Siedlecka Piłka - strona nieoficjalna

Strona klubowa

Logowanie

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 8, wczoraj: 311
ogółem: 913 941

statystyki szczegółowe

Wyszukiwarka

Aktualności

TRANSFERY

  • autor: Arek, 2016-03-18 17:00

TRANSFERY zima 2016

Czarni Węgrów
przyszli: Rafał Komosa (Ostrovia Ostrów Mazowiecka), Marcin Gryglas (Sparta Jazgarzew), Jakub Protaziuk (powrót z zagranicy), Daniel Gierej (Wicher Sadowne)
odeszli: Michał Panufnik (Pogoń Grodzisk Mazowiecki), Dżamal Hawari (wyjazd za granicę), Łukasz Mianowicz (Wicher), Michał Chabiera (Miedzanka).

Mazovia Mińsk Mazowiecki
przyszli: Jewhen Romanow (Pogoń Grodzisk Mazowiecki), Adrian Abelski i Alan Gańko (obaj MOSiR Mińsk Mazowiecki)
odeszli: Karol Wójcik (zakończył karierę), Michał Bondara (Widzew Łódź), Bartosz Kozakiewicz (wyjazd za granicę), Wołodymyr Khomyn (?)

w więcej o transferach w innych klubach ...

Naprzód Skórzec
przyszli: Dorian Zając (UMKS Piaseczno), Konrad Kruk (bez klubu), Karol Chojecki (powrót po kontuzji), Damian Chłopek, Patryk Kafara.
odeszli: Tomasz Wereda (kontuzja).

 

LIGA OKRĘGOWA

Podlasie Sokołów Podlaski
przyszli/przyjdą: Krzysztof Świnarski (trener), Adrian Świnarski (wznowił treningi), Bartłomiej Rytel (wznowił treningi), Łukasz Hajdas (bez klubu), Paweł Siwiński.
odeszli/odejdą: Rafał Marcyniuk (trener), Maciej Florczuk (Cresovia Siemiatycze).

Orzeł Unin
przyszli/przyjdą: Jakub Makulec (UKS Cezar Konstancin), Michał Rękawek (Wilga Garwolin)
odeszli: Mikołaj Gola (Piast II Gliwice)

Pogoń II Siedlce
przyszli/przyjdą:
odeszli: Dawid Boruc (TOP Biała Podlaska),  Przemysław Rodak (Widzew Łódź), Michał Ogrodnik (Resovia Rzeszów), Krystian Wójcik (Legionovia Legionowo), Piotr Krawczyk (Świt Nowy Dwór Mazowiecki), Paweł Dębała (Mazovia II),Karol Grochowski (Wektra Zbuczyn), Mateusz Kalinowski (Wektra).

Jabłonianka Jabłonna Lacka
przyszli: Hubert Wasilewski (Tęcza Korczew), Paweł Maliszewski (Zorza)
odeszli/odejdą:

Hutnik Huta Czechy
przyszli/przyjdą: Mateusz Zawadka (KS Puznówka), Łukasz Wąsowski (UKS Varsovia Warszawa), Rafał Przybysz (z zespołu juniorów)
odeszli/odejdą: Piotr Szostak (Wilga Garwolin), Jakub Wardak, Radosław Wardak i Marek Krupieńczyk (wszyscy kontuzje)

Mazovia II Mińsk Mazowiecki
przyszli: Norbert Kozyra (trener), Przemysław Milerski (Tęcza Stanisławów), Kamil Walas (Tygrys), Damian Filipek (Tygrys), Paweł Dębała (Pogoń II)
odeszli: Alan Grabek (trener)

Tygrys Huta Mińska
przyszli/przyjdą: Piotr Rumak,
odeszli/odejdą: Kamil Walas (Mazovia II), Damian Filipek (Mazovia II), Dominik Jerzak (Bzura Chodaków)

Tajfun Jartypory
przyszli: Przemysław Giziński (Livia Liw)
odeszli/odejdą: Marek Mazurek (Starawieś)

Tęcza Stanisławów
przyszli: Dawid Zaperty (Nojszewianka Dobre)
odeszli: Przemysław Milerski (Mazovia)

Zryw Sobolew
przyszli: Marcin Cieśla (Wilga Garwolin)
odeszli: Cezary Błażejczyk (Promnik Łaskarzew), Artur Kępka i Paweł Osojca (Ruch Ryki), Maciej Błachnio (FC Lesznowola), Marcin Pietryka (Sokół Konopnica)

Victoria Kałuszyn
przyszli/przyjdą: Pavel Rafalovicz (AON Rembertów), Eryk Szczęsny (z zespołu juniorów), Marcin Kulczak (wznowił treningi), Damian Stachowicz (wznowił treningi)
odeszli/odejdą: Jakub Ejsymont (przerwa w grze)

Wilga Miastków
przyszli/przyjdą:
odeszli/odejdą: Paweł Cichecki (kontuzja), Jakub Borkowski, Jacek Gajownik, Albert Łubian (nie wznowili treningów)

Płomień Dębe Wielkie
przyszli/przyjdą:
odeszli/odejdą:

Fenix Siennica
przyszli: Rafał Rudyk (bez klubu, wcześniej Watra), Piotr Kowalski (Czarnovia Czarna)
odeszli: Piotr Markowski (Promnik Łaskarzew)

Watra Mrozy
przyszli: Paweł Trojecki (trener), Mateusz Bajszczak (Jutrzenka Cegłów)
odeszli: Kamil Zawadka (Jutrzenka)

Sęp Żelechów
przyszli/przyjdą: Konrad Kieliszek, Marcin Mroczek (wznowili treningi)
odeszli/odejdą:

Miedzanka Miedzna
przyszli: Michał Chabiera (Czarni Węgrów), Kajetan Podgórski (Livia Liw), Mateusz Gałązka (Livia), Mateusz Księżopolski (UKS Węgrów), Radosław Mroczek.
odeszli/odejdą:

 

KLASA A

MKS Małkinia
przyszli/przyjdą: Rafał Wyszomirski (Wicher)
odeszli/odejdą:

LKS Ostrówek
przyszli/przyjdą: Konrad Akonom (Wicher)
odeszli: Sławomir Damętko (ŁKS Łochów)

Zorza Sterdyń
przyszli: Artur Zegadło (Kosovia), Tomasz Jaszczuk (wznowił treningi), Hubert Maliszewski (bez klubu, wcześniej Podlasie), Mateusz Puzan (jesienią bez klubu, wcześniej Kosovia), Przemysław Supeł (Podlasie)
odeszli: Paweł Maliszewski (Jabłonianka)

Wektra Zbuczyn
przyszli: Karol Grochowski (Pogoń II), Mateusz Kalinowski (Pogoń II)
odeszli/odejdą:

Jastrząb Żeliszew
przyszli/przyjdą:
odeszli/odejdą:

Kosovia Kosów Lacki
przyszli: Waldemar Laskowiecki (bez klubu, wcześniej Promnik Łaskarzew), Kacper Mróz (wznowił treningi)
odeszli: Artur Zegadło (Zorza), Mateusz Puzan (Zorza, jesienią nie grał)

Kolektyw Oleśnica
przyszli/przyjdą:
odeszli: Łukasz Gajowniczek, Marcin Wojda, Mateusz Zieliński, Dominik Szostek (wszyscy rezygnacja z gry)

Błękitni Stoczek
przyszli/przyjdą: Tomasz Jakubisiak (z juniorów), Cezary Replin
odeszli/odejdą: Kamil Mateusiak (Starawieś)

ULKS Gołąbek
przyszli/przyjdą: Norbert Łukaszuk
odeszli/odejdą: Marcin Derkacz

Grodzisk Krzymosze
przyszli: Łukasz Wysokiński (wznowił treningi)
odeszli/odejdą:

Liwia Łochów
przyszli/przyjdą:
odeszli/odejdą:

Tęcza Korczew
przyszli/przyjdą:
odeszli/odejdą: Hubert Wasilewski (Jabłonianka), Patryk Patralski (nie wznowił treningów)

Wicher Sadowne
przyszli: Andrzej Altman (trener), Łukasz Mianowicz (Czarni)
odeszli: Rafał Wyszomirski (Małkinia), Daniel Gierej (Czarni), Konrad Akonom (Ostrówek), Artur Wrzosek (Starawieś)

Jutrzenka Cegłów
przyszli: Kamil Zawadka (Watra), Michał Branicki (powrót po kontuzji), Karol Branicki, Marcin Lisiecki (powrót do gry)
odeszli: Mateusz Bajszczak (Watra), Marcin Bogucki, Emil Stępień, Przemysław Branicki (wszyscy rezygnacja z gry)

KLASA B

Świt Barcząca
przyszli/przyjdą:
odeszli/odejdą:

Nojszewianka Dobre
przyszli/przyjdą:
odeszli/odejdą: Dawid Zaperty (Tęcza Stanisławów)

Legion Grębków
przyszli/przyjdą:
odeszli/odejdą:

LUKS Ruda Wolińska
przyszli/przyjdą:
odeszli/odejdą:

Zryw II Sobolew
przyszli/przyjdą:
odeszli/odejdą:

Olimpia Latowicz
przyszli/przyjdą:
odeszli/odejdą:

LZS Starawieś
przyszli/przyjdą: Mateusz Karcz (Livia Liw), Marek Mazurek (Tajfun), Artur Wrzosek (Wicher), Kamil Mateusiak (Błękitni), Bartosz Górski, Sylwester Żaboklicki
odeszli/odejdą:

Polonez Mordy
przyszli/przyjdą:
odeszli/odejdą:


  • Komentarzy [3]
  • czytano: [1403]
 

autor: ~anonim 2016-03-08 15:29:44

avatar lks ostrowek przychodzi Konrad Akonom .
wicher sadowne odchodzi Konrad Akonom


autor: ~fenix siennica 2016-03-08 23:32:16

avatar przyszli: Piotr Kowalski (Czarnovia Czarna)


autor: ~anonim 2016-03-12 13:33:21

avatar Tajfun Jartypory
przyszli:Kamil Kowalczyk (Livia Liw) Dominik Kowalczyk (Livia Liw)


Dodaj swój komentarz

Autor: Treść:pozostało znaków:

GALERIA

Reklama

STRONY KLUBOWE

Nasz button

I LIGA

 
IV LIGA

LIGA OKRĘGOWA

 


  

KLASA A





KLASA B

 
LUKS Ruda Wolińska

ISKRA KOTUŃ

INNE