Siedlecka Piłka - strona nieoficjalna

Strona klubowa

Logowanie

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 252, wczoraj: 216
ogółem: 896 314

statystyki szczegółowe

Wyszukiwarka

LO - 2013/14

KRÓL STRZELCÓW  LO W SEZONIE  2013/2014

 35 bramek

Siedlecki Marcin (Podlasie Sokołów Podlaski)

 30 bramek

Bondara Michał (Tygrys Huta Mińska)

 25 bramek

Słowik Rafał (Mazovia Mińsk Mazowiecki)

 22 bramek

Krajewski Jarosław (Mazovia Mińsk Mazowiecki)

 21 bramek

Wereszczak Sebastian (Victoria Kałuszyn)

18 bramek

Wiśnioch Michał (Zryw Sobolew)

 17 bramek

Kuć Daniel (Tygrys Huta Mińska)

Mistewicz Maciej (Watra Mrozy)

 16 bramek

Omieciuch Mateusz (Podlasie Sokołów Podlaski)

 14 bramek

Wyszomirski Rafał (ŁKS Łochów)

 13 bramek

Głąbicki Rafał (Hutnik Huta Czechy)

 12 bramek

Sieradzki Andrzej (Fenix Siennica)

 11 bramek

Osica Dariusz (Fenix Siennica)

Sitarek Bartłomiej (Zryw Sobolew)

 10 bramek

Abramczuk Hubert (Jabłonianka Jabłonna Lacka)

Górski Marek (Zryw Sobolew)

Nowicki Łukasz (Tygrys Huta Mińska)

Serwatka Daniel (Watra Mrozy)

9 bramek

Gagaska Łukasz (Mazovia Mińsk Mazowiecki)

Garwoliński Kamil (ŁKS Łochów)

Gawinek Filip (Hutnik Huta Czechy)

Gąsowski Sebastian (Jabłonianka Jabłonna Lacka)

Markowski Piotr (Fenix Siennica)

Owczarczyk Piotr (Sęp Żelechów)

 8 bramek

Kowalczyk Marcin (Mazovia Mińsk Mazowiecki)

Sobótka Piotr (Mazovia Mińsk Mazowiecki)

Włodarczyk Michał (Victoria Kałuszyn)

7 bramek

Belka Maciej (Wilga Miastków)

Boruciński Arkadiusz (Fenix Siennica)

Domański Piotr (Wilga Miastków)

Herman Michał (Mazovia Mińsk Mazowiecki)

Jasiński Przemysław (Wektra Zbuczyn)

Jastrzębski Piotr (Wektra Zbuczyn)

Kondej Piotr (Wilga Miastków)

Maciejewski Michał (Fenix Siennica)

Oniszk Piotr (ŁKS Łochów)

Przyborowski Robert (Mazovia Mińsk Mazowiecki)

Szydłowski Tomasz (Victoria Kałuszyn)

6 bramek

Brych Norbert (Sęp Żelechów)

Gręda Radek (ŁKS Łochów)

Kobus Dawid (Podlasie Sokołów Podlaski)

Kozioł Mateusz (Orzeł Łosice)

Krysiński Piotr (Jabłonianka Jabłonna Lacka)

Matak Dawid (Fenix Siennica)

Milik Dariusz (Jabłonianka Jabłonna Lacka)

Mruz Michał (Wektra Zbuczyn)

Najgrodzki Adam (MKS Małkinia)

Pogorzelski Piotr (Sęp Żelechów)

Wilczek Paweł (Hutnik Huta Czechy)

5 bramek

Grabek Alan (Mazovia Mińsk Mazowiecki)

Imiński Arkadiusz (MKS Małkinia)

Jagielak Sylwester (Wektra Zbuczyn)

Mazurek Paweł (Sęp Żelechów)

Pawlak Konrad (Fenix Siennica)

Piętka Kamil (Hutnik Huta Czechy)

Prochenka Paweł (Wektra Zbuczyn)

Przesmycki Grzegorz (Jabłonianka Jabłonna Lacka)

Radomski Maciej (Mazovia Mińsk Mazowiecki)

Ryciak Jakub (Zorza Sterdyń)

Saczuk Michał (Zorza Sterdyń)

Tarnowski Radosław (MKS Małkinia)

Włodarczyk Jarosław (Zryw Sobolew)

Wyrozębski Patryk (Podlasie Sokołów Podlaski)

Zackiewicz Bartosz (Sęp Żelechów)

4 bramki

Bakuła Karol (Tygrys Huta Mińska)

Buczyński Paweł (Podlasie Sokołów Podlaski)

Celej Kamil (Wilga Miastków)

Dębkowski Damian (MKS Małkinia)

Gójski Przemysław (Victoria Kałuszyn)

Gromek Łukasz (MKS Małkinia)

Kobyliński Tomasz (ŁKS Łochów)

Krupieńczyk Marek (Hutnik Huta Czechy)

Księżopolski Kamil (Wektra Zbuczyn)

Kur Rafał (Zorza Sterdyń)

Madziar Igor (Victoria Kałuszyn)

Maliszewski Cezary (MKS Małkinia)

Michalczuk Maciej (Jabłonianka Jabłonna Lacka)

Pietrasik Kamil (Victoria Kałuszyn)

Rytel Cezary (Podlasie Sokołów Podlaski)

Sadowski Marcin (MKS Małkinia)

Wołoszka Łukasz (Wilga Miastków)

Wyrozębski Kamil (Podlasie Sokołów Podlaski)

3 bramki

Dębkowski Tomasz (ŁKS Łochów)

Domalewski Przemysław (MKS Małkinia)

Florczuk Maciej (Zorza Sterdyń)

Giziński Cezary (MKS Małkinia)

Gromysz Mateusz (Tygrys Huta Mińska)

Halaburda Patryk (Mazovia Mińsk Mazowiecki)

Kardyka Jakub (Hutnik Huta Czechy)

Kazimierak Piotr (Zryw Sobolew)

Klimczuk Daniel (Podlasie Sokołów Podlaski)

Kowalski Łukasz (Hutnik Huta Czechy)

Kozłowski Michał (Mazovia Mińsk Mazowiecki)

Kruk Paweł (Orzeł Łosice)

Leszek Mateusz (Zryw Sobolew)

Marczewski Mateusz (Orzeł Łosice)

Michalec Mateusz (Zryw Sobolew)

Paczuski Daniel (Wektra Zbuczyn)

Powałka Mateusz (Watra Mrozy)

Powałka Mateusz (Mazovia Mińsk Mazowiecki-Jesień)

Sitek Kamil (Wilga Miastków)

Szczęsny Karol (Fenix Siennica)

Wronowski Jacek (Watra Mrozy)

Zając Jarosław (Wilga Miastków)

Zawadzki Mateusz (Jabłonianka Jabłonna Lacka)

2 bramki

Baran Przemysław (Wilga Miastków)

Borowy Arkadiusz (MKS Małkinia)

Cieśla Marcin (Sęp Żelechów)

Czarny Mateusz (Wilga Miastków)

Czerkas Bartosz (Podlasie Sokołów Podlaski)

Domański Kamil (Orzeł Łosice)

Dziubak Piotr (Zryw Sobolew)

Gęza Paweł (Tygrys Huta Mińska)

Golec Kamil (Wektra Zbuczyn)

Jaczewski Przemysław (Podlasie Sokołów Podlaski)

Jastrzębski Dominik (Tygrys Huta Mińska)

Jusiński Łukasz (ŁKS Łochów)

Kalinowski Paweł (Orzeł Łosice)

Kotowski Damian (Zorza Sterdyń)

Kwiatkowski Kamil (ŁKS Łochów)

Latuszek Kamil (Wilga Miastków)

Maksymiak Paweł (Zorza Sterdyń)

Marchlak Łukasz (Sęp Żelechów)

Marczak Sebastian (Wektra Zbuczyn)

Nakonieczny Mateusz (Zryw Sobolew)

Nowotniak Jakub (Podlasie Sokołów Podlaski)

Ołtarzewski Maciej (Jabłonianka Jabłonna Lacka)

Oniszk Adrian (ŁKS Łochów)

Ostrowski Kamil (Tygrys Huta Mińska)

Piwek Ryszard (Tygrys Huta Mińska)

Rudzki Jarosław (Sęp Żelechów)

Sawicki Łukasz (Podlasie Sokołów Podlaski)

Skwarek Michał (Sęp Żelechów)

Staska Maciej (Watra Mrozy)

Steć Łukasz (Podlasie Sokołów Podlaski)

Styś Szymon (Victoria Kałuszyn)

Ściborowski Łukasz (Hutnik Huta Czechy)

Świnarski Rafał (Jabłonianka Jabłonna Lacka)

Trzaskowski Łukasz (Mazovia Mińsk Mazowiecki)

Waszelewski Patryk (Mazovia Mińsk Mazowiecki)

Wedziuk Łukasz (Orzeł Łosice)

Wilk Łukasz (Zorza Sterdyń)

Wróbel Mateusz (Orzeł Łosice)

Zawadka Marcin (Fenix Siennica)

1 bramka

Ambroziak Tomasz (Podlasie Sokołów Podlaski)

Andrzejczuk Borys (Wektra Zbuczyn)

Aniszewski Krzysztof (Wilga Miastków)

Błachnio Maciej (Zryw Sobolew)

Bogdanowicz Maciej (Hutnik Huta Czechy)

Bogusz Karol (Wilga Miastków)

Bucholc Wojciech (Tygrys Huta Mińska)

Buczek Dawid (Zryw Sobolew)

Chmielewski Michał (ŁKS Łochów)

Chrościcki Mariusz (Victoria Kałuszyn)

Czarczyński Michał (Victoria Kałuszyn)

Domagała Piotr (Zorza Sterdyń)

Dzaffari Abdellah (ŁKS Łochów)

Frelik Krystian (Wilga Miastków)

Fydrych Tomasz (MKS Małkinia)

Gągol Łukasz (Victoria Kałuszyn)

Głąbicki Bogdan (Hutnik Huta Czechy)

Gochnio Jacek (Orzeł Łosice)

Goś Piotr (Podlasie Sokołów Podlaski)

Grądzki Wojciech (Jabłonianka Jabłonna Lacka)

Graw Piotr (Jabłonianka Jabłonna Lacka)

Gruszczyński Bartosz (Tygrys Huta Mińska)

Haber Piotr (Tygrys Huta Mińska)

Jasiński Maciej (Wektra Zbuczyn)

Jarząbek Michał (MKS Małkinia)

Jaworski Seweryn (Sęp Żelechów)

Jurzyk Mateusz (Wektra Zbuczyn)

Kić Grzegorz (ŁKS Łochów)

Kielak Rafał (Watra Mrozy)

Konopko Krzysztof (Victoria Kałuszyn)

Końca Damian (Victoria Kałuszyn)

Korczyński Karol (Watra Mrozy)

Kozyra Adrian (Watra Mrozy)

Krzyżanowski Karol (Mazovia Mińsk Mazowiecki)

Lachowski Adrian (Watra Mrozy)

Łukasiak Jarosław (Sęp Żelechów)

Maciejec Grzegorz (Jabłonianka Jabłonna Lacka)

Maciejewski Marek (Fenix Siennica)

Michalik Paweł (Sęp Żelechów)

Miernicki Mariusz (Watra Mrozy)

Misiowski Tomasz (Wektra Zbuczyn)

Mosiej Krzysztof (Zorza Sterdyń)

Mruz Czarek (Wektra Zbuczyn)

Mucha Grzegorz (Wilga Miastków)

Narwojsz Robert (Wektra Zbuczyn)

Niedziółka Wojciech (Wektra Zbuczyn)

Ochnik Jakub (Tygrys Huta Mińska)

Ołdak Damian (ŁKS Łochów)

Parzonka Piotr (Jabłonianka Jabłonna Lacka)

Parzyszek Radosław (Hutnik Huta Czechy)

Piekutowski Dominik (Wektra Zbuczyn)

Poboży Ryszard (Zryw Sobolew)

Pyziński Kamil (Victoria Kałuszyn)

Rawski Radosław (Mazovia Mińsk Mazowiecki)

Sapierzyński Adam (ŁKS Łochów)

Sągol Marcin (Sęp Żelechów)

Sęk Wojciech (Hutnik Huta Czechy)

Socik Radosław (MKS Małkinia)

Stelmach Robert (Mazovia Mińsk Mazowiecki)

Święch Adrian (Watra Mrozy)

Świniarski Patryk (Victoria Kałuszyn)

Szulc Marcin (Sęp Żelechów)

Szymanowski (Sęp Żelechów)

Trochumik Przemysław (Jabłonianka Jabłonna Lacka)

Walas Kamil (Tygrys Huta Mińska)

Wardak Arkadiusz (Hutnik Huta Czechy)

Wardak Jakub (Hutnik Huta Czechy)

Więckowski Konrad (Zryw Sobolew)

Wierzbicki Marcin (Orzeł Łosice)

Wilczek Wojciech (Hutnik Huta Czechy)

Zabiegałowski Rafał (Zryw Sobolew)

Zalewski Łukasz (Hutnik Huta Czechy)

Zasuwik Bartosz (Victoria Kałuszyn)

Zawadka Dominik (Fenix Siennica)

Zwistowski Michał (MKS Małkinia)

Zieliński Michał (Wilga Miastków)

Żyglarski Paweł (Fenix Siennica)

 10 Samobójczych bramek

Bramka dla Podlasia (zawodnik Zorzy)

Bramka dla Zrywu (zawodnik Tygrysa)

Bramka Dla Fenixa (zawodnik Wilgi)

Bramka dla Małkini (zawodnik Mazovi)

Bramka dla Łosic (zawodnik Zorzy)

Bramka dla Małkini (zawodnik Tygrysa)

Bramka dla Tygrysa (zawodnik Watry)

Bramka Dla Watry (zawodnik Zrywu)

Bramka dla Watry (zawodnik Łosic)

Bramka dla Wilgi (zawodnik Podlasia)

GALERIA

Reklama

STRONY KLUBOWE

Nasz button

I LIGA

 
IV LIGA

LIGA OKRĘGOWA

 


  

KLASA A





KLASA B

 
LUKS Ruda Wolińska

ISKRA KOTUŃ

INNE