Siedlecka Piłka - strona nieoficjalna

Strona klubowa
  • TRWA AKTUALIZACJA STRONY NA NOWY SEZON 2018/2019
  • Aktualności:
  • 2018-09-20 B - klasa: 5 kolejka
  • 2018-09-20 A-klasa: 6 kolejka Siedlce - Warszawa
  • 2018-09-20 8. kolejka Ligi Okręgowej
  • Wyniki ostatniej kolejki:
  • Rozwój Katowice - Olimpia Grudziądz (s) 1:2
  • Elana Toruń (b) - Pogoń Siedlce (s) 3:0
  • Resovia (b) - Siarka Tarnobrzeg 3:0
  • Stal Stalowa Wola - Ruch Chorzów (s) 2:2
  • ROW 1964 Rybnik - Radomiak Radom 2:2
  • Górnik Łęczna (s) - Olimpia Elbląg 2:1
  • Znicz Pruszków - GKS Bełchatów 1:0
  • Widzew Łódź (b) - Błękitni Stargard 4:2
  • Gryf Wejherowo - Skra Częstochowa (b) 0:1
  •        

Logowanie

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 342, wczoraj: 286
ogółem: 1 064 302

statystyki szczegółowe

Wyszukiwarka

Terminarz

Rozgrywki Ligowe

Kol. Data Drużyna 1 Wynik Drużyna 2 Relacja
2018-07-21 Gryf Wejherowo 2:2 Górnik Łęczna (s) zobacz ›
2018-07-21 ROW 1964 Rybnik 0:1 Stal Stalowa Wola zobacz ›
2018-07-21 Resovia (b) 1:3 Znicz Pruszków zobacz ›
2018-07-21 Elana Toruń (b) 2:2 Rozwój Katowice zobacz ›
2018-07-21 Widzew Łódź (b) 1:0 Olimpia Elbląg zobacz ›
2018-07-21 Błękitni Stargard 1:2 Olimpia Grudziądz (s) zobacz ›
2018-07-21 Pogoń Siedlce (s) 0:0 GKS Bełchatów relacja ›
2018-07-21 Siarka Tarnobrzeg 1:0 Ruch Chorzów (s) zobacz ›
2018-07-21 Radomiak Radom 1:0 Skra Częstochowa (b) zobacz ›
2018-07-28 Górnik Łęczna (s) 2:1 Skra Częstochowa (b) zobacz ›
2018-07-28 Ruch Chorzów (s) 0:0 Radomiak Radom zobacz ›
2018-07-28 GKS Bełchatów 2:0 Siarka Tarnobrzeg zobacz ›
2018-07-28 Olimpia Grudziądz (s) 2:0 Pogoń Siedlce (s) relacja ›
2018-07-28 Olimpia Elbląg 0:1 Błękitni Stargard zobacz ›
2018-07-28 Rozwój Katowice 0:4 Widzew Łódź (b) zobacz ›
2018-07-28 Znicz Pruszków 0:2 Elana Toruń (b) zobacz ›
2018-07-28 Stal Stalowa Wola 2:1 Resovia (b) zobacz ›
2018-07-28 Gryf Wejherowo 1:0 ROW 1964 Rybnik zobacz ›
2018-08-03 ROW 1964 Rybnik 1:2 Górnik Łęczna (s) zobacz ›
2018-08-03 Błękitni Stargard 1:1 Rozwój Katowice zobacz ›
2018-08-03 Resovia (b) 1:1 Gryf Wejherowo zobacz ›
2018-08-03 Elana Toruń (b) 2:1 Stal Stalowa Wola zobacz ›
2018-08-03 Siarka Tarnobrzeg 1:0 Olimpia Grudziądz (s) zobacz ›
2018-08-03 Radomiak Radom 1:1 GKS Bełchatów zobacz ›
2018-08-03 Ruch Chorzów (s) 4:0 Skra Częstochowa (b) zobacz ›
2018-08-03 Widzew Łódź (b) 1:1 Znicz Pruszków zobacz ›
2018-08-04 Pogoń Siedlce (s) 0:1 Olimpia Elbląg relacja ›
2018-08-10 Gryf Wejherowo 3:1 Elana Toruń (b) zobacz ›
2018-08-10 Stal Stalowa Wola 3:0 Widzew Łódź (b) zobacz ›
2018-08-10 ROW 1964 Rybnik 2:1 Resovia (b) zobacz ›
2018-08-10 Olimpia Grudziądz (s) 1:0 Radomiak Radom zobacz ›
2018-08-10 Znicz Pruszków 1:2 Błękitni Stargard zobacz ›
2018-08-10 GKS Bełchatów 3:0 Skra Częstochowa (b) zobacz ›
2018-08-10 Górnik Łęczna (s) 5:1 Ruch Chorzów (s) zobacz ›
2018-08-10 Olimpia Elbląg 0:2 Siarka Tarnobrzeg zobacz ›
2018-08-11 Rozwój Katowice 2:2 Pogoń Siedlce (s) relacja ›
2018-08-17 Olimpia Grudziądz (s) 4:0 Skra Częstochowa (b) zobacz ›
2018-08-17 Ruch Chorzów (s) 2:2 GKS Bełchatów zobacz ›
2018-08-17 Resovia (b) 2:2 Górnik Łęczna (s) zobacz ›
2018-08-17 Błękitni Stargard 1:0 Stal Stalowa Wola zobacz ›
2018-08-17 Elana Toruń (b) 3:0 ROW 1964 Rybnik zobacz ›
2018-08-17 Siarka Tarnobrzeg 1:0 Rozwój Katowice zobacz ›
2018-08-17 Radomiak Radom 5:0 Olimpia Elbląg zobacz ›
2018-08-17 Widzew Łódź (b) 3:1 Gryf Wejherowo zobacz ›
2018-08-18 Pogoń Siedlce (s) 0:3 Znicz Pruszków relacja ›
2018-08-22 Olimpia Elbląg 1:0 Skra Częstochowa (b) zobacz ›
2018-08-22 Rozwój Katowice 1:0 Radomiak Radom zobacz ›
2018-08-22 Stal Stalowa Wola 0:2 Pogoń Siedlce (s) relacja ›
2018-08-22 ROW 1964 Rybnik 2:2 Widzew Łódź (b) zobacz ›
2018-08-22 Resovia (b) 0:0 Elana Toruń (b) zobacz ›
2018-08-22 Górnik Łęczna (s) 1:1 GKS Bełchatów zobacz ›
2018-08-22 Olimpia Grudziądz (s) 0:0 Ruch Chorzów (s) zobacz ›
2018-08-22 Gryf Wejherowo 2:0 Błękitni Stargard zobacz ›
2018-08-22 Znicz Pruszków 2:2 Siarka Tarnobrzeg zobacz ›
2018-08-25 Elana Toruń (b) 2:0 Górnik Łęczna (s) zobacz ›
2018-08-25 Widzew Łódź (b) 2:1 Resovia (b) zobacz ›
2018-08-25 Błękitni Stargard 1:1 ROW 1964 Rybnik zobacz ›
2018-08-25 Pogoń Siedlce (s) 7:2 Gryf Wejherowo relacja ›
2018-08-25 Siarka Tarnobrzeg 3:0 Stal Stalowa Wola zobacz ›
2018-08-25 Radomiak Radom 4:0 Znicz Pruszków zobacz ›
2018-08-25 Skra Częstochowa (b) 2:0 Rozwój Katowice zobacz ›
2018-08-25 Ruch Chorzów (s) 1:0 Olimpia Elbląg zobacz ›
2018-08-25 GKS Bełchatów 2:1 Olimpia Grudziądz (s) zobacz ›
2018-09-01 Resovia (b) 1:0 Błękitni Stargard zobacz ›
2018-09-01 Elana Toruń (b) 0:0 Widzew Łódź (b) zobacz ›
2018-09-01 Stal Stalowa Wola 0:0 Radomiak Radom zobacz ›
2018-09-01 ROW 1964 Rybnik 1:1 Pogoń Siedlce (s) relacja ›
2018-09-01 Górnik Łęczna (s) 1:3 Olimpia Grudziądz (s) zobacz ›
2018-09-01 Rozwój Katowice 0:3 Ruch Chorzów (s) zobacz ›
2018-09-01 Znicz Pruszków 2:1 Skra Częstochowa (b) zobacz ›
2018-09-01 Olimpia Elbląg 0:1 GKS Bełchatów zobacz ›
2018-09-01 Gryf Wejherowo 1:1 Siarka Tarnobrzeg zobacz ›
2018-09-08 Pogoń Siedlce (s) 1:3 Resovia (b) relacja ›
2018-09-08 Siarka Tarnobrzeg 0:2 ROW 1964 Rybnik zobacz ›
2018-09-08 Radomiak Radom 3:0 Gryf Wejherowo zobacz ›
2018-09-08 Skra Częstochowa (b) 3:2 Stal Stalowa Wola zobacz ›
2018-09-08 GKS Bełchatów 2:1 Rozwój Katowice zobacz ›
2018-09-08 Olimpia Grudziądz (s) 3:0 Olimpia Elbląg zobacz ›
2018-09-08 Widzew Łódź (b) 3:0 Górnik Łęczna (s) zobacz ›
2018-09-08 Błękitni Stargard 1:2 Elana Toruń (b) zobacz ›
2018-09-08 Ruch Chorzów (s) 1:1 Znicz Pruszków zobacz ›
10  2018-09-15 Rozwój Katowice 1:2 Olimpia Grudziądz (s) zobacz ›
10  2018-09-15 Elana Toruń (b) 3:0 Pogoń Siedlce (s) relacja ›
10  2018-09-15 Resovia (b) 3:0 Siarka Tarnobrzeg zobacz ›
10  2018-09-15 Stal Stalowa Wola 2:2 Ruch Chorzów (s) zobacz ›
10  2018-09-15 ROW 1964 Rybnik 2:2 Radomiak Radom zobacz ›
10  2018-09-15 Górnik Łęczna (s) 2:1 Olimpia Elbląg zobacz ›
10  2018-09-15 Znicz Pruszków 1:0 GKS Bełchatów zobacz ›
10  2018-09-15 Widzew Łódź (b) 4:2 Błękitni Stargard zobacz ›
10  2018-09-15 Gryf Wejherowo 0:1 Skra Częstochowa (b) zobacz ›
11  2018-09-22 Błękitni Stargard Górnik Łęczna (s) 17:00
11  2018-09-22 Pogoń Siedlce (s) Widzew Łódź (b) 18:00
11  2018-09-22 Siarka Tarnobrzeg Elana Toruń (b) 17:00
11  2018-09-22 Radomiak Radom Resovia (b) 17:00
11  2018-09-22 Skra Częstochowa (b) ROW 1964 Rybnik 17:00
11  2018-09-22 Ruch Chorzów (s) Gryf Wejherowo 17:00
11  2018-09-22 GKS Bełchatów Stal Stalowa Wola 17:00
11  2018-09-22 Olimpia Grudziądz (s) Znicz Pruszków 17:00
11  2018-09-22 Olimpia Elbląg Rozwój Katowice 17:00

Zegar

Reklama

Kalendarium

21

09-2018

piątek

22

09-2018

sobota

23

09-2018

niedziela

24

09-2018

pon.

25

09-2018

wtorek

26

09-2018

środa

27

09-2018

czwartek

Najbliższe spotkanie

Pogoń Siedlce (s)Widzew Łódź (b)
Pogoń Siedlce (s)   Widzew Łódź (b)
2018-09-22, 18:00:00


Statystyki przedmeczowe »

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 11
Błękitni Stargard - Górnik Łęczna (s)
Pogoń Siedlce (s) - Widzew Łódź (b)
Siarka Tarnobrzeg - Elana Toruń (b)
Radomiak Radom - Resovia (b)
Skra Częstochowa (b) - ROW 1964 Rybnik
Ruch Chorzów (s) - Gryf Wejherowo
GKS Bełchatów - Stal Stalowa Wola
Olimpia Grudziądz (s) - Znicz Pruszków
Olimpia Elbląg - Rozwój Katowice

Ostatnie spotkanie

Elana Toruń (b)Pogoń Siedlce (s)
Elana Toruń (b) 3:0 Pogoń Siedlce (s)
2018-09-15, 15:00:00
    relacja »

Wyniki

Ostatnia kolejka 10
Rozwój Katowice 1:2 Olimpia Grudziądz (s)
Elana Toruń (b) 3:0 Pogoń Siedlce (s)
Resovia (b) 3:0 Siarka Tarnobrzeg
Stal Stalowa Wola 2:2 Ruch Chorzów (s)
ROW 1964 Rybnik 2:2 Radomiak Radom
Górnik Łęczna (s) 2:1 Olimpia Elbląg
Znicz Pruszków 1:0 GKS Bełchatów
Widzew Łódź (b) 4:2 Błękitni Stargard
Gryf Wejherowo 0:1 Skra Częstochowa (b)