Siedlecka Piłka - strona nieoficjalna

Strona klubowa

Logowanie

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 489, wczoraj: 617
ogółem: 1 080 567

statystyki szczegółowe

Wyszukiwarka

Aktualności

Za nami A klasa - 20 kolejka

  • autor: Redakcja, 2018-05-11 18:33
12 maja 2018
Polonez Mordy - Kosovia Kosów Lacki 1:4 (0:2)
Daniel Paczuski - Witalij Burko x2, Łukasz Zalewski, Konrad Zębrowski

Miedzanka Miedzna - Tęcza Korczew 3:1 (2:1)
Cezary Rytel, Karol Omelańczuk, Piotr Krysiński - Dominik Jaszczuk

13 maja 2018
Nojszewianka Dobre - LKS Ostrówek 1:2 (0:2)
Kamil Wasilewski - Mariusz Kopacz, Konrad Akonom

Tęcza Stanisławów - Świt Barcząca 1:2 (0:1)
Łukasz Glanowski - Dariusz Pszonka x2
Czerwona kartka: 77' B. Szadkowski (T. Stanisławów)

Błękitni Stoczek Węgrowski - Grodzisk Krzymosze 1:0
Konrad Karpiński
Czerwona kartka 38' Ł. Wierzbicki (Błękitni)

Jastrząb Żeliszew - Jutrzenka Cegłów 3:1 (1:1)
Jakub Strojek x2, Grzegorz Iskra - Krzysztof Wąsowski

MKS Małkinia - Tygrys Huta Mińska 2:1
Marcin Sadowski x2 - Maciej Gędaj

A klasa Warszawa - 21 kolejka 12 maja 2018
ŁKS Łochów - Korona Warszawa 3:1 (0:0)
Radosław Gręda, Michał Chmielewski, Sławomir Damętko - Damian Kowalewski (karny)
Czerwona kartka: 84' P. Puchta (ŁKS) - 71' K. Kolasa (Korona) dwie zółte

 

...


  • Komentarzy [0]
  • czytano: [84]
 

Dodaj swój komentarz

Autor: Treść:pozostało znaków:

Zegar

Reklama

Kalendarium

21

10-2018

niedziela

22

10-2018

pon.

23

10-2018

wtorek

24

10-2018

środa

25

10-2018

czwartek

26

10-2018

piątek

27

10-2018

sobota

Najbliższe spotkanie

W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 16

Ostatnie spotkanie

Pogoń Siedlce (s)Siarka Tarnobrzeg
Pogoń Siedlce (s) 2:1 Siarka Tarnobrzeg
2018-10-13, 15:00:00
    relacja »

Wyniki

Ostatnia kolejka 15
Znicz Pruszków 0:2 Stal Stalowa Wola
Siarka Tarnobrzeg Górnik Łęczna (s)
Radomiak Radom Pogoń Siedlce (s)
Skra Częstochowa (b) Błękitni Stargard
Ruch Chorzów (s) Widzew Łódź (b)
GKS Bełchatów Elana Toruń (b)
Olimpia Grudziądz (s) Resovia (b)
Olimpia Elbląg ROW 1964 Rybnik
Rozwój Katowice Gryf Wejherowo