Siedlecka Piłka - strona nieoficjalna

Strona klubowa
  • TRWA AKTUALIZACJA STRONY NA NOWY SEZON 2018/2019
  • Aktualności:
  • 2018-09-20 B - klasa: 5 kolejka
  • 2018-09-20 A-klasa: 6 kolejka Siedlce - Warszawa
  • 2018-09-20 8. kolejka Ligi Okręgowej
  • Wyniki ostatniej kolejki:
  • Rozwój Katowice - Olimpia Grudziądz (s) 1:2
  • Elana Toruń (b) - Pogoń Siedlce (s) 3:0
  • Resovia (b) - Siarka Tarnobrzeg 3:0
  • Stal Stalowa Wola - Ruch Chorzów (s) 2:2
  • ROW 1964 Rybnik - Radomiak Radom 2:2
  • Górnik Łęczna (s) - Olimpia Elbląg 2:1
  • Znicz Pruszków - GKS Bełchatów 1:0
  • Widzew Łódź (b) - Błękitni Stargard 4:2
  • Gryf Wejherowo - Skra Częstochowa (b) 0:1
  •        

Logowanie

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 283, wczoraj: 286
ogółem: 1 064 243

statystyki szczegółowe

Wyszukiwarka

Tabela

Wszystkie spotkania

Lp. Nazwa drużyny M. Pkt. W. R. P. Br. Bil.
1.
herb
bz 10 22 7 1 2 18 - 6 +12
2.
herb
bz 10 21 6 3 1 20 - 10 +10
3.
herb
bz 10 21 6 3 1 17 - 7 +10
4.
herb
bz 10 17 5 4 1 14 - 7 +7
5.
herb
bz 10 17 5 2 3 11 - 10 +1
6.
herb
bz 10 16 4 4 2 16 - 5 +11
7.
herb
plus 10 15 4 3 3 17 - 17 0
8.
herb
plus 10 15 4 3 3 14 - 14 0
9.
herb
minus 10 14 3 5 2 14 - 11 +3
10.
herb
plus 10 12 3 3 4 14 - 13 +1
11.
herb
minus 10 12 3 3 4 13 - 19 -6
12.
herb
bz 10 11 3 2 5 11 - 14 -3
13.
herb
minus 10 11 3 2 5 10 - 14 -4
14.
herb
plus 10 10 2 4 4 11 - 14 -3
15.
herb
minus 10 9 2 3 5 13 - 17 -4
16.
herb
plus 10 9 3 0 7 8 - 19 -11
17.
herb
minus 10 6 1 3 6 8 - 19 -11
18.
herb
bz 10 6 2 0 8 3 - 16 -13

Spotkania u siebie

Lp. Nazwa drużyny M. Pkt. W. R. P. Br. Bil.
1.
herb
6 16 5 1 0 14 - 5 +9
2.
herb
6 14 4 2 0 12 - 3 +9
3.
herb
5 13 4 1 0 14 - 1 +13
4.
herb
5 13 4 1 0 10 - 0 +10
5.
herb
4 12 4 0 0 9 - 2 +7
6.
herb
5 12 4 0 1 6 - 2 +4
7.
herb
6 11 3 2 1 9 - 5 +4
8.
herb
5 10 3 1 1 11 - 7 +4
9.
herb
5 9 2 3 0 8 - 3 +5
10.
herb
6 9 2 3 1 8 - 6 +2
11.
herb
5 8 2 2 1 7 - 5 +2
12.
herb
5 7 2 1 2 6 - 7 -1
13.
herb
2 6 2 0 0 5 - 2 +3
14.
herb
6 6 1 3 2 8 - 9 -1
15.
herb
5 5 1 2 2 5 - 6 -1
16.
herb
5 4 1 1 3 8 - 9 -1
17.
herb
5 4 1 1 3 4 - 11 -7
18.
herb
4 3 1 0 3 1 - 4 -3

Spotkania wyjazdowe

Lp. Nazwa drużyny M. Pkt. W. R. P. Br. Bil.
1.
herb
5 9 3 0 2 8 - 6 +2
2.
herb
5 8 2 2 1 8 - 7 +1
3.
herb
4 7 2 1 1 5 - 4 +1
4.
herb
6 7 1 4 1 5 - 5 0
5.
herb
5 6 2 0 3 5 - 8 -3
6.
herb
4 5 1 2 1 6 - 5 +1
7.
herb
5 5 1 2 2 6 - 8 -2
8.
herb
5 5 1 2 2 5 - 8 -3
9.
herb
5 5 1 2 2 5 - 8 -3
10.
herb
5 5 1 2 2 6 - 10 -4
11.
herb
4 4 1 1 2 3 - 5 -2
12.
herb
4 3 1 0 3 6 - 7 -1
13.
herb
5 3 0 3 2 2 - 4 -2
14.
herb
5 3 1 0 4 4 - 9 -5
15.
herb
6 3 1 0 5 2 - 12 -10
16.
herb
8 3 1 0 7 3 - 17 -14
17.
herb
5 2 0 2 3 4 - 8 -4
18.
herb
4 1 0 1 3 4 - 14 -10

Tabela - runda jesienna

Lp. Nazwa drużyny M. Pkt. W. R. P. Br. Bil.
1. Olimpia Grudziądz (s)Olimpia Grudziądz (s) 10 22 7 1 2 18 - 6 +12
2. Widzew Łódź (b)Widzew Łódź (b) 10 21 6 3 1 20 - 10 +10
3. Elana Toruń (b)Elana Toruń (b) 10 21 6 3 1 17 - 7 +10
4. GKS BełchatówGKS Bełchatów 10 17 5 4 1 14 - 7 +7
5. Siarka TarnobrzegSiarka Tarnobrzeg 10 17 5 2 3 11 - 10 +1
6. Radomiak RadomRadomiak Radom 10 16 4 4 2 16 - 5 +11
7. Górnik Łęczna (s)Górnik Łęczna (s) 10 15 4 3 3 17 - 17 0
8. Znicz PruszkówZnicz Pruszków 10 15 4 3 3 14 - 14 0
9. Ruch Chorzów (s)Ruch Chorzów (s) 10 14 3 5 2 14 - 11 +3
10. Resovia (b)Resovia (b) 10 12 3 3 4 14 - 13 +1
11. Gryf WejherowoGryf Wejherowo 10 12 3 3 4 13 - 19 -6
12. Stal Stalowa WolaStal Stalowa Wola 10 11 3 2 5 11 - 14 -3
13. Błękitni StargardBłękitni Stargard 10 11 3 2 5 10 - 14 -4
14. ROW 1964 RybnikROW 1964 Rybnik 10 10 2 4 4 11 - 14 -3
15. Pogoń Siedlce (s)Pogoń Siedlce (s) 10 9 2 3 5 13 - 17 -4
16. Skra Częstochowa (b)Skra Częstochowa (b) 10 9 3 0 7 8 - 19 -11
17. Rozwój KatowiceRozwój Katowice 10 6 1 3 6 8 - 19 -11
18. Olimpia ElblągOlimpia Elbląg 10 6 2 0 8 3 - 16 -13

Tabela - runda wiosenna

Lp. Nazwa drużyny M. Pkt. W. R. P. Br. Bil.
1. Pogoń Siedlce (s)Pogoń Siedlce (s) 0 0 0 0 0 0 - 0 0
2. Górnik Łęczna (s)Górnik Łęczna (s) 0 0 0 0 0 0 - 0 0
3. Stal Stalowa WolaStal Stalowa Wola 0 0 0 0 0 0 - 0 0
4. Znicz PruszkówZnicz Pruszków 0 0 0 0 0 0 - 0 0
5. Rozwój KatowiceRozwój Katowice 0 0 0 0 0 0 - 0 0
6. Olimpia ElblągOlimpia Elbląg 0 0 0 0 0 0 - 0 0
7. Olimpia Grudziądz (s)Olimpia Grudziądz (s) 0 0 0 0 0 0 - 0 0
8. Ruch Chorzów (s)Ruch Chorzów (s) 0 0 0 0 0 0 - 0 0
9. Skra Częstochowa (b)Skra Częstochowa (b) 0 0 0 0 0 0 - 0 0
10. Radomiak RadomRadomiak Radom 0 0 0 0 0 0 - 0 0
11. Siarka TarnobrzegSiarka Tarnobrzeg 0 0 0 0 0 0 - 0 0
12. Błękitni StargardBłękitni Stargard 0 0 0 0 0 0 - 0 0
13. Widzew Łódź (b)Widzew Łódź (b) 0 0 0 0 0 0 - 0 0
14. Elana Toruń (b)Elana Toruń (b) 0 0 0 0 0 0 - 0 0
15. Resovia (b)Resovia (b) 0 0 0 0 0 0 - 0 0
16. ROW 1964 RybnikROW 1964 Rybnik 0 0 0 0 0 0 - 0 0
17. Gryf WejherowoGryf Wejherowo 0 0 0 0 0 0 - 0 0
18. GKS BełchatówGKS Bełchatów 0 0 0 0 0 0 - 0 0

Tabela ligowa - zestawienie

Drużyna123456789101112131415161718
1. Pogoń Siedlce (s) XXX 7:2 - 1:3 - - - - - - - - 0:1 - 0:3 - - 0:0
2. Gryf Wejherowo - XXX 1:0 - 3:1 - 2:01:1 - 0:1 - - - - - - 2:2 -
3. ROW 1964 Rybnik1:1 - XXX 2:1 - 2:2 - - 2:2 - - - - - - 0:11:2 -
4. Resovia (b) - 1:1 - XXX 0:0 - 1:03:0 - - - - - - 1:3 - 2:2 -
5. Elana Toruń (b)3:0 - 3:0 - XXX 0:0 - - - - - - - 2:2 - 2:12:0 -
6. Widzew Łódź (b) - 3:1 - 2:1 - XXX 4:2 - - - - - 1:0 - 1:1 - 3:0 -
7. Błękitni Stargard - - 1:1 - 1:2 - XXX - - - - 1:2 - 1:1 - 1:0 - -
8. Siarka Tarnobrzeg - - 0:2 - - - - XXX - - 1:01:0 - 1:0 - 3:0 - -
9. Radomiak Radom - 3:0 - - - - - - XXX 1:0 - - 5:0 - 4:0 - - 1:1
10. Skra Częstochowa (b) - - - - - - - - - XXX - - - 2:0 - 3:2 - -
11. Ruch Chorzów (s) - - - - - - - - 0:04:0 XXX - 1:0 - 1:1 - - 2:2
12. Olimpia Grudziądz (s)2:0 - - - - - - - 1:04:00:0 XXX 3:0 - - - - -
13. Olimpia Elbląg - - - - - - 0:10:2 - 1:0 - - XXX - - - - 0:1
14. Rozwój Katowice2:2 - - - - 0:4 - - 1:0 - 0:31:2 - XXX - - - -
15. Znicz Pruszków - - - - 0:2 - 1:22:2 - 2:1 - - - - XXX - - 1:0
16. Stal Stalowa Wola0:2 - - 2:1 - 3:0 - - 0:0 - 2:2 - - - - XXX - -
17. Górnik Łęczna (s) - - - - - - - - - 2:15:11:32:1 - - - XXX 1:1
18. GKS Bełchatów - - - - - - - 2:0 - 3:0 - 2:1 - 2:1 - - - XXX

Zegar

Reklama

Kalendarium

21

09-2018

piątek

22

09-2018

sobota

23

09-2018

niedziela

24

09-2018

pon.

25

09-2018

wtorek

26

09-2018

środa

27

09-2018

czwartek

Najbliższe spotkanie

Pogoń Siedlce (s)Widzew Łódź (b)
Pogoń Siedlce (s)   Widzew Łódź (b)
2018-09-22, 18:00:00


Statystyki przedmeczowe »

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 11
Błękitni Stargard - Górnik Łęczna (s)
Pogoń Siedlce (s) - Widzew Łódź (b)
Siarka Tarnobrzeg - Elana Toruń (b)
Radomiak Radom - Resovia (b)
Skra Częstochowa (b) - ROW 1964 Rybnik
Ruch Chorzów (s) - Gryf Wejherowo
GKS Bełchatów - Stal Stalowa Wola
Olimpia Grudziądz (s) - Znicz Pruszków
Olimpia Elbląg - Rozwój Katowice

Ostatnie spotkanie

Elana Toruń (b)Pogoń Siedlce (s)
Elana Toruń (b) 3:0 Pogoń Siedlce (s)
2018-09-15, 15:00:00
    relacja »

Wyniki

Ostatnia kolejka 10
Rozwój Katowice 1:2 Olimpia Grudziądz (s)
Elana Toruń (b) 3:0 Pogoń Siedlce (s)
Resovia (b) 3:0 Siarka Tarnobrzeg
Stal Stalowa Wola 2:2 Ruch Chorzów (s)
ROW 1964 Rybnik 2:2 Radomiak Radom
Górnik Łęczna (s) 2:1 Olimpia Elbląg
Znicz Pruszków 1:0 GKS Bełchatów
Widzew Łódź (b) 4:2 Błękitni Stargard
Gryf Wejherowo 0:1 Skra Częstochowa (b)