Siedlecka Piłka - strona nieoficjalna

Strona klubowa

Logowanie

Menu główne

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 78, wczoraj: 344
ogółem: 967 278

statystyki szczegółowe

Wyszukiwarka

Klasyfikacja strzelców

KLASA A 2017/2018

Klasyfikacja strzelców po 13 kolejce

 20 bramek 
Chwedoruk Kacper (T. Korczew)

 13 bramek 
Polkowski Rafał (Jastrząb)
Zawistowski Michał (Małkinia)

 12 bramek 
Bondara Michał (Tygrys)
Haber Piotr (Tygrys)

 11 bramek 
Jaszczuk Dominik (T. Korczew)

 10 bramek 
Gańko Jakub (T. Stanisławów)
Krysiński Piotr (Miedzanka)

 9 bramek 
Wysokiński Hubert (Grodzisk)

 8 bramek 
Gadomski Marcin (Nojszewianka)
Sobótka Przemysław (Nojszewianka)
Śliwa Paweł (Grodzisk)
Wadas Michał (Świt)

 7 bramek 
Borowy Arkadiusz (Kosovia)
Jóźwiak Paweł (Jastrząb)

Kopacz Mariusz (Ostrówek)
Szuba Przemysław (T. Stanisławów)
Waszczuk Sebastian (Polonez)

 6 bramek 
Branicki Michał (Jutrzenka)
Jakubowski Mateusz (Małkinia)
Polewski Sebastian (Ostrówek)
Rytel Cezary (Miedzanka)
Zalewski Paweł (Ostrówek)
Zębrowski Konrad (Kosovia)

 5 bramek 
Fedorczyk Łukasz (Ostrówek)
Kruk Paweł (T. Korczew)
Powałka Mateusz (Tygrys)
Stefan Piotr (Ostrówek)
​Strąk Adrian (Błękitni)
Strojek Jakub (Jastrząb)

 4 bramki 
Chudzik-Lipka Grzegorz (Błękitni)
Czerwonka Daniel (Jutrzenka)

Kuczkowski Karol (Świt)
Oganiesian Grigor (Tygrys)
Okowańczuk Jakub (Kosovia)
Owsianka Łukasz (Miedzanka)
Paczuski Daniel (Polonez)

Pałka Krzysztof (Polonez)
Roguski Dominik (Jastrząb)
Wójcik Mateusz (Polonez)
Żochowski Krzysztof (Kosovia)

 3 bramki 
Karpiniuk Karol (Polonez)
Kuczerenko Kamil (Świt)
Maliszewski Cezary (Małkinia)
Mistewicz Mariusz (Świt)
Najgrodzki Adam (Małkinia)
Oniśk Paweł (Ostrówek)
Rastawicki Jakub (Nojszewianka)
Sadowski Marcin (Małkinia)
Siwiński Łukasz (Błękitni)
​Strąk Kamil (Błękitni)
Wąsowski Krzysztof (Jutrzenka)
Wróbel Kamil (T. Stanisławów)
Zajkowski Adrian (Nojszewianka)
Zalewski Łukasz (Kosovia)

 2 bramki 
Akonom Konrad (Ostrówek)
Andrzejczuk Borys (Polonez)
Chudzik-Lipka Adam (Błękitni)
Góral Daniel (Małkinia)
Izdebski Marcin (T. Korczew)

Jarocki Daniel (Jastrząb)
Klewek Paweł (Polonez)
Komar Karol (Jastrząb)
Kopczyński Szymon (Świt)
Kozdój Adrian (Świt)
Księżopolski Kamil (Polonez)
Kuć Daniel (Tygrys)
Lachowski Wiktor (Świt)
Ładosz Mateusz (Miedzaznka)
Majchrzak Michał (Polonez)
Maksymiak Paweł (Kosovia)
Maliszewski Przemysław (Małkinia)
Marszałek Marcin (T. Korczew)
Matusik Maciej (Błękitni)
Miąsko Łukasz (T. Stanisławów)
Michalak Jarosław (Grodzisk)
Rutkowski Mateusz (Małkinia)
Saczuk Michał (Kosovia)
Strąk Albert (T. Korczew)
Wieczorek Mateusz (T. Stanisławów)
Wojtczuk Tomasz (Kosovia)
Woźniak Robert (T. Korczew)
Zakrzewski Patryk (T. Stanisławów)
Zgutka Marcin (Świt)

 1 bramka 
Bartoszuk Sebastian (T. Korczew)
Biarda Kuba (Grodzisk)
Bogucki Marcin (Jutrzenka)
Branicki Karol (Jutrzenka)
Branicki Przemysław (Jutrzenka)
Bucholc Wojciech (Tygrys)
Chabiera Michał (Miedzanka)
Dmochowski Karol (Małkinia)
Duda Rafał (Jutrzenka)
Florowski Sylwester (T. Stanisławów
Gierasimiuk Michał (Błękitni)
Głozak Patryk (T. Korczew)
Gmiter Tomasz (Miedzanka)
Grabowski Daniel (Świt)
Gryczka Maciej (Ostrówek)
Gzowski Łukasz (Miedzanka)
Janiszewski Karol (Błękitni)
Jaros Zbigniew (T. Stanisławów)
Jasński Grzegorz (Kosovia)
Karaban Karol (T. Korczew)
Kazula Rafał (Ostrówek)
Kocon Rafał (Błękitni)
Komar Krzysztof (Grodzisk)
Krawczyk Tomasz (T. Korczew)
Łagoda Bartosz (Kosovia)
Malinowski Eryk (Jutrzenka)
Mazek Sebastian (Nojszewianka)
Mróz Tobiasz (Kosovia)
Parol Maciej (Tygrys)
Radecki Patryk (Ostrówek)
Rejmer Seweryn (T. Stanisławów)
Roman Cezary (Jastrząb)
Rutkowski Michał (Jutrzenka)
Rytel Bartłomiej (Nojszewianka)
Sakowski Michał (Miedzanka)
Sektas Konrad (Jutrzenka)
Sikorski Piotr (Jutrzenka)
Skolimowski Konrad (Nojszewianka)
Sobótka Sebastian (Nojszewianka)
Stępień Michał (Ostrówek)

Szczech Dawid (Nojszewianka)
Szeląg Radosław (Jastrząb)

Szuba Przemysław (T. Stanisławów)
Śluzek Marcin (Jutrzenka)
Tarnawski Adrian (Nojszewianka)
Walczyk Radosław (Miedzanka)
Wasilewski Kamil (Nojszewianka)

Wiącek Marcin (Świt)
Wierzbicki Łukasz (Błękitni)
Winnicki Patryk (Ostrówek)
Wojtyra Damian (Miedzanka)
Wrzosek Przemysław (Miedzanka)

Wysokiński Michał (Grodzisk)
Zacharczuk Paweł (Grodzisk)

 8 samobójczych 

3 kolejka Ostrówek - Świt  (Bramka dla Ostrówka strzelił zawodnik (Świtu)
4 kolejka Nojszewianka  - T. Korczew (Bramka dla Tęczy strzelił zawodnik Nojszewianki)
4 kolejka Polonez - Tygrys (Bramka dla Poloneza strzelił zawodnik Tygrysa)
5 kolejka Ostrówek - Jastrząb (Bramka dla Ostrówka strzelił zawodnik Jastrzębia)
8 kolejka Miedzanka - T. Stanisławów (Bramka dla Miedzanki strzelił zawodnik T. Stanisławów)
8 kolejka Błękitni - Ostrówek (Bramka dla Ostrówka strzelił zawodnik Błękitnych)
10 kolejka Tygrys - Grodzisk (Bramka dla Tygrysa strzelił zawodnik Grodziska)
11 kolejka T. Stanisławów - Nojszewianka (Bramka dla T. Stanisławów strzelił zawodnik Nojszewianki)

Zegar

Reklama