Siedlecka Piłka - strona nieoficjalna

Strona klubowa
  • TRWA AKTUALIZACJA STRONY NA NOWY SEZON 2018/2019
  • Aktualności:
  • 2018-09-20 B - klasa: 5 kolejka
  • 2018-09-20 A-klasa: 6 kolejka Siedlce - Warszawa
  • 2018-09-20 8. kolejka Ligi Okręgowej
  • Wyniki ostatniej kolejki:
  • Rozwój Katowice - Olimpia Grudziądz (s) 1:2
  • Elana Toruń (b) - Pogoń Siedlce (s) 3:0
  • Resovia (b) - Siarka Tarnobrzeg 3:0
  • Stal Stalowa Wola - Ruch Chorzów (s) 2:2
  • ROW 1964 Rybnik - Radomiak Radom 2:2
  • Górnik Łęczna (s) - Olimpia Elbląg 2:1
  • Znicz Pruszków - GKS Bełchatów 1:0
  • Widzew Łódź (b) - Błękitni Stargard 4:2
  • Gryf Wejherowo - Skra Częstochowa (b) 0:1
  •        

Logowanie

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 367, wczoraj: 286
ogółem: 1 064 327

statystyki szczegółowe

Wyszukiwarka

Klasyfikacja strzelców

II liga 2018/2019

Klasyfikacja strzelców po 10 kolejce

 6 bramek 
Balicki Artur (Ruch Chorzów)
Kozłowski Filip (Elana Toruń)
Szysz Patryk (Górnik Łęczna)

 5 bramek 
Leandro (Radomiak Radom)
Michalski Mateusz (Widzew Łódź)
Mularczyk Patryk (GKS Bełchatów)

Paluchowski Adrian (Pogoń Siedlce)

 4 bramki 
Gębalski Adrian (Siarka Tarnobrzeg)
Janik Jan (ROW Rybnik)
Kita Przemysław (Olimpia Grudziądz)
Radulj Kamil (Siarka Tarnobrzeg)

​Spratek Kamil (ROW Rybnik)

 3 bramki 
Bochenek Marcin (Znicz Pruszków)
Buczek Bartłomiej (Resovia)
Dadok Robert (Stal Stalowa Wola)

Gutowski Konrad (Widzew Łódź)
Makowski Rafał (Radomiak Radom)
Marzec Mateusz (Olimpia Grudziądz)
Mihaljević Filip (Widzew Łódź)

Nowak Damian (Skra Częstochowa)
Papikjan Aghwan (Olimpia Grudziądz)
Tarnowski Paweł (Znicz Pruszków)
Walków Kamil (Pogoń Siedlce)
Wicki Krzysztof (Gryf Wejherowo)
Włodyka Kamil (Gryf Wejherowo)

Wojciechowski Paweł (Górnik Łęczna)

 2 bramki 
Antonik Kamil (Resovia)
Baranowski Patryk 
(Błękitni Stargard)
Bartolewski Mateusz (Ruch Chorzów)
Bartosiak Bartłomiej (GKS Bełchatów)
Bętkowski Kamil (Górnik Łęczna)
Biel Bartosz (GKS Bełchatów)
Bogusz Mateusz (Ruch Chorzów)
Bojas Jakub (Olimpia Elbląg)
Brzeziański Przemysław (Błękitni Stargard)
Chrzanowski Jakub (Górnik Łęczna)

Dziubiński Adrian (Stal Stalowa Wola)
Gałecki Przemysław (Rozwój Katowice)
Hirsz Robert (Olimpia Grudziądz)
Kaczmarek Marcin (Olimpia Grudziądz)
Kędziora Wojciech (Ruch Chorzów)

Kieca Michał (Skra Częstochowa)
Kołc Piotr (Gryf Wejherowo)
Kristo Dario (Widzew Łódź)
​Kubicki Patryk (Znicz Pruszków)
Kwiatkowski Mateusz (Błękitni Stargard)
Lenartowski Artur (Elana Toruń)
Liberacki Adrian (Gryf Wejherowo)
Luz Brunno (Radomiak Radom)

Małachowski Adrian (Znicz Pruszków)
Michalski Damian (GKS Bełchatów)

Mikita Patryk (Radomiak Radom)
Pyrdek Przemysław (Resovia)
Rybski Andrzej (Pogoń Siedlce)
Stefanowicz Maciej (Elana Toruń)
Sylwestrzak Radosław (Widzew Łódź)
Szuprytowski Damian (Radomiak Radom)
Thiakane Emile (GKS Bełchatów)
​Wołkowicz Krzysztof (Elana Toruń)
Zalepa Sebastian (Resovia)

 1 bramka 
Adamski Radosław (Resovia)
Andrzejewski Jan (Elana Toruń)

Błaszkiewicz Adrian (Skra Częstochowa)
Buławski Maciej (Skra Częstochowa)
Ciechanowski Damian (Olimpia Grudziądz)
Czajkowski Paweł (GKS Bełchatów)
Demjan Robert (Widzew Łódź)
Długołęcki Mateusz (Znicz Pruszków)
Duriska Lukas (Ruch Chorzów)
Dzięgielewski Dawid (Górnik Łęczna)
Handzlik Konrad (Olimpia Grudziądz)
Janiszewski Grzegorz (Stal Stalowa Wola)
Jary Szymon (ROW Rybnik)
Kaliniec Szymon (Resovia)
Kaput Michał (Radomiak Radom)
Karmański Filip (Błękitni Stargard)
Kazmierowicz Maciej (Widzew Łódź)
Kitliński Michał (Stal Stalowa Wola)
Kołosow Anton (Olimpia Elbląg)
Kościelniak Dominik (Elana Toruń)
Koziara Krzysztof (Gryf Wejherowo)
Koziara Maciej (Gryf Wejherowo)
Kraska Daniel (Elana Toruń)
Krotofil Marek (ROW Rybnik)
Kryszak Mariusz (Elana Toruń)
Kubowicz Dawid (Siarka Tarnobrzeg)
Kujawa Krystian (ROW Rybnik)
Kuliński Rafał (Rozwój Katowice)
Kurbiel Piotr (Błękitni Stargard)
Laczek Kamil (Rozwój Katowice)
Łętocha Sebastian (Stal Stalowa Wola)
Margol Tomasz (Pogoń Siedlce)

Mistrzyk Michał (Stal Stalowa Wola)
Nadolski Łukasz (Siarka Tarnobrzeg)
Napora Krzysztof (Skra Częstochowa)
Niedojad Damian (Rozwój Katowice)
Ogrodnik Michał (Resovia)
Orłowski Karol (Błękitni Stargard)
Paszliński Damian (Widzew Łódź)
Patrzykąt Wiktor (Błękitni Stargard)
Pietroń Łukasz (Radomiak Radom)
Płonka Michał (Rozwój Katowice)
Podliński Karol (Znicz Pruszków)
Rogalski Dawid (Gryf Wejherowo)
Rolinc Jakub (Radomiak Radom)
Ropski Krzysztof (Siarka Tarnobrzeg)
Rostowski Michał (ROW Rybnik)
Smoliński Marcin (Znicz Pruszków)
Sosnowski Łukasz (Górnik Łęczna)
Straszkewycz Wadym (Resovia)
Świderski Daniel (Widzew Łódź)
Trąbka Michał (Stal Stalowa Wola)
Tymosiak Tomasz (Górnik Łęczna)
Urbański Patryk (Elana Toruń)
Walski Michał (Ruch Chorzów)
Wiktoruk Bartosz (Pogoń Siedlce)
Witasik Piort (Olimpia Grudziądz)
Winsztal Patryk (Radomiak Radom)
Wróbel Tomasz (Rozwój Katowice)
Wrzesiński Michał (Pogoń Siedlce)
Ziętarski Robert (Olimpia Grudziądz)
Zjawiński Dariusz (Znicz Pruszków)
Zuziak Marek (Widzew Łódź)
Żyliński Tomasz (Stal Stalowa Wola)

 3 bramki samobójcze 
8 kolejka Górnik Łęczna - Olimpia Grudziądz (bramka dla Górnika zawodnik Olimpii)
9 kolejka GKS Bełchatów - Rozwój Katowice (bramka dla Rozwoju zawodnik GKS-u)
9 kolejka Pogoń Siedlce - Resovia (bramka dla Resovi zawodnik Pogoni)

Zegar

Reklama

Kalendarium

21

09-2018

piątek

22

09-2018

sobota

23

09-2018

niedziela

24

09-2018

pon.

25

09-2018

wtorek

26

09-2018

środa

27

09-2018

czwartek

Najbliższe spotkanie

Pogoń Siedlce (s)Widzew Łódź (b)
Pogoń Siedlce (s)   Widzew Łódź (b)
2018-09-22, 18:00:00


Statystyki przedmeczowe »

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 11
Błękitni Stargard - Górnik Łęczna (s)
Pogoń Siedlce (s) - Widzew Łódź (b)
Siarka Tarnobrzeg - Elana Toruń (b)
Radomiak Radom - Resovia (b)
Skra Częstochowa (b) - ROW 1964 Rybnik
Ruch Chorzów (s) - Gryf Wejherowo
GKS Bełchatów - Stal Stalowa Wola
Olimpia Grudziądz (s) - Znicz Pruszków
Olimpia Elbląg - Rozwój Katowice

Ostatnie spotkanie

Elana Toruń (b)Pogoń Siedlce (s)
Elana Toruń (b) 3:0 Pogoń Siedlce (s)
2018-09-15, 15:00:00
    relacja »

Wyniki

Ostatnia kolejka 10
Rozwój Katowice 1:2 Olimpia Grudziądz (s)
Elana Toruń (b) 3:0 Pogoń Siedlce (s)
Resovia (b) 3:0 Siarka Tarnobrzeg
Stal Stalowa Wola 2:2 Ruch Chorzów (s)
ROW 1964 Rybnik 2:2 Radomiak Radom
Górnik Łęczna (s) 2:1 Olimpia Elbląg
Znicz Pruszków 1:0 GKS Bełchatów
Widzew Łódź (b) 4:2 Błękitni Stargard
Gryf Wejherowo 0:1 Skra Częstochowa (b)