Siedlecka Piłka - strona nieoficjalna

Strona klubowa

Logowanie

Najlepsi typerzy

Zaloguj się, aby typować.
Lp. Osoba Pkt.

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 56, wczoraj: 914
ogółem: 1 111 653

statystyki szczegółowe

Wyszukiwarka

Terminarz

Rozgrywki Ligowe

Kol. Data Drużyna 1 Wynik Drużyna 2 Relacja
2018-08-18 Błękitni Stoczek Węgrowski 2:2 Kosovia Kosów Lacki zobacz ›
2018-08-18 Sęp Żelechów (s) 1:3 Tęcza Stanisławów zobacz ›
2018-08-18 Olimpia Latowicz (b) 3:0 Grodzisk Krzymosze zobacz ›
2018-08-18 Wicher Sadowne (b) 0:1 MKS Małkinia zobacz ›
2018-08-18 Tęcza Korczew 2:1 Polonez Mordy zobacz ›
2018-08-18 LKS Ostrówek 1:5 Jastrząb Żeliszew zobacz ›
2018-08-30 Watra Mrozy (s) 0:0 Jutrzenka Cegłów zobacz ›
2018-08-25 Kosovia Kosów Lacki 0:0 Jastrząb Żeliszew zobacz ›
2018-08-25 Polonez Mordy 1:7 LKS Ostrówek zobacz ›
2018-08-25 MKS Małkinia 5:1 Tęcza Korczew zobacz ›
2018-08-25 Jutrzenka Cegłów 1:3 Wicher Sadowne (b) zobacz ›
2018-08-25 Grodzisk Krzymosze 0:3 Watra Mrozy (s) zobacz ›
2018-08-25 Tęcza Stanisławów 3:1 Olimpia Latowicz (b) zobacz ›
2018-08-25 Błękitni Stoczek Węgrowski 1:0 Sęp Żelechów (s) zobacz ›
2018-09-01 Olimpia Latowicz (b) 5:1 Błękitni Stoczek Węgrowski zobacz ›
2018-09-01 Watra Mrozy (s) 5:0 Tęcza Stanisławów zobacz ›
2018-09-01 Tęcza Korczew 2:0 Jutrzenka Cegłów zobacz ›
2018-09-01 Wicher Sadowne (b) 3:0 Grodzisk Krzymosze zobacz ›
2018-09-01 LKS Ostrówek 0:2 MKS Małkinia zobacz ›
2018-09-01 Jastrząb Żeliszew 5:3 Polonez Mordy zobacz ›
2018-09-01 Kosovia Kosów Lacki 2:1 Sęp Żelechów (s) zobacz ›
2018-09-08 Kosovia Kosów Lacki 3:3 Polonez Mordy zobacz ›
2018-09-08 Sęp Żelechów (s) 2:4 Olimpia Latowicz (b) zobacz ›
2018-09-08 Jutrzenka Cegłów 1:1 LKS Ostrówek zobacz ›
2018-09-08 MKS Małkinia 1:3 Jastrząb Żeliszew zobacz ›
2018-09-08 Grodzisk Krzymosze 0:4 Tęcza Korczew zobacz ›
2018-09-08 Błękitni Stoczek Węgrowski 0:6 Watra Mrozy (s) zobacz ›
2018-09-08 Tęcza Stanisławów 3:0 Wicher Sadowne (b) zobacz ›
2018-09-15 Olimpia Latowicz (b) 1:3 Kosovia Kosów Lacki zobacz ›
2018-09-15 Watra Mrozy (s) 5:1 Sęp Żelechów (s) zobacz ›
2018-09-15 Wicher Sadowne (b) 3:2 Błękitni Stoczek Węgrowski zobacz ›
2018-09-15 Tęcza Korczew 3:3 Tęcza Stanisławów zobacz ›
2018-09-15 LKS Ostrówek 5:0 Grodzisk Krzymosze zobacz ›
2018-09-15 Jastrząb Żeliszew 6:0 Jutrzenka Cegłów zobacz ›
2018-09-15 Polonez Mordy 3:1 MKS Małkinia zobacz ›
2018-09-22 Kosovia Kosów Lacki 0:3 MKS Małkinia zobacz ›
2018-09-22 Jutrzenka Cegłów 3:6 Polonez Mordy zobacz ›
2018-09-22 Grodzisk Krzymosze 0:1 Jastrząb Żeliszew zobacz ›
2018-09-22 Tęcza Stanisławów 4:1 LKS Ostrówek zobacz ›
2018-09-22 Błękitni Stoczek Węgrowski 1:4 Tęcza Korczew zobacz ›
2018-09-22 Sęp Żelechów (s) 3:2 Wicher Sadowne (b) zobacz ›
2018-09-22 Olimpia Latowicz (b) 4:6 Watra Mrozy (s) zobacz ›
2018-09-29 Watra Mrozy (s) 0:1 Kosovia Kosów Lacki zobacz ›
2018-09-29 Wicher Sadowne (b) 1:2 Olimpia Latowicz (b) zobacz ›
2018-09-29 Tęcza Korczew 3:0 Sęp Żelechów (s) zobacz ›
2018-09-29 LKS Ostrówek 5:1 Błękitni Stoczek Węgrowski zobacz ›
2018-09-29 Jastrząb Żeliszew 4:1 Tęcza Stanisławów zobacz ›
2018-09-29 Polonez Mordy 1:0 Grodzisk Krzymosze zobacz ›
2018-09-29 MKS Małkinia 1:0 Jutrzenka Cegłów zobacz ›
2018-10-06 Kosovia Kosów Lacki 2:0 Jutrzenka Cegłów zobacz ›
2018-10-06 Grodzisk Krzymosze 3:3 MKS Małkinia zobacz ›
2018-10-06 Tęcza Stanisławów 1:1 Polonez Mordy zobacz ›
2018-10-06 Błękitni Stoczek Węgrowski 1:3 Jastrząb Żeliszew zobacz ›
2018-10-06 Sęp Żelechów (s) 1:4 LKS Ostrówek zobacz ›
2018-10-06 Olimpia Latowicz (b) 4:2 Tęcza Korczew zobacz ›
2018-10-06 Watra Mrozy (s) 3:0 Wicher Sadowne (b) zobacz ›
2018-10-13 Wicher Sadowne (b) 0:1 Kosovia Kosów Lacki zobacz ›
2018-10-13 Tęcza Korczew 2:3 Watra Mrozy (s) zobacz ›
2018-10-13 LKS Ostrówek 6:3 Olimpia Latowicz (b) zobacz ›
2018-10-13 Jastrząb Żeliszew 5:3 Sęp Żelechów (s) zobacz ›
2018-10-13 Polonez Mordy 3:0 Błękitni Stoczek Węgrowski zobacz ›
2018-10-13 MKS Małkinia 6:0 Tęcza Stanisławów zobacz ›
2018-10-13 Jutrzenka Cegłów 3:1 Grodzisk Krzymosze zobacz ›
10  2018-10-20 Tęcza Stanisławów 2:0 Jutrzenka Cegłów zobacz ›
10  2018-10-20 Sęp Żelechów (s) 3:4 Polonez Mordy zobacz ›
10  2018-10-20 Watra Mrozy (s) 1:2 LKS Ostrówek zobacz ›
10  2018-10-20 Kosovia Kosów Lacki 3:0 Grodzisk Krzymosze zobacz ›
10  2018-10-20 Błękitni Stoczek Węgrowski 0:6 MKS Małkinia zobacz ›
10  2018-10-20 Olimpia Latowicz (b) 2:7 Jastrząb Żeliszew zobacz ›
10  2018-10-20 Wicher Sadowne (b) 3:1 Tęcza Korczew zobacz ›
11  2018-10-27 Tęcza Korczew 2:0 Kosovia Kosów Lacki zobacz ›
11  2018-10-27 MKS Małkinia 4:0 Sęp Żelechów (s) zobacz ›
11  2018-10-27 Jutrzenka Cegłów 4:0 Błękitni Stoczek Węgrowski zobacz ›
11  2018-10-27 LKS Ostrówek 2:2 Wicher Sadowne (b) zobacz ›
11  2018-10-27 Grodzisk Krzymosze 2:0 Tęcza Stanisławów zobacz ›
11  2018-10-27 Jastrząb Żeliszew 4:2 Watra Mrozy (s) zobacz ›
11  2018-10-27 Polonez Mordy 5:0 Olimpia Latowicz (b) zobacz ›
12  2018-11-03 Kosovia Kosów Lacki 3:0 Tęcza Stanisławów zobacz ›
12  2018-11-03 Błękitni Stoczek Węgrowski 2:1 Grodzisk Krzymosze zobacz ›
12  2018-11-03 Sęp Żelechów (s) 0:1 Jutrzenka Cegłów zobacz ›
12  2018-11-03 Olimpia Latowicz (b) 3:2 MKS Małkinia zobacz ›
12  2018-11-03 Watra Mrozy (s) 2:3 Polonez Mordy zobacz ›
12  2018-11-03 Wicher Sadowne (b) 1:1 Jastrząb Żeliszew zobacz ›
12  2018-11-03 Tęcza Korczew 0:0 LKS Ostrówek zobacz ›
13  2018-11-10 LKS Ostrówek 1:0 Kosovia Kosów Lacki zobacz ›
13  2018-11-10 Jastrząb Żeliszew 2:1 Tęcza Korczew zobacz ›
13  2018-11-10 Polonez Mordy 2:3 Wicher Sadowne (b) zobacz ›
13  2018-11-10 MKS Małkinia 2:3 Watra Mrozy (s) zobacz ›
13  2018-11-10 Jutrzenka Cegłów 3:3 Olimpia Latowicz (b) zobacz ›
13  2018-11-10 Grodzisk Krzymosze 3:2 Sęp Żelechów (s) zobacz ›
13  2018-11-10 Tęcza Stanisławów 3:1 Błękitni Stoczek Węgrowski zobacz ›

Zegar

Reklama

Kalendarium

15

12-2018

sobota

16

12-2018

niedziela

17

12-2018

pon.

18

12-2018

wtorek

19

12-2018

środa

20

12-2018

czwartek

21

12-2018

piątek

Najbliższe spotkanie

W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 22

Ostatnie spotkanie

Pogoń Siedlce (s)Rozwój Katowice
Pogoń Siedlce (s) 1:0 Rozwój Katowice
2018-12-01, 16:00:00
    relacja »

Wyniki

Ostatnia kolejka 21
Resovia (b) ROW 1964 Rybnik
Skra Częstochowa (b) 1:0 GKS Bełchatów
Siarka Tarnobrzeg Olimpia Elbląg
Błękitni Stargard 3:2 Znicz Pruszków
Elana Toruń (b) 0:2 Gryf Wejherowo
Pogoń Siedlce (s) 1:0 Rozwój Katowice
Ruch Chorzów (s) 1:1 Górnik Łęczna (s)
Widzew Łódź (b) 0:0 Stal Stalowa Wola
Radomiak Radom 4:2 Olimpia Grudziądz (s)