Siedlecka Piłka - strona nieoficjalna

Strona klubowa

Logowanie

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 65, wczoraj: 520
ogółem: 1 051 833

statystyki szczegółowe

Wyszukiwarka

Tabela

Wszystkie spotkania

Lp. Nazwa drużyny M. Pkt. W. R. P. Br. Bil.
1.
herb
bz 1 3 1 0 0 5 - 0 +5
2.
herb
bz 1 3 1 0 0 5 - 0 +5
3.
herb
bz 1 3 1 0 0 4 - 1 +3
4.
herb
bz 1 3 1 0 0 4 - 2 +2
5.
herb
bz 1 3 1 0 0 3 - 1 +2
6.
herb
bz 1 3 1 0 0 2 - 1 +1
7.
herb
bz 1 1 0 1 0 2 - 2 0
8.
herb
bz 1 1 0 1 0 2 - 2 0
9.
herb
bz 1 1 0 1 0 0 - 0 0
10.
herb
bz 1 1 0 1 0 0 - 0 0
11.
herb
bz 1 0 0 0 1 1 - 2 -1
12.
herb
bz 1 0 0 0 1 2 - 4 -2
13.
herb
bz 1 0 0 0 1 1 - 3 -2
14.
herb
bz 1 0 0 0 1 1 - 4 -3
15.
herb
bz 1 0 0 0 1 0 - 5 -5
16.
herb
bz 1 0 0 0 1 0 - 5 -5

Spotkania u siebie

Lp. Nazwa drużyny M. Pkt. W. R. P. Br. Bil.
1.
herb
1 3 1 0 0 5 - 0 +5
2.
herb
1 1 0 1 0 2 - 2 0
3.
herb
1 1 0 1 0 0 - 0 0
4.
herb
0 0 0 0 0 0 - 0 0
5.
herb
0 0 0 0 0 0 - 0 0
6.
herb
0 0 0 0 0 0 - 0 0
7.
herb
0 0 0 0 0 0 - 0 0
8.
herb
0 0 0 0 0 0 - 0 0
9.
herb
0 0 0 0 0 0 - 0 0
10.
herb
0 0 0 0 0 0 - 0 0
11.
herb
0 0 0 0 0 0 - 0 0
12.
herb
1 0 0 0 1 1 - 2 -1
13.
herb
1 0 0 0 1 2 - 4 -2
14.
herb
1 0 0 0 1 1 - 3 -2
15.
herb
1 0 0 0 1 1 - 4 -3
16.
herb
1 0 0 0 1 0 - 5 -5

Spotkania wyjazdowe

Lp. Nazwa drużyny M. Pkt. W. R. P. Br. Bil.
1.
herb
1 3 1 0 0 5 - 0 +5
2.
herb
1 3 1 0 0 4 - 1 +3
3.
herb
1 3 1 0 0 4 - 2 +2
4.
herb
1 3 1 0 0 3 - 1 +2
5.
herb
1 3 1 0 0 2 - 1 +1
6.
herb
1 1 0 1 0 2 - 2 0
7.
herb
1 1 0 1 0 0 - 0 0
8.
herb
0 0 0 0 0 0 - 0 0
9.
herb
0 0 0 0 0 0 - 0 0
10.
herb
0 0 0 0 0 0 - 0 0
11.
herb
0 0 0 0 0 0 - 0 0
12.
herb
0 0 0 0 0 0 - 0 0
13.
herb
0 0 0 0 0 0 - 0 0
14.
herb
0 0 0 0 0 0 - 0 0
15.
herb
0 0 0 0 0 0 - 0 0
16.
herb
1 0 0 0 1 0 - 5 -5

Tabela - runda jesienna

Lp. Nazwa drużyny M. Pkt. W. R. P. Br. Bil.
1. Naprzód Skórzec (s)Naprzód Skórzec (s) 1 3 1 0 0 5 - 0 +5
2. Hutnik Huta CzechyHutnik Huta Czechy 1 3 1 0 0 5 - 0 +5
3. Płomień Dębe WielkiePłomień Dębe Wielkie 1 3 1 0 0 4 - 1 +3
4. Tajfun JartyporyTajfun Jartypory 1 3 1 0 0 4 - 2 +2
5. Zryw SobolewZryw Sobolew 1 3 1 0 0 3 - 1 +2
6. Podlasie Sokołów PodlaskiPodlasie Sokołów Podlaski 1 3 1 0 0 2 - 1 +1
7. Mazovia II Mińsk MazowieckiMazovia II Mińsk Mazowiecki 1 1 0 1 0 2 - 2 0
8. Victoria KałuszynVictoria Kałuszyn 1 1 0 1 0 2 - 2 0
9. Fenix SiennicaFenix Siennica 1 1 0 1 0 0 - 0 0
10. Wektra ZbuczynWektra Zbuczyn 1 1 0 1 0 0 - 0 0
11. Kolektyw OleśnicaKolektyw Oleśnica 1 0 0 0 1 1 - 2 -1
12. Czarni WęgrówCzarni Węgrów 1 0 0 0 1 2 - 4 -2
13. Jabłonianka Jabłonna LackaJabłonianka Jabłonna Lacka 1 0 0 0 1 1 - 3 -2
14. Miedzanka Miedzna (b)Miedzanka Miedzna (b) 1 0 0 0 1 1 - 4 -3
15. Wilga Miastków KościelnyWilga Miastków Kościelny 1 0 0 0 1 0 - 5 -5
16. Tygrys Huta Mińska (b)Tygrys Huta Mińska (b) 1 0 0 0 1 0 - 5 -5

Tabela - runda wiosenna

Lp. Nazwa drużyny M. Pkt. W. R. P. Br. Bil.
1. Mazovia II Mińsk MazowieckiMazovia II Mińsk Mazowiecki 0 0 0 0 0 0 - 0 0
2. Miedzanka Miedzna (b)Miedzanka Miedzna (b) 0 0 0 0 0 0 - 0 0
3. Kolektyw OleśnicaKolektyw Oleśnica 0 0 0 0 0 0 - 0 0
4. Wektra ZbuczynWektra Zbuczyn 0 0 0 0 0 0 - 0 0
5. Wilga Miastków KościelnyWilga Miastków Kościelny 0 0 0 0 0 0 - 0 0
6. Tajfun JartyporyTajfun Jartypory 0 0 0 0 0 0 - 0 0
7. Jabłonianka Jabłonna LackaJabłonianka Jabłonna Lacka 0 0 0 0 0 0 - 0 0
8. Zryw SobolewZryw Sobolew 0 0 0 0 0 0 - 0 0
9. Płomień Dębe WielkiePłomień Dębe Wielkie 0 0 0 0 0 0 - 0 0
10. Victoria KałuszynVictoria Kałuszyn 0 0 0 0 0 0 - 0 0
11. Czarni WęgrówCzarni Węgrów 0 0 0 0 0 0 - 0 0
12. Fenix SiennicaFenix Siennica 0 0 0 0 0 0 - 0 0
13. Hutnik Huta CzechyHutnik Huta Czechy 0 0 0 0 0 0 - 0 0
14. Naprzód Skórzec (s)Naprzód Skórzec (s) 0 0 0 0 0 0 - 0 0
15. Podlasie Sokołów PodlaskiPodlasie Sokołów Podlaski 0 0 0 0 0 0 - 0 0
16. Tygrys Huta Mińska (b)Tygrys Huta Mińska (b) 0 0 0 0 0 0 - 0 0

Tabela ligowa - zestawienie

Drużyna12345678910111213141516
1. Mazovia II Mińsk Mazowiecki XXX - - - - - - - - - - - - - - -
2. Podlasie Sokołów Podlaski - XXX - - - - - - - - - - - - - -
3. Naprzód Skórzec (s) - - XXX - - - - - - - - 5:0 - - - -
4. Hutnik Huta Czechy - - - XXX - - - - - - - - - - - -
5. Fenix Siennica - - - - XXX - - - - - - - 0:0 - - -
6. Czarni Węgrów - - - - - XXX - - - - 2:4 - - - - -
7. Victoria Kałuszyn2:2 - - - - - XXX - - - - - - - - -
8. Płomień Dębe Wielkie - - - - - - - XXX - - - - - - - -
9. Zryw Sobolew - - - - - - - - XXX - - - - - - -
10. Jabłonianka Jabłonna Lacka - - - - - - - - 1:3 XXX - - - - - -
11. Tajfun Jartypory - - - - - - - - - - XXX - - - - -
12. Wilga Miastków Kościelny - - - - - - - - - - - XXX - - - -
13. Wektra Zbuczyn - - - - - - - - - - - - XXX - - -
14. Kolektyw Oleśnica - 1:2 - - - - - - - - - - - XXX - -
15. Miedzanka Miedzna (b) - - - - - - - 1:4 - - - - - - XXX -
16. Tygrys Huta Mińska (b) - - - 0:5 - - - - - - - - - - - XXX

Zegar

Reklama

Kalendarium

15

08-2018

środa

16

08-2018

czwartek

17

08-2018

piątek

18

08-2018

sobota

19

08-2018

niedziela

20

08-2018

pon.

21

08-2018

wtorek

Najbliższe spotkanie

W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 5

Ostatnie spotkanie

Rozwój KatowicePogoń Siedlce (s)
Rozwój Katowice 2:2 Pogoń Siedlce (s)
2018-08-11, 17:00:00
    relacja »

Wyniki

Ostatnia kolejka 4
Gryf Wejherowo 3:1 Elana Toruń (b)
Rozwój Katowice 2:2 Pogoń Siedlce (s)
Stal Stalowa Wola 3:0 Widzew Łódź (b)
ROW 1964 Rybnik 2:1 Resovia (b)
Olimpia Grudziądz (s) 1:0 Radomiak Radom
Znicz Pruszków 1:2 Błękitni Stargard
GKS Bełchatów 3:0 Skra Częstochowa (b)
Górnik Łęczna (s) 5:1 Ruch Chorzów (s)
Olimpia Elbląg 0:2 Siarka Tarnobrzeg