Siedlecka Piłka - strona nieoficjalna

Strona klubowa

Logowanie

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 271, wczoraj: 508
ogółem: 1 096 783

statystyki szczegółowe

Wyszukiwarka

Aktualności

Lista drużyn młodzieżowych - jesień 2018 !

  • autor: Redakcja, 2018-07-10 23:16

Przedstawiamy listę zespołów, jakie zgłosiły kluby do udziału w rozgrywkach w nowym sezonie.

Lista zespołów znajduje się w rozwinięciu.

A1 U-19
1. Podlasie Sokołów Podlaski
2. Tęcza Stanisławów
3. Watra Mrozy U-17
4. Wilga I Miastków Kościelny
5. Wilga II Miastków Kościelny U-17

B2 U-16
1. Kolektyw Oleśnica
2. Miedzanka Miedzna
3. MOSiR Mińsk Mazowiecki
4. Naprzód Skórzec
5. Podlasie Sokołów Podlaski
6. Wicher Sadowne

 

C1 U-15
1. KS Łosice
2. Mewa Mińsk Mazowiecki
3. Orzeł Unin
4. Piorun Lipówki
5. Podlasie Sokołów Podlaski
6. SEMP Pogoń Siedlce
7. Sęp Żelechów
8. UKS „1” Węgrów
9. Victoria Kałuszyn
10. Wektra Zbuczyn
11. Wilga Miastków Kościelny
12. Zorza Sterdyń
13. Zryw Sobolew

C2 U-14
1. Hutnik Huta Czechy (dz)
2. Miedzanka Miedzna
3. MOSiR II Mińsk Mazowiecki
4. Naprzód Skórzec
5. MKP Pogoń II Siedlce
6. UKS „1” Węgrów
7. Wicher Sadowne
8. Jabłonianka Jabłonna Lacka

D1 U-13
I liga

1. MKP Pogoń I Siedlce
2. UKS Promnik Gończyce
3. Podlasie Sokołów Podlaski (wyg. bar.) za niezgłoszone Dwie Jedynki Mińsk Mazowiecki
4. MKP Pogoń II Siedlce
5. KS Łosice
6. Czarni Węgrów
7. SEMP Pogoń Siedlce
8. MKS Małkinia

 

II liga
1. AP Sokołów Podlaski
2. Dąbrówka Mińsk Mazowiecki
3. Hutnik Huta Czechy
4. Kolektyw Oleśnica
5. MOSiR Mińsk Mazowiecki
6. LKS Ostrówek
7. Rywal Ruchna
8. Sęp Żelechów
9. Tęcza Stanisławów
10. Tygrys Huta Mińska (dz)
11. Watra Mrozy
12. Wektra Zbuczyn

D2 U-12
I liga

1. MKP Pogoń I Siedlce
2. SEMP Pogoń I Siedlce
3. Dwie Jedynki Mińsk Mazowiecki
4. SEMP Pogoń II Siedlce
5. APN Mińsk Mazowiecki
6. Piątka Mińsk Mazowiecki
7. Promyk Sobolew
8. AP Sokołów Podlaski

II liga
1. Activum Sports Maliszew
2. UKS Dobre
3. Kosovia Kosów Lacki
4. Masovia Siedlce
5. Naprzód Skórzec
6. Olimp Stok Lacki
7. Olimpia Latowicz
8. Orzeł Unin
9. MKP Pogoń II Siedlce
10. Tajfun Jartypory
11. Victoria Kałuszyn
12. Wicher Sadowne
13. Wilga Miastków Kościelny
14. Zorza Sterdyń
15. AMP Gool Kotuń
16. AMP Gool Łosice

 

E1 U-11
I liga

1. SEMP Pogoń I Siedlce
2. AP Sokołów Podlaski
3. Dwie Jedynki Mińsk Mazowiecki
4. Dąbrówka Mińsk Mazowiecki
5. Hutnik Huta Czechy
6. Jutrzenka Cegłów (spadkowicz) za niezgłoszoną Szóstkę Mińsk Mazowiecki
7. APN Mińsk Mazowiecki
8. UKS Promnik Gończyce
9. Czarni Węgrów
10. Wektra Zbuczyn

II liga
1. Activum Sports Maliszew
2. Champions Mińsk Mazowiecki
3. Błękitni Stoczek
4. Dezerter Siedlce
5. Grom Trojanów
6. GUKS Korytnica
7. KS Łosice
8. Masovia Siedlce
9. MKS Małkinia
10. Naprzód Skórzec
11. Piątka Mińsk Mazowiecki
12. Podlasie Sokołów Podlaski
13. MKP Pogoń I Siedlce
14. MKP Pogoń II Siedlce
15. SEMP Pogoń II Siedlce
16. Sęp Żelechów
17. Tęcza Stanisławów
18. Victoria Kałuszyn
19. Watra Mrozy
20. Płomień Dębe Wielkie

 

E2 U-10
I liga

1. Naprzód Skórzec
2. SEMP Pogoń Siedlce
3. Masovia I Siedlce
4. Dezerter Siedlce
5. Czarni Węgrów
6. APN I Mińsk Mazowiecki
7. Zryw Sobolew
8. MKP Pogoń I Siedlce za niezgłoszone SEMP Pogoń III Siedlce i Naprzód I Skórzec (spadkowicz)

 

II liga
1. Activum Sports Maliszew
2. APN II Mińsk Mazowiecki
3. AP Sokołów Podlaski
4. Błękitni Stoczek
5. Dwie Jedynki I Mińsk Mazowiecki
6. Dwie Jedynki II Mińsk Mazowiecki
7. Dwie Jedynki III Mińsk Mazowiecki
8. Jutrzenka Cegłów
9. Masovia II Siedlce
10. Nojszewianka Dobre
11. Olimp Stok Lacki
12. Olimpia Latowicz
13. Orzeł Unin
14. LKS Ostrówek
15. Piątka Mińsk Mazowiecki
16. Piorun Lipówki
17. MKP Pogoń II Siedlce
18. Tygrys Huta Mińska (dz)
19. Wicher Sadowne
20. AMP Gool Łosice
21. UKS Borowie
22. Szóstka Mińsk Mazowiecki

F1 U-9
I liga

1. Szóstka Mińsk Mazowiecki
2. Piątka I Mińsk Mazowiecki
3. SEMP Pogoń I Siedlce
4. Czarni I Węgrów
5. MKP Pogoń I Siedlce
6. SEMP Pogoń II Siedlce
7. AP I Sokołów Podlaski
8. Wektra Zbuczyn
9. Sęp Żelechów
10. Płomień Dębe Wielkie

II liga
1. Champions Mińsk Mazowiecki
2. APN Mińsk Mazowiecki
3. AP II Sokołów Podlaski
4. Czarni II Węgrów
5. Dąbrówka Mińsk Mazowiecki
6. Dwie Jedynki Mińsk Mazowiecki
7. Hutnik Huta Czechy
8. KS Łosice
9. Masovia Siedlce
10. Naprzód Skórzec
11. Olimp Stok Lacki
12. Olimpia Latowicz
13. Piątka II Mińsk Mazowiecki
14. Podlasie Sokołów Podlaski
15. MKP Pogoń II Siedlce
16. MKP Pogoń III Siedlce
17. MKP Pogoń IV Siedlce
18. UKS Promnik Gończyce
19. Rywal Ruchna
20. SEMP Pogoń III Siedlce
21. Tęcza Stanisławów
22. Victoria Kałuszyn
23. Watra Mrozy
24. Wicher Sadowne
25. AMP Gool Kotuń
26. Kosovia Kosów Lacki

F2 U-8
1. Activum Sports Maliszew
2. Champions Mińsk Mazowiecki
3. APN Mińsk Mazowiecki
4. AP Sokołów Podlaski
5. Czarni I Węgrów
6. Czarni II Węgrów
7. Dąbrówka Mińsk Mazowiecki
8. Masovia Siedlce
9. Naprzód Skórzec
10. Olimpia Latowicz
11. MKP Pogoń Siedlce
12. SEMP Pogoń I Siedlce
13. SEMP Pogoń II Siedlce
14. Szóstka I Mińsk Mazowiecki
15. Szóstka II Mińsk Mazowieckia


  • Komentarzy [0]
  • czytano: [98]
 

Dodaj swój komentarz

Autor: Treść:pozostało znaków:

Zegar

Reklama

Kalendarium

20

11-2018

wtorek

21

11-2018

środa

22

11-2018

czwartek

23

11-2018

piątek

24

11-2018

sobota

25

11-2018

niedziela

26

11-2018

pon.

Najbliższe spotkanie

W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 20

Ostatnie spotkanie

Pogoń Siedlce (s)Olimpia Grudziądz (s)
Pogoń Siedlce (s) 3:1 Olimpia Grudziądz (s)
2018-11-17, 17:00:00
    relacja »

Wyniki

Ostatnia kolejka 19
Radomiak Radom 2:0 Ruch Chorzów (s)
Siarka Tarnobrzeg 0:1 GKS Bełchatów
Elana Toruń (b) 5:1 Znicz Pruszków
Resovia (b) 1:0 Stal Stalowa Wola
ROW 1964 Rybnik 1:1 Gryf Wejherowo
Skra Częstochowa (b) 0:0 Górnik Łęczna (s)
Pogoń Siedlce (s) 3:1 Olimpia Grudziądz (s)
Widzew Łódź (b) 1:1 Rozwój Katowice
Błękitni Stargard 1:1 Olimpia Elbląg