Siedlecka Piłka - strona nieoficjalna

Strona klubowa

Logowanie

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 496, wczoraj: 617
ogółem: 1 080 574

statystyki szczegółowe

Wyszukiwarka

Aktualności

Za nami 10. kolejka Ligi Okręgowej

  • autor: Redakcja, 2018-10-09 12:10
06 październik 2018
Wektra Zbuczyn - Mazovia II Mińsk Mazowiecki 0:4
Kacper Smoderek, Krystian Rogala x2, Patryk Niemyjski
 
Hutnik Huta Czechy - Zryw Sobolew 3:2 (1:0)
Kamil Szostak (karny), Przemysław Grudniak, Sebastian Grzegorczyk - Michał Wiśnioch (karny), Mateusz Nakonieczny
Czerwona kartka: 69 min Mateusz Rękawek dwie żółte (Hutnik)

Tygrys Huta Mińska - Tajfun Jartypory 2:0 (1;0)
Marcin Gryglas, Mateusz Bartoszewski

Miedzanka Miedzna - Wilga Miastków 2:5 (1:3)
Łukasz Gzowski, Maciej Florczuk - Hubert Kruk, Przemysław Kajka, Piotr Śliński, Jakub Wardak

07 październik 2018
Fenix Siennica - Naprzód Skórzec 2:2 (2:0)
Michał Maciejewski, Karol Szczęsny - Mateusz Kafara, Maciej Chmielewski

Płomień Dębe Wielkie - Kolektyw Oleśnica 2:0 (1:0)
Daniel Głuchowski, Bartłomiej Woś

Jabłonianka Jabłonna Lacka - Czarni Węgrów 2:2 (1:1)
Sebastian Gąsowski, Mateusz Zawadzki (karny) - Kamil Kowalczyk, Cyprian Skórka

Victoria Kałuszyn - Podlasie Sokołów Podlaski 2:11 (1:3)
Piotr Czyżyk x2 - Przemysław Głowacz x3, Marcin Siedlecki x3, Hubert Fabisiak x2, Piotr Osial, Łukasz Supleński, Piotr Goś

 

...


  • Komentarzy [1]
  • czytano: [84]
 

autor: ~anon 2018-10-09 12:47:59

avatar Dla płomienia: Daniel Głuchowski, Bartłomiej Woś


Dodaj swój komentarz

Autor: Treść:pozostało znaków:

Zegar

Reklama

Kalendarium

21

10-2018

niedziela

22

10-2018

pon.

23

10-2018

wtorek

24

10-2018

środa

25

10-2018

czwartek

26

10-2018

piątek

27

10-2018

sobota

Najbliższe spotkanie

W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 16

Ostatnie spotkanie

Pogoń Siedlce (s)Siarka Tarnobrzeg
Pogoń Siedlce (s) 2:1 Siarka Tarnobrzeg
2018-10-13, 15:00:00
    relacja »

Wyniki

Ostatnia kolejka 15
Znicz Pruszków 0:2 Stal Stalowa Wola
Siarka Tarnobrzeg Górnik Łęczna (s)
Radomiak Radom Pogoń Siedlce (s)
Skra Częstochowa (b) Błękitni Stargard
Ruch Chorzów (s) Widzew Łódź (b)
GKS Bełchatów Elana Toruń (b)
Olimpia Grudziądz (s) Resovia (b)
Olimpia Elbląg ROW 1964 Rybnik
Rozwój Katowice Gryf Wejherowo