Siedlecka Piłka - strona nieoficjalna

Strona klubowa

Logowanie

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 535, wczoraj: 617
ogółem: 1 080 613

statystyki szczegółowe

Wyszukiwarka

Terminarz

Rozgrywki Ligowe

Kol. Data Drużyna 1 Wynik Drużyna 2 Relacja
2018-08-18 Błękitni Stoczek Węgrowski 2:2 Kosovia Kosów Lacki zobacz ›
2018-08-18 Sęp Żelechów (s) 1:3 Tęcza Stanisławów zobacz ›
2018-08-18 Olimpia Latowicz (b) 3:0 Grodzisk Krzymosze zobacz ›
2018-08-18 Wicher Sadowne (b) 0:1 MKS Małkinia zobacz ›
2018-08-18 Tęcza Korczew 2:1 Polonez Mordy zobacz ›
2018-08-18 LKS Ostrówek 1:5 Jastrząb Żeliszew zobacz ›
2018-08-30 Watra Mrozy (s) 0:0 Jutrzenka Cegłów zobacz ›
2018-08-25 Kosovia Kosów Lacki 0:0 Jastrząb Żeliszew zobacz ›
2018-08-25 Polonez Mordy 1:7 LKS Ostrówek zobacz ›
2018-08-25 MKS Małkinia 5:1 Tęcza Korczew zobacz ›
2018-08-25 Jutrzenka Cegłów 1:3 Wicher Sadowne (b) zobacz ›
2018-08-25 Grodzisk Krzymosze 0:3 Watra Mrozy (s) zobacz ›
2018-08-25 Tęcza Stanisławów 3:1 Olimpia Latowicz (b) zobacz ›
2018-08-25 Błękitni Stoczek Węgrowski 1:0 Sęp Żelechów (s) zobacz ›
2018-09-01 Olimpia Latowicz (b) 5:1 Błękitni Stoczek Węgrowski zobacz ›
2018-09-01 Watra Mrozy (s) 5:0 Tęcza Stanisławów zobacz ›
2018-09-01 Tęcza Korczew 2:0 Jutrzenka Cegłów zobacz ›
2018-09-01 Wicher Sadowne (b) 3:0 Grodzisk Krzymosze zobacz ›
2018-09-01 LKS Ostrówek 0:2 MKS Małkinia zobacz ›
2018-09-01 Jastrząb Żeliszew 5:3 Polonez Mordy zobacz ›
2018-09-01 Kosovia Kosów Lacki 2:1 Sęp Żelechów (s) zobacz ›
2018-09-08 Kosovia Kosów Lacki 3:3 Polonez Mordy zobacz ›
2018-09-08 Sęp Żelechów (s) 2:4 Olimpia Latowicz (b) zobacz ›
2018-09-08 Jutrzenka Cegłów 1:1 LKS Ostrówek zobacz ›
2018-09-08 MKS Małkinia 1:3 Jastrząb Żeliszew zobacz ›
2018-09-08 Grodzisk Krzymosze 0:4 Tęcza Korczew zobacz ›
2018-09-08 Błękitni Stoczek Węgrowski 0:6 Watra Mrozy (s) zobacz ›
2018-09-08 Tęcza Stanisławów 3:0 Wicher Sadowne (b) zobacz ›
2018-09-15 Olimpia Latowicz (b) 1:3 Kosovia Kosów Lacki zobacz ›
2018-09-15 Watra Mrozy (s) 5:1 Sęp Żelechów (s) zobacz ›
2018-09-15 Wicher Sadowne (b) 3:2 Błękitni Stoczek Węgrowski zobacz ›
2018-09-15 Tęcza Korczew 3:3 Tęcza Stanisławów zobacz ›
2018-09-15 LKS Ostrówek 5:0 Grodzisk Krzymosze zobacz ›
2018-09-15 Jastrząb Żeliszew 6:0 Jutrzenka Cegłów zobacz ›
2018-09-15 Polonez Mordy 3:1 MKS Małkinia zobacz ›
2018-09-22 Kosovia Kosów Lacki 0:3 MKS Małkinia zobacz ›
2018-09-22 Jutrzenka Cegłów 3:6 Polonez Mordy zobacz ›
2018-09-22 Grodzisk Krzymosze 0:1 Jastrząb Żeliszew zobacz ›
2018-09-22 Tęcza Stanisławów 4:1 LKS Ostrówek zobacz ›
2018-09-22 Błękitni Stoczek Węgrowski 1:4 Tęcza Korczew zobacz ›
2018-09-22 Sęp Żelechów (s) 3:2 Wicher Sadowne (b) zobacz ›
2018-09-22 Olimpia Latowicz (b) 4:6 Watra Mrozy (s) zobacz ›
2018-09-29 Watra Mrozy (s) 0:1 Kosovia Kosów Lacki zobacz ›
2018-09-29 Wicher Sadowne (b) 1:2 Olimpia Latowicz (b) zobacz ›
2018-09-29 Tęcza Korczew 3:0 Sęp Żelechów (s) zobacz ›
2018-09-29 LKS Ostrówek 5:1 Błękitni Stoczek Węgrowski zobacz ›
2018-09-29 Jastrząb Żeliszew 4:1 Tęcza Stanisławów zobacz ›
2018-09-29 Polonez Mordy 1:0 Grodzisk Krzymosze zobacz ›
2018-09-29 MKS Małkinia 1:0 Jutrzenka Cegłów zobacz ›
2018-10-06 Kosovia Kosów Lacki 2:0 Jutrzenka Cegłów zobacz ›
2018-10-06 Grodzisk Krzymosze 3:3 MKS Małkinia zobacz ›
2018-10-06 Tęcza Stanisławów 1:1 Polonez Mordy zobacz ›
2018-10-06 Błękitni Stoczek Węgrowski 1:3 Jastrząb Żeliszew zobacz ›
2018-10-06 Sęp Żelechów (s) 1:4 LKS Ostrówek zobacz ›
2018-10-06 Olimpia Latowicz (b) 4:2 Tęcza Korczew zobacz ›
2018-10-06 Watra Mrozy (s) 3:0 Wicher Sadowne (b) zobacz ›
2018-10-13 Wicher Sadowne (b) 0:1 Kosovia Kosów Lacki zobacz ›
2018-10-13 Tęcza Korczew 2:3 Watra Mrozy (s) zobacz ›
2018-10-13 LKS Ostrówek 6:3 Olimpia Latowicz (b) zobacz ›
2018-10-13 Jastrząb Żeliszew 5:3 Sęp Żelechów (s) zobacz ›
2018-10-13 Polonez Mordy 3:0 Błękitni Stoczek Węgrowski zobacz ›
2018-10-13 MKS Małkinia 6:0 Tęcza Stanisławów zobacz ›
2018-10-13 Jutrzenka Cegłów 3:1 Grodzisk Krzymosze zobacz ›
10  2018-10-20 Tęcza Stanisławów Jutrzenka Cegłów 17:00
10  2018-10-20 Sęp Żelechów (s) Polonez Mordy 17:00
10  2018-10-20 Watra Mrozy (s) LKS Ostrówek 17:00
10  2018-10-20 Kosovia Kosów Lacki Grodzisk Krzymosze 17:00
10  2018-10-20 Błękitni Stoczek Węgrowski MKS Małkinia 17:00
10  2018-10-20 Olimpia Latowicz (b) Jastrząb Żeliszew 17:00
10  2018-10-20 Wicher Sadowne (b) Tęcza Korczew 17:00

Zegar

Reklama

Kalendarium

21

10-2018

niedziela

22

10-2018

pon.

23

10-2018

wtorek

24

10-2018

środa

25

10-2018

czwartek

26

10-2018

piątek

27

10-2018

sobota

Najbliższe spotkanie

W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 16

Ostatnie spotkanie

Pogoń Siedlce (s)Siarka Tarnobrzeg
Pogoń Siedlce (s) 2:1 Siarka Tarnobrzeg
2018-10-13, 15:00:00
    relacja »

Wyniki

Ostatnia kolejka 15
Znicz Pruszków 0:2 Stal Stalowa Wola
Siarka Tarnobrzeg Górnik Łęczna (s)
Radomiak Radom Pogoń Siedlce (s)
Skra Częstochowa (b) Błękitni Stargard
Ruch Chorzów (s) Widzew Łódź (b)
GKS Bełchatów Elana Toruń (b)
Olimpia Grudziądz (s) Resovia (b)
Olimpia Elbląg ROW 1964 Rybnik
Rozwój Katowice Gryf Wejherowo