Siedlecka Piłka - strona nieoficjalna

Strona klubowa

Logowanie

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 277, wczoraj: 216
ogółem: 896 339

statystyki szczegółowe

Wyszukiwarka

LO - 2014/15

KRÓL strzelców Ligi okręgowej w sezonie 2014/15

23 bramek
Mikołaj Gola (Orzeł Unin)

19 bramek
Osica Dariusz (Fenix Siennica)
Wieliczko Rafał (Tajfun Jartpory)
 
16 bramek
Hamar Dżamal(Miezanka Miedzna)
Szostak Piotr (Hutnik Huta Czechy)

15 bramek
Głowacz Przemysław (Czarni Węgrów)
Marchel Paweł (Naprzód Skórzec)
14 bramek Sieradzki Andrzej (Fenix Siennica)
Wereda Tomasz (Naprzód Skórzec)
Zackiewicz Bartosz (Sęp Żelechów)

13 bramek
Boruciński Arkadiusz (Fenix Siennica)
Górski Marek (Zryw Sobolew)
Serwatka Daniel (Watra Mrozy)
Wereszczak Sebastian (Victoria Kałuszyn)

12 bramek
Krysiński Piotr (Jabłonianka Jabłonna Lacka)
Nowicki Łukasz (Tygrys Huta Mińska)

10 bramek
Błażejczyk Cezary (Zryw Sobolew)
Chłopek Damian (Naprzód Skórzec)
Domański Piotr (Wilga Miastków)
Mistewicz Maciej (Watra Mrozy)
Mruz Michał (Wektra Zbuczyn)
Supleński Łukasz (Czarni Węgrów)

9 bramek
Baran Przemysław (Wilga Miastków)
Laskowski Mateusz (Tajfun Jartypory)
Piętka Kamil (Hutnik Huta Czechy)
Siedlecki Marcin (Podlasie Sokołów Podlaski)
Zenik Bartłomiej (Czarni Węgrów)

8 bramek
Leszek Mateusz (Zryw Sobolew)
Michalczuk Maciej (Jabłonianka Jabłonna Lacka)
Ochnik Jakub (Tygrys Huta Mińska)

7 bramek
Florczuk Maciej (Podlasie Sokołów Podlaski)
Kardyka Jakub (Hutnik Huta Czechy)
Krupieńczyk Marek (Hutnik Huta Czechy)
Matysiak Damian (Orzeł Unin)
Parzyszek Krystian (Orzeł Unin)
Tchórzewski Michał (Tajfun Jartypory)

6 bramek
Braniewski Mateusz (Orzeł Unin)
Goś Piotr (Podlasie Sokołów Podlaski)
Haber Piotr (Tygrys Huta Mińska)
Kafara Mateusz (Naprzód Skórzec)
Komosa Piotr (Czarni Węgrów)
Księżopolski Kami (Wektra Zbuczyn)
Kuć Daniel (Tygrys Huta Mińska)
Milik Dariusz (Jabłonianka Jabłonna Lacka)
Omieciuch Mateusz (Podlasie Sokołów Podlaski)
Owczarczyk Piotr (Sęp Żelechów)

5 bramek
Hawari Samir (Miedzanka Miedzna)
Hermanenka Raman (Victoria Kałuszyn)
Jedynak Marcin (Hutnik Huta Czechy)
Mianowicz Łukasz (Czarni Węgrów)
Michalak Emil (Wektra Zbuczyn)
Michalec Mateusz (Zryw Sobolew)
Pełka Jarosław (Tajfun Jartypory)
Sitek Kamil (Wilga Miastków)
Skóra Piotr (Naprzód Skórzec)
Szymczyk Jakub (Naprzód Skórzec)
Wronowski Jacek (Watra Mrozy)

4 bramki
Abramczuk Hubert (Jabłonianka Jabłonna Lacka)
Bartoszewski Mateusz (Czarni Węgrów)
Cichecki Paweł (Wilga Miastków)
Gągol Łukasz (Victoria Kałuszyn)
Gójski Przemysław (Victoria Kałuszyn)
Hrynevicz Aliaksandr (Victoria Kałuszyn)
Jastrzębski Piotr (Wektra Zbuczyn)
Komycz Kacper (Podlasie Sokołów Podlaski)
Leszek Adrian (Sęp Żelechów)
Mieszało Sebastian (Miedzanka Miedzna)
Owsianka Łukasz (Miedzanka Miedzna)
Pawlak Konrad (Fenix Siennica)
Powałka Mateusz (Watra Mrozy)
Prokurat Mateusz (Wektra Zbuczyn)
Sitarek Bartłomiej (Zryw Sobolew)
Staska Maciej (Watra Mrozy)
Szarek Adrian (Orzeł Unin)
Wiśnioch Michał (Zryw Sobolew)

3 bramki
Brych Norbert (Sęp Żelechów)
Cieśla Marcin (Sęp Żelechów)
Czarczyński Michał (Victoria Kałuszyn)
Domański Kamil (Wektra Zbuczyn)
Jasiński Przemysław (Wektra Zbuczyn)
Kobus Dawid (Podlasie Sokołów Podlaski)
Kondej Piotr (Wilga Miastków)
Kowalski Łukasz (Hutnik Huta Czechy)
Ładosz Mateusz (Miedzanka Miedzna)
Madziar Igor (Victoria Kałuszyn)
Nakonieczny Mateusz (Zryw Sobolew)
Nowotniak Jakub (Podlasie Sokołów Podlaski)
Ołtarzewski Maciej (Jabłonianka Jabłonna Lacka)
Przesmycki Grzegorz (Jabłonianka Jabłonna Lacka)
Replin Radosław (Czarni Węgrów)
Ryczkowski Mateusz (Czarni Węgrów)
Ryczkowski Przemysław (Miedzanka Miedzna)
Sągol Marcin (Sęp Żelechów)
Szydłowski Tomasz (Victoria Kałuszyn)
Walas Kamil (Tygrys Huta Mińska)
Walas Michał (Tygrys Huta Mińska)
Wardak Arkadiusz (Hutnik Huta Czechy)
Wilczek Paweł (Hutnik Huta Czechy)
Zieliński Michał (Wilga Miastków)

2 bramki
Belka Maciej (Wilga Miastków)
Białecki Jakub (Zryw Sobolew)
Błachnio Maciej (Zryw Sobolew)
Całka Radosław (Naprzód Skórzec)
Chojecki Adam (Miedzanka Miedzna)
Domański Piotr (Podlasie Sokołów Podlaski)
Dyda Marcin(Czarni Węgrów)
Gierej Daniel (Czarni Węgrów)
Głąbicki Rafał (Hutnik Huta Czechy)
Gmiter Tomasz (Miedzanka Miedzna)
Gołoś Kamil (Naprzód Skórzec)
Gójski Jacek (Victoria Kałuszyn)
Grądzki Wojciech (Jabłonianka Jabłonna Lacka)
Jedynak Bartłomiej (Hutnik Huta Czechy)
Kander Kamil (Zryw Sobolew)
Kotowski Konrad (Podlasie Sokołów Podlaski)
Kubicki Kamil (Tygrys Huta Mińska)
Kwaśniak Krzysztof (Zryw Sobolew)
Ławecki Hubert (Victoria Kałuszyn)
Maciejewski Michał (Fenix Siennica)
Malchanau Ivan (Victoria Kałuszyn)
Marchlak Łukasz (Sęp Żelechów)
Markowski Piotr (Fenix Siennica)
Osiński Bartosz (Watra Mrozy)
Pabian Bartłomiej (Miedzanka Miedzna)
Panufnik Kamil (Czarni Węgrów)
Pazio Mateusz (Tajfun Jartypory)
Pątek Dominik (Victoria Kałuszyn)
Piwek Ryszard (Tygrys Huta Mińska)
Polemberski Maciej (Victoria Kałuszyn)
Rytel Cezary (Podlasie Sokołów Podlaski)
Sobotka Karol (Tajfun Jartypory)
Styś Adam (Tajfun Jartypory)
Szczęsny Karol (Fenix Siennica)
Szczęśniak Bartłomiej (Orzeł Unin)
Szydłowski Rafał (Czarni Węgrów)
Trochimuk Przemysław (Jabłonianka Jabłonna Lacka)
Wyrozębski Kamil (Podlasie Sokołów Podlaski)
Wyrozębski Patryk (Podlasie Sokołów Podlaski)
Zasuwik Bartosz (Victoria Kałuszyn)
Zawadka Marcin (Fenix Siennica)
Zawadzki Mateusz (Jabłonianka Jabłonna Lacka)
Żak Damian (Orzeł Unin)

1 bramka
Abramowski Maciej (Victoria Kałuszyn)
Baran Damian (Wilga Miastków)
Biedrzycki Jakub (Wilga Miastków)
Buczyński Paweł (Podlasie Sokołów Podlaski)
Cabaj Kamil (Naprzód Skórzec)
Centkowski Kamil (Victoria Kałuszyn)
Czerkas Bartłomiej (Podlasie Sokołów Podlaski)
Domagała Piotr (Jabłonianka Jabłonna Lacka)
Dróżdż Bartosz (Tygrys Huta Mińska)
Fabisiak Hubert (Czarni Węgrów)
Filipek Damian (Tygrys Huta Mińska)
Gałązka Maciej (Watra Mrozy)
Gawinek Filip (Hutnik Huta Czechy)
Golec Damian (Wektra Zbuczyn)
Graw Piotr (Jabłonianka Jabłonna Lacka)
Gruszczyński Bartosz (Tygrys Huta Mińska)
Gruszczyński Kamil (Tygrys Huta Mińska)
Jagielak Sylwester (Wektra Zbuczyn)
Jakubaszek Cezary (Orzeł Unin)
Jarzębski Dominik (Tygrys Huta Mińska)
Jasiński Maciej (Wektra Zbuczyn)
Kafara Patryk (Naprzód Skórzec)
Kapczyński Jakub (Sęp Żelechów)
Karczmarczyk Oskar (Watra Mrozy)
Kazimierak Grzegorz (Zryw Sobolew)
Kazimierak Piotr (Fenix Siennica)
Klimczuk Daniel (Podlasie Sokołów Podlaski)
Komar Przemysław (Zryw Sobolew)
Kowalczyk Karol (Tygrys Huta Mińska)
Kowalczyk Konrad (Wilga Miastków)
Krasnodębski Łukasz (Naprzód Skórzec)
Latuszek Kamil (Wilga Miastków)
Łubian Albert (Wilga Miastków)
Majewski Dawid (Miedzanka Miedzna)
Marczak Sebastian (Wektra Zbuczyn)
Mazurek Marek (Tajfun Jartypory)
Mazurek Paweł (Sęp Żelechów)
Mianowski Sebastian (Orzeł Unin)
Michalik Paweł (Sęp Żelechów)
Miernicki Mariusz (Watra Mrozy)
Mikulski Mateusz (Orzeł Unin)
Mruz Cezary (Wektra Zbuczyn)
Narwojsz Robert (Wektra Zbuczyn)
Niegowski Maciej (Miedzanka Miedzna)
Olszewski Marcin (Naprzód Skórzec)
Osiak Bartosz (Orzeł Unin)
Parzonka Robert (Czarni Węgrów)
Pędzich Tomasz (Tajfun Jartypory)
Piesio Łukasz (Orzeł Unin)
Płochocki Tomasz (Watra Mrozy)
Potera Grzegorz (Naprzód Skórzec)
Prokurat Damian (Wektra Zbuczyn)
Rawski Radosław (Fenix Siennica)
Replin Przemysław (Czarni Węgrów)
Rękawek Mateusz (Hutnik Huta Czechy)
Sawicki Łukasz (Podlasie Sokołów Podlaski)
Seroczyński Patryk (Sęp Żelechów)
Sokołowski Marcin (Tygrys Huta Mińska)
Suski Bartosz (Watra Mrozy)
Szostak Kamil (Hutnik Huta Czechy)
Świątek Damian (Naprzód Skórzec)
Świniarski Adrian (Podlasie Sokołów Podlaski)
Tchórzewski Dominik (Tajfun Jartypory)
Walczyk Radosław (Miedzanka Miedzna)
Wardak Jakub (Hutnik Huta Czechy)
Wasiluk Paweł (Naprzód Skórzec)
Waszelewski Patryk (Fenix Siennica)
Włodarczyk Jarosław (Zryw Sobolew)
Zadrożny Piotr (Fenix Siennica)
Ziółek Łukasz (Orzeł Unin)
Zwierz Kacper (Watra Mrozy+1 dla Fenixa)
Żelazowski Damian (Tajfun Jartypory)

22 Samobójczych bramek
Bramka dla Unina (zawodnik Wilgi)
Bramka dla Hutnika (zawodnik Watry)
Bramka dla Wilgi (zawodnik Jabłonianki)
Bramka dla Wilgi (zawodnik Wektry)
Bramka dla Miedzanki (zawodnik Czarnych)
Bramka dla Watry (zawodnik Zrywu)
Bramka dla Zrywu (zawodnik Miedzanki)
Bramka dla Hutnika (zawodnik Miedzanki)
Bramka dla Podlasia (zawodnik Tajfuna)
Bramka dla Jabłonianki (zawodnik Zrywu)
Bramka dla Unina (zawodnik Jabłonianki)
Bramka dla Jabłonianki (zawodnik Wektry)
Bramka dla Unina (zawodnik Hutnika)
Bramka dla Tajfuna (zawodnik Naprzodu)
Bramka dla Fenixa (zawodnik Jabłonianki)
Bramka Dla Watry (zawodnik Wektry)
Bramka dla Tygrysa (zawodnik Victorii)
Bramka Dla Fenixa (zawodnik Wektry)
Bramka dla Tygrysa (zawodnik Wektry)
Bramka dla Tygrysa (zawodnik Hutnika)
Bramka dla Watry (zawodnik Victorii)
Bramka dla Podlasia (zawodnik Naprzodu)
Bramka dla Podlasia (zawodnik Naprzodu).

 

GALERIA

Reklama

STRONY KLUBOWE

Nasz button

I LIGA

 
IV LIGA

LIGA OKRĘGOWA

 


  

KLASA A





KLASA B

 
LUKS Ruda Wolińska

ISKRA KOTUŃ

INNE