.
herb
15 29 8 5 2 35 - 23 +12
7.
herb
14 26 8 2 4 33 - 17 +16
8.
herb
14 26 8 2 4 26 - 17 +9
9.
herb
15 25 7 4 4 26 - 19 +7
10.
herb
15 22 6 4 5 31 - 28 +3
11.
herb
14 21 7 0 7 31 - 30 +1
12.
herb
15 18 5 3 7 24 - 34 -10
13.
herb
14 14 4 2 8 16 - 35 -19
14.
herb
15 12 4 0 11 10 - 30 -20
15.
herb
14 8 2 2 10 16 - 31 -15
16.
herb
15 5 1 2 12 19 - 44 -25

Spotkania wyjazdowe

Lp. Nazwa drużyny M. Pkt. W. R. P. Br. Bil.
1.
herb
15 28 8 4 3 25 - 15 +10
2.
herb
15 28 9 1 5 38 - 33 +5
3.
herb
15 26 8 2 5 37 - 18 +19
4.
herb
14 23 7 2 5 35 - 22 +13
5.
herb
15 21 6 3 6 34 - 30 +4
6.
herb
14 20 6 2 6 21 - 18 +3
7.
herb
14 19 6 1 7 31 - 31 0
8.
herb
14 19 6 1 7 24 - 34 -10
9.
herb
15 18 5 3 7 23 - 32 -9
10.
herb
13 17 5 2 6 31 - 35 -4
11.
herb
15 15 4 3 8 11 - 27 -16
12.
herb
15 14 4 2 9 19 - 46 -27
13.
herb
15 13 3 4 8 13 - 38 -25
14.
herb
14 11 3 2 9 13 - 40 -27
15.
herb
15 10 3 1 11 8 - 32 -24
16.
herb
14 8 2 2 10 13 - 35 -22

Tabela - runda jesienna

Lp. Nazwa drużyny M. Pkt. W. R. P. Br. Bil.
1. Orzeł UninOrzeł Unin 15 30 9 3 3 36 - 11 +25
2. Mazovia II Mińsk MazowieckiMazovia II Mińsk Mazowiecki 15 30 9 3 3 37 - 14 +23
3. Płomień Dębe WielkiePłomień Dębe Wielkie 15 29 9 2 4 45 - 29 +16
4. Fenix SiennicaFenix Siennica 15 29 9 2 4 29 - 21 +8
5. Hutnik Huta CzechyHutnik Huta Czechy 15 28 9 1 5 48 - 21 +27
6. Czarni WęgrówCzarni Węgrów 15 27 8 3 4 37 - 31 +6
7. Jabłonianka Jabłonna LackaJabłonianka Jabłonna Lacka 15 25 8 1 6 30 - 25 +5
8. Tajfun JartyporyTajfun Jartypory 15 23 7 2 6 30 - 30 0
9. Victoria KałuszynVictoria Kałuszyn 15 22 7 1 7 28 - 28 0
10. Podlasie Sokołów PodlaskiPodlasie Sokołów Podlaski 15 21 6 3 6 21 - 27 -6
11. Zryw SobolewZryw Sobolew 14 19 6 1 7 32 - 36 -4
12. Wektra ZbuczynWektra Zbuczyn 16 16 5 1 10 13 - 37 -24
13. Wilga Miastków KościelnyWilga Miastków Kościelny 15 14 4 2 9 18 - 36 -18
14. Kolektyw OleśnicaKolektyw Oleśnica 15 12 3 3 9 23 - 42 -19
15. Sęp ŻelechówSęp Żelechów 15 11 3 2 10 16 - 34 -18
16. Watra MrozyWatra Mrozy 15 8 2 2 11 13 - 34 -21

Tabela - runda wiosenna

Lp. Nazwa drużyny M. Pkt. W. R. P. Br. Bil.
1. Podlasie Sokołów PodlaskiPodlasie Sokołów Podlaski 14 36 12 0 2 44 - 18 +26
2. Orzeł UninOrzeł Unin 14 31 10 1 3 43 - 13 +30
3. Hutnik Huta CzechyHutnik Huta Czechy 14 29 9 2 3 39 - 17 +22
4. Mazovia II Mińsk MazowieckiMazovia II Mińsk Mazowiecki 14 26 8 2 4 38 - 19 +19
5. Fenix SiennicaFenix Siennica 14 25 7 4 3 22 - 11 +11
6. Płomień Dębe WielkiePłomień Dębe Wielkie 14 23 7 2 5 33 - 20 +13
7. Zryw SobolewZryw Sobolew 14 23 6 5 3 25 - 18 +7
8. Czarni WęgrówCzarni Węgrów 14 21 6 3 5 29 - 23 +6
9. Victoria KałuszynVictoria Kałuszyn 14 17 5 2 7 26 - 34 -8
10. Wilga Miastków KościelnyWilga Miastków Kościelny 14 16 4 4 6 26 - 27 -1
11. Kolektyw OleśnicaKolektyw Oleśnica 14 16 5 1 8 12 - 39 -27
12. Watra MrozyWatra Mrozy 14 15 4 3 7 14 - 24 -10
13. Tajfun JartyporyTajfun Jartypory 14 14 4 2 8 18 - 38 -20
14. Jabłonianka Jabłonna LackaJabłonianka Jabłonna Lacka 14 11 3 2 9 11 - 24 -13
15. Wektra ZbuczynWektra Zbuczyn 14 9 2 3 9 10 - 31 -21
16. Sęp ŻelechówSęp Żelechów 14 5 1 2 11 16 - 50 -34

Tabela ligowa - zestawienie

Drużyna12345678910111213141516
1. Mazovia II Mińsk Mazowiecki XXX 8:12:23:13:23:00:07:03:24:16:17:10:12:15:11:1
2. Czarni Węgrów3:0 XXX 3:12:23:30:42:02:14:14:13:32:20:0 - 4:31:2
3. Fenix Siennica - 2:0 XXX 2:12:00:43:21:12:34:10:14:24:12:00:00:1
4. Hutnik Huta Czechy2:11:42:3 XXX 1:14:17:03:01:32:16:11:03:010:05:14:0
5. Płomień Dębe Wielkie0:14:32:01:2 XXX 4:31:08:13:2 - 1:27:25:13:25:00:0
6. Orzeł Unin0:14:00:01:03:1 XXX 3:0 - 4:02:27:03:16:02:16:01:0
7. Jabłonianka Jabłonna Lacka1:11:21:22:07:20:2 XXX 2:41:14:11:06:1 - 4:12:01:0
8. Tajfun Jartypory1:43:60:11:12:80:30:1 XXX 3:2 - 0:64:00:01:13:04:0
9. Victoria Kałuszyn2:01:02:31:52:12:51:21:3 XXX 4:73:03:01:3 - 4:14:0
10. Zryw Sobolew0:10:00:02:12:52:03:03:06:2 XXX 0:60:24:01:10:03:1
11. Podlasie Sokołów Podlaski2:03:11:0 - 0:10:02:02:10:32:1 XXX 1:15:14:11:24:0
12. Kolektyw Oleśnica3:0 - 1:70:23:20:61:01:40:03:40:4 XXX 1:11:02:30:2
13. Wektra Zbuczyn3:20:50:10:10:20:41:00:20:11:31:50:1 XXX 3:10:21:0
14. Wilga Miastków Kościelny0:30:30:03:61:12:13:22:14:11:21:25:03:3 XXX 3:03:3
15. Sęp Żelechów1:71:41:32:80:21:15:01:30:01:44:51:31:20:1 XXX 0:1
16. Watra Mrozy0:03:20:22:51:30:30:11:31:23:30:22:33:00:2 - XXX

Zegar

Reklama