Siedlecka Piłka - strona nieoficjalna

Strona klubowa

Logowanie

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 533, wczoraj: 617
ogółem: 1 080 611

statystyki szczegółowe

Wyszukiwarka

Aktualności

Za nami B - klasa: 7 kolejka

  • autor: Redakcja, 2018-10-09 14:46
07 październik 2018
Rywal Ruchna - ŁDK Łosice 2:1 (0:1)
Maciej Mieszało, Michał Polkowski - Marek Sawicki
Czerwona kartka: 55 min Krzysztof Piesak (Rywal),  - 57 min Marek Sawicki, 89 min Damian Wielgórski

Niwa Tęczki - Iskra Kotuń 2:3 (0:1)
Kacper Grochowski, Dawid Ciszewski - Łukasz Kuć, Mateusz Wojewódzki, Andrzej Parapura

Zorza Sterdyń - ULKS Gołąbek 2:5 (0:4)
Hubert Osipiak, Sylwester Szczeć - Kacper Pawlik, Łukasz Suchożebrski, Mariusz Cabaj x2, Jakub Pawlik

Strzelec Chodów - Promnik Gończyce 2:3 (1:2)
Tomasz Borkowski, Patryk Ciulak - Kamil Mucha, Przemysław Galbarczyk, Wojciech Zackiewicz
 
Nojszewianka Dobre - Świt Barcząca 1:1 (1:0)
Marcin Gadomski - Jakub Popławski
 
Płomień II Dębe Wielkie - Liwia Łochów 2:0 (0:0)
Daniel Głuchowski, Kacper Zagórski


Siedlce

...


  • Komentarzy [3]
  • czytano: [126]
 

autor: ~BarcaFan 2018-10-08 13:54:34

avatar Popławski ma 4 Bramki (1x w Kotuniu, 2x w Sterdyni, 1x z Dobre)


autor: ~ND 2018-10-09 15:05:59

avatar Marcin Gadomski z Dobrego - 5. Kamil Pytkowski ma błędnie wpisaną bramkę. W Kotuniu asystował tylko.


autor: ~kamilq8 2018-10-09 15:33:13

avatar Dla ŁDK bramka Marek Sawicki, czerwone Kartki - Marek Sawicki 57' i Damian Wielgórski 89' (będąc już na ławce rezerwowych)


Dodaj swój komentarz

Autor: Treść:pozostało znaków:

Zegar

Reklama

Kalendarium

21

10-2018

niedziela

22

10-2018

pon.

23

10-2018

wtorek

24

10-2018

środa

25

10-2018

czwartek

26

10-2018

piątek

27

10-2018

sobota

Najbliższe spotkanie

W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 16

Ostatnie spotkanie

Pogoń Siedlce (s)Siarka Tarnobrzeg
Pogoń Siedlce (s) 2:1 Siarka Tarnobrzeg
2018-10-13, 15:00:00
    relacja »

Wyniki

Ostatnia kolejka 15
Znicz Pruszków 0:2 Stal Stalowa Wola
Siarka Tarnobrzeg Górnik Łęczna (s)
Radomiak Radom Pogoń Siedlce (s)
Skra Częstochowa (b) Błękitni Stargard
Ruch Chorzów (s) Widzew Łódź (b)
GKS Bełchatów Elana Toruń (b)
Olimpia Grudziądz (s) Resovia (b)
Olimpia Elbląg ROW 1964 Rybnik
Rozwój Katowice Gryf Wejherowo