Siedlecka Piłka - strona nieoficjalna

Strona klubowa

Logowanie

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 go¶ć

dzisiaj: 249, wczoraj: 216
ogółem: 896 311

statystyki szczegółowe

Wyszukiwarka

Klasyfikacja strzelców

KLASA A

Klasyfikacja strzelców po 17 kolejce

 22 bramki 
Stanisławowski Kamil (Kolektyw)

 16 bramek 
Polkowski Rafał (Jastrz±b)

 15 bramek 
Grabowski Rafał (¦wit)

 14 bramek 
Oni¶k Paweł (Ostrówek)

 13 bramek 
Wronowski Jacek (Watra)

 12 bramek 
Rastawicki Jakub (Nojszewianka)

 11 bramek 
Akonom Konrad (Ostrówek)

 10 bramek 
Jaszczuk Dominik (Tęcza)

 9 bramek 
Izdebski Marcin (Tęcza)
M±dry Piotr (Sęp)

 7 bramek 
Ciostek Piotr (Goł±bek)
Mistewicz Maciej (Watra)
Stodulski Albert (Sęp)
Wiecha Krzysztof (Tęcza)
Zackiewicz Bartosz (Sęp)

 6 bramek 
JóĽwiak Paweł (Jastrz±b)
Kandulski Konrad (Wicher)

Karasiński Krzysztof (Kolektyw)
Owczarczyk Piotr (Sęp)
Rytel Cezary (Miedzanka)

Tymiński Adrian (Jastrz±b)
Wierzbicki Paweł (Błękitni)

 5 bramek 
Kapczyński Jakub (Sęp)
Kopacz Mariusz (Ostrówek)

Krawczyk Tomasz (Tęcza)
Pszonka Dariusz (¦wit)
Roguski Dominik (Jastrz±b)
Siwiński Łukasz (Błękitni)

Sobótka Przemysław (Nojszewianka)
Uziębło Mariusz (Wicher)
Wysokiński Hubert (Grodzisk)
Wyżywniak Erwin(Grodzisk)

 4 bramki 
Błażejczyk Karol (Nojszewianka)
Cabaj Mariusz (Goł±bek)
Kalenik Paweł (Goł±bek)
Polkowski Cezary (Jastrz±b)
Rucikowski Paweł (Kolektyw)
Saczuk Michał (Zorza)
Strojek Jakub (Jastrz±b)
Zieliński Daniel (Zorza)

 3 bramki
Adamczuk Adam (Zorza)
Brzostek Przemysław (Wicher)
Chudzik-Lipka Adam (Błękitni)
Gadomski Marcin (Nojszewianka)
Giziński Przemysław (Błękitni)
Kołodziejek Damian (Miedzanka)
Kuczerenko Kamil (¦wit)

Marchlak Łukasz (Sęp)
Omelańczuk Karol (Miedzanka)
Pawlak Adam (Kolektyw)
Pycek Sylwester (Kolektyw)
Sabak Paweł (Watra)
Serwatka Daniel (Watra)
Słyk Szymon (Sęp)
¦lepowroński Cezary (Zorza)
Utnicki Marcin (Goł±bek)
Wierzbicki Łukasz (Błękitni)
Wysokiński Michał (Grodzisk)
Zacharczuk Paweł (Grodzisk)
Zgutka Marcin (¦wit)
Zy¶k Jakub (Wicher)

 2 bramki
Ardej Marcin (Błękitni)
Brych Norbert (Sęp)
Chabiera Michał (Miedzanka)
Chudzik-Lipka Grzegorz (Błękitni)
Cielemęcki Artur (Grodzisk)
Czerski Adrian (Goł±bek)
Czyżyk Piotr (Goł±bek)
Jaworski Michał (Sęp)
Kandulski Kamil (Wicher)

Kielak Rafał (Watra)
Komar Krzysztof (Grodzisk)
Kozdój Adrian (¦wit)
Kruk Paweł (Tęcza)
Lachowski Wiktor (¦wit)

Mateusiak Tobiasz (Grodzisk)
Michalak Jarosław (Grodzisk)
Owsianka Łukasz (Miedzanka)
Rogala Mariusz (Kolektyw)

Sakowski Michał (Miedzanka)
Wi±cek Marcin (¦wit)
WoĽniak Robert (Tęcza)

 1 bramka
Bajszczak Mateusz (Watra)
Bartoszuk Sebastian (Tęcza)
Borkowski Paweł (Goł±bek)

Branica Rafał (Goł±bek)
Ceranka Patryk (Watra)
Chudek Mikołaj (Sęp)

Dłuski Hubert (Wicher)
Gago Zbigniew (Błękitni)
Gavryk Roman (Wicher)
Glinka Michał (Ostrówek)
Głozak Piotr (Tęcza)

Głuchowski Sebastian (Grodzisk)
Gmiter Tomasz (Miedzanka)
Gromysz Mateusz (Watra)
Górski Marcin (Zorza)
Gzowski Łukasz (Miedzanka)
Janicki Konrad (Nojszewianka)
Jarocki Daniel (Jastrz±b)
Jastrzebski Patryk (Goł±bek)

Jaworski Seweryn (Sęp)
Kajdaniuk Adam (Miedzanka)
Kobus Paweł (Goł±bek)
Korczyński Karol (Watra)
Kozak Daniel (Grodzisk)
Kozanka-Lipka Artur (Ostrówek)
Leszek Konrad (Sęp)
Lewkowicz Daniel (¦wit)

Ładosz (Miedzanka)
Paweł Michalik (Sęp)
Pilich Marcin (Kolektyw)
Majek Michał (Sęp)
Markowicz Albert (Kolektyw)
Matusik Maciej (Błękitni)
Michalak Konrad (Grodzisk)

Mosiej Krzysztof (Zorza)
Mularczyk MIchał (Jastrz±b)
Niegowski Karol (Grodzisk)
Nowosielski Jakub (Grodzisk)
Olszewski Grzegorz (Goł±bek)
Orzełek Marcin (¦wit Barcz±ca)

Osiński Bartosz (Watra)
Pilich Marcin (Kolektyw)
Podgórski Kajetan (Miedzanka)
Polak Michał (Kolektyw)
Polewski Sebastian (Ostrówek)
Polkowski Michał (Błękitni)
Pszonka Rafał (¦wit)
Pucyk Adrian (Grodzisk)

Pycek Jarosław (Kolektyw)
Rek Michał (Nojszewianka)
Rudzki Jarosław (Sęp)
Ryczkowski Przemysław (Miedzanka)

Skorupka Damian (Zorza)
Soćko Arkadiusz (Goł±bek)
Staska Maciej (Watra)

Suchożebrski Łukasz (Goł±bek)
Szuba Przemysław (¦wit)
Szczech Dawid (Nojszewianka)
Wasilewski Kamil (Nojszewianka)
Waszczuk Sebastian (Zorza)
Wierzbicki Michał (Goł±bek)

Wysokiński Łukasz (Grodzisk)
Wyszomierski Przemysław (Zorza)
Zajkowski Adrian (Nojszewianka)
Żoł±dek Dominik (¦wit)

10 samobójczych
1 kolejka Ostrówek - ¦wit (strzelił zawodnik Ostrówka)
6 kolejka Miedzanka - Zorza (strzelił zawodnik Zorzy)
7 kolejka Zorza - Kolektyw (strzelił zawodnik Zorzy)
8 kolejka Nojszewianka - Wicher (strzelił zawodnik Nojszewianki)
9 kolejka Wicher - Sęp (strzelił zawodnik Wichru)
9 kolejka ¦wit - Miedzanka (strzelił zawodnik ¦witu)
11 kolejka Zorza - Ostrówek (strzelił zawodnik Zorzy)
12 kolejka Sęp - Goł±bek (strzelił zawodnik Goł±bka)
14 kolejka Zorza - Wicher (strzelił zawodnik Wichru)
14 kolejka Jastrz±b - Korczew (strzelił zawodnik Tęczy)
16 kolejka Jastrz±b - Zorza (strzelił zawodnik Zorzy)

GALERIA

Reklama

STRONY KLUBOWE

Nasz button

I LIGA

 
IV LIGA

LIGA OKRĘGOWA

 


  

KLASA A





KLASA B

 
LUKS Ruda Wolińska

ISKRA KOTUŃ

INNE