Siedlecka Piłka - strona nieoficjalna

Strona klubowa

Logowanie

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 129, wczoraj: 366
ogółem: 1 040 387

statystyki szczegółowe

Wyszukiwarka

Aktualności

Ostatnia kolejka rundy jesiennej - A klasa - 13 kolejka

  • autor: Redakcja, 2017-11-07 09:08
13 kolejka - 11 listopada 2017
 
Tęcza Stanisławów - MKS Małkinia 1:3 (0:1)
Jakub Gańko - Michał Zawistowski x2, x1 karny, Mateusz Rutkowski
 
Polonez Mordy - Nojszewianka Dobre 8:3 (3:2)
Mateusz Wójcik x4, Karol Karpiniuk x2, Sebastian Waszczuk, Samobójcza -Jakub Rastawicki x2, Przemysław Sobótka
 
Świt Barcząca - Tęcza Korczew (ODWOŁANY)
w pierwotnym terminie (11 listopada, 12:00) odwołany z powodu złego stanu murawy
 
12 listopada 2017

Jastrząb Żeliszew - Błękitni Stoczek Węgrowski 8:3
Rafał Polkowski x3, Paweł Jóźwiak x2, Jakub Strojek x2, Dominik Roguski - Adrian Strąk x2, Łukasz Wierzbicki
 
Jutrzenka Cegłów - Tygrys Huta Mińska 1:4
Michał Branicki (karny) - Mateusz Powałka x2, Grigor Oganiesian, Michał Bondara
 
Kosovia Kosów Lacki - Grodzisk Krzymosze 3:0v
Goście zrezygnowali z wyjazdu na mecz
 
LKS Ostrówek - Miedzanka Miedzna 5:1 (4:0)
Michał Stępień, Paweł Oniśk, Piotr Stefan, Pawel Zalewski x2 - Cezary Rytel (karny)

Klasa A Warszawa 13 kolejka 11 listopada

ŁKS Łochów - Wisła Jabłonna 1:2 (1:2)
Michał Chmielewski (karny) - Paweł Madej x2

...


  • Komentarzy [1]
  • czytano: [120]
 

autor: ~gość 2017-11-12 16:08:46

avatar Tęcza St.-MKS Małkinia 1:3 (0:1)Jakub Gańko - MKS Michał Zawistowski x 2 + (k), Mateusz Rutkowski.


Dodaj swój komentarz

Autor: Treść:pozostało znaków:

Zegar

Reklama

Kalendarium

17

07-2018

wtorek

18

07-2018

środa

19

07-2018

czwartek

20

07-2018

piątek

21

07-2018

sobota

22

07-2018

niedziela

23

07-2018

pon.

Najbliższe spotkanie

Pogoń Siedlce (s)GKS Bełchatów
Pogoń Siedlce (s)   GKS Bełchatów
2018-07-21, 17:00:00


Statystyki przedmeczowe »

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 1
Gryf Wejherowo - Górnik Łęczna (s)
ROW 1964 Rybnik - Stal Stalowa Wola
Resovia (b) - Znicz Pruszków
Elana Toruń (b) - Rozwój Katowice
Widzew Łódź (b) - Olimpia Elbląg
Błękitni Stargard - Olimpia Grudziądz (s)
Pogoń Siedlce (s) - GKS Bełchatów
Siarka Tarnobrzeg - Ruch Chorzów (s)
Radomiak Radom - Skra Częstochowa (b)

Ostatnie spotkanie

Nie wprowadzono danych o ostatnich meczach.

Wyniki

Mecze sparingowe