Siedlecka Piłka - strona nieoficjalna

Strona klubowa

Logowanie

Najlepsi typerzy

Zaloguj się, aby typować.
Lp. Osoba Pkt.

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 58, wczoraj: 914
ogółem: 1 111 655

statystyki szczegółowe

Wyszukiwarka

Aktualności

Sparingi - Wyniki 05 sierpień 2018

  • autor: Redakcja, 2018-08-06 14:49

05 sierpień 2018
Liwia Łochów - Rywal Ruchna 0:3 (0:2)
Karol Sobotka x2, Rafał Bałdyga

Pogoń II Siedlce - Watra Mrozy 1:1
?? - Paweł Malka

Amator Leopoldów-Rososz - Zryw Sobolew 3:3
?? - Patryk Ragus, Przemysław Komar x2

MKS Małkinia - Rzekunianka Rzekuń 1:4
Dominik Sadowski - Przemysław Kruk 3x, Krzysztof Trzciński

Świt Barcząca - Olimpia Latowicz 0:13
Hubert Oszkiel x3, Piotr Zawadka, Karol Reda, Marcin Świątek, Radosław Skóra x4, Rafał Pałdyna x3

Orzeł Unin - Promnik Łaskarzew 1:1
Krystian Parzyszek - Zawodnik Testowany

Żubr Drohiczyn - Miedzanka Miedzna 1:3
?? - Dawid Sakowski, Łukasz Owsianka x2

Jastrząb Żeliszew - Wektra Zbuczyn 7:9
Śliwka x5, Jakub Strojek x2 - Piotr Jastrzębski x3, Damian Prokurat, Bartosz Kot, Patryk Żółkowski, Hubert Borkowski, Robert Narwojsz, Kamil Bobryk

Tajfun Jartypory - Kosovia Kosów Lacki 1:4
Tomasz Pędzich - ??

...


  • Komentarzy [3]
  • czytano: [339]
 

autor: ~olo 2018-08-05 06:52:57

avatar rozwój-victoria był
wczoraj


autor: ~Redakcja 2018-08-05 17:44:32

avatar Nie mamy żadnych informacji dotyczące tego spotkania.


autor: ~wiesiuuuu 2018-08-06 10:55:02

avatar kosovia 4-1 wygrała


Dodaj swój komentarz

Autor: Treść:pozostało znaków:

Zegar

Reklama

Kalendarium

15

12-2018

sobota

16

12-2018

niedziela

17

12-2018

pon.

18

12-2018

wtorek

19

12-2018

środa

20

12-2018

czwartek

21

12-2018

piątek

Najbliższe spotkanie

W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 22

Ostatnie spotkanie

Pogoń Siedlce (s)Rozwój Katowice
Pogoń Siedlce (s) 1:0 Rozwój Katowice
2018-12-01, 16:00:00
    relacja »

Wyniki

Ostatnia kolejka 21
Resovia (b) ROW 1964 Rybnik
Skra Częstochowa (b) 1:0 GKS Bełchatów
Siarka Tarnobrzeg Olimpia Elbląg
Błękitni Stargard 3:2 Znicz Pruszków
Elana Toruń (b) 0:2 Gryf Wejherowo
Pogoń Siedlce (s) 1:0 Rozwój Katowice
Ruch Chorzów (s) 1:1 Górnik Łęczna (s)
Widzew Łódź (b) 0:0 Stal Stalowa Wola
Radomiak Radom 4:2 Olimpia Grudziądz (s)