Siedlecka Piłka - strona nieoficjalna

Strona klubowa

Logowanie

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 11, wczoraj: 311
ogółem: 913 944

statystyki szczegółowe

Wyszukiwarka

Aktualności

Transfery - liga okręgowa

  • autor: Arek, 2016-08-12 17:20

TRANSFERY

LIGA OKRĘGOWA

Lato 2016

Fenix Siennica

Przyszli: Piotr Markowski (Promnik Łaskarzew), Adrian Broda (Sokół Celestynów)
Odeszli:


Hutnik Huta Czechy

Przyszli:
Odeszli:


Jabłonianka Jabłonna Lacka

Przyszli: Przemysław Chudź (Podlasie Sokołów Podlaski)
Odeszli: Karol Przybyszewski (Podlasie Sokołów Podlaski)


Kosovia Kosów Lacki

Przyszli: Damian Kotowski (Zorza Sterdyń), Vitalii Burko (bez klubu), Paweł Dawidowski (wznowił treningi), Rafał Mateusiak, Dominik Trzciński
Odeszli: Mateusz Puzan (Podlasie Sokołów Podlaski), Marcin Wojtczuk, Oktawian Kamiński


Mazovia II Mińsk Mazowiecki

Przyszli:
Odeszli:


MKS Małkinia

Przyszli:
Odeszli:


Naprzód Skórzec

Przyszli: Karol Kruszewski (ULKS Gołąbek), Michał Kruszewski (ULKS Gołąbek), Konrad Śliwka (Jastrząb Żeliszew), Kamil Banasiewicz (bez klubu), Dawid Potera (Pogoń Siedlce juniorzy)
Odeszli: Paweł Marchel (Czarni Węgrów), Kamil Księżopolski (Wektra Zbuczyn), Mateusz Kacprzak (Pogoń II Siedlce), Paweł Wasiluk (Pogoń II Siedlce), Damian Świątek (przerwa w grze), Paweł Brodziak (rezygnacja z gry), Kamil Pszkit (rezygnacja z gry)


Orzeł Unin

Przyszli:
Odeszli: Damian Matysiak (Wilga Garwolin)


Płomień Dębe Wielkie

Przyszli: M Czerwiński (powrót po kontuzji),
Odeszli: M Kowalczyk (wyjazd za granicę)


Tajfun Jartypory

Przyszli: Marek Mazurek (LZS Starawieś), Wojciech Kubój (LZS Starawieś)
Odeszli: Piotr Komosa (Czarni Węgrów), Przemysław Giziński (Błękitni Stoczek)


Tęcza Stanisławów

Przyszli: Dawid Wojdyna (Nojszewianka Dobre), Mateusz Banaszek (Nojszewianka Dobre), Krzysztof Rysiawa, Patryk Gąsior, Dawid Wasilewski, Mateusz Zdanowicz, Kamil Wróbel
Odeszli: Piotr Ryżko (rezygnacja z gry), Karol Tabor (Okęcie Warszawa)?


Tygrys Huta Mińska

Przyszli: Dominik Jerzak (Bzura Chodaków), Daniel Serwatka (Watra Mrozy), Mateusz Powałka (Watra Mrozy)
Odeszli: Rafał Rojek (Iskra Kotuń)


Victoria Kałuszyn

Przyszli: Marcin Kozak (bez klubu, wcześniej Grodzisk Krymosze), Adrian Ławnik (Grodzisk Krzymosze), Dawid Zdanowski (Grodzisk Krzymosze)
Odeszli:


Wektra Zbuczyn

Przyszli: Marek Adamczyk (Grodzisk Krzymosze), Kamil Księżopolski (Naprzód Skórzec), Cezary Anusiewicz (Pogoń II Siedlce), Dominik Krupa (Pogoń II Siedlce), Kamil Borkowski (wznowił treningi)
Odeszli: Tomasz Kowalczyk (Polonez Mordy), Jakub Izdebski (nie wznowił treningów)


Wilga Miastków

Przyszli:
Odeszli:


Zryw Sobolew

Przyszli:
Odeszli: Michał Wiśnioch (Wilga Garwolin)


  • Komentarzy [1]
  • czytano: [1094]
 

autor: Arkadiusz82 2016-08-12 18:12:05

Profil Arkadiusz82 w Futbolowo transfery będą aktualizowane na bieżąco


Dodaj swój komentarz

Autor: Treść:pozostało znaków:

GALERIA

Reklama

STRONY KLUBOWE

Nasz button

I LIGA

 
IV LIGA

LIGA OKRĘGOWA

 


  

KLASA A





KLASA B

 
LUKS Ruda Wolińska

ISKRA KOTUŃ

INNE