Siedlecka Piłka - strona nieoficjalna

Strona klubowa
  • TRWA AKTUALIZACJA STRONY NA NOWY SEZON 2018/2019
  • Aktualności:
  • 2018-09-20 B - klasa: 5 kolejka
  • 2018-09-20 A-klasa: 6 kolejka Siedlce - Warszawa
  • 2018-09-20 8. kolejka Ligi Okręgowej
  • Wyniki ostatniej kolejki:
  • Rozwój Katowice - Olimpia Grudziądz (s) 1:2
  • Elana Toruń (b) - Pogoń Siedlce (s) 3:0
  • Resovia (b) - Siarka Tarnobrzeg 3:0
  • Stal Stalowa Wola - Ruch Chorzów (s) 2:2
  • ROW 1964 Rybnik - Radomiak Radom 2:2
  • Górnik Łęczna (s) - Olimpia Elbląg 2:1
  • Znicz Pruszków - GKS Bełchatów 1:0
  • Widzew Łódź (b) - Błękitni Stargard 4:2
  • Gryf Wejherowo - Skra Częstochowa (b) 0:1
  •        

Logowanie

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 306, wczoraj: 286
ogółem: 1 064 266

statystyki szczegółowe

Wyszukiwarka

Aktualności

Za nami LO - 28 kolejka

  • autor: Redakcja, 2018-06-10 12:03
09 czerwca 2018
Watra Mrozy - Wilga Miastków 0:2 (0:1)
Michał Zieliński x2

Podlasie Sokołów Podlaski - Wektra Zbuczyn 5:1 (2:1)
Przemek Głowacz x2, Daniel Klimczuk, Marcin Siedlecki, Jakub Nowotniak. - Maciej Wróbel

Sęp Żelechów - Mazovia II Mińsk Mazowiecki 1:7 (1:3)
Sebastian Szewczak - Dominik Dźwigała, Adam Śpiewak, Patryk Niemyjski, Szymon Staska, Piotr Parobczyk, Kacper Nowak, Łukasz Bankiewicz

Fenix Siennica - Hutnik Huta Czechy 2:1
Piotr Kowalski, Piotr Zadrożny - Kamil Szostak

Jabłonianka Jabłonna Lacka - Czarni Węgrów 1:2 (0:1)
Maciej Ołtarzewski - Rafał Komosa x2
 
10 czerwca 2018
Zryw Sobolew - Orzeł Unin 2:0 (0:0)
Bartłomiej Sitarek, Mateusz Nakonieczny
 
Kolektyw Oleśnica - Płomień Dębe Wielkie 3:2 (1:2)
Denis Kot x2, Kamil Stanisławowski  - Piotr Rogala, Michał Malesa
 
13 czerwca 2018
Victoria Kałuszyn - Tajfun Jartypory 1:3 (0:1)
Jacek Gójski - Maurycy Wołynko x2, Michał Tchórzewski
 

...


  • Komentarzy [0]
  • czytano: [62]
 

Dodaj swój komentarz

Autor: Treść:pozostało znaków:

Zegar

Reklama

Kalendarium

21

09-2018

piątek

22

09-2018

sobota

23

09-2018

niedziela

24

09-2018

pon.

25

09-2018

wtorek

26

09-2018

środa

27

09-2018

czwartek

Najbliższe spotkanie

Pogoń Siedlce (s)Widzew Łódź (b)
Pogoń Siedlce (s)   Widzew Łódź (b)
2018-09-22, 18:00:00


Statystyki przedmeczowe »

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 11
Błękitni Stargard - Górnik Łęczna (s)
Pogoń Siedlce (s) - Widzew Łódź (b)
Siarka Tarnobrzeg - Elana Toruń (b)
Radomiak Radom - Resovia (b)
Skra Częstochowa (b) - ROW 1964 Rybnik
Ruch Chorzów (s) - Gryf Wejherowo
GKS Bełchatów - Stal Stalowa Wola
Olimpia Grudziądz (s) - Znicz Pruszków
Olimpia Elbląg - Rozwój Katowice

Ostatnie spotkanie

Elana Toruń (b)Pogoń Siedlce (s)
Elana Toruń (b) 3:0 Pogoń Siedlce (s)
2018-09-15, 15:00:00
    relacja »

Wyniki

Ostatnia kolejka 10
Rozwój Katowice 1:2 Olimpia Grudziądz (s)
Elana Toruń (b) 3:0 Pogoń Siedlce (s)
Resovia (b) 3:0 Siarka Tarnobrzeg
Stal Stalowa Wola 2:2 Ruch Chorzów (s)
ROW 1964 Rybnik 2:2 Radomiak Radom
Górnik Łęczna (s) 2:1 Olimpia Elbląg
Znicz Pruszków 1:0 GKS Bełchatów
Widzew Łódź (b) 4:2 Błękitni Stargard
Gryf Wejherowo 0:1 Skra Częstochowa (b)