Siedlecka Piłka - strona nieoficjalna

Strona klubowa

Logowanie

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 513, wczoraj: 617
ogółem: 1 080 591

statystyki szczegółowe

Wyszukiwarka

Aktualności

Za nami A-klasa: 8 kolejka Siedlce - Warszawa

  • autor: Redakcja, 2018-10-09 13:03
06 październik 2018
Watra Mrozy - Wicher Sadowne 3:0 (1:0)
Mateusz Bajszczak, Bartosz Osiński, Jacek Wronqowski

Sęp Żelechów - LKS Ostrówek 1:4 (1:1)
Michał Jaworski - Konrad Akonom, Samobójcza, Paweł Oniśk x2 (x2 karne)

Grodzisk Krzymosze - MKS Małkinia 3:3
Konrad Michalak, Maciej Wyczółkowski, Sebastian Głuchowski - Mateusz Rutkowski, Marcin Sadowski
Czerwonka kartka: 55 min Hubert Wysokiński dwie żółte (Grodzisk)

07 październik 2018
Tęcza Stanisławów - Polonez Mordy 1:1 (1:1)
Seweryn Rejmer - Daniel Paczuski

Kosovia Kosów Lacki - Jutrzenka Cegłów 2:0 (0:0)
Vitalii Burko, Krzysztof Żochowski
Czerwona kartka: 82 min ?? dwie żółte (Jutrzenka)

Błękitni Stoczek Węgrowski - Jastrząb Żeliszew 1:3 (1:1)
Paweł Wierzbicki - Patryk Sadowiak, Konrad Śliwka x2
W 8 min Błękitni nie wykorzystali rzutu karnego

Olimpia Latowicz - Tęcza Korczew 4:2 (3:1)
Hubert Oszkiel x2, Marcin Świątek, Michał Radzio - Tomasz Krawczyk, Dominik Jaszczuk

A klasa Warszawa - 8 kolejka 07 październik
Bednarska Warszawa - ŁKS Łochów 2:4 (0:1)
Sebastian Murawski, Mariusz Lisowski - Michał Chmielewski x2, Radosław Gręda (karny), Piotr Oniszk


Siedlce


Warszawa

...


  • Komentarzy [1]
  • czytano: [92]
 

autor: ~kosovia 2018-10-09 13:17:45

avatar Burko (karny), Żochowski


Dodaj swój komentarz

Autor: Treść:pozostało znaków:

Zegar

Reklama

Kalendarium

21

10-2018

niedziela

22

10-2018

pon.

23

10-2018

wtorek

24

10-2018

środa

25

10-2018

czwartek

26

10-2018

piątek

27

10-2018

sobota

Najbliższe spotkanie

W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 16

Ostatnie spotkanie

Pogoń Siedlce (s)Siarka Tarnobrzeg
Pogoń Siedlce (s) 2:1 Siarka Tarnobrzeg
2018-10-13, 15:00:00
    relacja »

Wyniki

Ostatnia kolejka 15
Znicz Pruszków 0:2 Stal Stalowa Wola
Siarka Tarnobrzeg Górnik Łęczna (s)
Radomiak Radom Pogoń Siedlce (s)
Skra Częstochowa (b) Błękitni Stargard
Ruch Chorzów (s) Widzew Łódź (b)
GKS Bełchatów Elana Toruń (b)
Olimpia Grudziądz (s) Resovia (b)
Olimpia Elbląg ROW 1964 Rybnik
Rozwój Katowice Gryf Wejherowo