Siedlecka Piłka - strona nieoficjalna

Strona klubowa

Logowanie

Menu główne

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 139, wczoraj: 304
ogółem: 951 283

statystyki szczegółowe

Wyszukiwarka

Klasyfikacja strzelców

KLASA B 2017/2018

Klasyfikacja strzelców po 9 kolejce

 12 bramek 
Kuć Łukasz (Iskra)

 9 bramek 
Kowalczyk Tomasz (Wicher)

 8 bramek 
Kandulski Konrad (Wicher)

 7 bramek 
Brewczyński Dominik (Liwia)

 6 bramek 
Kania Marek (Iskra)

 5 bramek 
Padysz Mateusz (Olimpia)
Puchała Adrian (Liwia)
Sadowski Piotr (Wicher)

 4 bramki 
Mieszało Maciej (Rywal)
Rusiniak Bartosz (Gołąbek)
Szutkowski Maciej (Wicher)

 3 bramki 
Cabaj Mariusz (Gołąbek)
Ciostek Piotr (Gołąbek)

Giziński Przemysław (Tajfun II)
Kaniecki Kamil (Niwa)

Kobyliński Tomasz (Liwia)
Maliszewski Grzegorz (Liwia)

Myrcha Adrian (Iskra)
Pałdyna Rafał (Olimpia)
Skóra Radosław (Olimpia)
Wysokiński Artur (Niwa)

 2 bramki 
Bednarczyk Krzysztof (Gołąbek)
Broda Jakub (Fenix II)
Chomka Paweł (Płomień II)
Długaszek Patryk (Fenix II)
Jajszczak Sebastian (Olimpia)
Kalenik Paweł (Gołąbek)
Kandulski Kamil (Wicher)

Kaziemierak Wojciech (Zryw II)
Malesa Radosław (Płomień)
Markiewicz Mariusz (Niwa)
Nakonieczny Mateusz (Zryw II)
Niewiatowski Kamil (Iskra)
Oszkiel Hubert (Olimpia)
Parapura Andrzej (Iskra)
Pazio Bartłomiej (Tajfun II)
Pazio Jakub (Tajfun II)
Soćko Arkadiusz (Gołąbek)

Tymiński Kamil (Płomień)

 1 bramka 
Andrzejczuk Mariusz (Fenix II)
Barczewski Piotr (Płomień II)
Borkowski Jakub (Liwia)
Branicki Eryk (Liwia)
Chmielewski Michał (Olimpia)
Czyżyk Piotr (Gołąbek)
Dębkowski Tomasz (Wicher)
Dzieciątko Przemysław (Wicher)
Dziugieł Sebastian (Olimpia)
Gałązka Piotr (Liwia)
Gavryk Roman (Wicher)
Głuchowski Daniel (Płomień II)
Jasiński Łukasz (Niwa)
Kander Kamil (Zryw II)
Kaniecki Bartłomiej (Niwa)
Kaniecki Łukasz (Niwa)
Karłowicz Patryk (Liwia)
Kocon Michał (Tajfun II)
Konowrocki Kamil (Płomień II)

Kowalski Rafał (Olimpia)
Kozioł Sebastian (Liwia)
Król Mateusz (Płomień II)
Kubój Wojciech (Rywal)
Kuczyński Arkadiusz (Iskra)

Laskowski Mateusz (Tajfun II)
Lęgas Adrian (Iskra)
Mieszało Sebastian (Tajfun II)
Niedek Piotr (Olimpia)
Osica Dariusz (Fenix II)
Ostrowski Adam (Zryw II)
Pałdyna Mariusz (Olimpia)
Pawlik Piotr (Zryw II)
Piesak Krzysztof (Rywal)
Pietruk Tomasz (Niwa)

Piotrowski Radosław (Zryw II)
Pogorzelski Patryk (Liwia)
Prokopiak Jacek (Niwa)
Radzio Michał (Olimpia)

Sergiej Michał (Niwa)
Sówka Kamil (Wicher)
Sulej Damian (Liwia)
Styś Adam (Tajfun II)
Świątek Marcin (Olimpia)
Wierzbicki Michał (Gołąbek)
Wojewódzki Mateusz (Iskra)
Wójcik Damian (Iskra)
Wronka Rafał (Tajfun II)

 3 samobójcze 

3 kolejka Iskra - Gołąbek (Bramka dla Iskry strzelił zawodnik Gołąbka)
4 kolejka Olimpia - Niwa (Bramka dla Olimpii strzelił zawodnik Niwy)
5 kolejka Tajfun II - Olimpia (Bramka dla Olimpii strzelił zawodnik Tajfuna)

Reklama