Siedlecka Piłka - strona nieoficjalna

Strona klubowa

Logowanie

Najlepsi typerzy

Zaloguj się, aby typować.
Lp. Osoba Pkt.

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 31, wczoraj: 914
ogółem: 1 111 628

statystyki szczegółowe

Wyszukiwarka

Aktualności

Za nami 10. kolejka Ligi Okręgowej

  • autor: Redakcja, 2018-10-09 12:10
06 październik 2018
Wektra Zbuczyn - Mazovia II Mińsk Mazowiecki 0:4
Kacper Smoderek, Krystian Rogala x2, Patryk Niemyjski
 
Hutnik Huta Czechy - Zryw Sobolew 3:2 (1:0)
Kamil Szostak (karny), Przemysław Grudniak, Sebastian Grzegorczyk - Michał Wiśnioch (karny), Mateusz Nakonieczny
Czerwona kartka: 69 min Mateusz Rękawek dwie żółte (Hutnik)

Tygrys Huta Mińska - Tajfun Jartypory 2:0 (1;0)
Marcin Gryglas, Mateusz Bartoszewski

Miedzanka Miedzna - Wilga Miastków 2:5 (1:3)
Łukasz Gzowski, Maciej Florczuk - Hubert Kruk, Przemysław Kajka, Piotr Śliński, Jakub Wardak

07 październik 2018
Fenix Siennica - Naprzód Skórzec 2:2 (2:0)
Michał Maciejewski, Karol Szczęsny - Mateusz Kafara, Maciej Chmielewski

Płomień Dębe Wielkie - Kolektyw Oleśnica 2:0 (1:0)
Daniel Głuchowski, Bartłomiej Woś

Jabłonianka Jabłonna Lacka - Czarni Węgrów 2:2 (1:1)
Sebastian Gąsowski, Mateusz Zawadzki (karny) - Kamil Kowalczyk, Cyprian Skórka

Victoria Kałuszyn - Podlasie Sokołów Podlaski 2:11 (1:3)
Piotr Czyżyk x2 - Przemysław Głowacz x3, Marcin Siedlecki x3, Hubert Fabisiak x2, Piotr Osial, Łukasz Supleński, Piotr Goś

 

...


  • Komentarzy [1]
  • czytano: [110]
 

autor: ~anon 2018-10-09 12:47:59

avatar Dla płomienia: Daniel Głuchowski, Bartłomiej Woś


Dodaj swój komentarz

Autor: Treść:pozostało znaków:

Zegar

Reklama

Kalendarium

15

12-2018

sobota

16

12-2018

niedziela

17

12-2018

pon.

18

12-2018

wtorek

19

12-2018

środa

20

12-2018

czwartek

21

12-2018

piątek

Najbliższe spotkanie

W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 22

Ostatnie spotkanie

Pogoń Siedlce (s)Rozwój Katowice
Pogoń Siedlce (s) 1:0 Rozwój Katowice
2018-12-01, 16:00:00
    relacja »

Wyniki

Ostatnia kolejka 21
Resovia (b) ROW 1964 Rybnik
Skra Częstochowa (b) 1:0 GKS Bełchatów
Siarka Tarnobrzeg Olimpia Elbląg
Błękitni Stargard 3:2 Znicz Pruszków
Elana Toruń (b) 0:2 Gryf Wejherowo
Pogoń Siedlce (s) 1:0 Rozwój Katowice
Ruch Chorzów (s) 1:1 Górnik Łęczna (s)
Widzew Łódź (b) 0:0 Stal Stalowa Wola
Radomiak Radom 4:2 Olimpia Grudziądz (s)