Siedlecka Piłka - strona nieoficjalna

Strona klubowa

Logowanie

Menu główne

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 133, wczoraj: 279
ogółem: 960 216

statystyki szczegółowe

Wyszukiwarka

Tabela

Wszystkie spotkania

Lp. Nazwa drużyny M. Pkt. W. R. P. Br. Bil.
1.
herb
plus 13 31 10 1 2 36 - 15 +21
2.
herb
minus 13 28 9 1 3 31 - 13 +18
3.
herb
plus 13 27 8 3 2 38 - 15 +23
4.
herb
minus 12 27 9 0 3 44 - 25 +19
5.
herb
bz 13 25 8 1 4 42 - 25 +17
6.
herb
bz 12 25 8 1 3 34 - 19 +15
7.
herb
bz 13 17 5 2 6 23 - 29 -6
8.
herb
plus 12 13 3 4 5 29 - 32 -3
9.
herb
minus 12 13 3 4 5 26 - 33 -7
10.
herb
plus 13 11 3 2 8 35 - 43 -8
11.
herb
minus 12 10 3 1 8 21 - 31 -10
12.
herb
minus 12 9 2 3 7 22 - 35 -13
13.
herb
minus 13 9 3 0 10 26 - 63 -37
14.
herb
bz 13 7 2 1 10 30 - 59 -29

Spotkania u siebie

Lp. Nazwa drużyny M. Pkt. W. R. P. Br. Bil.
1.
herb
7 21 7 0 0 31 - 13 +18
2.
herb
7 16 5 1 1 25 - 8 +17
3.
herb
7 16 5 1 1 25 - 9 +16
4.
herb
6 16 5 1 0 20 - 4 +16
5.
herb
7 16 5 1 1 20 - 11 +9
6.
herb
5 12 4 0 1 12 - 4 +8
7.
herb
7 9 2 3 2 19 - 16 +3
8.
herb
7 9 3 0 4 15 - 16 -1
9.
herb
5 8 2 2 1 12 - 10 +2
10.
herb
6 7 2 1 3 20 - 18 +2
11.
herb
5 6 2 0 3 10 - 9 +1
12.
herb
7 6 2 0 5 15 - 34 -19
13.
herb
5 4 1 1 3 7 - 12 -5
14.
herb
7 4 1 1 5 17 - 25 -8

Spotkania wyjazdowe

Lp. Nazwa drużyny M. Pkt. W. R. P. Br. Bil.
1.
herb
8 16 5 1 2 19 - 9 +10
2.
herb
7 15 5 0 2 16 - 11 +5
3.
herb
6 11 3 2 1 13 - 6 +7
4.
herb
5 9 3 0 2 14 - 8 +6
5.
herb
6 9 3 0 3 17 - 17 0
6.
herb
6 8 2 2 2 8 - 13 -5
7.
herb
5 6 2 0 3 13 - 12 +1
8.
herb
7 5 1 2 4 15 - 23 -8
9.
herb
7 5 1 2 4 14 - 23 -9
10.
herb
5 4 1 1 3 10 - 16 -6
11.
herb
7 4 1 1 5 15 - 25 -10
12.
herb
7 4 1 1 5 11 - 22 -11
13.
herb
6 3 1 0 5 11 - 29 -18
14.
herb
6 3 1 0 5 13 - 34 -21

Tabela - runda jesienna

Lp. Nazwa drużyny M. Pkt. W. R. P. Br. Bil.
1. Kosovia Kosów LackiKosovia Kosów Lacki 13 31 10 1 2 36 - 15 +21
2. Miedzanka MiedznaMiedzanka Miedzna 13 28 9 1 3 31 - 13 +18
3. Tygrys Huta MińskaTygrys Huta Mińska 13 27 8 3 2 38 - 15 +23
4. Tęcza KorczewTęcza Korczew 12 27 9 0 3 44 - 25 +19
5. LKS OstrówekLKS Ostrówek 13 25 8 1 4 42 - 25 +17
6. MKS MałkiniaMKS Małkinia 12 25 8 1 3 34 - 19 +15
7. Grodzisk KrzymoszeGrodzisk Krzymosze 13 17 5 2 6 23 - 29 -6
8. Polonez MordyPolonez Mordy 12 13 3 4 5 29 - 32 -3
9.  Świt Barcząca Świt Barcząca 12 13 3 4 5 26 - 33 -7
10. Jastrząb ŻeliszewJastrząb Żeliszew 13 11 3 2 8 35 - 43 -8
11.  Jutrzenka Cegłów Jutrzenka Cegłów 12 10 3 1 8 21 - 31 -10
12. Tęcza StanisławówTęcza Stanisławów 12 9 2 3 7 22 - 35 -13
13. Błękitni Stoczek WęgrowskiBłękitni Stoczek Węgrowski 13 9 3 0 10 26 - 63 -37
14. Nojszewianka DobreNojszewianka Dobre 13 7 2 1 10 30 - 59 -29

Tabela - runda wiosenna

Lp. Nazwa drużyny M. Pkt. W. R. P. Br. Bil.
1. Kosovia Kosów LackiKosovia Kosów Lacki 0 0 0 0 0 0 - 0 0
2. Jastrząb ŻeliszewJastrząb Żeliszew 0 0 0 0 0 0 - 0 0
3. Błękitni Stoczek WęgrowskiBłękitni Stoczek Węgrowski 0 0 0 0 0 0 - 0 0
4. Tęcza StanisławówTęcza Stanisławów 0 0 0 0 0 0 - 0 0
5.  Jutrzenka Cegłów Jutrzenka Cegłów 0 0 0 0 0 0 - 0 0
6. Polonez MordyPolonez Mordy 0 0 0 0 0 0 - 0 0
7.  Świt Barcząca Świt Barcząca 0 0 0 0 0 0 - 0 0
8. Grodzisk KrzymoszeGrodzisk Krzymosze 0 0 0 0 0 0 - 0 0
9. MKS MałkiniaMKS Małkinia 0 0 0 0 0 0 - 0 0
10. LKS OstrówekLKS Ostrówek 0 0 0 0 0 0 - 0 0
11. Tygrys Huta MińskaTygrys Huta Mińska 0 0 0 0 0 0 - 0 0
12. Tęcza KorczewTęcza Korczew 0 0 0 0 0 0 - 0 0
13. Miedzanka MiedznaMiedzanka Miedzna 0 0 0 0 0 0 - 0 0
14. Nojszewianka DobreNojszewianka Dobre 0 0 0 0 0 0 - 0 0

Tabela ligowa - zestawienie

Drużyna1234567891011121314
1. Kosovia Kosów Lacki XXX - 1:0 - - - 3:0 - 0:07:25:24:0 - -
2. Miedzanka Miedzna0:1 XXX - - - - - 4:2 - 1:03:0 - 4:1 -
3. Tęcza Korczew - 1:0 XXX 1:05:1 - - - 5:46:26:47:2 - -
4. Tygrys Huta Mińska1:20:0 - XXX - 1:07:34:3 - - - - 6:06:1
5. LKS Ostrówek0:15:1 - 0:0 XXX 5:0 - 4:0 - - - - 5:36:3
6. MKS Małkinia3:20:33:1 - - XXX 0:04:1 - - - - 3:27:2
7. Grodzisk Krzymosze - 0:32:4 - 2:4 - XXX - 4:03:12:32:1 - -
8. Świt Barcząca2:1 - - - - - 2:2 XXX 5:2 - 2:21:3 - -
9. Polonez Mordy - 1:4 - 3:33:11:2 - - XXX 2:21:1 - - 8:3
10. Jutrzenka Cegłów - - - 1:41:2 - - 2:3 - XXX - - 2:04:0
11. Tęcza Stanisławów - - - 0:33:11:3 - - - 0:2 XXX - 3:3 -
12. Błękitni Stoczek Węgrowski - 1:5 - 1:33:80:9 - - - 3:24:3 XXX - 3:4
13. Jastrząb Żeliszew5:6 - 4:3 - - - 1:20:02:4 - - 8:3 XXX -
14. Nojszewianka Dobre0:31:32:5 - - - 0:15:5 - - - 7:22:6 XXX

Zegar

Reklama