Siedlecka Piłka - strona nieoficjalna

Strona klubowa

Logowanie

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 551, wczoraj: 617
ogółem: 1 080 629

statystyki szczegółowe

Wyszukiwarka

Aktualności

Za nami I runda Pucharu Polski

  • autor: Redakcja, 2018-10-03 20:51
ŁKS Łódź 0-1 pd Lech Poznań
Chojniczanka Chojnice 0-1 Legia Warszawa
Lechia Dzierżoniów 0-1 Jagiellonia Białystok
Unia Hrubieszów 0-9 Górnik Zabrze
Victoria Sulejówek 0-4 Raków Częstochowa
Ruch Chorzów 1-5 Odra Opole
Olimpia Elbląg 0-3 Śląsk Wrocław
Pogoń Siedlce 2-1 Stal Mielec
Polonia Głubczyce 0-8 Chrobry Głogów
GKS Drwinia 0-1 Wisła Puławy
Polonia Środa Wielkopolska 4-3 Radomiak Radom
Tur Bielsk Podlaski 1-4 Bruk-Bet Termalica Nieciecza
GKS 1962 Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój) 1-2 Piast Gliwice
MKS Kluczbork 0-2 Podbeskidzie Bielsko-Biała
ROW 1964 Rybnik 1-3 Cracovia
GKS Katowice 1-1 k.4-3 Pogoń Szczecin
KS Paradyż 0-7 Puszcza Niepołomice
KP Starogard Gdański 1-0 Górnik Łęczna
Olimpia Grudziądz 0-0 k 5-3 Zagłębie Sosnowiec
Falubaz Zielona Góra 0-1 Wigry Suwałki
Resovia 2-0 Warta Poznań
Sandecja Nowy Sącz 0-3 Miedź Legnica
Bałtyk Koszalin 1-3 pd Rozwój Katowice
Huragan Morąg 3-2 Zagłębie Lubin
Legionovia Legionowo 2-1 GKS Tychy
Wisła Sandomierz 3-2 Korona Kielce
Wisła Kraków 1-1 k.4-5 Lechia Gdańsk
Siarka Tarnobrzeg 1-4 Wisła Płock
Śląsk Świętochłowice 0-3 Arka Gdynia
GKS Bełchatów 1-1 k.6-5 Garbarnia Kraków
Gryf Wejherowo 1-3 Stomil Olsztyn
Elana Toruń 1-3 Bytovia Bytów

...


  • Komentarzy [0]
  • czytano: [62]
 

Dodaj swój komentarz

Autor: Treść:pozostało znaków:

Zegar

Reklama

Kalendarium

21

10-2018

niedziela

22

10-2018

pon.

23

10-2018

wtorek

24

10-2018

środa

25

10-2018

czwartek

26

10-2018

piątek

27

10-2018

sobota

Najbliższe spotkanie

W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 16

Ostatnie spotkanie

Pogoń Siedlce (s)Siarka Tarnobrzeg
Pogoń Siedlce (s) 2:1 Siarka Tarnobrzeg
2018-10-13, 15:00:00
    relacja »

Wyniki

Ostatnia kolejka 15
Znicz Pruszków 0:2 Stal Stalowa Wola
Siarka Tarnobrzeg Górnik Łęczna (s)
Radomiak Radom Pogoń Siedlce (s)
Skra Częstochowa (b) Błękitni Stargard
Ruch Chorzów (s) Widzew Łódź (b)
GKS Bełchatów Elana Toruń (b)
Olimpia Grudziądz (s) Resovia (b)
Olimpia Elbląg ROW 1964 Rybnik
Rozwój Katowice Gryf Wejherowo