Siedlecka Piłka - strona nieoficjalna

Strona klubowa

Logowanie

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 592, wczoraj: 617
ogółem: 1 080 670

statystyki szczegółowe

Wyszukiwarka

Aktualności

Sparingi - 14-18 luty 2018

  • autor: Redakcja, 2018-02-19 10:35

14 luty 2018
Pogoń Siedlce - Wisła Puławy 1:2
Grzegorz Tomasiewicz 53 (k) – Alen Ploj 22, Krystian Żelisko 77

Mazovia Mińsk Mazowiecki - Powiślak Końskowola 5:0
Daniel Żurawski, Mateusz Janusiewicz 2x, Rafał Słowik 2x

Mazur II Karczew  - Watra Mrozy 2:2
Marcin Gędzielewski 2x - Paweł Malka, Jacek Wronowski

17 luty 2018
Wilga Garwolin - Proch Pionki 0:2
Bartosz Kozicki, Krzysztof Bańcerowski

Mazovia Mińsk Mazowiecki - Józefovia Józefów 2:1
Karol Noiszewski, Kozikowski - Marcin Makulec

Pogoń Siedlce - Znicz Pruszków 3:0
Paluchowski 32', Grzegorz Tomasiewicz 69' (k), Michał Bajdur 87'

Mazovia II Mińsk Mazowiecki - Jabłonianka Jabłonna Lacka 2:3
Konrad Biesiada, Patryk Niemyjski - Sebastian Gąsowski 2x, Maciej Ołtarzewski (k)

LKS Ostrówek - Tajfun Jartypory 2:2
Rafał Kazula, Sebastian Polewski - Jakub Bardadyn, Sebastian Mieszało

Naprzód Skórzec - Czarni Węgrów 1:0
Mateusz Kafara

Orzeł Unin - Amur Wilga 9:1
Łukasz Piesio, Kamil Brych, Mariusz Dróżdż, Cezary Jakubaszek, samobójcza, Damian Matysiak 2x, Sebastian Przybyszewski 2x - Damian Pyrzanowski

Płomień Dębe Wielkie - Mazur II Karczew 4:6
Bartosz Suski, Paweł Jastrzębski, Piotr Rogala, Bartłomiej Malesa - Trzaskowski 2x, Esman, Michalik, Gędzielewski, Trzepałka

Sęp Żelechów - Wisła Maciejowice 2:1
Albert Bożek, Szymon Słyk - Łukasz Paciorek

Huragan II Wołomin - Watra Mrozy 0:1
Mateusz Bajszczak

Victoria Kałuszyn - Jastrząb Żeliszew 4:3
Damian Końca 2x, Karol Michalik, Igor Madziar - Patryk Sadowiak, Paweł Jóźwiak, samobójcza

18 luty 2018
Pogoń II Siedlce - Sokół Adamów 6:0
Paweł Marchel 32', Paweł Łydkowski 43', Mateusz Omieciuch 51', Jakub Szrek 75', Piotr Ceranka 84', Patryk Skrzypek 89'

MKS Małkinia - Rzekunianka Rzekuń 2:0
Marcin Sadowski, Łukasz Rostkowski

Wilga Miastków - Promnik Łaskarzew 1:5
Przemysław Baran - Marcin Cieśla 2x, Marcin Pietryka, Piotr Jarzyna, Albert Siembora

Iskra Kotuń - Tęcza Stanisławów 3:2
Bartosz Wójcik 2x, Damian Wójcik 1x - Łukasz Miąsko, Kamil Wróbel

Korona Jadów - Bug II Wyszków 1:6
Emil Wiechowski - Tomasz Cichocki 4x, Przemysław Nasiadka, Krzysztof Maciak

Józefovia II Józefów - Fenix Siennica 0:4
??

Huragan Międzyrzecz Podlaski - Wektra Zbuczyn 2:0
Joachim Witoszko, Igor Paczuski

Kolektyw Oleśnica - Olimpia Latowicz 6:2
Adam Pawlak 2x, Kamil Stanisławowski 2x, Wojtek Marko, Marcin Pilich - Rafał Pałdyna, Mariusz Pałdyna

Milan II Milanówek - ŁKS Łochów 2:1
Norbert Sieczka, Damian Stańczuk - Arkadiusz Sabala

Błękitni Stoczek Węgrowski  - Rywal Ruchna 10:2
Łukasz Siwiński 6x, Paweł Wierzbicki 2x, Łukasz Wierzbicki, Zbigniew Gago - Daniel Sobotka, Kamil Rudnik

Jutrzenka Cegłów - Orzeł Parysów 3:3
Daniel Czerwonka, Michał Branicki, Piotr Sikorski - Kamil Kwiatkowski 2x, Arkadiusz Śpiewak

Tygrys Huta Mińska - Hutnik Huta Czechy (ODWOŁANY)

Zryw Sobolew - KS Sobienie Jeziory (ODWOŁANY)

...


  • Komentarzy [0]
  • czytano: [116]
 

Dodaj swój komentarz

Autor: Treść:pozostało znaków:

Zegar

Reklama

Kalendarium

21

10-2018

niedziela

22

10-2018

pon.

23

10-2018

wtorek

24

10-2018

środa

25

10-2018

czwartek

26

10-2018

piątek

27

10-2018

sobota

Najbliższe spotkanie

W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 16

Ostatnie spotkanie

Pogoń Siedlce (s)Siarka Tarnobrzeg
Pogoń Siedlce (s) 2:1 Siarka Tarnobrzeg
2018-10-13, 15:00:00
    relacja »

Wyniki

Ostatnia kolejka 15
Znicz Pruszków 0:2 Stal Stalowa Wola
Siarka Tarnobrzeg Górnik Łęczna (s)
Radomiak Radom Pogoń Siedlce (s)
Skra Częstochowa (b) Błękitni Stargard
Ruch Chorzów (s) Widzew Łódź (b)
GKS Bełchatów Elana Toruń (b)
Olimpia Grudziądz (s) Resovia (b)
Olimpia Elbląg ROW 1964 Rybnik
Rozwój Katowice Gryf Wejherowo