Siedlecka Piłka - strona nieoficjalna

Strona klubowa
  • TRWA AKTUALIZACJA STRONY NA NOWY SEZON 2018/2019
  • Aktualności:
  • 2018-09-20 B - klasa: 5 kolejka
  • 2018-09-20 A-klasa: 6 kolejka Siedlce - Warszawa
  • 2018-09-20 8. kolejka Ligi Okręgowej
  • Wyniki ostatniej kolejki:
  • Rozwój Katowice - Olimpia Grudziądz (s) 1:2
  • Elana Toruń (b) - Pogoń Siedlce (s) 3:0
  • Resovia (b) - Siarka Tarnobrzeg 3:0
  • Stal Stalowa Wola - Ruch Chorzów (s) 2:2
  • ROW 1964 Rybnik - Radomiak Radom 2:2
  • Górnik Łęczna (s) - Olimpia Elbląg 2:1
  • Znicz Pruszków - GKS Bełchatów 1:0
  • Widzew Łódź (b) - Błękitni Stargard 4:2
  • Gryf Wejherowo - Skra Częstochowa (b) 0:1
  •        

Logowanie

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 314, wczoraj: 286
ogółem: 1 064 274

statystyki szczegółowe

Wyszukiwarka

Aktualności

Za nami A-klasa: 5 kolejka Siedlce - Warszawa

  • autor: Redakcja, 2018-09-16 23:58
15 wrzesień 2018
Olimpia Latowicz - Kosovia Kosów Lacki 1:3 (1:1)
Mateusz Padysz  - Tomasz Wojtczuk, Paweł Maksymiak (karny), Vitalii Burko

16 wrzesień 2018
Polonez Mordy - MKS Małkinia 3:1
Michał Majchrzak x2, Ariel Mysłowski - Marcin Sadowski

LKS Ostrówek - Grodzisk Krzymosze 5:0 (2:0)
Mateusz Ojdana, Konrad Akonom, Michał Stępień, Paweł Grig, Mariusz Kopacz
Czerwona kartka: 40 min Sebastian Głuchowski dwie żółte (Grodzisk)

Tęcza Korczew - Tęcza Stanisławów 3:3 (0:1)
Dominik Jaszczuk x2, Michał Pykacz - Adam Trębicki, Jakub Gańko x2

Wicher Sadowne - Błękitni Stoczek Węgrowski 3:2 (2:1)
Paweł Wycech, Przemysła Dzieciątko, Mateusz Jakubowski - Adam Lipka-Chudzik, Sławomir Oniśk

Jastrząb Żeliszew - Jutrzenka Cegłów 6:0
Krzysztof Mulawa, Patryk Sadowiak, Konrad Śliwka x2, Grzegorz Iskra, Cezary Bareja

Watra Mrozy - Sęp Żelechów 5:1
Adrian Kosyl, Adrian Kozyra, Jacek Wronowski, Patryk Ceranka x2 - Albert Stodulski

A klasa Warszawa - 5 kolejka 16 wrzesień
ŁKS Łochów - Błyskawica Warszawa 3:1 (0:0)
Michał Chmielewski x2, Sebastian Sasin - Michał Sacharczuk


Siedlce


Warszawa

...


  • Komentarzy [0]
  • czytano: [34]
 

Dodaj swój komentarz

Autor: Treść:pozostało znaków:

Zegar

Reklama

Kalendarium

21

09-2018

piątek

22

09-2018

sobota

23

09-2018

niedziela

24

09-2018

pon.

25

09-2018

wtorek

26

09-2018

środa

27

09-2018

czwartek

Najbliższe spotkanie

Pogoń Siedlce (s)Widzew Łódź (b)
Pogoń Siedlce (s)   Widzew Łódź (b)
2018-09-22, 18:00:00


Statystyki przedmeczowe »

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 11
Błękitni Stargard - Górnik Łęczna (s)
Pogoń Siedlce (s) - Widzew Łódź (b)
Siarka Tarnobrzeg - Elana Toruń (b)
Radomiak Radom - Resovia (b)
Skra Częstochowa (b) - ROW 1964 Rybnik
Ruch Chorzów (s) - Gryf Wejherowo
GKS Bełchatów - Stal Stalowa Wola
Olimpia Grudziądz (s) - Znicz Pruszków
Olimpia Elbląg - Rozwój Katowice

Ostatnie spotkanie

Elana Toruń (b)Pogoń Siedlce (s)
Elana Toruń (b) 3:0 Pogoń Siedlce (s)
2018-09-15, 15:00:00
    relacja »

Wyniki

Ostatnia kolejka 10
Rozwój Katowice 1:2 Olimpia Grudziądz (s)
Elana Toruń (b) 3:0 Pogoń Siedlce (s)
Resovia (b) 3:0 Siarka Tarnobrzeg
Stal Stalowa Wola 2:2 Ruch Chorzów (s)
ROW 1964 Rybnik 2:2 Radomiak Radom
Górnik Łęczna (s) 2:1 Olimpia Elbląg
Znicz Pruszków 1:0 GKS Bełchatów
Widzew Łódź (b) 4:2 Błękitni Stargard
Gryf Wejherowo 0:1 Skra Częstochowa (b)