Siedlecka Piłka - strona nieoficjalna

Strona klubowa

Logowanie

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 go¶ć

dzisiaj: 2, wczoraj: 315
ogółem: 913 939

statystyki szczegółowe

Wyszukiwarka

Strzelcy


KRÓL LO W SEZONIE 2015/2016

Lista strzelców Klasy A (Siedlecka) po 26 kolejce podliczona
 34 bramek 
Oni¶k Paweł (Ostrówek)
 30 bramek 
Kruszewski Karol (Goł±bek)

 20 bramek 
Wierzbicki Paweł (Błękitni)
 17 bramek 
Polkowski Rafał (Jastrz±b)
Siwiński Łukasz (Błękitni)
 16 bramek 
Maliszewski Cezary (Małkinia)
¦liwka Konrad (Jastrz±b)
 15 bramek 
Adamczyk Marek (Grodzisk)
 14 bramek 
Stanisławowski Kamil (Kolektyw)
Wyszomirski Rafał (Wicher 6, Małkinia 8)
 13 bramek 
Wysokiński Michał (Grodzisk)
 12 bramek 

Borowy Arkadiusz (Małkinia)
Jasiński Przemysław (Wektra)

 11 bramek 
Cabaj Mariusz (Goł±bek)
Rucikowski Paweł (Kolektyw)
Wiecha Krzysztof (Korczew)
 10 bramek 
Kotowski Damian (Zorza)
Kruszewski Michał (Goł±bek)
Mruz Michał (Wektra)
Saczuk Michał (Zorza)
Wadas Michał (Jutrzenka)
 9 bramek 
Akonom Konrad (Wicher 2 - Ostrówek 7)
Jasiński Grzegorz (Kosovia)

Jastrzębski Piotr (Wektra)
Mróz Tobiasz (Kosovia)
Polkowski Cezary (Jastrz±b)
 8 bramek 
Karasiński Krzysztof (Kolektyw)
Rutkowski Mariusz (Jutrzenka)
Rutowski Michał (Jutrzenka)
Żochowski Krzysztof (Kosovia)
 7 bramek 
Ardej Marcin (Błękitni)
Kandulski Konrad (Wicher)
Kopacz Mariusz (Ostrówek)
Kruk Paweł (Korczew)
Maliszewski Grzegorz (Liwia)
Okowańczuk Jakub (Kosovia)
Stefan Piotr (Ostrówek)
Strojek Jakub (Jastrz±b)
Wierzbicki Łukasz (Błękitni)
WoĽniak Robert (Korczew)
 6 bramek 
Domański Kamil (Wektra)
Karędys Adam (Kosovia)
Mulawa Krzysztof (Jastrz±b)
Puchała Adrian (Liwia)
Pycek Jarosław (Kolektyw)
Zębrowski Konrad (Kosovia)
 5 bramek 
Borkowski Jakub (Liwia)
Czyżyk Piotr (Goł±bek)
Kalenik Paweł (Goł±bek)
Kowalczyk Tomasz (Wicher)
Kozioł Patryk (Liwia)

Zalewski Łukasz (Kosovia)
Zieliński Daniel (Zorza)
 4 bramki 
Cielemęcki Artur (Grodzisk)
Gierej Daniel (Wicher)
Giziński Cezary (Małkinia)
Głozak Marcin (Korczew)
Jagielak Sylwester (Wektra)
JóĽwiak Paweł (Jastrz±b)
Ławnik Adrian (Grodzisk)
Maliszewski Przemysław (Małkinia)
Prokurat Mateusz (Wektra)
Reda Daniel (Jutrzenka)
Skorupka Damian (Zorza)
Str±k Adrian (Błękitni)
Zdanowski Dawid (Grodzisk)
 3 bramki 
Branicki Karol (Jutrzenka)
Czerski Adrian (Goł±bek)

Dębkowski Damian (Małkinia)
Duda Rafał (Jutrzenka)
Izdebski Marcin (Kolektyw)
Jakubik Paweł (Małkinia)
Jarocki Daniel (Jastrz±b)
Jechna Damian (Ostrówek)
Kalinowski Paweł (Korczew)
Karaban Karol (Korczew)
Kowalczyk Konrad (Liwia)
Kur Rafał (Zorza)
Majewski Mateusz (Grodzisk)
Maksymiak Robert (Zorza)
Marczak Sebastian (Wektra)
Mianowicz Łukasz (Wicher)
Najgrodzki Adam (Małkinia)
Piesak Krzysztof (Błękitni)
Prokurat Damian (Wektra)
Pycek Sylwester (Kolektyw)
Roguski Dominik (Jastrz±b)
Roman Patryk (Jastrz±b)
Ryciak Kuba (Zorza)
Suszczyński Kamil (Małkinia)
Walas Rafał (Jutrzenka)

Zalewski Mateusz (Kosovia)
Zalewski Paweł (Ostrówek)
Zarankiewicz Maciej (Kolektyw)

 2 bramki 
Bobowski Krystian (Liwia)
Branicki Michał (Jutrzenka)
Ciostek Piotr (Goł±bek)
Czerwonka Daniel (Jutrzenka)
Gasek Marcin (Jastrz±b)
Glinka Michał (Ostrówek)
Golec Kamil (Wektra)
Góral Daniel (Małkinia)
Hajko Norbert (Korczew)
Imiński Arkadiusz (Małkinia)
Jurczak Piotr (Korczew)
Kandulski Kamil (Wicher)
Kozanka Lipka-Artur (Ostrówek)
Kozioł Sebastian (Liwia Łochów)
Laskowiecki Waldemar (Kosovia)
Maliszewski Paweł (Zorza)
Mazur Łukasz (Goł±bek)
Michalak Emil (Wektra)
Mosiej Krzysztof (Zorza)
Piekutowski Dominik (Wektra)
Pilich Marcin (Kolektyw)
Polkowski Michał (Błękitni)
Protazy Krzysztof (Zorza)
Sadowski Marcin (Małkinia)
Sikorski Piotr (Jutrzenka)
Zacharczuk Paweł (Grodzisk)
Wojciechowski Konrad (Wicher)
Wojtczuk Tomasz (Kosovia)
Wyżywniak Erwin (Grodzisk)
 1 bramka 
Bajszczak Mateusz (Jutrzenka)
Barbarski Bartłomiej (Zorza)
Borkowski Paweł (Goł±bek)
Branicki Przemysław (Jutrzenka)
Brzostek Przemysław (Wicher)
Chudzik-Lipka Grzegorz (Błękitni)
Cudzik-Lipka Adam (Błękitni)
Dębkowski Tomasz (Wicher)
Dzieci±tko Przemysław (Wicher)
Gierasimiuk Michał (Błękitni)

Głozak Patryk (Tęcza)
Głozak Piotr (Korczew)
Głuchowski Sebastian (Goł±bek)
Gołębiewski Bartłomiej (Kosovia)
Gołębiewski Tomasz (Liwia)
Góral Daniel (Małkinia)
Grochowski Karol (Wektra)
Jastrzębski Bartłomiej (Wektra)
Jaworski Andrzej (Grodzisk)
Kalinowski Mateusz (Wektra)
Karpiarz Michał (Wektra)
Kazula Rafał (Ostrówek)
Koro¶ Kamil (Wicher)
Koziara Konrad (Kolektyw)
Kur Marcin (Zorza)
Le¶niczuk Przemysław (Korczew)
Łostowski Dominik (Liwia)
Małetka Tomasz (Wicher)
Markowicz Albert (Kosovia)
Michalak Jarosław (Grodzisk)
Michalak Konrad (Grodzisk)
Narwojsz Robert (Wektra)
Olszewski Marcin (Goł±bek)
Oniszk Przemysław (Liwia)
Ostojski Grzegorz (Wektra)
Pawlak Adam (Kolektyw)
Pawlak Kamil (Kolektyw)
Płachetko Konrad (Zorza)
Podle¶ Karol (Wicher)
Powierża Damian (Liwia)
Radecki Patryk (Ostrówek)
Rogala Mariusz (Kolektyw)
Ruszkowski Paweł (Błękitni)
Serbista Rafał (Jastrz±b)
Stańczewski Paweł (Korczew)
Stelmach Patryk (Błękitni)
Stępień Michał (Ostrówek)
Strzałkowski Rafał (Błękitni)
Szyszko Rafał (Ostrówek)
¦luzek Marcin (Jutrzenka)
Telak Łukasz (Liwia)
Uziębło Adam (Wicher)
Uziębło Mateusz (Wicher)
W±sowski Krzysztof (Jutrzenka)
Wielgosz Piotr (Goł±bek)
Wójcik Damian (Jutrzenka)
Wróblewski Bartłomiej (Małkinia)
Wyczółkowski Maciej (Grodzisk)
Wysokiński Hubert (Grodzisk)
Żydak Przemysław (Kolektyw)

 14 Samobójczych bramek 
Bramka dla Grodziska (zawodnik Jutrzenki - 1 kolejka)
Bramka dla Tęczy (zawodnik Błękitnych - 5 kolejka)
Bramka dla Tęczy (zawodnik Jutrzenki - 7 kolejka)
Bramka dla Zorzy (zawodnik Jastrzębia - 7 kolejka)
Bramka dla Jutrzenki (zawodnik Wichru - 8 kolejka)
Bramka dla Grodziska (zawodnik Kolektywu - 11 kolejka)
Bramka dla Goł±bka (zawodnik Kolektywu - 14 kolejka)
Bramka dla Jutrzenki (zawodnik Liwii - 15 kolejka)
Bramka dla Małkini (zawodnik Ostrówka - 22 kolejka)
Bramka dla Kolektywu (zawodnik Jastrzębia - 23 kolejka)
Bramka dla Błękitnych (zawodnik Jutrzenki - 23 kolejka)
Bramka dla Małkini (zawodnik Tęczy - 24 kolejka)
Bramka dla Wektry (zawdonik Jutrzenki - 24 kolejka)
Bramka dla Kosowa (zawodnik Jutrzenki - 25 kolejka)

GALERIA

Reklama

STRONY KLUBOWE

Nasz button

I LIGA

 
IV LIGA

LIGA OKRĘGOWA

 


  

KLASA A





KLASA B

 
LUKS Ruda Wolińska

ISKRA KOTUŃ

INNE