Siedlecka Piłka - strona nieoficjalna

Strona klubowa
  • TRWA AKTUALIZACJA STRONY NA NOWY SEZON 2018/2019
  • Aktualności:
  • 2018-09-20 B - klasa: 5 kolejka
  • 2018-09-20 A-klasa: 6 kolejka Siedlce - Warszawa
  • 2018-09-20 8. kolejka Ligi Okręgowej
  • Wyniki ostatniej kolejki:
  • Rozwój Katowice - Olimpia Grudziądz (s) 1:2
  • Elana Toruń (b) - Pogoń Siedlce (s) 3:0
  • Resovia (b) - Siarka Tarnobrzeg 3:0
  • Stal Stalowa Wola - Ruch Chorzów (s) 2:2
  • ROW 1964 Rybnik - Radomiak Radom 2:2
  • Górnik Łęczna (s) - Olimpia Elbląg 2:1
  • Znicz Pruszków - GKS Bełchatów 1:0
  • Widzew Łódź (b) - Błękitni Stargard 4:2
  • Gryf Wejherowo - Skra Częstochowa (b) 0:1
  •        

Logowanie

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 271, wczoraj: 286
ogółem: 1 064 231

statystyki szczegółowe

Wyszukiwarka

Aktualności

Za nami A klasa - 24 kolejka

  • autor: Redakcja, 2018-06-10 11:27
09 czerwca 2018
Polonez Mordy - Jastrząb Żeliszew 0:2 (0:1)
Patryk Sadowiak, Grzegorz Iskra

Miedzanka Miedzna - Grodzisk Krzymosze 7:1 (6:0)
Piotr Krysiński x3, Cezary Rytel x2, Łukasz Owsianka, Adam Kajdaniuk - Paweł Zacharczuk
Czerwona kartka: 81 min Artur Cielemęcki - dwie żółte (Grodzisk)

Tygrys Huta Mińska - LKS Ostrówek 4:0
Kamil Walas, Maciej Gędaj x2, Krzysztof Ufnal

MKS Małkinia - Jutrzenka Cegłów 4:1 (3:1)
Mateusz Jakubowski, Michał Zawistowski (karny), Adam Najgrodzki, Piotr Barszcz - Rafał Duda (karny)

10 czerwca 2018
Tęcza Korczew - Kosovia Kosów Lacki 1:3 (1:1)
Kacper Chwedoruk - Konrad Zębrowski, Tomasz Wojtczuk, Jakub Okowańczuk

Błękitni Stoczek Węgrowski - Świt Barcząca 1:0 (0:0)
Zbigniew Gago

Nojszwianka Dobre - Tęcza Stanisławów 1:2 (0:1)
Tomasz Krynicki - Sylwester Florowski, Kamil Wróbel (karny)

Tygrys Huta Mińska awansował do Ligi Okręgowej

Nojszewianka Dobre spadła do B klasy

A klasa Warszawa - 25 kolejka 09 czerwca 2018
ŁKS Łochów - Mazur Radzymin 2:2 (1:2)
Michał Chmielewski, Radosław Gręda - Kamil Suchocki, Damian Suchocki

Mazur Radzymin i Legionovia II Legionowo awansowali do Ligi Okręgowej !

...


  • Komentarzy [3]
  • czytano: [94]
 

autor: ~janusz jojko 2018-06-11 18:13:25

avatar emocje


autor: ~gall anonim 2018-06-12 08:55:29

avatar MKS-JUTRZENKA 4:1(3:1)MKS-Mateusz Jakubowski 13',Michał Zawistowski 33'(k),Adam Najgrodzki 42'Piotr Barszcz 82' - JUTRZENKA Rafał Duda 29'(k)


autor: ~anonim 2018-06-12 21:51:22

avatar dla Tęczy K. Kacper Chwedoruk


Dodaj swój komentarz

Autor: Treść:pozostało znaków:

Zegar

Reklama

Kalendarium

21

09-2018

piątek

22

09-2018

sobota

23

09-2018

niedziela

24

09-2018

pon.

25

09-2018

wtorek

26

09-2018

środa

27

09-2018

czwartek

Najbliższe spotkanie

Pogoń Siedlce (s)Widzew Łódź (b)
Pogoń Siedlce (s)   Widzew Łódź (b)
2018-09-22, 18:00:00


Statystyki przedmeczowe »

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 11
Błękitni Stargard - Górnik Łęczna (s)
Pogoń Siedlce (s) - Widzew Łódź (b)
Siarka Tarnobrzeg - Elana Toruń (b)
Radomiak Radom - Resovia (b)
Skra Częstochowa (b) - ROW 1964 Rybnik
Ruch Chorzów (s) - Gryf Wejherowo
GKS Bełchatów - Stal Stalowa Wola
Olimpia Grudziądz (s) - Znicz Pruszków
Olimpia Elbląg - Rozwój Katowice

Ostatnie spotkanie

Elana Toruń (b)Pogoń Siedlce (s)
Elana Toruń (b) 3:0 Pogoń Siedlce (s)
2018-09-15, 15:00:00
    relacja »

Wyniki

Ostatnia kolejka 10
Rozwój Katowice 1:2 Olimpia Grudziądz (s)
Elana Toruń (b) 3:0 Pogoń Siedlce (s)
Resovia (b) 3:0 Siarka Tarnobrzeg
Stal Stalowa Wola 2:2 Ruch Chorzów (s)
ROW 1964 Rybnik 2:2 Radomiak Radom
Górnik Łęczna (s) 2:1 Olimpia Elbląg
Znicz Pruszków 1:0 GKS Bełchatów
Widzew Łódź (b) 4:2 Błękitni Stargard
Gryf Wejherowo 0:1 Skra Częstochowa (b)