Siedlecka Piłka - strona nieoficjalna

Strona klubowa

Logowanie

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 501, wczoraj: 617
ogółem: 1 080 579

statystyki szczegółowe

Wyszukiwarka

Tabela

Wszystkie spotkania

Lp. Nazwa drużyny M. Pkt. W. R. P. Br. Bil.
1.
herb
plus 11 31 10 1 0 42 - 7 +35
2.
herb
minus 11 30 10 0 1 52 - 8 +44
3.
herb
bz 11 26 8 2 1 32 - 12 +20
4.
herb
plus 11 18 5 3 3 24 - 19 +5
5.
herb
minus 11 17 5 2 4 17 - 15 +2
6.
herb
bz 11 14 4 2 5 26 - 19 +7
7.
herb
bz 11 14 4 2 5 22 - 26 -4
8.
herb
plus 11 14 3 5 3 15 - 19 -4
9.
herb
plus 11 14 4 2 5 24 - 29 -5
10.
herb
minus 11 14 4 2 5 15 - 21 -6
11.
herb
plus 11 13 2 7 2 11 - 13 -2
12.
herb
minus 11 12 4 0 7 19 - 27 -8
13.
herb
bz 11 9 2 3 6 12 - 34 -22
14.
herb
bz 11 8 2 2 7 20 - 32 -12
15.
herb
plus 11 7 2 1 8 13 - 36 -23
16.
herb
minus 11 5 1 2 8 9 - 36 -27

Spotkania u siebie

Lp. Nazwa drużyny M. Pkt. W. R. P. Br. Bil.
1.
herb
6 16 5 1 0 20 - 7 +13
2.
herb
5 15 5 0 0 23 - 4 +19
3.
herb
5 13 4 1 0 16 - 3 +13
4.
herb
6 10 3 1 2 16 - 11 +5
5.
herb
4 9 3 0 1 19 - 1 +18
6.
herb
5 9 3 0 2 12 - 8 +4
7.
herb
5 9 3 0 2 8 - 7 +1
8.
herb
6 9 3 0 3 15 - 17 -2
9.
herb
6 8 2 2 2 9 - 8 +1
10.
herb
7 8 1 5 1 9 - 9 0
11.
herb
5 7 2 1 2 16 - 8 +8
12.
herb
5 7 2 1 2 12 - 10 +2
13.
herb
6 7 2 1 3 9 - 14 -5
14.
herb
6 6 1 3 2 6 - 17 -11
15.
herb
6 3 1 0 5 6 - 19 -13
16.
herb
5 2 0 2 3 2 - 12 -10

Spotkania wyjazdowe

Lp. Nazwa drużyny M. Pkt. W. R. P. Br. Bil.
1.
herb
7 21 7 0 0 33 - 7 +26
2.
herb
6 16 5 1 0 19 - 3 +16
3.
herb
5 10 3 1 1 12 - 5 +7
4.
herb
6 8 2 2 2 9 - 8 +1
5.
herb
5 7 1 4 0 6 - 5 +1
6.
herb
6 7 2 1 3 10 - 11 -1
7.
herb
5 6 2 0 3 6 - 13 -7
8.
herb
5 5 1 2 2 7 - 9 -2
9.
herb
4 5 1 2 1 2 - 4 -2
10.
herb
6 5 1 2 3 8 - 16 -8
11.
herb
5 4 1 1 3 8 - 18 -10
12.
herb
5 4 1 1 3 7 - 17 -10
13.
herb
5 3 1 0 4 6 - 17 -11
14.
herb
6 3 1 0 5 7 - 19 -12
15.
herb
6 3 1 0 5 7 - 24 -17
16.
herb
6 1 0 1 5 8 - 22 -14

Tabela - runda jesienna

Lp. Nazwa drużyny M. Pkt. W. R. P. Br. Bil.
1. Hutnik Huta CzechyHutnik Huta Czechy 11 31 10 1 0 42 - 7 +35
2. Podlasie Sokołów PodlaskiPodlasie Sokołów Podlaski 11 30 10 0 1 52 - 8 +44
3. Naprzód Skórzec (s)Naprzód Skórzec (s) 11 26 8 2 1 32 - 12 +20
4. Płomień Dębe WielkiePłomień Dębe Wielkie 11 18 5 3 3 24 - 19 +5
5. Wektra ZbuczynWektra Zbuczyn 11 17 5 2 4 17 - 15 +2
6. Mazovia II Mińsk MazowieckiMazovia II Mińsk Mazowiecki 11 14 4 2 5 26 - 19 +7
7. Tygrys Huta Mińska (b)Tygrys Huta Mińska (b) 11 14 4 2 5 22 - 26 -4
8. Czarni WęgrówCzarni Węgrów 11 14 3 5 3 15 - 19 -4
9. Zryw SobolewZryw Sobolew 11 14 4 2 5 24 - 29 -5
10. Kolektyw OleśnicaKolektyw Oleśnica 11 14 4 2 5 15 - 21 -6
11. Fenix SiennicaFenix Siennica 11 13 2 7 2 11 - 13 -2
12. Wilga Miastków KościelnyWilga Miastków Kościelny 11 12 4 0 7 19 - 27 -8
13. Victoria KałuszynVictoria Kałuszyn 11 9 2 3 6 12 - 34 -22
14. Jabłonianka Jabłonna LackaJabłonianka Jabłonna Lacka 11 8 2 2 7 20 - 32 -12
15. Miedzanka Miedzna (b)Miedzanka Miedzna (b) 11 7 2 1 8 13 - 36 -23
16. Tajfun JartyporyTajfun Jartypory 11 5 1 2 8 9 - 36 -27

Tabela - runda wiosenna

Lp. Nazwa drużyny M. Pkt. W. R. P. Br. Bil.
1. Mazovia II Mińsk MazowieckiMazovia II Mińsk Mazowiecki 0 0 0 0 0 0 - 0 0
2. Miedzanka Miedzna (b)Miedzanka Miedzna (b) 0 0 0 0 0 0 - 0 0
3. Kolektyw OleśnicaKolektyw Oleśnica 0 0 0 0 0 0 - 0 0
4. Wektra ZbuczynWektra Zbuczyn 0 0 0 0 0 0 - 0 0
5. Wilga Miastków KościelnyWilga Miastków Kościelny 0 0 0 0 0 0 - 0 0
6. Tajfun JartyporyTajfun Jartypory 0 0 0 0 0 0 - 0 0
7. Jabłonianka Jabłonna LackaJabłonianka Jabłonna Lacka 0 0 0 0 0 0 - 0 0
8. Zryw SobolewZryw Sobolew 0 0 0 0 0 0 - 0 0
9. Płomień Dębe WielkiePłomień Dębe Wielkie 0 0 0 0 0 0 - 0 0
10. Victoria KałuszynVictoria Kałuszyn 0 0 0 0 0 0 - 0 0
11. Czarni WęgrówCzarni Węgrów 0 0 0 0 0 0 - 0 0
12. Fenix SiennicaFenix Siennica 0 0 0 0 0 0 - 0 0
13. Hutnik Huta CzechyHutnik Huta Czechy 0 0 0 0 0 0 - 0 0
14. Naprzód Skórzec (s)Naprzód Skórzec (s) 0 0 0 0 0 0 - 0 0
15. Podlasie Sokołów PodlaskiPodlasie Sokołów Podlaski 0 0 0 0 0 0 - 0 0
16. Tygrys Huta Mińska (b)Tygrys Huta Mińska (b) 0 0 0 0 0 0 - 0 0

Tabela ligowa - zestawienie

Drużyna12345678910111213141516
1. Mazovia II Mińsk Mazowiecki XXX 1:20:4 - - - - 2:28:0 - 5:0 - - - - -
2. Podlasie Sokołów Podlaski - XXX - 0:1 - - - 5:0 - 9:0 - - - - 5:0 -
3. Naprzód Skórzec (s) - - XXX - - - - 4:15:22:1 - 5:0 - 2:12:2 -
4. Hutnik Huta Czechy3:0 - - XXX - - - - 3:2 - 6:23:0 - 8:0 - -
5. Fenix Siennica - 0:32:21:1 XXX - - 3:0 - 2:2 - - 0:0 - - 1:1
6. Czarni Węgrów3:1 - - - 1:1 XXX 2:1 - - - 2:4 - 0:5 - - 1:2
7. Victoria Kałuszyn2:22:11 - 0:30:0 - XXX - - - - - 0:0 - - 2:1
8. Płomień Dębe Wielkie - - - - - 1:15:1 XXX - 3:1 - 5:0 - 2:0 - -
9. Zryw Sobolew - 2:7 - - - 1:16:0 - XXX - - 2:14:01:2 - -
10. Jabłonianka Jabłonna Lacka - - - 2:4 - 2:24:0 - 1:3 XXX - - - - 3:1 -
11. Tajfun Jartypory - - 0:3 - - - - 1:11:1 - XXX - - 0:30:4 -
12. Wilga Miastków Kościelny3:1 - - - 0:1 - - - - - 5:1 XXX 0:3 - - 4:2
13. Wektra Zbuczyn0:41:22:1 - - - - - - 1:04:0 - XXX - - -
14. Kolektyw Oleśnica0:21:2 - - - 1:1 - - - - - 2:14:1 XXX - 1:1
15. Miedzanka Miedzna (b) - - - 0:53:00:10:41:4 - - - 2:5 - - XXX -
16. Tygrys Huta Mińska (b) - 0:61:20:5 - - - - - 5:42:0 - - - 7:0 XXX

Zegar

Reklama

Kalendarium

21

10-2018

niedziela

22

10-2018

pon.

23

10-2018

wtorek

24

10-2018

środa

25

10-2018

czwartek

26

10-2018

piątek

27

10-2018

sobota

Najbliższe spotkanie

W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 16

Ostatnie spotkanie

Pogoń Siedlce (s)Siarka Tarnobrzeg
Pogoń Siedlce (s) 2:1 Siarka Tarnobrzeg
2018-10-13, 15:00:00
    relacja »

Wyniki

Ostatnia kolejka 15
Znicz Pruszków 0:2 Stal Stalowa Wola
Siarka Tarnobrzeg Górnik Łęczna (s)
Radomiak Radom Pogoń Siedlce (s)
Skra Częstochowa (b) Błękitni Stargard
Ruch Chorzów (s) Widzew Łódź (b)
GKS Bełchatów Elana Toruń (b)
Olimpia Grudziądz (s) Resovia (b)
Olimpia Elbląg ROW 1964 Rybnik
Rozwój Katowice Gryf Wejherowo