Siedlecka Piłka - strona nieoficjalna

Strona klubowa

Logowanie

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 559, wczoraj: 617
ogółem: 1 080 637

statystyki szczegółowe

Wyszukiwarka

Aktualności

Ostatnia kolejka rundy jesiennej - A klasa - 13 kolejka

  • autor: Redakcja, 2017-11-07 09:08
13 kolejka - 11 listopada 2017
 
Tęcza Stanisławów - MKS Małkinia 1:3 (0:1)
Jakub Gańko - Michał Zawistowski x2, x1 karny, Mateusz Rutkowski
 
Polonez Mordy - Nojszewianka Dobre 8:3 (3:2)
Mateusz Wójcik x4, Karol Karpiniuk x2, Sebastian Waszczuk, Samobójcza -Jakub Rastawicki x2, Przemysław Sobótka
 
Świt Barcząca - Tęcza Korczew (ODWOŁANY)
w pierwotnym terminie (11 listopada, 12:00) odwołany z powodu złego stanu murawy
 
12 listopada 2017

Jastrząb Żeliszew - Błękitni Stoczek Węgrowski 8:3
Rafał Polkowski x3, Paweł Jóźwiak x2, Jakub Strojek x2, Dominik Roguski - Adrian Strąk x2, Łukasz Wierzbicki
 
Jutrzenka Cegłów - Tygrys Huta Mińska 1:4
Michał Branicki (karny) - Mateusz Powałka x2, Grigor Oganiesian, Michał Bondara
 
Kosovia Kosów Lacki - Grodzisk Krzymosze 3:0v
Goście zrezygnowali z wyjazdu na mecz
 
LKS Ostrówek - Miedzanka Miedzna 5:1 (4:0)
Michał Stępień, Paweł Oniśk, Piotr Stefan, Pawel Zalewski x2 - Cezary Rytel (karny)

Klasa A Warszawa 13 kolejka 11 listopada

ŁKS Łochów - Wisła Jabłonna 1:2 (1:2)
Michał Chmielewski (karny) - Paweł Madej x2

...


  • Komentarzy [1]
  • czytano: [127]
 

autor: ~gość 2017-11-12 16:08:46

avatar Tęcza St.-MKS Małkinia 1:3 (0:1)Jakub Gańko - MKS Michał Zawistowski x 2 + (k), Mateusz Rutkowski.


Dodaj swój komentarz

Autor: Treść:pozostało znaków:

Zegar

Reklama

Kalendarium

21

10-2018

niedziela

22

10-2018

pon.

23

10-2018

wtorek

24

10-2018

środa

25

10-2018

czwartek

26

10-2018

piątek

27

10-2018

sobota

Najbliższe spotkanie

W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 16

Ostatnie spotkanie

Pogoń Siedlce (s)Siarka Tarnobrzeg
Pogoń Siedlce (s) 2:1 Siarka Tarnobrzeg
2018-10-13, 15:00:00
    relacja »

Wyniki

Ostatnia kolejka 15
Znicz Pruszków 0:2 Stal Stalowa Wola
Siarka Tarnobrzeg Górnik Łęczna (s)
Radomiak Radom Pogoń Siedlce (s)
Skra Częstochowa (b) Błękitni Stargard
Ruch Chorzów (s) Widzew Łódź (b)
GKS Bełchatów Elana Toruń (b)
Olimpia Grudziądz (s) Resovia (b)
Olimpia Elbląg ROW 1964 Rybnik
Rozwój Katowice Gryf Wejherowo