Siedlecka Piłka - strona nieoficjalna

Strona klubowa

Logowanie

Najlepsi typerzy

Zaloguj się, aby typować.
Lp. Osoba Pkt.

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 39, wczoraj: 914
ogółem: 1 111 636

statystyki szczegółowe

Wyszukiwarka

Terminarz

Rozgrywki Ligowe

Kol. Data Drużyna 1 Wynik Drużyna 2 Relacja
2018-08-25 Iskra Kotuń 3:0 ULKS Gołąbek zobacz ›
2018-08-25 Świt Barcząca 0:2 Liwia Łochów zobacz ›
2018-08-25 ŁDK Łosice (n) 2:0 Promnik Gończyce (n) zobacz ›
2018-08-25 Zorza Sterdyń (n) 0:1 GLKS Strzelec Chodów (n) zobacz ›
2018-08-25 Rywal Ruchna 2:0 Płomień II Dębe Wielkie zobacz ›
2018-08-25 Nojszewianka Dobre (s) 3:2 Niwa Tęczki zobacz ›
2018-09-01 GLKS Strzelec Chodów (n) 3:1 Rywal Ruchna zobacz ›
2018-09-01 ULKS Gołąbek 0:2 Niwa Tęczki zobacz ›
2018-09-01 Płomień II Dębe Wielkie 4:0 Nojszewianka Dobre (s) zobacz ›
2018-09-01 Liwia Łochów 1:1 ŁDK Łosice (n) zobacz ›
2018-09-01 Zorza Sterdyń (n) 0:9 Promnik Gończyce (n) zobacz ›
2018-09-01 Iskra Kotuń 3:3 Świt Barcząca zobacz ›
2018-09-08 Nojszewianka Dobre (s) 3:2 GLKS Strzelec Chodów (n) zobacz ›
2018-09-08 Niwa Tęczki 2:1 Płomień II Dębe Wielkie zobacz ›
2018-09-08 Rywal Ruchna 3:3 Promnik Gończyce (n) zobacz ›
2018-09-08 Zorza Sterdyń (n) 1:4 Liwia Łochów zobacz ›
2018-09-08 ŁDK Łosice (n) 4:1 Iskra Kotuń zobacz ›
2018-09-08 Świt Barcząca 3:1 ULKS Gołąbek zobacz ›
2018-09-15 ULKS Gołąbek 2:1 Płomień II Dębe Wielkie zobacz ›
2018-09-15 GLKS Strzelec Chodów (n) 2:5 Niwa Tęczki zobacz ›
2018-09-15 Promnik Gończyce (n) 0:1 Nojszewianka Dobre (s) zobacz ›
2018-09-15 Liwia Łochów 0:3 Rywal Ruchna zobacz ›
2018-09-15 Iskra Kotuń 8:2 Zorza Sterdyń (n) zobacz ›
2018-09-15 Świt Barcząca 0:1 ŁDK Łosice (n) zobacz ›
2018-09-22 ŁDK Łosice (n) 3:2 ULKS Gołąbek zobacz ›
2018-09-22 Zorza Sterdyń (n) 3:4 Świt Barcząca zobacz ›
2018-09-22 Rywal Ruchna 6:1 Iskra Kotuń zobacz ›
2018-09-22 Nojszewianka Dobre (s) 1:1 Liwia Łochów zobacz ›
2018-09-22 Niwa Tęczki 2:3 Promnik Gończyce (n) zobacz ›
2018-09-22 Płomień II Dębe Wielkie 9:1 GLKS Strzelec Chodów (n) zobacz ›
2018-09-29 Świt Barcząca 0:4 Rywal Ruchna zobacz ›
2018-09-29 Promnik Gończyce (n) 9:1 Płomień II Dębe Wielkie zobacz ›
2018-09-29 Liwia Łochów 5:1 Niwa Tęczki zobacz ›
2018-09-29 ULKS Gołąbek 4:3 GLKS Strzelec Chodów (n) zobacz ›
2018-09-29 ŁDK Łosice (n) 3:0 Zorza Sterdyń (n) zobacz ›
2018-09-29 Iskra Kotuń 1:2 Nojszewianka Dobre (s) zobacz ›
2018-10-06 Zorza Sterdyń (n) 2:5 ULKS Gołąbek zobacz ›
2018-10-06 Rywal Ruchna 2:1 ŁDK Łosice (n) zobacz ›
2018-10-06 Nojszewianka Dobre (s) 1:1 Świt Barcząca zobacz ›
2018-10-06 Niwa Tęczki 2:3 Iskra Kotuń zobacz ›
2018-10-06 Płomień II Dębe Wielkie 2:0 Liwia Łochów zobacz ›
2018-10-06 GLKS Strzelec Chodów (n) 2:3 Promnik Gończyce (n) zobacz ›
2018-10-13 ULKS Gołąbek 0:3 Promnik Gończyce (n) zobacz ›
2018-10-13 Liwia Łochów 1:5 GLKS Strzelec Chodów (n) zobacz ›
2018-10-13 Iskra Kotuń 4:2 Płomień II Dębe Wielkie zobacz ›
2018-10-13 Świt Barcząca 1:3 Niwa Tęczki zobacz ›
2018-10-13 ŁDK Łosice (n) 5:4 Nojszewianka Dobre (s) zobacz ›
2018-10-13 Zorza Sterdyń (n) 1:2 Rywal Ruchna zobacz ›
2018-10-20 Płomień II Dębe Wielkie 2:4 Świt Barcząca zobacz ›
2018-10-20 Promnik Gończyce (n) 5:0 Liwia Łochów zobacz ›
2018-10-20 Nojszewianka Dobre (s) 2:0 Zorza Sterdyń (n) zobacz ›
2018-10-20 Niwa Tęczki 0:2 ŁDK Łosice (n) zobacz ›
2018-10-20 Rywal Ruchna 3:1 ULKS Gołąbek zobacz ›
2018-10-20 GLKS Strzelec Chodów (n) 6:2 Iskra Kotuń zobacz ›
10  2018-10-27 ULKS Gołąbek 0:1 Liwia Łochów zobacz ›
10  2018-10-27 Świt Barcząca 1:2 GLKS Strzelec Chodów (n) zobacz ›
10  2018-10-27 Iskra Kotuń 2:1 Promnik Gończyce (n) zobacz ›
10  2018-10-27 ŁDK Łosice (n) 2:0 Płomień II Dębe Wielkie zobacz ›
10  2018-10-27 Rywal Ruchna 3:0 Nojszewianka Dobre (s) zobacz ›
10  2018-10-27 Zorza Sterdyń (n) 3:3 Niwa Tęczki zobacz ›
11  2018-11-03 Nojszewianka Dobre (s) 0:2 ULKS Gołąbek zobacz ›
11  2018-11-03 Niwa Tęczki 1:3 Rywal Ruchna zobacz ›
11  2018-11-03 Płomień II Dębe Wielkie 3:0 Zorza Sterdyń (n) zobacz ›
11  2018-11-03 GLKS Strzelec Chodów (n) 3:2 ŁDK Łosice (n) zobacz ›
11  2018-11-03 Promnik Gończyce (n) 3:0 Świt Barcząca zobacz ›
11  2018-11-03 Liwia Łochów 1:0 Iskra Kotuń zobacz ›

Zegar

Reklama

Kalendarium

15

12-2018

sobota

16

12-2018

niedziela

17

12-2018

pon.

18

12-2018

wtorek

19

12-2018

środa

20

12-2018

czwartek

21

12-2018

piątek

Najbliższe spotkanie

W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 22

Ostatnie spotkanie

Pogoń Siedlce (s)Rozwój Katowice
Pogoń Siedlce (s) 1:0 Rozwój Katowice
2018-12-01, 16:00:00
    relacja »

Wyniki

Ostatnia kolejka 21
Resovia (b) ROW 1964 Rybnik
Skra Częstochowa (b) 1:0 GKS Bełchatów
Siarka Tarnobrzeg Olimpia Elbląg
Błękitni Stargard 3:2 Znicz Pruszków
Elana Toruń (b) 0:2 Gryf Wejherowo
Pogoń Siedlce (s) 1:0 Rozwój Katowice
Ruch Chorzów (s) 1:1 Górnik Łęczna (s)
Widzew Łódź (b) 0:0 Stal Stalowa Wola
Radomiak Radom 4:2 Olimpia Grudziądz (s)