Siedlecka Piłka - strona nieoficjalna

Strona klubowa

Logowanie

Menu główne

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 56, wczoraj: 344
ogółem: 967 256

statystyki szczegółowe

Wyszukiwarka

Klasyfikacja strzelców

KLASA B 2017/2018

Klasyfikacja strzelców po 11 kolejce

 13 bramek 
Kuć Łukasz (Iskra)

 9 bramek 
Kowalczyk Tomasz (Wicher)

 8 bramek 
Kandulski Konrad (Wicher)

 7 bramek 
Brewczyński Dominik (Liwia)
Mieszało Maciej (Rywal)
Puchała Adrian (Liwia)

 6 bramek 
Kania Marek (Iskra)

 5 bramek 
Padysz Mateusz (Olimpia)
Sadowski Piotr (Wicher)

 4 bramki 
Chomka Paweł (Płomień II)
Ciostek Piotr (Gołąbek)

Głuchowski Daniel (Płomień II)
Kobyliński Tomasz (Liwia)
Rusiniak Bartosz (Gołąbek)
Skóra Radosław (Olimpia)
Szutkowski Maciej (Wicher)
Tymiński Kamil (Płomień II)

 3 bramki 
Cabaj Mariusz (Gołąbek)
Giziński Przemysław (Tajfun II)
Kaniecki Kamil (Niwa)
Kazimierak Wojciech (Zryw II)

Maliszewski Grzegorz (Liwia)
Myrcha Adrian (Iskra)
Pałdyna Rafał (Olimpia)
Wysokiński Artur (Niwa)

 2 bramki 
Bednarczyk Krzysztof (Gołąbek)
Branicki Eryk (Liwia)

Broda Jakub (Fenix II)
Dębkowski Tomasz (Wicher)
Długaszek Patryk (Fenix II)
Jajszczak Sebastian (Olimpia)
Kalenik Paweł (Gołąbek)
Kander Kamil (Zryw II)
Kandulski Kamil (Wicher)
Kubój Wojciech (Rywal)

Malesa Radosław (Płomień)
Markiewicz Mariusz (Niwa)
Nakonieczny Mateusz (Zryw II)
Niewiatowski Kamil (Iskra)
Oszkiel Hubert (Olimpia)
Parapura Andrzej (Iskra)
Pazio Bartłomiej (Tajfun II)
Pazio Jakub (Tajfun II)
Soćko Arkadiusz (Gołąbek)
Uziębło Mariusz (Wicher)
Zyśk Jakub (Wicher)

 1 bramka 
Andrzejczuk Mariusz (Fenix II)
Barczewski Piotr (Płomień II)
Borkowski Jakub (Liwia)
Chmielewski Michał (Olimpia)
Czyżyk Piotr (Gołąbek)
Dzieciątko Przemysław (Wicher)
Dziugieł Sebastian (Olimpia)
Gałązka Piotr (Liwia)
Gavryk Roman (Wicher)
Jasiński Łukasz (Niwa)
Kaniecki Bartłomiej (Niwa)
Kaniecki Łukasz (Niwa)
Karłowicz Patryk (Liwia)
Kocon Michał (Tajfun II)
Konowrocki Kamil (Płomień II)

Kowalski Rafał (Olimpia)
Kozioł Sebastian (Liwia)
Król Mateusz (Płomień II)
Kuczyński Arkadiusz (Iskra)
Laskowski Mateusz (Tajfun II)
Lęgas Adrian (Iskra)
Mieszało Sebastian (Tajfun II)
Niedek Piotr (Olimpia)
Osica Dariusz (Fenix II)
Ostrowski Adam (Zryw II)
Pałdyna Mariusz (Olimpia)
Pawlik Piotr (Zryw II)
Piesak Krzysztof (Rywal)
Pietruk Tomasz (Niwa)

Piotrowski Radosław (Zryw II)
Podleś Karol (Wicher)

Pogorzelski Patryk (Liwia)
Prokopiak Jacek (Niwa)
Radzio Michał (Olimpia)
Reda Karol (Olimpia)

Sergiej Michał (Niwa)
Sówka Kamil (Wicher)
Stokowski Kamil (Rywal)

Sulej Damian (Liwia)
Styś Adam (Tajfun II)
Świątek Marcin (Olimpia)
Wąsowski Krystian
Wielgoławski Karol (Płomień II)

Wierzbicki Michał (Gołąbek)
Wojewódzki Mateusz (Iskra)
Wójcik Damian (Iskra)
Wronka Rafał (Tajfun II)

 6 samobójczych 

3 kolejka Iskra - Gołąbek (Bramka dla Iskry strzelił zawodnik Gołąbka)
4 kolejka Olimpia - Niwa (Bramka dla Olimpii strzelił zawodnik Niwy)
5 kolejka Tajfun II - Olimpia (Bramka dla Olimpii strzelił zawodnik Tajfuna)
10 kolejka Wicher - Olimpia (Bramka dla Olimpii zawodnik Wichru)
11 kolejka Zryw II - Wicher (Bramka dla Wichru zawodnik Zrywu II)
11 kolejka Rywal - Gołąbek (Bramka dla Gołąbka zawodnik Rywalu)

Zegar

Reklama