Siedlecka Piłka - strona nieoficjalna

Strona klubowa

Logowanie

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 36, wczoraj: 311
ogółem: 913 969

statystyki szczegółowe

Wyszukiwarka

Strzelcy

KRÓL LO W SEZONIE 2015/2016

Lista strzelców LO (Siedlecka) po 34 kolejce podliczona

 26 bramek 
Wiśnioch Michał (Zryw)
 20 bramek 
Serwatka Daniel (Watra)
 19 bramek 
Głowacz Przemysław (Podlasie)

 18 bramek 
Głuchowski Daniel (Płomień)
Omieciuch Mateusz (Podlasie)
 17 bramek 
Krysiński Piotr (Jabłonianka)

 16 bramek 
Gola Mikołaj (Orzeł)
Haber Piotr (Tygrys)
Krawczyk Piotr (Pogoń II)
 14 bramek 
Barciak Dominik (Pogoń II)
Grochowski Tomasz (Mazovia II)

Parzyszek Krystian (Orzeł)
 12 bramek 
Zbieć Krystian (Pogoń II)
 11 bramek 
Ciulak Patryk (Pogoń II)
Madziar Igor (Victoria)

Szarek Adrian (Orzeł)
Zackiewicz Bartosz (Zryw)
 10 bramek 
Abramczuk Hubert (Jabłonianka)
Matysiak Damian (Orzeł)
Ogrodnik Michał (Pogoń II)
Rękawek Mateusz (Hutnik)
Wereszczak Sebastian (Victoria)
 bramek 
Biedrzycki Jakub (Wilga)
Boruciński Arkadiusz (Fenix)
Czarczyński Michał (Victoria)
Gańko Jakub (Tęcza)
Gąsowski Sebastian (Jabłonianka)
Głąbicki Rafał (Hutnik)
Jedynak Bartłomiej (Hutnik)
Jedynak Marcin (Hutnik)
Laskowski Mateusz (Tajfun)
Matwiejczyk Daniel (Tęcza)
Siedlecki Marcin (Podlasie)
Wieliczko Rafał (Tajfun)
 bramek 
Cieśla Marcin (Zryw)
Gągol Łukasz (Victoria)
Jaworski Michał (Sęp)
Latuszek Kamil (Wilga)
Leszek Mateusz (Tygrys)
Matak Dawid (Mazovia II)
Owczarczyk Piotr (Sęp)
Popławski Jakub (Mazovia II)
Szostak Piotr (Hutnik)
Tchórzewski Michał (Tajfun)
 bramek 
Goś Piotr (Podlasie)
Kowalczyk Konrad (Wilga)

Kowalczyk Marcin (Mazovia II)
Krupieńczyk Marek (Hutnik)
Malesa Bartosz (Płomień)
Osica Dariusz (Fenix)
Pełka Jarosław (Tajfun)
Siporski Grzegorz (Płomień)
Świnarski Adrian (Podlasie)
Zawadzki Mateusz (Jabłonianka)
Wilczek Paweł (Hutnik)
Wójcik Krystian (Pogoń II)
 bramek 
Belka Maciej (Wilga)
Braniewski Mateusz (Orzeł)
Buczyński Paweł (Podlasie)
Dróżdż Mariusz (Orzeł)
Dybiec Daniel (Pogoń II)
Hryniewicz Aliaksandr (Victoria)
Korczyński Karol (Watra)
Piętka Kamil (Hutnik)
Stodulski Albert (Sęp)
Szostak Kamil (Hutnik)
 bramek 
Domański Piotr (Podlasie)
Gagaska Łukasz (Mazovia II)
Górski Marek (Zryw)
Grzegorczyk Sebastian (Hutnik)
Kazimierak Piotr (Fenix)
Kowalczyk Mateusz (Płomień)
Maciejewski Michał (Fenix)
Malesa Mateusz (Płomień)
Nowicki Łukasz (Tygrys)
Sobótka Piotr (Mazovia II)
Staska Maciej (Watra)
Szczęśniak Bartłomiej (Orzeł)
Walas Kamil (Tygrys 4, Mazovia II 1)
 bramki 
Ceranka Patryk (Watra)
Ceranka Piotr (Pogoń II)
Domański Piotr (Wilga)
Gałązka Mateusz (Zryw)
Karczmarczyk Oskar (Watra)
Kardyka Jakub (Hutnik)
Krawczyk Sebastian (Pogoń II)
Kuć Daniel (Tygrys)
Ołtarzewski Maciej (Jabłonianka)
Owsianka Łukasz (Miedzanka)
Słyk Szymon (Sęp)
Styś Adam  (Tajfun)
Walas Michał (Tygrys)
Zieliński Michał (Wilga)
Żak Damian (Orzeł)
Żelazowski Damian (Tajfun)
 3 bramki 
Abramowski Maciej (Victoria)
Baran Przemysław (Wilga)
Bartkiewicz Przemysław (Płomień)
Buczyński Łukasz (Podlasie)
Gałązka Maciej (Tygrys)
Gańko Tomasz (Tęcza)
Glanowski Łukasz (Tęcza)
Grądzki Wojciech (Jabłonianka)
Kalinowski Daniel (Mazovia II)
Karczmarek Bartosz (Pogoń II)
Kielak Patryk (Tęcza)
Kołodziejek Damian (Miedzanka)
Kornet Hubert (Mazovia II)
Kowalski Piotr (Fenix)
Maćkowski Rafał (Pogoń II)
Malinowski Jakub (Pogoń II)
Mądry Piotr (Sęp)
Milerski Przemysław (Tęcza)
Ochnik Jakub (Tygrys)
Piwek Ryszard (Tygrys)
Polemberski Maciej (Victoria)
Rafalowich Pavel (Victoria)
Sadocha Maciej (Tęcza)
Sitarek Bartłomiej (Zryw)
Słowik Rafał (Mazovia II)
Szczęśniak Sebastian (Pogoń II)
Tabor Karol (Tęcza)
Wardak Arkadiusz (Hutnik)
Wojszcz Michał (Tęcza)
Wójcik Łukasz (Pogoń II)
 2 bramki 
Adamski Cezary (Zryw)
Bajszczak Mateusz (Watra)
Barczewski Piotr (Płomień)
Bogusz Karol (Wilga)
Brych Norbert (Sęp)
Bucholc Wojciech (Tygrys)
Ciszkowski Piotr (Mazovia II)
Ejsymont Jakub (Victoria)
Ekiert Marek (Orzeł)
Fabisiak Hubert (Podlasie)
Florowski Sylwester (Tęcza)
Gmiter Tomasz (Miedzanka)

Gzowski Łukasz (Miedzanka)
Jarzębski Paweł (Płomień)
Kacprzak Tomasz (Pogoń II)
Kalinowski Mateusz (Pogoń II)
Khomyn Włodymyr (Mazovia II)
Klimczuk Daniel (Podlasie)
Komar Przemysław (Zryw)
Komosa Piotr (Tajfun Jartypory)
Komycz Kacper (Podlasie)
Kowalski Paweł (Płomień)
Ładosz Mateusz (Miedzanka)
Łydkowski Paweł (Pogoń II)
Makarevich Artsiom (Victoria)
Malesa Radosław (Płomień)
Michalczuk Maciej (Jabłonianka)
Mróz Arkadiusz (Płomień)
Nidzgorski Kamil (Płomień)
Nowotniak Jakub (Podlasie)
Osiński Bartek (Watra)
Paczkowski Marcin (Pogoń II)
Przybyszewski Karol (Jabłonianka)
Pszczółkowski Daniel (Tęcza)
Rogala Piotr (Płomień)
Romańczuk Daniel (Jabłonianka)
Ryżko Piotr (Tęcza)
Smuga Daniel (Mazovia II)
Sobczyk Bartosz (Fenix)
Śliński Piotr (Wilga)
Świnarski Rafał (Jabłonianka)
Wieczorek Mateusz (Tęcza)
Więckowski Konrad (Zryw)
Włodarczyk Jarosław (Zryw)
Wnorowski Jacek (Watra)
Ziółek Łukasz (Orzeł)
 1 bramka 
Błachnio Maciej (Zryw)
Błażejczyk Cezary (Zryw)
Chabiera Michał (Miedzanka)
Chomka Paweł (Płomień)
Dębała Paweł (Pogoń II)
Dmowski Kamil (Pogoń II)
Dróżdż Bartosz (Tygrys)
Dzięgielewski Dawid (Pogoń II)
Edyk Paweł (Orzeł)
Florczuk Maciej (Podlasie)
Foryś Dominik (Tęcza)
Gałązka Bartłomiej (Tygrys)
Gawinek Filip (Hutnik)
Gąsior Bartłomiej (Miedzanka)
Gołębiewski Daniel (Pogoń II)
Gójski Przemysław (Victoria)
Gręziak Krystian (Mazovia II)
Gromysz Mateusz (Mazovia II)
Hajdas Łukasz (Podlasie)
Horowicz Kamil (Podlasie)
Jaguścik Piotr (Mazovia II)
Janusiewicz Mateusz (Mazovia II)
Jonkisz Kamil (Pogoń II)
Kapczyński Jakub (Sęp)
Kondej Piotr (Wilga)
Kornet Hubert (Mazovia II)
Kosyl Adrian (Watra)
Kotowski Konrad (Podlasie)
Kowalski Łukasz (Hutnik)
Kubicki Kamil (Victoria)
Kwaśniak Krzysztof (Zryw)
Lachowski Adrian (Watra)
Ławecki Hubert (Victoria)
Maliszewski Paweł (Jabłonianka)
Marchlak Łukasz (Sęp)
Michalec Mateusz (Zryw)
Michalski Jakub (Victoria)
Michalski Krzysztof (Tygrys)
Miernicki Mariusz (Watra)
Mikulski Tomasz (Orzeł)
Mistewicz Maciej (Watra)
Mularczyk Michał (Pogoń II)
Okrzeja Konrad (Fenix)
Osojca Paweł (Zryw)
Owczarczyk Marcin (Sęp)
Pabian Bartłomiej (Miedzanka)
Pawlak Konrad (Fenix)
Paziewski Maciej (Sęp)
Pazio Bartek (Tajfun)
Pazio Mateusz (Tajfun)
Pędzich Tomasz (Tajfun)
Piekarskim Michał (Tygrys)
Pietryka Marcin (Zryw)
Płochocki Tomasz (Watra)
Rawski Radosław (Fenix)
Rodak Przemysław (Pogoń II)
Rojek Rafał (Tygrys)
Rytel Cezary (Podlasie)
Ryżko Grzegorz (Tęcza)
Salamończyk Patryk (Wilga)
Sitek Kamil (Wilga)
Skrzypek Patryk (Pogoń II)
Sobotka Karol (Tajfun)
Stryczyński Łukasz (Victoria)
Suski Bartosz (Watra)
Szczęsny Karol (Fenix)
Szeląg Rafał (Watra)
Szostek Bartosz (Pogoń II)
Szulc Marcin (Fenix)
Toczyski Jacek (Jabłonianka)
Trochimuk Przemysław (Jabłonianka)
Trojanek Paweł (Orzeł)
Wasika Bartosz (Wilga)
Waszelewski Patryk (Fenix)
Wieczorek Paweł (Tęcza)
Wielgosz Emil (Unin)
Wereda Maciej (Mazovia II)
Wilczek Wojciech (Hutnik)
Wojda Mateusz (Płomień)
Wojtyra Damian (Miedzanka)
Wójcik Mariusz (Płomień)
Zdunek Nikodem (Jabłonianka)
Zin Rafał (Pogoń II)
Ziółek Piotr (Orzeł)
Zyglarski Paweł (Fenix)
 11 Samobójczych bramek 

Bramka dla Fenixa (zawodnik Sępa - 5 kolejka)
Bramka dla Hutnika (zawodnik Zrywu - 9 kolejka)
Bramka dla Fenixa (zawodnik Płomienia - 9 kolejka)
Bramka dla Unina (zawodnik Hutnika - 16 kolejka)
Bramka dla Pogoni II (zawodnik Zrywu - 16 kolejka)
Bramka dla Podlasia (zawodnik Jabłonianki - 20 kolejka)
Bramka dla Zrywu (zawodnik Kałuszyna - 23 kolejka)
Bramka dla Podlasia (zawodnik Fenixa - 30 kolejka)
Bramka dla Miedzanki (zawodnik Victorii - 32 kolejka)
Bramka dla Podlasia (zawodnik Mazovii - 33 kolejka)
Bramka dla Fenixa (zawodnik Miedzanki - 33 kolejka)
Bramka dla Podlasia (zawodnik Sępa - 34 kolejka)

GALERIA

Reklama

STRONY KLUBOWE

Nasz button

I LIGA

 
IV LIGA

LIGA OKRĘGOWA

 


  

KLASA A





KLASA B

 
LUKS Ruda Wolińska

ISKRA KOTUŃ

INNE