Siedlecka Piłka - strona nieoficjalna

Strona klubowa

Logowanie

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 599, wczoraj: 617
ogółem: 1 080 677

statystyki szczegółowe

Wyszukiwarka

Tabela

Wszystkie spotkania

Lp. Nazwa drużyny M. Pkt. W. R. P. Br. Bil.
1.
herb
bz 8 19 6 1 1 23 - 9 +14
2.
bz 8 19 6 1 1 20 - 10 +10
3.
herb
plus 8 16 5 1 2 30 - 11 +19
4.
herb
minus 8 14 4 2 2 15 - 16 -1
5.
herb
plus 8 13 4 1 3 24 - 21 +3
6.
herb
plus 8 12 4 0 4 19 - 18 +1
7.
herb
minus 8 11 3 2 3 14 - 14 0
8.
herb
minus 8 9 3 0 5 20 - 20 0
9.
herb
bz 8 9 3 0 5 14 - 20 -6
10.
herb
plus 8 9 3 0 5 19 - 26 -7
11.
herb
minus 8 8 2 2 4 12 - 18 -6
12.
herb
bz 8 0 0 0 8 9 - 36 -27

Spotkania u siebie

Lp. Nazwa drużyny M. Pkt. W. R. P. Br. Bil.
1.
5 15 5 0 0 17 - 7 +10
2.
herb
5 10 3 1 1 19 - 9 +10
3.
herb
4 10 3 1 0 13 - 5 +8
4.
herb
3 9 3 0 0 15 - 1 +14
5.
herb
4 8 2 2 0 8 - 6 +2
6.
herb
4 6 2 0 2 6 - 9 -3
7.
herb
4 4 1 1 2 7 - 10 -3
8.
herb
2 3 1 0 1 9 - 2 +7
9.
herb
3 3 1 0 2 6 - 7 -1
10.
herb
3 3 1 0 2 7 - 9 -2
11.
herb
5 3 1 0 4 4 - 11 -7
12.
herb
6 0 0 0 6 7 - 25 -18

Spotkania wyjazdowe

Lp. Nazwa drużyny M. Pkt. W. R. P. Br. Bil.
1.
herb
6 13 4 1 1 21 - 9 +12
2.
herb
4 9 3 0 1 10 - 4 +6
3.
herb
5 9 3 0 2 13 - 11 +2
4.
herb
4 7 2 1 1 7 - 4 +3
5.
herb
4 6 2 0 2 7 - 10 -3
6.
herb
5 6 2 0 3 12 - 17 -5
7.
herb
3 5 1 2 0 8 - 7 +1
8.
3 4 1 1 1 3 - 3 0
9.
herb
4 3 1 0 3 8 - 11 -3
10.
herb
3 3 1 0 2 5 - 12 -7
11.
herb
2 0 0 0 2 2 - 11 -9
12.
herb
5 0 0 0 5 5 - 19 -14

Tabela - runda jesienna

Lp. Nazwa drużyny M. Pkt. W. R. P. Br. Bil.
1. Rywal RuchnaRywal Ruchna 8 19 6 1 1 23 - 9 +14
2. ŁDK Łosice (n)ŁDK Łosice (n) 8 19 6 1 1 20 - 10 +10
3. Promnik Gończyce (n)Promnik Gończyce (n) 8 16 5 1 2 30 - 11 +19
4. Nojszewianka Dobre (s)Nojszewianka Dobre (s) 8 14 4 2 2 15 - 16 -1
5.  Iskra Kotuń Iskra Kotuń 8 13 4 1 3 24 - 21 +3
6. Niwa TęczkiNiwa Tęczki 8 12 4 0 4 19 - 18 +1
7. Liwia ŁochówLiwia Łochów 8 11 3 2 3 14 - 14 0
8. Płomień II Dębe WielkiePłomień II Dębe Wielkie 8 9 3 0 5 20 - 20 0
9. ULKS GołąbekULKS Gołąbek 8 9 3 0 5 14 - 20 -6
10. GLKS Strzelec Chodów (n)GLKS Strzelec Chodów (n) 8 9 3 0 5 19 - 26 -7
11. Świt BarczącaŚwit Barcząca 8 8 2 2 4 12 - 18 -6
12. Zorza Sterdyń (n)Zorza Sterdyń (n) 8 0 0 0 8 9 - 36 -27

Tabela - runda wiosenna

Lp. Nazwa drużyny M. Pkt. W. R. P. Br. Bil.
1. Liwia ŁochówLiwia Łochów 0 0 0 0 0 0 - 0 0
2. ŁDK Łosice (n)ŁDK Łosice (n) 0 0 0 0 0 0 - 0 0
3. Zorza Sterdyń (n)Zorza Sterdyń (n) 0 0 0 0 0 0 - 0 0
4.  Iskra Kotuń Iskra Kotuń 0 0 0 0 0 0 - 0 0
5. Świt BarczącaŚwit Barcząca 0 0 0 0 0 0 - 0 0
6. Rywal RuchnaRywal Ruchna 0 0 0 0 0 0 - 0 0
7. Nojszewianka Dobre (s)Nojszewianka Dobre (s) 0 0 0 0 0 0 - 0 0
8. Niwa TęczkiNiwa Tęczki 0 0 0 0 0 0 - 0 0
9. Płomień II Dębe WielkiePłomień II Dębe Wielkie 0 0 0 0 0 0 - 0 0
10. Promnik Gończyce (n)Promnik Gończyce (n) 0 0 0 0 0 0 - 0 0
11. ULKS GołąbekULKS Gołąbek 0 0 0 0 0 0 - 0 0
12. GLKS Strzelec Chodów (n)GLKS Strzelec Chodów (n) 0 0 0 0 0 0 - 0 0

Tabela ligowa - zestawienie

Drużyna123456789101112
1. Liwia Łochów XXX - - - 5:1 - 0:3 - - - 1:11:5
2. ULKS Gołąbek - XXX 0:32:10:2 - - - - - - 4:3
3. Promnik Gończyce (n) - - XXX 9:1 - 0:1 - - - - - -
4. Płomień II Dębe Wielkie2:0 - - XXX - 4:0 - - - - - 9:1
5. Niwa Tęczki - - 2:32:1 XXX - - - 2:3 - - -
6. Nojszewianka Dobre (s)1:1 - - - 3:2 XXX - 1:1 - - - 3:2
7. Rywal Ruchna - - 3:32:0 - - XXX - 6:1 - 2:1 -
8. Świt Barcząca0:23:1 - - 1:3 - 0:4 XXX - - 0:1 -
9. Iskra Kotuń - 3:0 - 4:2 - 1:2 - 3:3 XXX 8:2 - -
10. Zorza Sterdyń (n)1:42:50:9 - - - 1:23:4 - XXX - 0:1
11. ŁDK Łosice (n) - 3:22:0 - - 5:4 - - 4:13:0 XXX -
12. GLKS Strzelec Chodów (n) - - 2:3 - 2:5 - 3:1 - - - - XXX

Zegar

Reklama

Kalendarium

21

10-2018

niedziela

22

10-2018

pon.

23

10-2018

wtorek

24

10-2018

środa

25

10-2018

czwartek

26

10-2018

piątek

27

10-2018

sobota

Najbliższe spotkanie

W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 16

Ostatnie spotkanie

Pogoń Siedlce (s)Siarka Tarnobrzeg
Pogoń Siedlce (s) 2:1 Siarka Tarnobrzeg
2018-10-13, 15:00:00
    relacja »

Wyniki

Ostatnia kolejka 15
Znicz Pruszków 0:2 Stal Stalowa Wola
Siarka Tarnobrzeg Górnik Łęczna (s)
Radomiak Radom Pogoń Siedlce (s)
Skra Częstochowa (b) Błękitni Stargard
Ruch Chorzów (s) Widzew Łódź (b)
GKS Bełchatów Elana Toruń (b)
Olimpia Grudziądz (s) Resovia (b)
Olimpia Elbląg ROW 1964 Rybnik
Rozwój Katowice Gryf Wejherowo