Siedlecka Piłka - strona nieoficjalna

Strona klubowa

Logowanie

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 618, wczoraj: 617
ogółem: 1 080 696

statystyki szczegółowe

Wyszukiwarka

Aktualności

Ostatnia kolejka w rundzie jesiennej - Liga okręgowa - 15...

  • autor: Redakcja, 2017-11-07 09:30
Ostatnia kolejka w rundzie jesiennej - Liga okręgowa - 15 kolejka
15 kolejka - 11 listopada 2017
 
Wilga Miastków - Victoria Kałuszyn 4:1 (1:1)
Piotr Domański x2, Michał Zieliński x2 - Przemysław Milewski
 
Sęp Żelechów - Watra Mrozy 0:1 (0:1)
Daniel Serwatka
 
Hutnik Huta Czechy - Podlasie Sokołów Podlaski 6:1 (3:0)
Kamil Szostak x3, x1 karny, Kamil Piętka x2, Jakub Kardyka - Kamil Mamcarz
 
Tajfun Jartypory - Orzeł Unin (ODWOŁANY)
w pierwotnym terminie (11 listopada, 13:00) odwołany

12 listopada 2017

Mazovia II Mińsk Mazowiecki - Fenix Siennica 2:2
Kacper Smoderek, Patryk Niemyjski (karny) - Dariusz Osica, Kacper Piętka

Zryw Sobolew - Płomień Dębe Wielkie 2:5
Mateusz Nakonieczny, Bartłomiej Sitarek - Daniel Matwiejczyk x4, Mateusz Gromysz

Czarni Węgrów - Kolektyw Oleśnica 2:2 (1:2)
Mateusz Steć, Damian Wysocki - Denis Kot, Marcin Pilich

Wektra Zbuczyn - Jabłonianka Jabłonna Lacka  (ODWOŁANY)
w pierwotnym terminie (11 listopada, 10:00) odwołany

...


  • Komentarzy [0]
  • czytano: [100]
 

Dodaj swój komentarz

Autor: Treść:pozostało znaków:

Zegar

Reklama

Kalendarium

21

10-2018

niedziela

22

10-2018

pon.

23

10-2018

wtorek

24

10-2018

środa

25

10-2018

czwartek

26

10-2018

piątek

27

10-2018

sobota

Najbliższe spotkanie

W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 16

Ostatnie spotkanie

Pogoń Siedlce (s)Siarka Tarnobrzeg
Pogoń Siedlce (s) 2:1 Siarka Tarnobrzeg
2018-10-13, 15:00:00
    relacja »

Wyniki

Ostatnia kolejka 15
Znicz Pruszków 0:2 Stal Stalowa Wola
Siarka Tarnobrzeg Górnik Łęczna (s)
Radomiak Radom Pogoń Siedlce (s)
Skra Częstochowa (b) Błękitni Stargard
Ruch Chorzów (s) Widzew Łódź (b)
GKS Bełchatów Elana Toruń (b)
Olimpia Grudziądz (s) Resovia (b)
Olimpia Elbląg ROW 1964 Rybnik
Rozwój Katowice Gryf Wejherowo