Siedlecka Piłka - strona nieoficjalna

Strona klubowa

Logowanie

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 392, wczoraj: 508
ogółem: 1 096 904

statystyki szczegółowe

Wyszukiwarka

Klasyfikacja strzelców

KLASA B 2018/2019

Klasyfikacja strzelców po 11 kolejce

 11 bramek 
Kuć Łukasz (Iskra Kotuń)

 9 bramek 
Galbarczyk Przemysław (Promnik Gończyce)

 8 bramek 
Borkowski Tomasz (Strzelec Chodów)
Rastawicki Jakub (Nojszewianka Dobre)
Sobotka Łukasz (Rywal Ruchna)
Szpura Maciej (ŁDK Łosice)

 7 bramek 
Mruz Michał (Niwa Tęczki)
Polak Dominik (Rywal Ruchna)

 6 bramek 
Cabaj Mariusz (ULKS Gołąbek)
Niegowski Karol (Strzelec Chodów)

Wielgoławski Karol (Płomień II Dębe Wielkie)
Zackiewicz Bartosz (Promnik Gończyce)

 5 bramek 
Gadomski Marcin (Nojszewianka Dobre)
Parapura Andrzej (Iskra Kotuń)

Puchała Adrian (Liwia Łochów)
Radziej Eryk (Promnik Gończyce)

Sawicki Marek (ŁDK Łosice)
Śliwa Paweł (Strzelec Chodów)

 4 bramki 
Kasperczyk Dawid (Promnik Gończyce)
Kiliszek Dominik (Promnik Gończyce)
Mieszało Maciej (Rywal Ruchna)

Popławski Jakub (Świt Barcząca)
Stokowski Kamil (Rywal Ruchna)

 3 bramki 
Anusiewicz Krystian (Strzelec Chodów)
Kiszczak Piotr (Płomień II Dębe Wielkie)
Kleszcz Michał (Iskra Kotuń)
Pawlik Kacper (ULKS Gołąbek)
Pietruk Tomasz (Niwa Tęczki)
Saczuk Michał (Zorza Sterdyń)
Wojewódzki Mateusz (Iskra Kotuń)

 2 bramki 
Bala Mateusz (Liwia Łochów)
Borkowski Jakub (Liwia Łochów)
Ciszewski Dawid (Niwa Tęczki)
Gawęda Rafał (Płomień II Dębe Wielkie)
Głuchowski Daniel (Płomień II Dębe Wielkie)
Grochowski Kacper (Niwa Tęczki)
Jasiński Łukasz (Niwa Tęczki)
Kosmala Kamil (Promnik Gończyce)
Król Mateusz (Płomień II Dębe Wielkie)
Ławnik Adrian (Strzelec Chodów)
Mistewicz Mariusz (Świt Barcąca)
Mruz Cezary (Niwa Tęczki)
Osipiak Hubert (Zorza Sterdyń)
Paweł Ławecki (Płomień II Dębe Wielkie)
Pawlik Jakub (ULKS Gołąbek)
Piesak Krzysztof (Rywal Ruchna)
Pobudkiewicz Paweł (Liwia Łochów)
Polkowski Michał (Rywal Ruchna)
Sobotka Karol (Rywal Ruchna)
Szwaj Mateusz (Świt Barcząca)
Ułasiuk Dawid (ŁDK Łosice)
Zgutka Marcin (Świt Barcząca)
Zieliński Łukasz (Zorza Sterdyń)
Żek Daniel (ŁDK Łosice)

 1 bramka 
Bartoszuk Paweł (ŁDK Łosice)
Boruciński Mateusz (Iskra Kotuń)
Branicki Piotr (Liwia Łochów)
Chomka Paweł (Płomień II Dębe Wielkie)
Ciostek Piotr (ULKS Gołąbek)
Ciulak Patryk (Strzelec Chodów)
Czajewski Adrian (Płomień II Dębe Wielkie)
Gałązka Michał (Promnik Gończyce)
Gil Cezary (ULKS Gołąbek)
Głuchowski Jakub (ŁDK Łosice)
Gochnio Jacek (ŁDK Łosice)
Grochowski Michał (Liwia Łochów)
Grochowski Michał (Niwa Tęczki)
Gulski Patryk (Nojszewianka Dobre)
Jackowicz Rafał (Świt Barcząca)
Janicki Konrad (Nojszewianka Dobre)
Jankowski Tomasz (Płomień II Dębe Wielkie)
Kaczmarczyk Sebastian (Płomień II Dębe Wielkie)
Kania Marek (Iskra Kotuń)
Kaniecki Bartłomiej (Niwa Tęczki)

Kaniecki Kamil (Niwa Tęczki)
Kaniewski Łukasz  (ŁDK Łosice)

Karłowicz Rafał (Liwia Łochów)
Karwowski Radosław (Niwa Tęczki)
Kordecki Damian (Strzelec Chodów)
Kowalczyk Mateusz (Rywal Ruchna)
Kozak Przemysław (Strzelec Chodów)
Kozdów Adrian (Świt Barcząca)
Krasnodębski Paweł (Nojszewianka Dobre)
Kur Rafał (Zorza Sterdyń)
Lęgas Adrian (Iskra Kotuń)|
Ławecki Paweł (Płomień II Dębe Wielkie)

Ławecki Przemysław (Strzelec Chodów)
Maliszewski Grzegorz (Liwia Łochów)
Mistewicz Marcin (Świt Barcząca)
Mosiej Krzysztof (Zorza Sterdyń)
Mucha Kamil (Promnik Gończyce)
Mucha Paweł (Promnik Gończyce)
Ornowski Marcin (Iskra Kotuń)
Orzełek Marcin (Świt Barcząca)
Owczarczyk Marcin (Promnik Gończyce)
Pałka Marcin (Iskra Kotuń)
Paziewski Maciej (Promnik Gończyce)
Pieńkowski Rafał (Strzelec Chodów)
Pszonka Dariusz (Świt Barcząca)
Sieraj Jakub (Promnik Gończyce)
Skorupka Damian (Zorza Sterdyń)
Sobotka Daniel (Rywal Ruchna)
Soćko Arkadiusz (ULKS Gołąbek)
Suchożebrski Łukasz (ULKS Gołąbek)
Szczeć Sywlester (Zorza Sterdyń)
Szupiluk Mariusz (ŁDK Łosice)
Wiącek Marcin (Świt Barcząca)
Wielgórski Damian (ŁDK Łosice)
Wierzbicki Jakub (ULKS Gołąbek)

Wierzbicki Michał (ULKS Gołąbek)
Wilk Łukasz (Zorza Sterdyń)

Wojdyna Dawid (Nojszewianka Dobre)
Wójcik Damian (Iskra Kotuń)
Wysokiński Jarosław (Niwa Tęczki)
Zackiewicz Wojciech (Promnik Gończyce)
Zagórski Kacper (Płomień II Dębe Wielkie)

 7 bramek samobójczych  
2 kolejka Liwia - Łosice (bramka dla Liwii zawodnik Łosic)
3 kolejka Rywal - Promnik (bramka dla Promnika zawodnik Rywalu)
5 kolejka Rywal - Iskra (bramka dla Rywala zawodnik Iskry)
5 kolejka Płomień II - Strzelec (bramka dla Płomienia zawodnik Strzelca)
5 kolejka Płomień II - Strzelec (bramka dla Płomienia zawodnik Strzelca)
8 kolejka Gołąbek - Promnik (bramka dla Promnika zawodnik Gołąbka)
10 kolejka Świt - Strzelec (bramka dla Strzelca zawodnik Świtu)

Zegar

Reklama

Kalendarium

20

11-2018

wtorek

21

11-2018

środa

22

11-2018

czwartek

23

11-2018

piątek

24

11-2018

sobota

25

11-2018

niedziela

26

11-2018

pon.

Najbliższe spotkanie

W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 20

Ostatnie spotkanie

Pogoń Siedlce (s)Olimpia Grudziądz (s)
Pogoń Siedlce (s) 3:1 Olimpia Grudziądz (s)
2018-11-17, 17:00:00
    relacja »

Wyniki

Ostatnia kolejka 19
Radomiak Radom 2:0 Ruch Chorzów (s)
Siarka Tarnobrzeg 0:1 GKS Bełchatów
Elana Toruń (b) 5:1 Znicz Pruszków
Resovia (b) 1:0 Stal Stalowa Wola
ROW 1964 Rybnik 1:1 Gryf Wejherowo
Skra Częstochowa (b) 0:0 Górnik Łęczna (s)
Pogoń Siedlce (s) 3:1 Olimpia Grudziądz (s)
Widzew Łódź (b) 1:1 Rozwój Katowice
Błękitni Stargard 1:1 Olimpia Elbląg