Siedlecka Piłka - strona nieoficjalna

Strona klubowa

Logowanie

Menu główne

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 81, wczoraj: 351
ogółem: 1 030 660

statystyki szczegółowe

Wyszukiwarka

Tabela

Wszystkie spotkania

Lp. Nazwa drużyny M. Pkt. W. R. P. Br. Bil.
1.
herb
bz 20 51 16 3 1 66 - 26 +40
2.
herb
bz 20 46 15 1 4 73 - 29 +44
3.
herb
bz 20 34 10 4 6 54 - 38 +16
4.
herb
bz 20 33 10 3 7 47 - 43 +4
5.
herb
plus 20 30 9 3 8 60 - 48 +12
6.
herb
minus 20 29 9 2 9 50 - 47 +3
7.
herb
plus 20 22 6 4 10 41 - 47 -6
8.
herb
minus 20 22 6 4 10 29 - 45 -16
9.
herb
minus 20 20 6 2 12 47 - 53 -6
10.
herb
bz 20 17 5 2 13 28 - 81 -53
11.
herb
bz 20 10 2 4 14 24 - 62 -38

Spotkania u siebie

Lp. Nazwa drużyny M. Pkt. W. R. P. Br. Bil.
1.
herb
10 30 10 0 0 42 - 10 +32
2.
herb
10 28 9 1 0 45 - 6 +39
3.
herb
10 21 7 0 3 33 - 20 +13
4.
herb
10 20 6 2 2 30 - 16 +14
5.
herb
10 20 6 2 2 27 - 13 +14
6.
herb
10 17 5 2 3 37 - 21 +16
7.
herb
10 16 5 1 4 32 - 22 +10
8.
herb
10 16 5 1 4 26 - 16 +10
9.
herb
10 14 4 2 4 18 - 26 -8
10.
herb
10 12 3 3 4 22 - 23 -1
11.
herb
10 8 2 2 6 15 - 19 -4

Spotkania wyjazdowe

Lp. Nazwa drużyny M. Pkt. W. R. P. Br. Bil.
1.
herb
10 21 6 3 1 24 - 16 +8
2.
herb
10 18 6 0 4 28 - 23 +5
3.
herb
10 14 4 2 4 24 - 22 +2
4.
herb
10 13 4 1 5 23 - 27 -4
5.
herb
10 13 4 1 5 20 - 30 -10
6.
herb
10 10 3 1 6 7 - 22 -15
7.
herb
10 8 2 2 6 17 - 27 -10
8.
herb
10 6 1 3 6 15 - 31 -16
9.
herb
10 4 1 1 8 15 - 31 -16
10.
herb
10 3 1 0 9 10 - 55 -45
11.
herb
10 2 0 2 8 9 - 43 -34

Tabela - runda jesienna

Lp. Nazwa drużyny M. Pkt. W. R. P. Br. Bil.
1. Wicher SadowneWicher Sadowne 10 28 9 1 0 39 - 9 +30
2. Liwia ŁochówLiwia Łochów 10 23 7 2 1 29 - 13 +16
3. Olimpia LatowiczOlimpia Latowicz 10 19 6 1 3 27 - 19 +8
4. Iskra KotuńIskra Kotuń 10 18 5 3 2 36 - 26 +10
5. Płomień II Dębe WielkiePłomień II Dębe Wielkie 10 16 5 1 4 21 - 16 +5
6. ULKS GołąbekULKS Gołąbek 10 14 4 2 4 22 - 18 +4
7. Tajfun II JartyporyTajfun II Jartypory 10 13 4 1 5 13 - 19 -6
8. Niwa TęczkiNiwa Tęczki 10 10 3 1 6 17 - 24 -7
9. Zryw II SobolewZryw II Sobolew 10 8 2 2 6 15 - 29 -14
10. Rywal RuchnaRywal Ruchna 10 7 2 1 7 11 - 38 -27
11. Fenix II SiennicaFenix II Siennica 10 1 0 1 9 7 - 26 -19

Tabela - runda wiosenna

Lp. Nazwa drużyny M. Pkt. W. R. P. Br. Bil.
1. Olimpia LatowiczOlimpia Latowicz 10 27 9 0 1 46 - 10 +36
2. Wicher SadowneWicher Sadowne 10 23 7 2 1 27 - 17 +10
3. Płomień II Dębe WielkiePłomień II Dębe Wielkie 10 17 5 2 3 26 - 27 -1
4. ULKS GołąbekULKS Gołąbek 10 15 5 0 5 28 - 29 -1
5. Zryw II SobolewZryw II Sobolew 10 14 4 2 4 26 - 18 +8
6. Iskra KotuńIskra Kotuń 10 12 4 0 6 24 - 22 +2
7. Liwia ŁochówLiwia Łochów 10 11 3 2 5 25 - 25 0
8. Niwa TęczkiNiwa Tęczki 10 10 3 1 6 30 - 29 +1
9. Rywal RuchnaRywal Ruchna 10 10 3 1 6 17 - 43 -26
10. Tajfun II JartyporyTajfun II Jartypory 10 9 2 3 5 16 - 26 -10
11. Fenix II SiennicaFenix II Siennica 10 9 2 3 5 17 - 36 -19

Zegar

Reklama