Siedlecka Piłka - strona nieoficjalna

Strona klubowa

Logowanie

Najlepsi typerzy

Zaloguj się, aby typować.
Lp. Osoba Pkt.

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 84, wczoraj: 914
ogółem: 1 111 681

statystyki szczegółowe

Wyszukiwarka

Tabela

Wszystkie spotkania

Lp. Nazwa drużyny M. Pkt. W. R. P. Br. Bil.
1.
herb
bz 11 28 9 1 1 32 - 11 +21
2.
bz 11 25 8 1 2 26 - 13 +13
3.
herb
bz 11 22 7 1 3 39 - 13 +26
4.
herb
plus 11 18 6 0 5 30 - 31 -1
5.
herb
plus 11 17 5 2 4 16 - 19 -3
6.
herb
minus 11 17 5 2 4 17 - 21 -4
7.
herb
minus 11 16 5 1 5 28 - 29 -1
8.
herb
bz 11 13 4 1 6 23 - 26 -3
9.
herb
plus 11 12 4 0 7 25 - 26 -1
10.
herb
plus 11 12 4 0 7 17 - 24 -7
11.
herb
minus 11 11 3 2 6 17 - 25 -8
12.
herb
bz 11 1 0 1 10 12 - 44 -32

Spotkania u siebie

Lp. Nazwa drużyny M. Pkt. W. R. P. Br. Bil.
1.
6 18 6 0 0 19 - 7 +12
2.
herb
6 16 5 1 0 19 - 6 +13
3.
herb
6 13 4 1 1 21 - 10 +11
4.
herb
5 12 4 0 1 20 - 5 +15
5.
herb
6 11 3 2 1 10 - 8 +2
6.
herb
4 9 3 0 1 17 - 2 +15
7.
herb
5 9 3 0 2 16 - 13 +3
8.
herb
5 7 2 1 2 8 - 10 -2
9.
herb
5 6 2 0 3 6 - 10 -4
10.
herb
5 3 1 0 4 7 - 12 -5
11.
herb
6 3 1 0 5 5 - 13 -8
12.
herb
7 1 0 1 6 10 - 28 -18

Spotkania wyjazdowe

Lp. Nazwa drużyny M. Pkt. W. R. P. Br. Bil.
1.
herb
7 13 4 1 2 22 - 11 +11
2.
herb
5 12 4 0 1 13 - 5 +8
3.
herb
6 10 3 1 2 16 - 14 +2
4.
herb
6 10 3 1 2 8 - 9 -1
5.
herb
6 9 3 0 3 14 - 18 -4
6.
herb
5 8 2 2 1 12 - 12 0
7.
5 7 2 1 2 7 - 6 +1
8.
herb
6 6 2 0 4 11 - 14 -3
9.
herb
5 6 2 0 3 7 - 13 -6
10.
herb
5 3 1 0 4 7 - 19 -12
11.
herb
4 0 0 0 4 2 - 16 -14
12.
herb
6 0 0 0 6 5 - 21 -16

Tabela - runda jesienna

Lp. Nazwa drużyny M. Pkt. W. R. P. Br. Bil.
1. Rywal RuchnaRywal Ruchna 11 28 9 1 1 32 - 11 +21
2. ŁDK Łosice (n)ŁDK Łosice (n) 11 25 8 1 2 26 - 13 +13
3. Promnik Gończyce (n)Promnik Gończyce (n) 11 22 7 1 3 39 - 13 +26
4. GLKS Strzelec Chodów (n)GLKS Strzelec Chodów (n) 11 18 6 0 5 30 - 31 -1
5. Liwia ŁochówLiwia Łochów 11 17 5 2 4 16 - 19 -3
6. Nojszewianka Dobre (s)Nojszewianka Dobre (s) 11 17 5 2 4 17 - 21 -4
7.  Iskra Kotuń Iskra Kotuń 11 16 5 1 5 28 - 29 -1
8. Niwa TęczkiNiwa Tęczki 11 13 4 1 6 23 - 26 -3
9. Płomień II Dębe WielkiePłomień II Dębe Wielkie 11 12 4 0 7 25 - 26 -1
10. ULKS GołąbekULKS Gołąbek 11 12 4 0 7 17 - 24 -7
11. Świt BarczącaŚwit Barcząca 11 11 3 2 6 17 - 25 -8
12. Zorza Sterdyń (n)Zorza Sterdyń (n) 11 1 0 1 10 12 - 44 -32

Tabela - runda wiosenna

Lp. Nazwa drużyny M. Pkt. W. R. P. Br. Bil.
1. Liwia ŁochówLiwia Łochów 0 0 0 0 0 0 - 0 0
2. ŁDK Łosice (n)ŁDK Łosice (n) 0 0 0 0 0 0 - 0 0
3. Zorza Sterdyń (n)Zorza Sterdyń (n) 0 0 0 0 0 0 - 0 0
4.  Iskra Kotuń Iskra Kotuń 0 0 0 0 0 0 - 0 0
5. Świt BarczącaŚwit Barcząca 0 0 0 0 0 0 - 0 0
6. Rywal RuchnaRywal Ruchna 0 0 0 0 0 0 - 0 0
7. Nojszewianka Dobre (s)Nojszewianka Dobre (s) 0 0 0 0 0 0 - 0 0
8. Niwa TęczkiNiwa Tęczki 0 0 0 0 0 0 - 0 0
9. Płomień II Dębe WielkiePłomień II Dębe Wielkie 0 0 0 0 0 0 - 0 0
10. Promnik Gończyce (n)Promnik Gończyce (n) 0 0 0 0 0 0 - 0 0
11. ULKS GołąbekULKS Gołąbek 0 0 0 0 0 0 - 0 0
12. GLKS Strzelec Chodów (n)GLKS Strzelec Chodów (n) 0 0 0 0 0 0 - 0 0

Tabela ligowa - zestawienie

Drużyna123456789101112
1. Liwia Łochów XXX - - - 5:1 - 0:3 - 1:0 - 1:11:5
2. ULKS Gołąbek0:1 XXX 0:32:10:2 - - - - - - 4:3
3. Promnik Gończyce (n)5:0 - XXX 9:1 - 0:1 - 3:0 - - - -
4. Płomień II Dębe Wielkie2:0 - - XXX - 4:0 - 2:4 - 3:0 - 9:1
5. Niwa Tęczki - - 2:32:1 XXX - 1:3 - 2:3 - 0:2 -
6. Nojszewianka Dobre (s)1:10:2 - - 3:2 XXX - 1:1 - 2:0 - 3:2
7. Rywal Ruchna - 3:13:32:0 - 3:0 XXX - 6:1 - 2:1 -
8. Świt Barcząca0:23:1 - - 1:3 - 0:4 XXX - - 0:11:2
9. Iskra Kotuń - 3:02:14:2 - 1:2 - 3:3 XXX 8:2 - -
10. Zorza Sterdyń (n)1:42:50:9 - 3:3 - 1:23:4 - XXX - 0:1
11. ŁDK Łosice (n) - 3:22:02:0 - 5:4 - - 4:13:0 XXX -
12. GLKS Strzelec Chodów (n) - - 2:3 - 2:5 - 3:1 - 6:2 - 3:2 XXX

Zegar

Reklama

Kalendarium

15

12-2018

sobota

16

12-2018

niedziela

17

12-2018

pon.

18

12-2018

wtorek

19

12-2018

środa

20

12-2018

czwartek

21

12-2018

piątek

Najbliższe spotkanie

W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 22

Ostatnie spotkanie

Pogoń Siedlce (s)Rozwój Katowice
Pogoń Siedlce (s) 1:0 Rozwój Katowice
2018-12-01, 16:00:00
    relacja »

Wyniki

Ostatnia kolejka 21
Resovia (b) ROW 1964 Rybnik
Skra Częstochowa (b) 1:0 GKS Bełchatów
Siarka Tarnobrzeg Olimpia Elbląg
Błękitni Stargard 3:2 Znicz Pruszków
Elana Toruń (b) 0:2 Gryf Wejherowo
Pogoń Siedlce (s) 1:0 Rozwój Katowice
Ruch Chorzów (s) 1:1 Górnik Łęczna (s)
Widzew Łódź (b) 0:0 Stal Stalowa Wola
Radomiak Radom 4:2 Olimpia Grudziądz (s)