Siedlecka Piłka - strona nieoficjalna

Strona klubowa

Logowanie

Najlepsi typerzy

Zaloguj się, aby typować.
Lp. Osoba Pkt.

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 22, wczoraj: 914
ogółem: 1 111 619

statystyki szczegółowe

Wyszukiwarka

Tabela

Wszystkie spotkania

Lp. Nazwa drużyny M. Pkt. W. R. P. Br. Bil.
1.
herb
bz 13 35 11 2 0 46 - 16 +30
2.
herb
bz 13 25 8 1 4 37 - 16 +21
3.
herb
plus 13 25 8 1 4 39 - 19 +20
4.
herb
plus 13 24 7 3 3 35 - 21 +14
5.
herb
minus 13 24 7 3 3 20 - 13 +7
6.
herb
minus 13 23 7 2 4 36 - 30 +6
7.
herb
bz 13 20 6 2 5 27 - 22 +5
8.
herb
plus 13 20 6 2 5 23 - 28 -5
9.
herb
minus 13 19 6 1 6 35 - 41 -6
10.
herb
bz 13 17 5 2 6 21 - 22 -1
11.
herb
bz 13 12 3 3 7 16 - 27 -11
12.
herb
plus 13 7 2 1 10 10 - 33 -23
13.
herb
minus 13 7 2 1 10 12 - 45 -33
14.
herb
bz 13 3 1 0 12 17 - 41 -24

Spotkania u siebie

Lp. Nazwa drużyny M. Pkt. W. R. P. Br. Bil.
1.
herb
6 18 6 0 0 26 - 10 +16
2.
herb
6 16 5 1 0 16 - 4 +12
3.
herb
7 14 4 2 1 14 - 7 +7
4.
herb
7 14 4 2 1 13 - 7 +6
5.
herb
7 13 4 1 2 20 - 13 +7
6.
herb
6 12 4 0 2 19 - 7 +12
7.
herb
6 12 4 0 2 15 - 11 +4
8.
herb
7 12 4 0 3 22 - 21 +1
9.
herb
7 10 3 1 3 16 - 7 +9
10.
herb
7 10 3 1 3 11 - 8 +3
11.
herb
6 8 2 2 2 15 - 14 +1
12.
herb
6 7 2 1 3 8 - 13 -5
13.
herb
7 7 2 1 4 7 - 22 -15
14.
herb
6 3 1 0 5 10 - 18 -8

Spotkania wyjazdowe

Lp. Nazwa drużyny M. Pkt. W. R. P. Br. Bil.
1.
herb
7 17 5 2 0 20 - 6 +14
2.
herb
6 15 5 0 1 23 - 12 +11
3.
herb
7 13 4 1 2 18 - 9 +9
4.
herb
6 11 3 2 1 15 - 8 +7
5.
herb
7 11 3 2 2 21 - 19 +2
6.
herb
6 10 3 1 2 7 - 6 +1
7.
herb
6 7 2 1 3 10 - 14 -4
8.
herb
6 7 2 1 3 13 - 20 -7
9.
herb
6 6 2 0 4 13 - 15 -2
10.
herb
7 4 1 1 5 1 - 13 -12
11.
herb
7 4 1 1 5 7 - 24 -17
12.
herb
7 0 0 0 7 7 - 23 -16
13.
herb
6 0 0 0 6 5 - 23 -18
14.
herb
7 0 0 0 7 2 - 20 -18

Tabela - runda jesienna

Lp. Nazwa drużyny M. Pkt. W. R. P. Br. Bil.
1. Jastrząb ŻeliszewJastrząb Żeliszew 13 35 11 2 0 46 - 16 +30
2. MKS MałkiniaMKS Małkinia 13 25 8 1 4 37 - 16 +21
3. Watra Mrozy (s)Watra Mrozy (s) 13 25 8 1 4 39 - 19 +20
4. LKS OstrówekLKS Ostrówek 13 24 7 3 3 35 - 21 +14
5. Kosovia Kosów LackiKosovia Kosów Lacki 13 24 7 3 3 20 - 13 +7
6. Polonez MordyPolonez Mordy 13 23 7 2 4 36 - 30 +6
7. Tęcza KorczewTęcza Korczew 13 20 6 2 5 27 - 22 +5
8. Tęcza StanisławówTęcza Stanisławów 13 20 6 2 5 23 - 28 -5
9. Olimpia Latowicz (b)Olimpia Latowicz (b) 13 19 6 1 6 35 - 41 -6
10. Wicher Sadowne (b)Wicher Sadowne (b) 13 17 5 2 6 21 - 22 -1
11. Jutrzenka CegłówJutrzenka Cegłów 13 12 3 3 7 16 - 27 -11
12. Grodzisk KrzymoszeGrodzisk Krzymosze 13 7 2 1 10 10 - 33 -23
13. Błękitni Stoczek WęgrowskiBłękitni Stoczek Węgrowski 13 7 2 1 10 12 - 45 -33
14. Sęp Żelechów (s)Sęp Żelechów (s) 13 3 1 0 12 17 - 41 -24

Tabela - runda wiosenna

Lp. Nazwa drużyny M. Pkt. W. R. P. Br. Bil.
1. LKS OstrówekLKS Ostrówek 0 0 0 0 0 0 - 0 0
2. Tęcza StanisławówTęcza Stanisławów 0 0 0 0 0 0 - 0 0
3. Grodzisk KrzymoszeGrodzisk Krzymosze 0 0 0 0 0 0 - 0 0
4. Jutrzenka CegłówJutrzenka Cegłów 0 0 0 0 0 0 - 0 0
5. MKS MałkiniaMKS Małkinia 0 0 0 0 0 0 - 0 0
6. Polonez MordyPolonez Mordy 0 0 0 0 0 0 - 0 0
7. Jastrząb ŻeliszewJastrząb Żeliszew 0 0 0 0 0 0 - 0 0
8. Tęcza KorczewTęcza Korczew 0 0 0 0 0 0 - 0 0
9. Wicher Sadowne (b)Wicher Sadowne (b) 0 0 0 0 0 0 - 0 0
10. Watra Mrozy (s)Watra Mrozy (s) 0 0 0 0 0 0 - 0 0
11. Olimpia Latowicz (b)Olimpia Latowicz (b) 0 0 0 0 0 0 - 0 0
12. Sęp Żelechów (s)Sęp Żelechów (s) 0 0 0 0 0 0 - 0 0
13. Błękitni Stoczek WęgrowskiBłękitni Stoczek Węgrowski 0 0 0 0 0 0 - 0 0
14. Kosovia Kosów LackiKosovia Kosów Lacki 0 0 0 0 0 0 - 0 0

Tabela ligowa - zestawienie

Drużyna1234567891011121314
1. LKS Ostrówek XXX 5:1 - 6:3 - 2:2 - 1:5 - 0:2 - 5:0 - 1:0
2. Błękitni Stoczek Węgrowski - XXX 1:0 - 0:6 - 1:41:3 - 0:6 - 2:1 - 2:2
3. Sęp Żelechów (s)1:4 - XXX 2:4 - 3:2 - - 3:4 - 0:1 - 1:3 -
4. Olimpia Latowicz (b) - 5:1 - XXX 4:6 - 4:22:7 - 3:2 - 3:0 - 1:3
5. Watra Mrozy (s)1:2 - 5:1 - XXX 3:0 - - 2:3 - 0:0 - 5:00:1
6. Wicher Sadowne (b) - 3:2 - 1:2 - XXX 3:11:1 - 0:1 - 3:0 - 0:1
7. Tęcza Korczew0:0 - 3:0 - 2:3 - XXX - 2:1 - 2:0 - 3:32:0
8. Jastrząb Żeliszew - - 5:3 - 4:2 - 2:1 XXX 5:3 - 6:0 - 4:1 -
9. Polonez Mordy1:73:0 - 5:0 - 2:3 - - XXX 3:1 - 1:0 - -
10. MKS Małkinia - - 4:0 - 2:3 - 5:11:3 - XXX 1:0 - 6:0 -
11. Jutrzenka Cegłów1:14:0 - 3:3 - 1:3 - - 3:6 - XXX 3:1 - -
12. Grodzisk Krzymosze - - 3:2 - 0:3 - 0:40:1 - 3:3 - XXX 2:0 -
13. Tęcza Stanisławów4:13:1 - 3:1 - 3:0 - - 1:1 - 2:0 - XXX -
14. Kosovia Kosów Lacki - - 2:1 - - - - 0:03:30:32:03:03:0 XXX

Zegar

Reklama

Kalendarium

15

12-2018

sobota

16

12-2018

niedziela

17

12-2018

pon.

18

12-2018

wtorek

19

12-2018

środa

20

12-2018

czwartek

21

12-2018

piątek

Najbliższe spotkanie

W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 22

Ostatnie spotkanie

Pogoń Siedlce (s)Rozwój Katowice
Pogoń Siedlce (s) 1:0 Rozwój Katowice
2018-12-01, 16:00:00
    relacja »

Wyniki

Ostatnia kolejka 21
Resovia (b) ROW 1964 Rybnik
Skra Częstochowa (b) 1:0 GKS Bełchatów
Siarka Tarnobrzeg Olimpia Elbląg
Błękitni Stargard 3:2 Znicz Pruszków
Elana Toruń (b) 0:2 Gryf Wejherowo
Pogoń Siedlce (s) 1:0 Rozwój Katowice
Ruch Chorzów (s) 1:1 Górnik Łęczna (s)
Widzew Łódź (b) 0:0 Stal Stalowa Wola
Radomiak Radom 4:2 Olimpia Grudziądz (s)