Siedlecka Piłka - strona nieoficjalna

Strona klubowa

Logowanie

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 306, wczoraj: 508
ogółem: 1 096 818

statystyki szczegółowe

Wyszukiwarka

Klasyfikacja strzelców (Siedlce)

KLASA A 2018/2019

Klasyfikacja strzelców po 13 kolejce

 23 bramki 
Śliwka Konrad (Jastrząb Żeliszew)

 11 bramek 
​Sadowski Marcin (MKS Małkinia)

 9 bramek 
Jaszczuk Dominik (Tęcza Korczew)
Klewek Paweł (Polonez Mordy)

Oniśk Paweł (LKS Ostrówek)
Serwatka Daniel (Watra Mrozy)

 8 bramek 
Kopacz Mariusz (LKS Ostrówek)
Paczuski Daniel (Polonez Mordy)

Wronowski Jacek (Watra Mrozy)

 7 bramek 
Maliszewski Cezary (MKS Małkinia)
Sadowiak Patryk (Jastrząb Żeliszew)
Skóra Radosław (Olimpia Latowicz)

 6 bramek 
Rutkowski Mateusz (MKS Małkinia)

 5 bramek 
Burko Vitalii (Kosovia Kosów Lacki)
Ceranka Patryk (Watra Mrozy)
Gańko Jakub (Tęcza Stanisławów)
Kosyl Adrian (Watra Mrozy)
Rejmer Seweryn (Tęcza Stanisławów)
Świątek Marcin (Olimpia Latowicz)

 4 bramki 
Bajszczak Mateusz (Watra Mrozy)
Branicki Michał (Jutrzenka Cegłów)
Chwedoruk Kacper (Tęcza Korczew)
Dmochowski Karol (MKS Małkinia)
Dzieciątko Przemysław (Wicher Sadowne)
Filipiec Piotr (Jutrzenka Cegłów)
Jaworski Michał (Sęp Żelechów)

Kazula Rafał (LKS Ostrówek)
Oszkiel Hubert (Olimpia Latowicz)
Padysz Mateusz (Olimpia Latowicz)
Polewski Sebastian (LKS Ostrówek)
Sadowski Piotr (Wicher Sadowne)

Zakrzewski Patryk (Tęcza Stanisławów)
Zalewski Łukasz (Kosovia Kosów Lacki)

 3 bramki 
Bareja Cezary (Jastrząb Żeliszew)
Iskra Grzegorz (Jastrząb Żeliszew)
Kaniewski Damian (Olimpia Latowicz)
Karpiniuk Karol (Polonez Mordy)
Kowalczyk Tomasz (Wicher Sadowne)
Krawczyk Tomasz (Tęcza Korczew)
Majchrzak Michał (Polonez Mordy)
Maliszewski Przemysław (MKS Małkinia)
Mróz Kacper (Polonez Mordy)
Mularczyk Michał (Jastrząb Żeliszew)

Mulawa Krzysztof (Jastrząb Żeliszew)
Radzio Michał (Olimpia Latowicz)
Sawtyruk Paweł (Tęcza Korczew)
Stępień Paweł (Polonez Mordy)
Wierzbicki Paweł (Błękitni Stoczek Węgrowski)
Wróbel Kamil (Tęcza Stanisławów)
Żochowski Krzysztof (Kosovia Kosów Lacki)
Żydkiewicz Maciej (Watra Mrozy)

 2 bramki 
Barszcz Piotr (MKS Małkinia)
Akonom Konrad (LKS Ostrówek)
Chudzik-Lipka Grzegorz (Błękitni Stoczek Węgrowski)
Gałkowski Daniel (Sęp Żelechów)
Giziński Cezary (MKS Małkinia)
Grig Paweł (LKS Ostrówek)

Jajszczak Sebastian (Olimpia Latowicz)
Jasiński Grzegorz (Kosovia Kosów Lacki)
Jóźwiak Paweł (Jastrząb Żeliszew)
Kandulski Konrad (Wicher Sadowne)
Księżopolski Kamil (Polonez Mordy)

Królak Patryk (Olimpia Latowicz)
Kruk Paweł (Tęcza Korczew)

Maksymiak Paweł (Kosovia Kosów Lacki)
Matusik Maciej (Błękitni Stoczek Węgrowski)
Mądry Piotr (Sęp Żelechów)
Mianowicz Łukasz (Wicher Sadowne)
Michalik Paweł (Sęp Żelechów)
Mysłowski Ariel (Polonez Mordy)
Ojdana Mateusz (LKS Ostrówek)
Pykasz Michał (Tęcza Korczew)
Rutkowski Michał (Jutrzenka Cegłów)
Sadoch Karol (Jutrzenka Cegłów)
Sikora Szymon (Watra Mrozy)
Siwiński Łukasz (Błękitni Stoczek Węgrowski)
Stańczewski Paweł (Tęcza Korczew)

Stodulski Albert (Sęp Żelechów)
Trębicki Adam (Tęcza Stanisławów)
Wąsowski Krzysztof (Jutrzenka Cegłów)
Wróblewski Bartosz (MKS Małkinia)
Wycech Szymon (Wicher Sadowne)
Wysokiński Hubert (Grodzisk Krzymosze)
Zwierz Mateusz (Olimpia Latowicz)

 1 bramka 
Bartoszuk Sebastian (Tęcza Korczew)
Ciok Maciej (Tęcza Stanisławów)
Chudzik-Lipka Adam (Błękitni Stoczek Węgrowski)
Czerwonka Daniel (Jutrzenka Cegłów)
Florowski Sylwester (Tęcza Stanisławów)
Glanowski Łukasz (Tęcza Stanisławów)
Glinka Michał (LKS Ostrówek)
Głuchowski Sebastian (Grodzisk Krzymosze)
Grudziąż Kacper (Błękitni Stoczek Węgrowski)

Jakubowski Mateusz (Wicher Sadowne)
Jaworski Seweryn (Sęp Żelechów)
Kandulski Kamil (Wicher Sadowne)
Kozyra Adrian (Watra Mrozy)
Laskowski Sebastian (Tęcza Stanisławów)
Marszałek Marcin (Tęcza Korczew)
Matyska Cezary (Sęp Żelechów)
Michalak Damian (Grodzisk Krzymosze)
Michalak Jarosław (Grodzisk Krzymosze)
Michalak Konrad (Grodzisk Krzymosze)
Michalak Maciej (Grodzisk Krzymosze)
Oniśk Sławomir (Błękitni Stoczek Węgrowski)
Osiński Bartosz (Watra Mrozy)
Owczarczyk Piotr (Sęp Żelechów)
Pałdyna Rafał (Olimpia Latowicz)
Reda Karol (Olimpia Latowicz)
Roguski Dominik (Jastrząb Żeliszew)
Sikorski Piotr (Jutrzenka Cegłów)
Słyk Szymon (Sęp Żelechów)
Stępień Michał (LKS Ostrówek)
Strojek Jakub (Jastrząb Żeliszew)
Szeląg Mateusz (Olimpia Latowicz)
Uziębło Mariusz (Wicher Sadowne)
Wojtczuk Tomasz (Kosovia Kosów Lacki)
Wycech Paweł (Wicher Sadowne)
Wyczółkowski Maciej (Grodzisk Krzymosze)
Zacharczuk Paweł (Grodzisk Krzymosze)
Zalewski Paweł (LKS Ostrówek)

 4 bramki Samobójcze 
8 kolejka Sęp Żelechów - LKS Ostrówek (bramka dla Ostrówka zawodnik Sępa)
9 kolejka T. Korczew - Watra (bramka dla Watry zawodnik Tęczy)
10 kolejka Sęp - Polonez (bramka dla Sępa zawodnik Poloneza)
15 kolejka Grodzisk - Sęp (bramka dla Grodzisk zawodnik Sępa)

Zegar

Reklama

Kalendarium

20

11-2018

wtorek

21

11-2018

środa

22

11-2018

czwartek

23

11-2018

piątek

24

11-2018

sobota

25

11-2018

niedziela

26

11-2018

pon.

Najbliższe spotkanie

W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 20

Ostatnie spotkanie

Pogoń Siedlce (s)Olimpia Grudziądz (s)
Pogoń Siedlce (s) 3:1 Olimpia Grudziądz (s)
2018-11-17, 17:00:00
    relacja »

Wyniki

Ostatnia kolejka 19
Radomiak Radom 2:0 Ruch Chorzów (s)
Siarka Tarnobrzeg 0:1 GKS Bełchatów
Elana Toruń (b) 5:1 Znicz Pruszków
Resovia (b) 1:0 Stal Stalowa Wola
ROW 1964 Rybnik 1:1 Gryf Wejherowo
Skra Częstochowa (b) 0:0 Górnik Łęczna (s)
Pogoń Siedlce (s) 3:1 Olimpia Grudziądz (s)
Widzew Łódź (b) 1:1 Rozwój Katowice
Błękitni Stargard 1:1 Olimpia Elbląg