Siedlecka Piłka - strona nieoficjalna

Strona klubowa

Logowanie

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 278, wczoraj: 216
ogółem: 896 340

statystyki szczegółowe

Wyszukiwarka

Strzelcy


KRÓL LO W SEZONIE 2015/2016

Lista strzelców Klasy B (Siedlecka) po 18 kolejce podliczona

 29 bramek 
Rastawicki Jakub (Nojszewianka)
 24 bramek 
Grabowski Rafał (Świt)
Niewiatowski Kamil (Legion)
 13 bramek 
Kander Kamil (Zryw II)
Kubój Wojciech (Starawieś)
Nakonieczny Mateusz (Zryw II)
 12 bramek 
Pszonka Rafał (Świt)
 11 bramek 
Lech Łukasz (Ruda)
 10 bramek 
Kania Marek (Ruda)

Pietrasik Tomasz (Ruda)
Sobótka Przemysław (Nojszewianka)
 9 bramek 
Orzełek Marcin (Świt)
Wasilewski Kamil (Nojszewianka)

 8 bramek 
Klukowski Michał (Legion)
Komar Karol (Ruda)
 7 bramek 
Konasiuk Rafał (Polonez)
Pawłowicz Marcin (Olimpia)
Sulej Artur (Ruda)
Zadrożny Piotr (Olimpia)
 6 bramek 
Stępień Paweł (Polonez)
Włodarczyk Jarosław (Zryw II)
 5 bramek 
Górski Marek (Zryw II)
Kaniewski Damian (Olimpia)
Mistewicz Mariusz (Świt)
 4 bramki 
Boruciński Mateusz (Legion)
Gadomski Marcin (Nojszewianka)
Giziński Przemysław (Liw)
Komar Przemysław (Zryw II)
Matysiak Tomasz (Olimpia)
Paczuski Daniel (Polonez)
Wojdyna Dawid (Nojszewianka)
Wójcik Damian Legion)

Wójcik Michał (Legion)
Zalewski Adrian (Nojszewianka)
Żołądek Dominik (Świt)
 3 bramki 
Dziubak Piotr (Zryw II)
Kazimierak Wojciech (Zryw II)
Kuczerenko Kamil (Świt)
Kuć Łukasz (Ruda)
Pszonka Dariusz (Świt)
Wiącek Marcin (Świt)

 2 bramki 
Bieniak Paweł (Legion)
Błażejczyk Karol (Nojszewianka)
Cieślicki Wojciech (Legion)
Czyżewski Konrad (Zryw II)
Dziugieł Sebastian (Olimpia)
Janiszewski  Karol (Starawieś)
Karczewski Kamil (Ruda)
Karpiniuk Karol (Polonez)
Komorek Kacper (Zryw II)
Krasnodębski Paweł (Legion)
Ostolski Mateusz (Olimpia)
Sakowski Michał (Legion)
Serwatka Marcin (Olimpia)
Szeląg Michał (Olimpia)
Ufnal Mateusz (Nojszewianka)
Wielądek Jarosław (Nojszewianka)
Zgutka Marcin (Świt)
 1 bramka 
Badurek Olek (Świt)
Bezubik Cezary (Starawieś)
Błażejczyk Cezary (Zryw II)
Gadomski Krzysztof (Nojszewianka)
Gałązka Mateusz (Liw)
Izdebski Paweł (Polonez)
Jajszczak Kamil (Legion)
Jasek Adrian (Świt)
Kobyliński Dawid (Polonez)
Kocon Rafał (Starawieś)
Komar Patryk (Polonez)
Marcin Korczak (LZS)
Kowalczyk Dominik (Liw)
Kowalski Kamil (Legion)
Kubój Paweł (Starawieś)
Lipiński Paweł (Świt)
Majchrzak Michał (Polonez)
Majek Rafał (Zryw II)
Mateusiak Kamil (LZS)
Michalec Mateusz (Zryw II)
Olko Adrian (Olimpia)
Olszewski Andrzej (Liw)
Olszewski Piotr (Ruda)
Padysz Mateusz (Olimpia)
Pałka Krzysztof (Polonez)
Panek Patryk (Liw)
Pietryka Marcin (Zryw II)
Polak Adrian (Ruda)
Radzio Mateusz (Olimpia)
Retkowski Arkadiusz (Nojszewianka)
Sapryk Piotr (Starawieś)
Sidor Przemysław (Ruda)
Skarzyński Łukasz (Olimpia)
Skibiński Sebastian (Nojszewianka)
Skóra Paweł (Ruda)
Sobotka Danie (Starawieś)
Tkaczyk Krystian (Ruda)
Urban Adam (Legion)
Walewski Michał (Legion)
Witkowski Marcin (Polonez)
Włodarczyk Tomasz (Zryw II)
Wójcik Bartosz (Legion)
Zabiegałowski Rafał (Zryw II)
Zajkowski Adrian (Nojszewianka)
Zaperty Dawid (Nojszewianka)
Zastawny Marcin (Nojszewianka)

 5 Samobójczych bramek 
Bramka dla Legionu (zawodnik LZS - 4 kolejka)
Bramka dla Rudy (zawodnik Olimpii - 7 kolejka)
Bramka dla Rudy (zawodnik Olimpii - 7 kolejka)
Bramka dla Nojszewianki (zawodnik Liwu - 9 kolejka)
Bramka dla Rudy (zawodnik Poloneza - 10 kolejka)

GALERIA

Reklama

STRONY KLUBOWE

Nasz button

I LIGA

 
IV LIGA

LIGA OKRĘGOWA

 


  

KLASA A





KLASA B

 
LUKS Ruda Wolińska

ISKRA KOTUŃ

INNE