Siedlecka Piłka - strona nieoficjalna

Strona klubowa
  • TRWA AKTUALIZACJA STRONY NA NOWY SEZON 2018/2019
  • Aktualności:
  • 2018-09-20 B - klasa: 5 kolejka
  • 2018-09-20 A-klasa: 6 kolejka Siedlce - Warszawa
  • 2018-09-20 8. kolejka Ligi Okręgowej
  • Wyniki ostatniej kolejki:
  • Rozwój Katowice - Olimpia Grudziądz (s) 1:2
  • Elana Toruń (b) - Pogoń Siedlce (s) 3:0
  • Resovia (b) - Siarka Tarnobrzeg 3:0
  • Stal Stalowa Wola - Ruch Chorzów (s) 2:2
  • ROW 1964 Rybnik - Radomiak Radom 2:2
  • Górnik Łęczna (s) - Olimpia Elbląg 2:1
  • Znicz Pruszków - GKS Bełchatów 1:0
  • Widzew Łódź (b) - Błękitni Stargard 4:2
  • Gryf Wejherowo - Skra Częstochowa (b) 0:1
  •        

Logowanie

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 310, wczoraj: 286
ogółem: 1 064 270

statystyki szczegółowe

Wyszukiwarka

Aktualności

Terminarz klasy B na sezon 2018/2019 !

  • autor: Redakcja, 2018-07-07 03:30

W siedzibie OZPN Siedlce rozlosowano terminarz klasy B i I rundę okręgowego Pucharu Polski.

W nowym sezonie w rozgrywkach klasy B weźmie udział 12 zespołów, w tym trzy "nowe". Po raz pierwszy do rozgrywek zgłosiły się się: ŁDK Łosice, GLKS Huszlew i Promnik Gończyce. Po przerwie do gry wraca Zorza Sterdyń.

1.kolejka 25-26 sierpień

Iskra Kotuń - ULKS Gołąbek
Świt Barcząca - Liwia Łochów
ŁDK Łosice - Promnik Gończyce
Zorza Sterdyń - GLKS Huszlew
Rywal Ruchna - Płomień II Dębe Wielkie
Nojszewianka Dobre - Niwa Tęczki
 

...


  • Komentarzy [1]
  • czytano: [224]
 

autor: ~Skiba 2018-07-07 09:39:51

avatar Łosice wracają do gry. Aby na dłużej bo mają fajne zaplecze i boisko :)


Dodaj swój komentarz

Autor: Treść:pozostało znaków:

Zegar

Reklama

Kalendarium

21

09-2018

piątek

22

09-2018

sobota

23

09-2018

niedziela

24

09-2018

pon.

25

09-2018

wtorek

26

09-2018

środa

27

09-2018

czwartek

Najbliższe spotkanie

Pogoń Siedlce (s)Widzew Łódź (b)
Pogoń Siedlce (s)   Widzew Łódź (b)
2018-09-22, 18:00:00


Statystyki przedmeczowe »

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 11
Błękitni Stargard - Górnik Łęczna (s)
Pogoń Siedlce (s) - Widzew Łódź (b)
Siarka Tarnobrzeg - Elana Toruń (b)
Radomiak Radom - Resovia (b)
Skra Częstochowa (b) - ROW 1964 Rybnik
Ruch Chorzów (s) - Gryf Wejherowo
GKS Bełchatów - Stal Stalowa Wola
Olimpia Grudziądz (s) - Znicz Pruszków
Olimpia Elbląg - Rozwój Katowice

Ostatnie spotkanie

Elana Toruń (b)Pogoń Siedlce (s)
Elana Toruń (b) 3:0 Pogoń Siedlce (s)
2018-09-15, 15:00:00
    relacja »

Wyniki

Ostatnia kolejka 10
Rozwój Katowice 1:2 Olimpia Grudziądz (s)
Elana Toruń (b) 3:0 Pogoń Siedlce (s)
Resovia (b) 3:0 Siarka Tarnobrzeg
Stal Stalowa Wola 2:2 Ruch Chorzów (s)
ROW 1964 Rybnik 2:2 Radomiak Radom
Górnik Łęczna (s) 2:1 Olimpia Elbląg
Znicz Pruszków 1:0 GKS Bełchatów
Widzew Łódź (b) 4:2 Błękitni Stargard
Gryf Wejherowo 0:1 Skra Częstochowa (b)