Siedlecka Piłka - strona nieoficjalna

Strona klubowa

Logowanie

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 106, wczoraj: 520
ogółem: 1 051 874

statystyki szczegółowe

Wyszukiwarka

Aktualności

Za nami 1 kolejka Ligi Okręgowej

  • autor: Redakcja, 2018-08-13 06:38

11 sierpień 2018
Victoria Kałuszyn - Mazovia II Mińsk Mazowiecki 2:2 (1:0)
Michał Karpiarz 2x - Kacper Smoderek, Patryk Niemyjski

Czarni Węgrów - Tajfun Jartypory 2:4 (1:1)
Rafał Komosa 2x - Mateusz Laskowski 2x, Maurycy Wołynko, Łukasz Mazurek
50 min Czarni nie wykorzystują rzutu karnego

Jabłonianka Jabłonna Lacka - Zryw Sobolew 1:3 (1:1)
Maciej Ołtarzewski - Wojciech Majsterek, Michał Wiśnioch 2x

Tygrys Huta Mińska - Hutnik Huta Czechy 0:5 (0:2)
Przemysław Grudniak 2x, Kamil Szostak 2x, Rafał Głąbicki

Naprzód Skórzec - Wilga Miastków 5:0 (2:0)
Karol Kruszewski 3x, Mateusz Kafara 2x

Miedzanka Miedzna - Płomień Dębe Wielkie 1:4
Piotr Krysiński - Daniel Matwiejczyk 2x, Kamil Nidzgorski 2x
Czerwona kartka: 86 min - dwie żółte Bartłomiej Rytel (Miedzanka)

12 sierpień 2018
Fenix Siennica - Wektra Zbuczyn 0:0
Fenix nie wykorzystał rzutu karnego
Czerwona kartka: 87 min Damian Golec (Wektra)

Kolektyw Oleśnica - Podlasie Sokołów Podlaski 1:2 (1:1)
Kamil Stanisławowski (karny) - Przemysław Głowacz, Dawid Kobus

...


  • Komentarzy [2]
  • czytano: [231]
 

autor: ~anonim 2018-08-11 15:05:48

avatar Czarni dwa mecz grają, a Wilga nie powinna grać z Naprzodem?


autor: ~MM 2018-08-13 08:20:33

avatar Dla Miedzanki- Piotr Krysiński


Dodaj swój komentarz

Autor: Treść:pozostało znaków:

Zegar

Reklama

Kalendarium

15

08-2018

środa

16

08-2018

czwartek

17

08-2018

piątek

18

08-2018

sobota

19

08-2018

niedziela

20

08-2018

pon.

21

08-2018

wtorek

Najbliższe spotkanie

W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 5

Ostatnie spotkanie

Rozwój KatowicePogoń Siedlce (s)
Rozwój Katowice 2:2 Pogoń Siedlce (s)
2018-08-11, 17:00:00
    relacja »

Wyniki

Ostatnia kolejka 4
Gryf Wejherowo 3:1 Elana Toruń (b)
Rozwój Katowice 2:2 Pogoń Siedlce (s)
Stal Stalowa Wola 3:0 Widzew Łódź (b)
ROW 1964 Rybnik 2:1 Resovia (b)
Olimpia Grudziądz (s) 1:0 Radomiak Radom
Znicz Pruszków 1:2 Błękitni Stargard
GKS Bełchatów 3:0 Skra Częstochowa (b)
Górnik Łęczna (s) 5:1 Ruch Chorzów (s)
Olimpia Elbląg 0:2 Siarka Tarnobrzeg